Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#127) vittuka válasza Enclave (#125) üzenetére


vittuka
aktív tag

Az egy város az más dolog, de amikor 30-40km-rôl feljönnek Bp-re valamiért, az a másik. Ez lehet bizalmatlanság az eladó felé is, de sok esetben a posta felé. Kérdés hány dolgot ad el az ember. Viszont amikor feljön valaki Pestre, hogy találkozzunk Csepelen és meg tudjuk oldani személyesen a dolgot.. Mintha ez nekem sokkal könnyebb lenne, valamint sokan elfelejtik, hogy ellentétben sok városunkkal, ahol "nincsenek távolságok", Budapesten lehet másfél órát utazni a másik végére, ahonnan vissza is kell jönni. 320ft-os BKV jegyárral pedig ez igen költséges, autóval (380ft/liter) szintén az. De megértem azt a részét is amit írsz, viszont 2db ramnál nincs mit nézegetni a dobozban. Ha az ország különbözô pontjain vagytok, akkor viszont célszerü a posta használata és tényleg nagyon megbízható.

De sry az off-ért, hagyjuk Lenry-t is érvényesülni!

Nem természetes, Budapesten belül is postázunk (sokan vagyunk így vele)! Sôt, én idô hiányában mindig postáztatok inkább, de sok városban biciklivel el lehet szaladni érte ez természetes. Fôleg azok szokták, akik gyakorlott csomagfeladók, szoktam 1-2 kerülettel arrébb is küldeni dolgokat.. :)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.