Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69501) Dudee válasza Bearing2006 (#69491) üzenetére


Dudee
senior tag

Tudom, szerencsére már megvan, csak haza kell még hozni :)

(#69502) liszi70 válasza apszi (#69500) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Ez komoly? Tényleg ugyanarról beszélsz?"

:DDD

Csak az elkeseredett kérésedet teljesítettem, és megnyugtatni szándékoztam háborgó és suicid-késztetéstől fertőzött lelkedet! Nem sikerült? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69503) DM-Fan válasza apszi (#69487) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Hát, erre nem tudok mást mondani, minthogy iszonyatosan nagy pech, sajnálhatod, mert 250 eFt olyan szinten nem pénz egy 50VT60-ért, hogy már pofátlan: az 50ST60 többe került, mert 310 eFt-ért adták a végén. Csak azzal tudlak vigasztalni, hogy talán találsz majd használtban valami alternatívát, esetleg 4-5 év múlva már talán lesz olyan szinten az OLED, hogy meg lehessen fizetni és talán addigra nem lesznek már gyermekbetegségei sem.

Get Moded!

(#69504) apszi válasza liszi70 (#69502) üzenetére


apszi
őstag

Rendes tőled, hogy így törődsz velem, és tulajdonképpen egy pillanatra átfutott a remény törékeny galamb lelkemen, de hát úgy néz ki a dolog, hogy....ANYÚÚÚÚ, ADD VISSZA A BOROTVÁÁÁÁT!!!!...szóval úgy néz ki, hogy kénytelen leszek zsírszalonnába és jaffa szörpbe fojtani megkeseredett lelkem bánatát :(

(#69505) apszi válasza DM-Fan (#69503) üzenetére


apszi
őstag

Neked is köszönöm az együttérző szavakat, nem tudom mi lesz így sorosom. Használtban nem igazán gondolkodom, valószínűleg eme trauma hatására visszatérek valamilyen ledes megoldásra, aztán ha tényleg kiforrja magát az új technológia akkor majd újragondolom a tévézés kultúráját :R

(#69506) liszi70 válasza apszi (#69505) üzenetére


liszi70
nagyúr

"valószínűleg eme trauma hatására visszatérek valamilyen ledes megoldásra"

Földi léted elhajításának önpusztító gondolatát még meg is értem, de annyira azért nem lehetsz kétségbeesett, hogy LCD-vásárlás végzetesen katasztrofális döntésére juss! Ne add föl, hidd el, van remény, nem kell a végső eszközhöz, a lettévéhez nyúlni! Take it easy!!! :DDD

(#69507) apszi válasza liszi70 (#69506) üzenetére


apszi
őstag

Az hagyján...de már ki is néztem egy SAMUUUUUUT!!! Na ez lesz az igazi suicide ;] (te betegebb vagy mint én magam) :)) :DDD :DD :C :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#69508) Norbi 72 válasza apszi (#69507) üzenetére


Norbi 72
veterán

De nyugtass meg minket,hogy Samu plazmát néztél ki! :)

Apropó,melyiket?

[ Szerkesztve ]

(#69509) apszi válasza Norbi 72 (#69508) üzenetére


apszi
őstag

Nem nem...lcd lesz, olyan felhőszakadással, hogy öröm lesz néééézni! :DD
Komolyra fordítva a szót, még valójában nem tudom mi lesz. Más plazmában, megmondom őszintén, nem gondolkodtam. Persze anno plazmát sem szerettem volna, most meg itt picsogok mint akinek elvették a nőjét...egyszóval még gyászolok, és kutatok. :)

[ Szerkesztve ]

(#69510) devil-k válasza apszi (#69487) üzenetére


devil-k
nagyúr

Az amazon.de-n látok még. ;]

- mozi bolondéria -

(#69511) Norbi 72 válasza apszi (#69509) üzenetére


Norbi 72
veterán

LCD?? :Y

Inkább vegyél egy LG plazmát,még azzal is sokkal jobban jársz![link]

Ennyire ne kenődj el...borzalom.

[ Szerkesztve ]

(#69512) apszi válasza Norbi 72 (#69511) üzenetére


apszi
őstag

Jó fej vagy, köszi :D Viszont az LG-ben mint márkában, nem igazán bízom sajnos. Ami nem jelent semmit, mert egyáltalán nincs tapasztalatom velük. Viszont valóban jó árban vannak. Viszont egy pillantást mindenképp megérne. Asszem hétfőn ismét nekilátok TV néző túrázni. :R

(#69513) apszi válasza devil-k (#69510) üzenetére


apszi
őstag

Köszönöm az ajánlást, de nagyobb biztonságban érezném magam, ha kishazánkban vételezhetnék masinát. Nem vagyok egy kifejezett kalandor típus :D

(#69514) Norbi 72 válasza apszi (#69512) üzenetére


Norbi 72
veterán

Közel 4 éve van LG plazmám(ezt lehet,minden héten leírom :DDD ),és rendben van az áráért.Persze közel sem VT60,de messze jobb az LCD-ktől.

Ne hamarkodj el semmit,ha lehet,alaposan vedd szemügyre-ahogy írtad hétfőn-a kínálatot.Sajnos ezt az LG tv-t nem tudom,hol lehet szemügyre venni.De webes vásárlás esetén 14 napod van dönteni.

(#69515) apszi válasza Norbi 72 (#69514) üzenetére


apszi
őstag

Semmiképp nem szeretnék elhamarkodott döntést hozni, ezért nézelődök már fütykös tudja mióta, mind lcd, mind plazma fronton, sok dilemmával karöltve :D . Ezért is tartok itt ahol tartok :DDD Ghostingolással mi a helyzet? Mennyire tolerálja a statikus tartalmakat? Fontos, mert relatív sok tv nézés is lesz vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#69516) devil-k válasza apszi (#69513) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem kell kalandornak lenned, ha van esetleg ismerősöd, aki jön-megy odakint, vagy ha a postaköltség sem vészes akkor az az út is járható. (Meg kell nézni mennyi is pontosan, mert nem tudom). Az Amazon nem kókány cég, bátran lehet tőlük rendelni.

- mozi bolondéria -

(#69517) Norbi 72 válasza apszi (#69515) üzenetére


Norbi 72
veterán

Kicsi ghost előfordul,én csak tv-nézésre használom,sohasem nagyítottam a képet,meg bármi trükk.Nem kell félni.Max. fél óra alatt kimossa más tartalom a nézési távból nem látható ghostot.Statikus tartalom pontosan mennyi,és mi?

Mozira projit használok.

[ Szerkesztve ]

(#69518) apszi válasza devil-k (#69516) üzenetére


apszi
őstag

Ismerősöm nincs odakint...várjunk csak...basszus. Ismertem egy lányt...csak nem tartottam vele a kapcsolatot. Nagyon feltünő lenne, ha hirtelen elkezdenék neki udvarolni, aztán rátérnék a lényegre? ;] Saját magam megnyugtatása végett ránézek majd :DDD

(#69519) devil-k válasza apszi (#69518) üzenetére


devil-k
nagyúr

Voltunk már ezzel mi is így. :DDD Hajrá!

- mozi bolondéria -

(#69520) apszi válasza Norbi 72 (#69517) üzenetére


apszi
őstag

Ez így nem hangzik rosszul. Tényleg körül kell nézzek. Köszönöm az ajánlást még1szer. Asszem ebből még bármi lehet :DDD

(#69521) apszi válasza devil-k (#69519) üzenetére


apszi
őstag

:)) :R

(#69522) Norbi 72 válasza apszi (#69520) üzenetére


Norbi 72
veterán

Lehet nem láttad,közben szerkesztettem.Statikus tartalom mi lenne?

Ja,és 11.000 óra van a tv-ben,hiba nélkül.Nem kímélem.

(#69523) apszi válasza Norbi 72 (#69522) üzenetére


apszi
őstag

Az mondhatni már tényleg strapabíró készülék:)
Statikus tartalom leginkább a TV logói lennének, illetve némi szmartolás szülői részről :D Mindez kb. napi 5 órában.

[ Szerkesztve ]

(#69524) Norbi 72 válasza apszi (#69523) üzenetére


Norbi 72
veterán

5 óra Smart?Youtube,vagy más?Folyamatos álló tartalom 5 órán át?

A Samu BR lejátszó menürendszerét nem kedveli,ott gyorsan kell lépkednem..

[ Szerkesztve ]

(#69525) apszi válasza Norbi 72 (#69524) üzenetére


apszi
őstag

Nem, mondjuk úgy legnagyobb általánosságban TV nézés, és azok potenciális veszélyforrást jelentő logói (RTL KLUB, FILM+ AP karikája), és ilyen finomságok. Esetenként némi szmartolás, bár ez utóbbit anyum nem tudom mennyire gondolja rendszeresnek. Mostanában találta ki, hogy ő szeretne ilyet :D

(#69526) Norbi 72 válasza apszi (#69525) üzenetére


Norbi 72
veterán

A lógók,karikák nem jelentek veszélyforrást.De anyukád mit szeretne tv-n nézni?Ha folyamatosan az FB-n akar lógni azt nem tudom,hogy tolerálná...bár az én tv-m nem smart-os.Ha nosztalgiázni szeretne youtube videókkal,semmi gond.

(#69527) apszi válasza Norbi 72 (#69526) üzenetére


apszi
őstag

Az a baj, hogy ezt nem,hogy én, de még ő maga sem tudja...és ez az igazi veszélyforrás :DD Na ezért félek picikét a plazmától. :B

(#69528) Norbi 72 válasza apszi (#69527) üzenetére


Norbi 72
veterán

Vegyél neki egy olcsó laptopot,probléma megoldva! :DDD

(#69529) apszi válasza Norbi 72 (#69528) üzenetére


apszi
őstag

Akkor inkább odaadom azt amelyiket éppen használom...egyébként csak 3 gép van a lakásban :C :R

(#69530) liszi70 válasza apszi (#69518) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Ismerősöm nincs odakint...várjunk csak...basszus. Ismertem egy lányt...csak nem tartottam vele a kapcsolatot. Nagyon feltünő lenne, ha hirtelen elkezdenék neki udvarolni, aztán rátérnék a lényegre?"

:C :DDD

(#69531) apszi válasza liszi70 (#69530) üzenetére


apszi
őstag

Na akkor mielőtt több marhaságot írnék, mára jóéccakát mindenkinek :) :R

(#69532) mettek


mettek
addikt

kicsit off:
Eladó a Panasonic tx p50 st50 viera tévém. MediaMarktban vásárolt, szeptemberig garis, nagyon keveset használt, szinte kizárólag csak mozifilmek mentek rajta (upc-t a hálóban nézünk csak, ez pedig a nappaliban van). Ha valakit érdekel, írjon pü-t. Helyileg Pécs vagy Balatonszemes. Köszi

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#69533) lemmy9 válasza mettek (#69532) üzenetére


lemmy9
őstag

Az hagyján, hogy off, és nem offba tetted, de itt tilos hirdetni is!

Szerintem!

(#69534) Von75


Von75
csendes tag

Nézegettem kalibrálásokat , teszteket , fórumozok beállításait . 90%-ban mindenki meleg színhómérsékletre teszi a voksát . G20 és most GT60-nal is hidegen szeretem . Szerintem így a fehérek és az élesség is jobb , karakteresebb a kép . Komolyan aggódom , hogy velem van a baj :U

(#69535) MasterMark válasza Von75 (#69534) üzenetére


MasterMark
titán

Így a fehér kék.

Switch Tax

(#69536) Dudee válasza lemmy9 (#69533) üzenetére


Dudee
senior tag

Nem szeretném nagyon megkérdőjelezni a házszabályt, de egyre vékonyodik a plazma közösség. Az elmúlt napok hozzászólásaiból is kiderült, hogy már-már kétségbeesetten keresnek az emberek plazmát, és valószínű lesz még párszor ilyen. A tiltást megértem mondjuk egy olyan aktív technológia esetében, amiből naponta vesznek az emberek százat. De vajon érdemes-e itt ezt a csekély számú plazmások körében is erőltetni?
Ha a válasz igen, természetesen tiszteletben tartom, csak nem teljesen értem...

Üdv,
G.

[ Szerkesztve ]

(#69537) Dorian válasza Dudee (#69536) üzenetére


Dorian
félisten

Ez általános érvényű PH szabály, így a modiknak nem fog tetszeni.
(Kiskapu: az aláírásra nem vonatkozik :D )

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#69538) Fifi válasza balisz (#69444) üzenetére


Fifi
őstag

Szia!

Megosztanád velünk ezeken a kalibrációs lemezek elérhetőségét? Ezekhez kell műszer is vagy csak szemre történik a hangolás? Én még csak ~50 óránál tartok a GT60-nal, így a szakember által történő műszeres kalibrálás még várat magára.

Bye, Fifi

(#69539) Dudee válasza Dorian (#69537) üzenetére


Dudee
senior tag

Haha, kösz :)

(#69540) DM-Fan válasza Von75 (#69534) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

A hideg borzalmasan eltolja a színhűséget, szörnyű képet produkál úgy a TV. A G20-on a normál még elment, de a 60-as szériánál egyértelműen a meleg beállítás van közel az igazsághoz.

Get Moded!

(#69541) marlboromen


marlboromen
aktív tag

Sziasztok. Ha valaki mostansag akar egy minimum 55 de inkabb 60 colos tevet venni, mik a lehetosegek? Max 450.000 forintot szanna ra az illeto. Pana ugye kilove, samut sem igen talalni normalis boltban, az lg-nel meg nem lenne talan jobb akar dragabban egy lcd? Foleg digi kabel nezes, keves film, jatek smart kilove. Koszi.

(#69542) wdarty


wdarty
tag

Olyat lehet, hogy a fejhallgató hangerejét együtt szabályoza a tv a "normál" hangerő szabályzóval?

42ST60

(#69543) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!
Nemrégiben kérdeztem egy olyan problémámról, miszerint panasonic plazmám van és hajlamos elég gyakran elfelejteni a DIGI tv-s kedvenc csatornákba programozott M1 hd és M2 hd csatornákat. Ezt betudtam tipushibának de mostanában elég sokszor már az összes kedvencek szerkesztés is eltűnik a tv-ből és hosszasan programozhatom újra.. :O
Szerintetek mi lehet a hiba? A diginél van valami változás vagy a tv-m kezd behalni? :F

(#69544) Norbi 72 válasza marlboromen (#69541) üzenetére


Norbi 72
veterán

Se játék,se Smart.Ha ezek lennének,szó nélkül ajánlanám ezt:[link]
De tv-nézésre,mozira nem.Csak kidobott pénz,inkább az LG plazma:[link]

(#69543) vaksi8 Nálam is Digi van, minden adó ugyanott,ahol eddig.

[ Szerkesztve ]

(#69545) vaksi8 válasza Norbi 72 (#69544) üzenetére


vaksi8
senior tag

És Te is kedvencekbe rendezve használod a csatornákat vagy az összes dvb-c hangolás programból?

(#69546) Norbi 72 válasza vaksi8 (#69545) üzenetére


Norbi 72
veterán

Én magam rendeztem sorrendbe.

(#69547) modflow


modflow
veterán

Tegnap nekem frissített a Panasonic P50GT50-em. Nem tudjátok mit javítottak benne?

(#69548) Fifi válasza Fifi (#69538) üzenetére


Fifi
őstag

Sziasztok!

DM-Fan ajánlása alapján állítottam be a 42GT60-at és azt átmásoltam minden bemenetre:




A letöltött AVS HD 709 mp4 test file-okat a beépített médialejátszóval megjelenítve már a Basic Settings katalógusban lévőknél elvérzik, pedig a TV menüjében a Prof2. beállítást használom.
Konkrétan pl. 1-Black Clipping.mp4-nél minden fekete, nincs villogás, a 3-White Clipping.mp4-nél meg minden oszlop villog.

Ha a HDMI1-re kötött médialplayer-rel jelenítem meg a teszt videókat, akkor jó.

Én rontok el valamit vagy a beépített média lejátszó sw nem veszi figyelembe a képi beállításokat?

(#69542) wdarty: Ez engem is érdekelne, mert fejhallgatót használva elég körülményes a hangerő állítása így a GT60-on is.

Bye, Fifi

(#69549) Dorian válasza vaksi8 (#69543) üzenetére


Dorian
félisten

Nálam Digi + ST50 esetében semmi ilyesmi gond nincs. Vagy a te szolgáltatói területeden variálgatja a Digi a csatornakiosztást, vagy esetleg a tévében ment gallyra vmi memória vagy ilyesmi, ami ezt tárolja.

modflow:
Valami netes hálózattal kapcsolatos fejlesztés.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#69550) Fifi válasza vaksi8 (#69543) üzenetére


Fifi
őstag

Csúnya workaround, amíg nem deríted ki a hiba pontos okát: mentsd le a megszerkesztett csatornalistát egy pendrive-ra és ha a TV elfelejti, akkor onnan töltsd vissza, így nem kell hosszasan kínlódnod vele

Bye, Fifi

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.