Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#319) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Sziasztok!

Épp nagyban írtam volna a hsz-emet az előbb bezárt topikba, de elküleni már nem tudtam. Viszont érdekelne, hogy mit gondoltok ti az álláspontomról, érdemes lenne-e, egy következő, ugyanezen témájú topikba beírnom, vagy hagyjam a francba.
A hsz-em:
"Először is szeretném maximális tiszteletemet kifejezni a Ph! szerkesztő/alkotó brigádja felé és megköszönni nekik hogy ilyen színvonalasan csinálják az oldalt.
Viszont nem tudom magamban tartani azt a véleményt, hogy ez felhasználói oldalról nézve negatív következményekkel fog járni, és nem elsősorban arra gondolok, hogy fizetni kell. Hanem inkább arra, hogy eddig az tette olyan különlegessé, és szerethetővé az oldalt, hogy gyakorlatilag minden apróságot meg lehetett találni a hirdetések között. Viszont ezentúl az az eladó, aki csak nagyon kis összegben akarna árulni, az könnyen lehet, hogy egyáltalán nem fog hirdetéssel vesződni, ha a lehetséges bevétele akár még a kiadást sem fedezi. Ez pedig azt hiszem, nekünk vásárlóknak jóval nagyobb veszteség, mint az az összeg, amit fizetnünk kell a hardverapró használatáért. Ugyanis ezek az eladók adják a hardverapró savát-borsát szerintem, az olyan termékeikkel amiket máshol nem tudnánk megvenni.
Én nem szándékozom senkit megsérteni, se trollkodni (azt hiszem ez a hozzászólásom hangvételéből is látszik), csak azt szerettem volna felvetni, hogy ha más forrásokból is megoldható lenne esetleg az oldal üzemeltetése, akkor meggondolandó lenne a hirdetések feladását anyagilag megkönnyíteni és az így kieső összeget máshonnan pótolni (értem ez alatt azt, hogy az "évente x darab" helyett évente y darab legyen, ahol y>x, vagy egy hirdetés mondjuk egy évben néhányszor ingyenesen hosszabbítható legyen).
Bárhogy is legyen, remélem a hardverapró termékkínálata a jövőben is hasonló színvonalú és sokszínű lesz, mert nem (főleg) az ingyenessége miatt, hanem ezért szeretjük sokan.
A szerkesztőknek pedig kívánok kitartást a munkájukhoz."

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.