Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69801) #09634560 válasza Gicz (#69799) üzenetére


#09634560
törölt tag

Mondjuk amiről te beszélsz már nem a látás fiziológiája hanem pszichológia ez két különböző tantárgy és megközelités... (bocsi de szenvedő alanya vagyok, igy kutattam utána nem keveset, ezért irok) mivel elbeszélsz mellette, igy parttalan vita keletkezik és nem is igazán tartozik a topik témájához..

[ Szerkesztve ]

(#69802) #75912448 válasza DM-Fan (#69800) üzenetére


#75912448
törölt tag

Nem mondanám magam Spielberg rajongónak, de lesz egy érdekes és szépségesen tálalt kiadványa: link

Itt pedig az 50 inch PB660-ról egy mérés, de ez úgy néz ki nem ua (esetleg hibás?), mint a 60" változat, és főleg nem a 3D 690 modell, amit majd magam megvizsgálok...

(#69803) #09634560 válasza DM-Fan (#69800) üzenetére


#09634560
törölt tag

Még anyit hozáteszek (és ez nem békitő vagy egyéb ok hanem tény) hogy nem azért tanultuk meg ezeket a szineket látni mert valaki igy alkotott meg, vagy az optika törvényei kizárólag ezt tették volna lehetővé... hanem mert a napsugárzásból a legkör kiszűrte fény tulnyomóan ezt a hullámhosszcsomagot adta a legnagyobb energiával és azokból ezekre volt az ősembernek szüksége ahhoz hogy táplálékhoz jusson valamint sztereószkopikus látásunk is a föld távolság és mélységviszonyaihoz alkalmazkodott. nem volt szükség sem a mélytengeri-éjjeli állatok fényerős , nagyon kis fénynél is müködőképes szemére, sem a ragadozók fokuszálhatóságára sem a méhek ultraibolya vagy egyes ragadozók infravörös látására.

(#69804) Dorian válasza Gicz (#69796) üzenetére


Dorian
félisten

Te ugye ittál? :)

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#69805) Gicz válasza Dorian (#69804) üzenetére


Gicz
addikt

Most hogy mondod, tényleg, a melóban a srácokkal ittunk ebéd után egy páleszt :DDD

tegnap meg bejött a főnök, h nem finom a saját készítésű rosé bora azért van még az üvegben? holnapra már akarja látni :D

[ Szerkesztve ]

(#69806) DM-Fan válasza #75912448 (#69802) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Igen, olvastam ma a kiadványról a DVD-Extrán is, szép kiadvány, bár a válogatás vezérelvét nem igazán értem (elég randomnak és koncepciótlannak tűnik) - pláne, hogy kb. a fele elérhető még durvább kiadásban: számomra emiatt amúgy is érdektelen, mert a Cápa és az E.T. digibook BD-n, a Jurassic Park-ok digipack BD-n, a többi pedig DVD-n itt van a polcon. Szólóban viszont a Párbaj BD-re még vevő lennék, függetlenül attól, hogy Spielberg első, kis költségvetésű egész estés mozija, mert amúgy nagy kedvencem.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#69807) apszi válasza #09634560 (#69789) üzenetére


apszi
őstag

:DDD :R

(#69808) Norbi 72 válasza #75912448 (#69802) üzenetére


Norbi 72
veterán

Az auchan-ban is elég sötét volt a képe,azt gondoltam,rosszul van beállítva+1 millió lux fényerő,de lehet,hogy nem..az én tv-m panelja+Smart már jó lenne.Miért cserélték ki? :F A 60-as az E.-ban sokkal szebb volt.

(#69809) M_AND_Ms válasza DM-Fan (#69806) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

"a Párbaj BD-re még vevő lennék, függetlenül attól, hogy Spielberg első, kis költségvetésű egész estés mozija, mert amúgy nagy kedvencem."

Remek film az!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#69810) bibababa


bibababa
csendes tag

Ma volt lehetőségem kipróbálni a PANA TX-P42X60E készüléket. Igaz Én a nagyobbat szeretném de az nincs a bolt kínálatában. Az M1 HD adás volt beállítva. Két méterről néztem . Szép képe volt , a színek élénkek voltak. Teljesen vállalható.
A boltban voltak mellette 106-117 képátmérőjű LED tv-k. Egy Samu volt aminek a képe jó volt a többi az borzalom a Panához képest. Némelyiknék csak pixel halmazt lehetett látni.
Vittem 720 és 1080 -as anyagokat avi, mp4, és mkv formátumban . Felirattal, DD . Mindent szépen játszott hanggal együtt. Az 1080-as anyag szebb volt . Ott élesebb volt a kép és a színek is élénkebbek.
Ha valakinek nem kell a 3D, meg az "okosság" , és messziről nézné a tv-t annak tökéletes.
Meg persze a gyengébb képmínőség megfelellő a G szériához képest.

(#69811) atom18


atom18
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg egy Panasonic VIERA TX-P50G20E tv-m van amit 3,5éve vásároltam 5év garanciával, olyan kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy érdemes e lecserélnem valami újabbra, ha igen akkor várnék milyenre? Árban olyan 350e-re gondoltam a tv-t kizárólag filmnézésre használnám, mint ezt is számítógépen indítom a filmet és HDMI kábellal van összekötve és kizárólag csak HD filmeket néznék rajt.

(#69812) liszi70 válasza M_AND_Ms (#69809) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Remek film az!"

Az nem kifejezés. Tökéletes dramaturgia, maximális feszültség, mindent megmutat az "öreg", ami a jó film készítéséhez kell. Vannak filmek, amiket elront a túl sok pénz, és vannak filmek, amik a pénz hiányából fantasztikus erényt kovácsolnak, mert muszáj nagyszerű ötleteket alkalmazni, jellemeket megalkotni, minimális eszközökkel feszültséget tökéletesen adagolni és felépíteni, mert nincs pénz látványorgiára és akciókra, ami pótolja ezeket. Nagy költségvetésű látványfilm esetén sokszor tapasztaljuk sajnos, hogy a jó film legalapabb ismérveit is pótolni próbálják látvánnyal és dramaturgiailag indokolatlan akciókkal. Na, a Párbaj-ban nincs ilyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#69813) Gyulus76 válasza liszi70 (#69812) üzenetére


Gyulus76
aktív tag

Egészen meghoztátok a kedvem egy újranézéshez. :)

(#69814) Citroware


Citroware
addikt

Ma találtam egy jó színt (zöldnek egy árnyalata), amivel mindenféle eddigi beégést megláttam, olyanokat is, amik eddig nem tűntek fel. :((( Eléggé szíven ütött a látvány. Láttam szinte minden csatorna logóját, amit az elmúlt 5 hónapban - mióta megvan a TV - néztem huzamosabb ideig, és kb minden játék HUD-ját, amivel játszottam, olyat is, ami tudom, hogy már legalább 2-3 hónapja nem volt a képernyőn, és nem is gondoltam volna, hogy valaha is beleégett, és mégis ott van, ennyi idő után. :( Pedig direkt figyeltem arra, hogy ne égjen be, állandóan csináltam fehérmosást, átkapcsolgattam, sőt, néha átállítottam a képet vagyis szétnyújtottam, túlpasztáztam, hogy odébb kerüljön a logó helye, mindent bevetettem, hogy ne égjen be semmi, és még így is ott van. Ezek után én már nem tudom, mit tegyek. Nem nézhetek egy csatornát akkor, amikor akarok, nehogy még ennél is jobban beégjen a logó, ami már most is látszik? Ne játsszak videójátékkal akkor, amikor akarok, nehogy az is beégjen mégjobban? :F Én már kezdem megbánni, hogy a plazma mellett döntöttem LED helyett. :W Tudtam, hogy erre figyelni kell, de arra nem számítottam, hogy ennyire problémás. Annyi a pozitívom, hogy ezek a beégések nem annyira szembetűnőek, csak bizonyos színeknél, ha nagyon figyelem.
Egyébként P50GT60 a példány.

[ Szerkesztve ]

(#69815) Dexar007 válasza Citroware (#69814) üzenetére


Dexar007
veterán

A kerdes itt az,hogy szineket akarsz nezni teljes kepernyon,vagy filmeket. Mert ha nem latszik csak xxsxs3410-as kodu zoldnel,akkor teljesen folosleges aggodni.

Give me your cum,bull!

(#69816) Gicz válasza Dexar007 (#69815) üzenetére


Gicz
addikt

Ne beszélj butaságokat. az bizony beégett. ultragáz ez a GT60. én a helyében eladnám azonnal.

Tudnék is rá egy vevőt azonnal 200-ért ;]

[ Szerkesztve ]

(#69817) Citroware válasza Dexar007 (#69815) üzenetére


Citroware
addikt

Néha látszik aközben is, amikor épp nézek valami filmet vagy sporteseményt, pl meccset, ott ugye elég zöld a fű a képernyő nagy részén.

Nem bosszantana annyira ez a beégés még, csak attól tartok, hogy ennél idővel mégrosszabb lesz a helyzet, méginkább látszódni fognak a beégések és csak gyűlni fognak..

[ Szerkesztve ]

(#69818) liszi70 válasza Citroware (#69814) üzenetére


liszi70
nagyúr

Ha zavar a tesztképeken tapasztalt látvány, akkor vissza kell venned a fényerődet és kontrasztodat, mert egyrészt egészségtelen a túl nagy fényerő a szemednek, másrészt a lelki békéd is helyreállhat. :)
Arról nem is beszélve, hogy beégésről beszélsz, de egyáltalán nem biztos, hogy arról van szó.
Egyébként nem tudom, tudod-e, de ez egy plazma, ahol előfordulhat képvisszamaradás. :D Ez lehet rövid, tartós, vagy akár végleges is. Innen nem tudjuk megítélni, hogy neked melyik van, de te könnyűszerrel megítélheted, mielőtt bepánikolsz. :)

[ Szerkesztve ]

(#69819) balisz válasza Citroware (#69814) üzenetére


balisz
senior tag

Mióta használsz plazmát? Az elején én is így voltam vele mint te, azt gondoltam ha egyszer látszik valami akkor az bizony be fog égni, fél méterről vizslattam a képernyőt és idegeltem magam hogy még mindig ott van a nyomorult :D
Aztán ahogy telt az idő egyre kevésbé érdekelt a dolog, ma már ha meglátok egy ghostot csak legyintek, mert makj úgyis eltűnik.
Annyit hozzátennék, hogy mem nézek túl sok TV adást, akkor is csak sportot. Az egyedüli dolog amivel szerintem vigyázni kell az a digisport élő felirata.

(#69820) Magnat válasza Citroware (#69817) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Be tudnád linkelni a zöld képet esetleg? Kíváncsi vagyok, az enyémen mi látszik 4 hónap és 900 óra után.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#69821) liszi70 válasza Magnat (#69820) üzenetére


liszi70
nagyúr

Itt van egy. Nekem is a zöld hozza elő legjobban az ott lévő ghostokat, csak már réges-rég leszoktam róla, hogy tesztszínekkel vizslassam. Ami nem látszik normál tévé vagy filmnézés alkalmával, az NINCS. :)

(#69822) gorbep válasza liszi70 (#69821) üzenetére


gorbep
senior tag

65ST60 6 hónap 780 üzemóra........ a zöld képen semmi nyoma semmi logónak, karikának....pedig pl NatGeo/Discovery igen sokat megy Az előző TV-m 42PV60E-volt ott néha volt ghost, ami látszott, de kb 2 perc alatt el is tűnt. Itt még ilyet sem láttam soha.....

Ekkora lenne a készülékek szórása?

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#69823) Gabesz26 válasza Citroware (#69814) üzenetére


Gabesz26
senior tag

Ha annyira megbánod, hogy végül cseréled, akkor javaslom az LCD-n is nézz majd rá tesztképekkel néha a felhősödésre/esetleg bevilágításra, csak hogy megnyugodtasd magad, jó döntést hoztál... ;]

(#69824) Dexar007 válasza liszi70 (#69821) üzenetére


Dexar007
veterán

En tegnap sargan teszteltem,es mar azt hittem,hogy elfelejtettuk a vb-t,de nem(!) A tv-m szamara meg mindig emlekezetes a jobb folso sarokban. :D Pedig mar fehermosasnal sem latszik.
Egyebkent mar biztos kapott vagy 12-15 ora valtakozo tartalmat,fokozatosan halvanyul,de meg nem tunt el.

Give me your cum,bull!

(#69825) Magnat válasza liszi70 (#69821) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi, szerencsére nálam is ok egy minimális korhatármaszattól eltekintve. Mondjuk előtte pont olyan film ment, szóval az nem is csoda.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#69826) Citroware


Citroware
addikt

Azt írja valahol, hogy hány üzemóránál járok, hogy ilyen jól meg tudjátok mondani, hogy 780, 900 órát ment?

(#69827) balisz válasza Citroware (#69826) üzenetére


balisz
senior tag

Súgó-rendszerinformáció-állapot4, ott írja az üzemórát.

[ Szerkesztve ]

(#69828) DM-Fan válasza atom18 (#69811) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Kicsit előbb kellett volna észbe kapnod, mert a 350 eFt-os keretbe pont belefért volna a Panasonic 50GT60, ami méretben ugyan nem, de minden másban hatalmas előrelépés lett volna. Ha esetleg találsz még valahol 50GT60-at, akkor ne habozz, ebből a pénzből egyértelműen messze a legjobb TV, amit vehetsz!

Citroghost: én lassan elérem a 600 órát a 65VT60-nal és nemhogy most nincs egy darab ghost-om sem, de konkrétan még egyetlen egyet sem láttam rajta az elmúlt lassan fél évben, pedig sokat vizsgáltam egyszínű tesztképekkel. Én is játszok rajta PS3-mal és csak a nagyon durva logókat szoktam zoom-olgatni, egyébként nem igazán. Szerintem is könnyen lehet, hogy túlzó a kontraszt-beállításod, az TV-adásokhoz próbáld 40 alá szorítani, filmeknél maradhat 46-48 körül!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#69829) Gabor970


Gabor970
addikt

Sosem értettem, ha valakinek nincs baja, miért keres magának...
Én TV és film nézés közben, no meg átmeneti sötétszürke üres képernyőnél sem látok a szokott nézési helyemről semmi rendelleneset, ghostot, egyebet. Hát eszembe nem jutna kibabrálni magammal, hogy próbálgassam különböző egyszinű képekkel, hátha 30 centiről mégis sikerül valamit felfedezni.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#69830) DM-Fan válasza Gabor970 (#69829) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Sokakat nem érdekel pl. az autóval kapcsolatban az olajcsere, vagy egyéb karbantartással kapcsolatos dolgok sem, mert megy az autó. Aztán más kérdés, hogy aztán amikor megáll alattuk, akkor szentségelnek.

Vagyunk páran, akik idejében szeretünk meggyőződni arról, hogy a beállításaink, használati szokásaink hogyan hatnak a készülékünkre, ha másmiatt nem is, talán csak puszta kíváncsiságból. Nem gondolnám, hogy ez bármivel rosszabb, mint a közöny, vagy az érdektelenség.
Vannak ugyanis olyan problémák, amelyek eleinte nem tűnnek fel, de ott vannak, kumulálódnak és később viszont már súlyossá, láthatóvá válnak. Ilyen a szervezetben a rák is, de hogy témánál maradjunk: a TV-nél a ghost is ez a kategória, ami könnyen átmehet végleges és keményen látható beégésbe.
Mindenkinek a magánügye, hogy mire és mennyire figyel oda. Nekünk az a dolgunk, hogy tudatosítsuk, hogy ez egy valós probléma.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#69831) Dorian válasza DM-Fan (#69830) üzenetére


Dorian
félisten

Az egészséges egyensúlyt kell megtalálni ebben is. Ismerősöm is már + még egyszer annyit költött a autójára, mint amennyibe került, teljesen feleslegesen, mert tisztára autó-hipochonder.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#69832) DM-Fan válasza Dorian (#69831) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Nyilván így van, ez vitathatatlan. De ha valaki egyáltalán nem törődik vele, mondván használat közben úgysem lát semmit, az nem feltétlen az egészséges egyensúly. Az autó is megy különösebb előjelek nélkül, aztán egyszer csak jön a meglepetés.

Get Moded!

(#69833) Gabor970 válasza DM-Fan (#69830) üzenetére


Gabor970
addikt

no azt nem értem, az autó olajcserét, hogy lehet idekeverni. Az nem akarom-nemakarom kérdése. 15e kilóméterenkint megcsinálom az olajcserét, és kész. Meg sem fordul a fejemben, hogy ne tegyem.
Ellenben nem szedem le időnként a szelepfedelet, hogy megnézzem, nem kezdődött-e el valami bemaródás a szelepemelőknél, vagy nem fogom szétszedni a kormánykapcsolót sem, meggyőződvén, hogy nem kezdenek beégni az érintkezők, nehogy egy csúnya téli éjjelen ne tudjam felkapcsolni a világitást. Vagy Te ilyeneket is szoktál a kocsidon, biztos ami biztos???

Természetesen valós probléma a beégés. Biztos ahány tévé, annyiféle érzékenység. Mivel még csak egy tipussal van tapasztalatom, és az ebből a szempontból eddig kifogástalannak tűnik, talán ezért nézek furán erre a ghost nyom keresésre.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#69834) Dorian


Dorian
félisten

Ha már szóba került, megnéztem ezzel a zölddel és Raif sárgával fél m-ről a képet.
Látszik az eddig nézett csatorna logója (ez nyilván), a Spectrum alig kivehetően (tegnap este sokat néztük) és az AP karika ami az 1. logóval egyenlő erősséggel látszik, na ez ebből fakadóan kicsit jobban izgat, jó lesz vigyázni vele.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#69835) DM-Fan válasza Gabor970 (#69833) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Semmi sincs idekeverve, csak tudni kell elvonatkoztatni és más példán keresztül szemlélni a jelenlegi kérdést, ha már önmagában nem megy a megítélése.

"Ellenben nem szedem le időnként a szelepfedelet, hogy megnézzem, nem kezdődött-e el valami bemaródás a szelepemelőknél, vagy nem fogom szétszedni a kormánykapcsolót sem, meggyőződvén, hogy nem kezdenek beégni az érintkezők, nehogy egy csúnya téli éjjelen ne tudjam felkapcsolni a világitást."

Nem, de gondolom magad is érzed, hogy ez a párhuzam akkor lenne csak releváns, ha a ghost-ot nem lehetne egyszerű szemrevételezéssel megfigyelni, hanem le kellene bontani hozzá a TV hátulját és ugye nagyon nem erről van szó.
Gondolom a nívópálcát is kihúzod néha a blokkból, vagy ellenőrzöd a folyadékszinteket, esetleg ellenőrzöd néha az izzókat. Ezek állíthatók párhuzamba a ghost csekkolásával, nem az általad említett túlzó blődségek. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#69836) Gabor970 válasza DM-Fan (#69835) üzenetére


Gabor970
addikt

Te az olajcserét és egyéb kötelező karbantartást tettél párhuzamba a ghost csekkolással. Ezért irtam azt,amit. Kb azok lennének szerintem vele párhuzamba tehető dolgok.
A különféle speciális szinű képek nézegetése nálam több mint egyszerű szemrevételezés. Nekem ez max a közelsétálok, és fehérmosás (samsungon egy sötétszürkéből fehérbe átmenő kép oldalazó mozgása ez) közben rápillantok. Nos én ott nem látok semmit.
Eredeti hozzászólásom arról szólt, hogy ha nem látok normál nézés közben bajt, tuti nem fogok keresni.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#69837) DM-Fan válasza Gabor970 (#69836) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Az olajcsere még mindig közelebb áll, mert ugyanolyan karbantartás, mint ghost-nál a fehérmosás. A nívópálcával ellenőrzöl (egyszínű képek), és ha gáz van, akkor olajat cserélsz (fehérmosás, logómentes tartalom bambulása). A szelepek megbontása, kapcsolók szétszedése nagyon más téma. Remélem így már érthető a párhuzam.

Get Moded!

(#69838) tomchy válasza DM-Fan (#69837) üzenetére


tomchy
tag

"A nívópálcával ellenőrzöl ... , és ha gáz van, akkor olajat cserélsz"

Ez így ebben a formában nagyon nem igaz :))

Színről, állagról úgy sem állapít meg senki semmit, még egy olajmérnök sem. Ha meg nagyon fogy, azt az olajcsere sem oldja meg.

Ami elő van írva, azt kell betartani, vagy kicsit hamarabb megoldani a cserét. 30k-s olajcsere bullshit, 10-15k-nál illik cserélni, használattól függően.

De természetesen pl. az időnkénti fehérmosás lehet egy időzített karbantartás, ha valaki nem változó tartalmat néz. Ha igen, akkor lehet, hogy szükségtelen. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#69839) DM-Fan válasza tomchy (#69838) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Látom, egyeseknek nehezen megy át a lényeg. :((( Hagyjuk a picsába, használja mindeki úgy, ahogy akarja, én senkit nem fogok többet terelgetni.

Get Moded!

(#69840) Dorian válasza tomchy (#69838) üzenetére


Dorian
félisten

Tényleg nem ide tartozik, de a 15ezer km mellett a az időtartam is számít, évente, max 2 évente mindenképpen.
Sajátomba 4 év alatt tettem 30 ezret :)
Igazából a hideg indítások amik sokat nyomnak, de úgy számolni elég macera.

DM-Fan:
Annyiban mindenképp hasznos volt, hogy néha nem árt ránézni, és abból levonható következtetés: pl. az AP karikára jobban kell figyelnem.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#69841) Gicz válasza Dorian (#69840) üzenetére


Gicz
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#69842) Voice24 válasza Gabor970 (#69836) üzenetére


Voice24
őstag

Ebben a témában veled értek egyet, de látom, másnál már szakad a cérna...
Most már ugyanezt vallom én is: ha a napi használatban nem látok foltokat, logónyomokat, akkor nem érdekel, ha egyszínű sárga vagy zöld "képek" nézegetése közben látszanak. Ugyanis az én véleményem szerint a napi, rendeltetésszerű használat a tévézés, azaz filmek vagy tévéadás nézése, és nem a Raiffeissen-sárga bámulása.
Az elején, amikor megvettem a plazmát, én is aggódtam, amikor felfedeztem egy bizonyos logó nyomát. De aztán az idő haladtával átértékeltem a dolgot. Ha teljesen normális tévézéssel, normál beállításokkal is előjött, akkor ott nem én vagyok a h.lye, hanem ilyen a technológia, viszont ha ez a napi használatban nem zavar, mert nem látom, akkor nem fogok miatta idegbajt kapni.

(#69843) DM-Fan válasza Voice24 (#69842) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Talán ha nem a legkisebb méretű, kvázi-belépő modellel rendelkeznél (mint ahogy - ha jól emlékszem - azod van, tán 42S30?), hanem egy nagyobb és komolyabb géposztályba tartozóval, amin mondjuk nem elsősorban Barátok köztöt (vagy bármi más TV-adást) bámulnál az RTL-en, hanem például ténylegesen házimozi megjelenítőként használnád és csak alkalmi jelleggel néznél rajta brutál logós TV-adást, akkor lehet, hogy sokkal érzékenyebben érintene a téma, hogy adott esetben nem makulátlan a paneled a gány TV-adók okán, akik nem képesek minimálisan transzparens logót készíteni. Hidd el: nagyobb és részletezőbb panelen minden jobban látszik - a ghost is. Szerencsére a VT60-on még soha nem találkoztam vele, de más már pl. igen, így nem lehet elmenni mellette szó nélkül, ahogy soha nem is tettük.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#69844) lemmy9 válasza DM-Fan (#69843) üzenetére


lemmy9
őstag

Lekopogom én is, egyelőre nagyon toleráns a VT. :K
Viszont a line bleeding tetten érhető.

[ Szerkesztve ]

Szerintem!

(#69845) DM-Fan válasza lemmy9 (#69844) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Párszor láttam csak line bleeding-et, amikor nagyon homogén felületre behívtam valami kontrasztos menüt, egyébként normál, hétköznapi használat mellett alig szembesülök vele. Ez legyen a legnagyobb gond!

Get Moded!

(#69846) Gabor970 válasza Voice24 (#69842) üzenetére


Gabor970
addikt

Nekem a használati eszközök nem babusgatnivalók Karbantartást mindenem megkapja, de nem fáj ha a parkolóban egy újabb apró rányitást látok a kocsin. Nem mindegy? Az értéke évről évre csökken, nem cserélgetem, mikor eladom, így is - úgy is párszázezeres érték marad. Emkékszem, 4 éves volt kb, mikor megverte a jég. Nem vészesen, de bizonyos szögből nézve golflabdaszerű a teteje. Feleségem szegény majdnem elsírta magát. Én vigasztaltam: Lassabb lett? Kényelmetlenebb lett? Többet fogyaszt? Pénzbe kerül mindez? Egyik sem... NA ÉS??? Ez ezentúl ilyen. A sírásból majdnem nevetés lett. Most 9 éves, még 2-3 évig elszalad nálunk, aztán meg a fiamnak jó lesz első autónak, onnét bontó úgyis.
Nem ragozom, használok mindenem kedvem szerint... Ha retekklubrajongó lennék, az sem zavarna ha beégne a logo. (annyira nem vagyok az, hogy emberiség elleni bűntettnek vélem még a létüket is, de nem a logo miatt)

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#69847) lemmy9 válasza DM-Fan (#69845) üzenetére


lemmy9
őstag

Perzse, csak menünél.

Szerintem!

(#69848) DM-Fan válasza Gabor970 (#69846) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Ez egy attitűd, az meg egy másik, hogy más meg ilyen szinten is igényes a dolgaira. Nem kell megérteni, el kell fogadni.

Get Moded!

(#69849) bucsher válasza balisz (#69827) üzenetére


bucsher
őstag

C1350-00000 az annyi mint 1350 óra?

In the pipe - five by five!

(#69850) bucsher válasza liszi70 (#69821) üzenetére


bucsher
őstag

Köszi ezt a zöldet! Végre találtam egy ghostot a GT60-on, az M1 karikáját. Csak két méterig látszik, úgyhogy ezen még nem fogom tudni magam idegesíteni :N

In the pipe - five by five!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.