Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) bartatamas válasza #79335424 (#4146) üzenetére


bartatamas
senior tag

Vagy PC-re dugod. Persze akkor nem tápról töltődik hanem PC-ről. Akkor is újraindul? Ott akkor megmaradna a log. (Android sdk, adb logcat)

(#4152) #79335424 válasza bartatamas (#4151) üzenetére


#79335424
törölt tag

PC....PC....nem ugrik be. Ez vmi ősi, kezdetleges eszköz, mint a kőbalta? :D

(#4153) bartatamas válasza #79335424 (#4152) üzenetére


bartatamas
senior tag

Nézz szét otthon, sokhelyen látnak még ilyeneket szekrények mélyén, pincében vagy szeméttárolóban. Egyesek íróasztalok környékén is észleltek hasonlókat.

(#4154) gyűrű válasza #79335424 (#4152) üzenetére


gyűrű
addikt

Ez lenne az, mármint a PC : "Evvel nem szívsz annyit, mint a többiek töredékével, amiket többszörös/töredék áron, kevesebbre használhatóan veszel, és azt hiszed többre használhatod majd. "

Üdvözöllek.

(#4155) Freeman007 válasza #79335424 (#4146) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Köszi, már felraktam, de így se akarja behozni 1-2 perc elteltével se, meg akkor úgyis fölösleges.

(#4150) bartatamas Szintén köszi, akkor tartom magam a max 1 perces művelet végrehajtáshoz.

(#4151) bartatamas Pc-n is újraindult egyszer (amit észrevettem). Volt még pár eset:
- hálózati töltő, 2 óra alatt 3 újraindulás
- hálózati töltő, éjszakára rajta hagytam, reggel már a pin kód kérése fogadott.
- hálózati töltő, éjszakára rajta felejtettem, reggel minden okés volt.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#4156) Scooter86101


Scooter86101
tag

Sziasztok , én egy valószínűleg egyszerű feladatot szeretnék megcsináltatni a robottal , de sajna én ezt sehogy nem tudom megoldani, ez lenne a dolga a robotnak hogy elhelyeznem az ikonjat az asztalon és ha azt megnyitom ő megnyit egy programot, pl a kifogást és mikor teljesen úgymond betölt a jofogas elkezd beírni valamit , pl hogy eladó számítógep , majd nyom egy entert és ennyi , de addig jutottam hogy megnyitja a jofogast , és egyből elkezdi csinálni a dolgokat és nem tudom rávenni hogy megvárja amíg betölt teljesen , valaki nem csinálna ezt meg és akkor képeken is látnám hogy hogyan is kellene :(
Köszönöm előre is ..

(#4157) Scooter86101


Scooter86101
tag

Vagyis az a lényeg hogy magának a jofogas nak , van egy betolto kepernyoje , ami állapottol függően hol 4 hogy 10 mp mire betölt, szóval ha adok neki egy olyan parancsot hogy várjon mondjuk 10mp ig aztán kezdje el a dolgát az sem okés , mert ha betölt 5 mp alatt akkor meg ott kell még várni rá mire lejár az az idő .. szóval erre van megoldás ? Köszönöm .. :)

[ Szerkesztve ]

(#4158) wzol válasza Scooter86101 (#4157) üzenetére


wzol
tag

Paraméterezve nyisd meg a Jófogást, tehát a főoldal + gépelés helyett "eladó számítógép" esetében ezt nyisd meg: http://www.jofogas.hu/magyarorszag?q=elad%F3+sz%E1m%EDt%F3gep

[ Szerkesztve ]

(#4159) Scooter86101 válasza wzol (#4158) üzenetére


Scooter86101
tag

Szia, köszönöm de ezt nem egészen értem , hivatkozast alapbol nem tudok neki adni mivel ez egy alkalmazas... :(

(#4160) #79335424 válasza wzol (#4158) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem webes felületen szeretné, hanem a kliensalkalmazás egyik activity -jét szeretné használni.

[ Szerkesztve ]

(#4161) bartatamas válasza Scooter86101 (#4159) üzenetére


bartatamas
senior tag

Nem hiszem hogy ezt meg tudod csinálni, a Jófogás alkalmazást kellene erre felkészíteni. Maradhatsz annál amit wzol írt, hogy böngészőből használod a keresést.

(#4162) #79335424 válasza bartatamas (#4161) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha ráböksz a MobileVoip -ra, akkor a főablakot mutatja. Ennek ellenére, a dial activity -t is be lehet hívni. Lehetséges, hogy a Jófogásnak is van ilyen behívható activity -je.

(#4163) Scooter86101


Scooter86101
tag

Nos rendben értem köszönöm , és esetleg olyat tud e hogy pl megnyílik a jofogas és mondjuk vár addig amíg abba az edit mezőbe mármint ahová írni kell bökök egyszer, és ha az megvan begépeli a dolgát ugyanoda ..

(#4164) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Sziasztok. E-robotban a "hely&biztonság"-on belül a "hely frissítése" -nél melyik a leggyorsabb és legpontosabb opció? (cella, passzív, hálózat, gps)

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#4165) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Kicsúsztam a szerkesztési időből :(
Másik szituáció: adott egy alkalmazás (játék) amiben nem lehet a hangerőt módosítani csak on/off. Nos ez ki van kapcsolva mivel nincs szükségem hangra, de ha háttérbe teszem az alkalmazást akkor némítja a telefont.
Mi módon lehetne kikapcsolni az alkalmazás hangsávját?
Esemény: alkalmazás elindult.
Műveletek: audió?

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#4166) aprokaroka87 válasza Freeman007 (#4165) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát szerintem sehogy,ugyanis ha jól tudom Droid rendszer csak 5-6 hangsávot kezel rendszer szinten alapból.
A megoldás az lehet hogy amikor az App a háttérben fut,vagy épp nem fut...akkor állitsa vissza az elöző profilt a hangra.
Viszont ahhoz elötte érdemes lenne megnézni hogy a játék melyik hangsávot használja.de elvileg vagy a Media vagy a system

(#4167) Freeman007 válasza aprokaroka87 (#4166) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Az biztos, hogy ha a játék közben nyomom a felfelé hangerőt, semmi sem történik - rögtön visszahúzza 0-ra.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#4168) aprokaroka87 válasza Freeman007 (#4167) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

és teljesen elnémul a telefon?
Tehát az összes hangsáv 0-ra kerül vagy csak bizonyosak?

amúgy rootolt a telefonod?

[ Szerkesztve ]

(#4169) #79335424 válasza Freeman007 (#4167) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kíváncsi lennék Tamás véleményére, de sztem az a játék ritka szarul van megírva. Alkalmazáson belül, a saját hangkimenetét kéne szabályozza, nem a teló hangsávjait. Én megírnám a fejlesztőjének.

(#4170) aprokaroka87 válasza #79335424 (#4169) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ráadásul vissza húzza,tehát még bele is piszkál a rendszerbe ilyen szinten.

(#4171) Freeman007 válasza aprokaroka87 (#4168) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Észrevételem szerint az összes, főleg ha meg van nyitva - igaz, ilyenkor nem zárja le a kijelzőt és látom, ha hívnak. Ha a háttérben van akkor néha a hangouts értesítés elmarad. Mindegy, ez úgy tűnik, hogy nem megoldható, marad az, hogy mindig kilépek teljesen.
Ha ez számít akkor a simcity buildit-ről van szó.
Rootolt nexus 4, gyári 5.1.1

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#4172) zho-lee


zho-lee
addikt

Üdv mindenkinek!
Régen kitaláltam egy jó dolgot, aztán jól elhanyagoltam..
Most telepitettem újra az e-robotot, és gondoltam megcsinálom újból.
De nem megy, nem találom ugyanazokat, mint anno.
Az volt a lényeg, ha hazaérek, és felismeri az otthoni wifi hálót, bekapcsolja a pin kódos képernyőzárat a sima húzásos feloldás helyett.
Megadom neki a "home"-t helyként, műveletként meg a pin kódost, de nincs ott már választhatóként, hogy ki-be vagy váltás.
Ugye rossz helyen keresem.. :F

:R a segitséget!!

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#4173) bartatamas válasza zho-lee (#4172) üzenetére


bartatamas
senior tag

Nem tudsz lock módot változtatni, esetleg ha van ilyen plugin akkor azzal.

(#4174) colonia válasza Acef (#1728) üzenetére


colonia
aktív tag

Köszönöm! Samsung Galaxy S4 Mini-n tökéletesen működik! :R

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#4175) zho-lee válasza bartatamas (#4173) üzenetére


zho-lee
addikt

Köszönöm, majdnem értem. :U

Régebben ezt tudta a robot, most milyen plugin kéne hozzá, ennyire nem értek hozzá.

:R

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#4176) haliho0


haliho0
tag

Sziasztok!
Tud valaki megoldást a nem fogadott hívás értesítés eltüntetésére Robotból? Nekem sehogy sem sikerül megoldanom.
Root van, természetesen. MT6589 chip. Android 4.2.1

[ Szerkesztve ]

(#4177) Oldman2 válasza haliho0 (#4176) üzenetére


Oldman2
veterán

Nézd meg az E-Robot Menüjében a Példák között a 011 -es számút!

Többek között pont ezt tartalmazza.

(#4178) ztoldy


ztoldy
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném megoldani, hogy ha a wifi nincs csatlakozva semmilyen hálózatra sem, akkor kapcsoljon ki 3 perc után.
létrehoztam egy parancsot, de az valamiért nem működik:
hálózati állapot megváltozott, mikor: nem elérhető (próbáltam az ssid és bssid beállítással is, de úgy sem volt jó)
művelet: várakozás: 180000 ezredmásodperc
wifi beállítása: ki

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#4179) SharpSA


SharpSA
veterán

Sziasztok!

Hogy lehet olyan parancsot létrehozni, hogy x napon vagy napokon ettől eddig különböző beállítások legyenek (hangerő, fényerő, bt.,stb.)? Ugyanis nem találok megadható időt vagy intervallumot.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#4180) bartatamas válasza zho-lee (#4175) üzenetére


bartatamas
senior tag

Két dolgot tudott:

- zárolás engedélyezése / tiltása
- jelszó beállítása (ha üresre állítod akkor nincs jelszavas zárolás)

De olyat biztosan nem tudott soha hogy váltani pl jelszavas és mintás védelem között

(#4181) ztoldy válasza SharpSA (#4179) üzenetére


ztoldy
senior tag

Eseményeknél a (dátum & idő menüben) riasztást kell beállítani azokra a napokra és időkre, amikor szeretnéd, hogy lefusson a parancs

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#4182) bartatamas válasza ztoldy (#4178) üzenetére


bartatamas
senior tag

Mert az "elérhető" beállítást kell használnod.

A "nem elérhető" azt jelenti, hogy esélyed sincs rá, pl mert a wifi ki van kapcsolva
Az "elérhető" jelenti azt hogy a wifi tudna csatlakozni, csak nincs hova

Tudom, elég fura, de ezek az android elnevezések.

(#4183) SharpSA válasza ztoldy (#4181) üzenetére


SharpSA
veterán

Riasztás? Érdekesen lett elnevezve. Ezt megtaláltam, de a nevéből nem éppen erre gondoltam.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#4184) ztoldy válasza bartatamas (#4182) üzenetére


ztoldy
senior tag

És akkor, ha átállítom az "elérhető"-re, akkor nem kell megadnom ssid-t sem, tehát bármikor megszűnik a wifi kapcsolat, akkor kikapcsol a megadott idő után a wifi?

SharpSA: igen, elég megtévesztő az elnevezés

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#4185) bartatamas válasza SharpSA (#4183) üzenetére


bartatamas
senior tag

Alarm az eredetije.

(#4186) bartatamas válasza ztoldy (#4184) üzenetére


bartatamas
senior tag

Igen, nem is szabad megadni. Azok csak a "csatlakozva" esetén használhatók.

(#4187) zho-lee válasza bartatamas (#4180) üzenetére


zho-lee
addikt

Nem, félre írtam/érted..
eredeti hsz
Nem mintás és pin-es között vált, hanem, ha hazaérek (home), a semmiből átvált pin-esre.
Ahogy írtad, szeretném, ha otthon vagyok: beállítani a pin kódos zárat, csak nem találom a lehetőséget :(((

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#4188) zeon.hu válasza zho-lee (#4187) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"kijelző"-nél kerested?
ott van a képernyőzár állapotának beállítása.

a parancsokat meg tessék menteni és feltenni felhőbe :)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#4189) haliho0 válasza Oldman2 (#4177) üzenetére


haliho0
tag

Köszönöm a segítő szándékot, de sajnos a példában szó sincs értesítés eltüntetéséről.
Azt szeretném elérni, hogy bizonyos interakcióra (még nem tudom pontosan mi lesz az) tűnjön el az értesítési területről a nem fogadott hívás értesítés.
Találtam olyan műveletet, hogy értesítés eltüntetése, de nekem úgy tűnik, hogy csak a Robot által létrehozott üzeneteket tünteti el.

(#4190) bartatamas válasza zho-lee (#4187) üzenetére


bartatamas
senior tag

Hely & Biztonság / Zárolási jelszó beállítása, szerintem erre gondolsz

(#4191) bartatamas válasza haliho0 (#4189) üzenetére


bartatamas
senior tag

Van egy "Kapcsolat / Nem fogadott hívások megnézettnek jelölése", ez jó-e vajon?

(#4192) Oldman2 válasza bartatamas (#4191) üzenetére


Oldman2
veterán

Igen, erre gondoltam én is, én ezt használom.

haliho0 #4189

Bocs, erre gondoltam a javaslatomban.

(#4193) haliho0 válasza bartatamas (#4191) üzenetére


haliho0
tag

Ezt használom is, és működik, a tárcsázóról eltűnik a nem fogadott hívás, de sajnos az értesítés ottmarad...

(#4194) Acef válasza haliho0 (#4193) üzenetére


Acef
addikt

Nálam kiválóan működik a 011 példa. :R Tamás

Lehúzod az ért.sávot, ráböksz az értesítésre, ezzel belépsz a tárcsázóba, és eltünik az ért.sávból = nem jelez tovább a robot.
Nálad nem így/így nem működik?
Esetleg nem erre gondoltál?

Milyen telefon?
A gyári tárcsázóval, vagy pl. ExDialer-el használod?

[ Szerkesztve ]

(#4195) haliho0 válasza Acef (#4194) üzenetére


haliho0
tag

Én egy widget híváslistát használok [link], ahol azonnal látom, hogy ki mikor keresett, így nincs szükségem az értesítési sávon is az értesítésre.
Azt szeretném elérni, hogy ha történik egy kimenő hívás, automatikusan tüntesse el az értesítést.

(#4196) #79335424 válasza haliho0 (#4195) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem bejövőre gondolsz? Kimenőnél nincs értesítés. Az "értesítések megszüntetését" próbáltad? Ehhez kell a csomagnév (sztem a Telefon/Phone alkalmazás lesz az), valamint, a teló beállítások -> biztonságnál engedélyezni a Robotnak a hozzáférést. Nálam a kisegítő lehetőségek -> szolgáltatásoknál is engedélyezett a Robot jogosultsága.

[ Szerkesztve ]

(#4197) haliho0 válasza #79335424 (#4196) üzenetére


haliho0
tag

Természetesen bejövő hívásra jelenik meg az értesítés, és azt szeretném, hogy bármilyen kimenőre szünjön meg.
A Robot jogosultságai rendben vannak, viszont a műveleteknél nekem nem aktív az Értesítések megszüntetése, 4.3 Android kellene és az enyém csak 4.2. Lehet, hogy ezen a rendszeren nem fogom tudni megoldani?!

(#4198) #79335424 válasza haliho0 (#4197) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, pontosan ez a probléma. Ez a funkció 4.3 -tól került bele az Androidba.

(#4199) #79335424 válasza haliho0 (#4197) üzenetére


#79335424
törölt tag

Esetleg egy trükk -tipp. Xposed + App Settings -ben megvonod a telefon alkalmazástól az értesítési jogosultságot, a Robotnak meg csinálsz egy parancsot, hogy nemfogadottnál hozzon létre egy értesítést. A saját értesítését később biztos meg tudja szűntetni. A másik ötlet az érintésemuláció Autoinput plugin -nal. De, ezek csak ötletek, nem teszteltem őket.

(#4200) haliho0 válasza #79335424 (#4199) üzenetére


haliho0
tag

Köszönöm. Egyelőre nálam is érintés emulálással működik, de szeretnék valami elegánsabb megoldást. Ki fogom próbálni a másik javaslatodat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.