Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70251) Dexar007 válasza Perillustris (#70250) üzenetére


Dexar007
veterán

http://livetv.sx/en Sopcastet letoltod,es ha szerencsed van,van elfogadhato hd stream.

Give me your cum,bull!

(#70252) modflow


modflow
veterán

Korábban már írtam, hogy villámcsapás következtében életének hajnalán, 1 éves korában elhunyt szeretett Panasonic P50GT50E TV-m.

Szerdán jelentettem be, a biztosító embere még csak nem is jelentkezett.
Amennyiben nem tudják megjavítani, tudnátok ajánlani egy hasonló, magyarországi boltokban is kapható TV-t? Lehet akár LCD -is, bár már kezdtem megszokni az állandó zoomolást a logók miatt.
A keret 303.000 Ft.

(#70253) Pan21


Pan21
csendes tag

Üdv!

Lenne egy kérdésem hátha tudtok segíteni nekem tv vásárlás előtt járok és van itt 2 típus szeretném ha segítenétek kicsit dönteni valamelyik felé? igazából hd filmek lennének rajta nézva de azért sd tatalommam a tv is előfordul.
Íme a két típus ami szóba jött.
LG 50PB660V
Samsung PS51F5000
vagy ha esetleg tudtok olyat ami legalább ezen a szinten vannak képre akkor várom az ötleteket is akár privátban is jöhet.
Köszönöm!

(#70254) kleinguru válasza Pan21 (#70253) üzenetére


kleinguru
addikt

Ha nem kell az "okos" rész, akkor jobban jársz a samuval és használtba is van 130K-ért jó állapotban ~1,5 garanciával:K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#70255) PHenis


PHenis
senior tag

Sziasztok,
tegnap vettem az euronicsban egy 60PB660V-t (kiállított darab). Ma ahogy állítgattam a színeket, meg próbálgattam a beállításokat, akkor vettem észre, hogy jobb felül ott egy euronics logo beégve és egy LG embléma a jobb alsó sarokban. kb 1 óraája fut youtubeos plazma beégés megjavító videó, de nem nagyon látok javulást.
Tudtok tanácsot adni, hogy mit csináljak? El fog tűnni? Ha visszaviszem akkor milyen esélyeim vannak?

(#70256) MasterMark válasza PHenis (#70255) üzenetére


MasterMark
titán

Nem valószínű, hogy el fog tűnni. Üzemidő mennyi?

Switch Tax

(#70257) M_AND_Ms válasza PHenis (#70255) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

"plazma beégés megjavító videó"
Ugye te sem hiszed...?

Járasd logómentes tartalommal! Ha szerencséd van idővel (akár hónapok múlva) gyengűl, eltűnik.
A vásárlás előtt kellett volna megkérdezned, hogyan nézd meg makukátlan-e a panel.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#70258) PHenis válasza MasterMark (#70256) üzenetére


PHenis
senior tag

Azt hogy tudom megnézni?

M_AND_Ms: őszintén szólva eszembe sem jutott, hogy 2014-ben ez még probléma lehet, főleg egy olyan boltban ami ebből él. Néztem ott egy fél óráig és nem volt statikus tartalom, azok a logók előjöttek, eltűntek...
Ezek a vodeók semmit nem érnek? Nekem logikusnak tűnt pedig.

[ Szerkesztve ]

(#70259) Dan-szan válasza PHenis (#70255) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Ettől eltekintve milyennek találod a tv-t? Én is nézegettem ezt a típust és még nem tettem le a megvásárlásáról.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#70260) PHenis válasza Dan-szan (#70259) üzenetére


PHenis
senior tag

Nekem ez az első "lapostévém", ezért nincs összehasonlítási alapom, csak amit haveroknál meg itt-ott láttam. Hogy milyennek találom? Jó nagynak. Most, hogy tekergettem a beállításokat, a bőrszín meglehetősen élethű, smart része szerintem egy vicc és a csatorna váltás sebessége is elmarad az álltalam megszokottól. Hiába 600Hz szerintem lehetne folyamatosabb, ettől eltekintve szerintem nagyon jó a képe, elég világos és kontrasztos, bár sötét szobában van.
Egy nap alatt ennyit tudok mondani róla.

(#70261) Pro Koryak válasza PHenis (#70255) üzenetére


Pro Koryak
addikt

szerintem vidd vissza a pi . . ába és kérj egy másikat v vissza a pénzt és vedd meg máshol, bontatlanul...

kiállított darabot csak akkor szabad venni, ha már nagyon nincs más és az eredeti ár töredékéért adják + alaposan letesztelted!!!

melyikben vetted???

[ Szerkesztve ]

(#70262) modflow válasza Pro Koryak (#70261) üzenetére


modflow
veterán

Mondom megnézem mennyibe kerül ez a 60PB660V, 250k az extreme digitalban. Pedig nagyobb, mint az én P50GT50-em és jóval olcsóbb?
Miben különbözik alapvetően a két tv, hogy ilyen árkülönbség van közte?

(#70263) Dorian válasza modflow (#70262) üzenetére


Dorian
félisten

Képminőségben. De nagyon dulván.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#70264) liszi70 válasza Dorian (#70263) üzenetére


liszi70
nagyúr

"De nagyon dulván."

"Ho-ho-ho-hóó! Önélzetes a kis latol!" :D

(#70265) liszi70 válasza PHenis (#70255) üzenetére


liszi70
nagyúr

Sok időbe telhet, míg kijön belőle, ha kijön. Ha csak egy pici halványodást is észlelsz, akkor nyert ügyed van, idővel eltűnik!

(#70266) PHenis válasza Pro Koryak (#70261) üzenetére


PHenis
senior tag

És van rá esély, hogy visszakapjam a pénzt? Nem vagyok tisztában a jogi háttérrel. 3 napon belül vagyok. De a beégésre nem vonatkozik semmi gari. Ilyekor mivan?
Sehol máshol a környéken nem volt ilyen és megint nem leszek itthon 3 hétig. A plázában lévő euronicsben vettem

[ Szerkesztve ]

(#70267) Dexar007 válasza PHenis (#70266) üzenetére


Dexar007
veterán

Probalkozhatsz,de az elado joindulatan mulik csak.

Ahogy fentebb is irtak,ha halvanyodik,akkor folosleges aggodni.1 ora valtakozo tartalom vagy fehermosas pedig nem fog kihozni egy komolyabb ghostot sem.
Nalam a vb eredmenyjelzoje volt ott nagyon sokaig a jobb felso sarokban,en is azt hittem,hogy eltunt 4 ora film utan,de valojaban fehermosasnal meg boven latszodott,igy osszesen kb 16-20 ora kellett a vegleges eltuntetesehez.
Igaz,azt is hozza kell tenni,hogy talan 2 meccset ha kihagytam,igy musorral mindennel egyutt biztos belement vagy 90 ora,es egyszer sem zoomoltam. ;]

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#70268) PHenis


PHenis
senior tag

És az normális, hogyha csatornát váltok akkor a képet átváltja, de pár másodpercig az előző adó hangját hallom? Utána a képhez tartozó hang is megérkezik, de pár másodpercel elcsúszva a képhez képest.

(#70269) Gabor970 válasza PHenis (#70268) üzenetére


Gabor970
addikt

ha zavar, hogy beégett maradhat, vidd vissza! Te mondtad, hogy euronics és LG logo van beégve. Nehogymár az a beégés ne legyen ok a visszavételre, amit a bolt "rakott bele" !
Amúgy milyen akciós áron adták, a kiállított mivolta okán? Merthogy dobozból szűzen 250e, vagy cetelemes kártyával vásárolva 225e Ft. 180e körül volt?

Közben elolvastam a neved... Hát, nehéz elképzelnem, miért választ valaki ilyent.

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#70270) DM-Fan válasza PHenis (#70268) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Nem.

Gabor970: egyetértek! Simán vissza kell vinni! A boltban nem tudott meggyőződni a beégetett panelről, otthon meg kiszúrta és jogosan zavarja, nem akar a TV-je teljes élettartama alatt nap mint nap azzal szembesülni, hogy hol vette. Ha vásárláskor nem hívták fel a figyelmét erre a kis "malőrre", akkor az "a vásárló megtévesztése" kategória és pénz vissza! Ha azért volt akciós, mert értékcsökkent a beégés miatt, akkor viszont "az így járt" kategória.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#70271) lemmy9 válasza Gabor970 (#70269) üzenetére


lemmy9
őstag

Akkor ezekszerint nem csak én agyaltam a nevén :F

Szerintem!

(#70272) PHenis válasza DM-Fan (#70270) üzenetére


PHenis
senior tag

Nem volt olcsóbb, teljes árat fizettem. Sőtt, vettem hozzá még plussz garit is. Szó sem volt beégésről és meg is néztem, de ott nem látszott. Pár hete jártam ott, akkor még nem volt kint, úgy gondolkodtam, hogy max 2-3 hetes lehet. Körbementem egész Miskolcon, de sehol nem volt hasonló méret. Vagyis de, a MM-ban csilliárdokért.

Érdekes, hogy a tv saját beépített bemutató módja okozta ezt. Akkor most van egy olyan menüpont a tv-ben, amivel el lehet rontani... érdekes.

A nevemet illetően: mikor regisztráltam, még viccesnek tűnt.

[ Szerkesztve ]

(#70273) Gabesz26 válasza PHenis (#70272) üzenetére


Gabesz26
senior tag

Teljes árat fizettél egy kiállított készülékért, és nem tudtad, h probléma lehet egy kiállított darabnál a beégés. Aztán idejössz megkédezni mi tévő légy. Hát...

Aztán ez a név... :DDD

De hogy érdemben is segítsek +1 arra, hogy vidd vissza

[ Szerkesztve ]

(#70274) Ijk válasza PHenis (#70272) üzenetére


Ijk
nagyúr

Érdekes ország ez hogy kiállított, hibás készülékeket árulnak teljes áron. Ez a tv minimum valami outletbe való, vagy szórakozzon valaki vele hogy még ki tudja mosni a ghostot.
A jövőre nézve most megtanultad hogy kiállított darabot nem veszel meg, főleg nem teljes áron.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#70275) Dudee válasza PHenis (#70272) üzenetére


Dudee
senior tag

Szerintem is vidd vissza simán. Szerintem vissza is veszik, főleg hogy nem egy mezei csatornalogó van beégve (bár ugye lehet még ghost is), hanem euronics, amit tuti nem te raktál bele otthon :)
Ha nem is volt rá kedvezmény, szerintem visszaveszik simán. Esetleg vigyél magaddal pendrive-on egyszínű ábrát, ami jól kihozza. Napokban linkelt is vki egy ilyen speckó zöld színt, ami minden nyavaját kihozott többeknél.

Másrészt -bár ebben nem vagyok teljesen biztos- 3 napon belül indoklás nélkül jogodban áll visszavinni.

[ Szerkesztve ]

(#70276) Dudee válasza Gabesz26 (#70273) üzenetére


Dudee
senior tag

Ez is jól mutatja, hogy miert fingott ki a plazma. Az átlag usertől nem elvárható, hogy egyáltalán halljon olyanról, hogy 'ghost'. Ő csak akar egy tévét, és nem is gondolja, hogy baj lehet egy kiállított darabbal, ami ott jól nézett ki. Aztán jön a meglepetés.
Az meg, hogy az euronics ennyire nem figyel oda egyáltalán nem meglepő. Egyáltalán nem tekinthető 'szak'üzletnek.

(#70277) PHenis válasza Dudee (#70275) üzenetére


PHenis
senior tag

Gondoltam, hogy kapom majd az ívet itt... :P Köszönöm a tanácsokat, holnap visszaviszem. Amúgy fullhd filmet nézve nagyon tetszik!
Éjszakára úgyhagynék valami videót, akkor mi legyen az? Mert ha halványodna, akkor nem cibálnám vissza.

[ Szerkesztve ]

(#70278) TraceR válasza PHenis (#70272) üzenetére


TraceR
tag

MM-ban ugyanúgy 250k ez a tv, ha a webaruhazukban vetted volna, akkor raadasul ingyen hazhozviszik es ha 14 napon belul meggondolnad magad, akkor vissza is kuldheted indoklas nelkul, visszakapod az arat. Nomen est omen :((

Kivancsi vagyok az Euronics mit mond majd, ha felhivod oket, de szerintem mindenkepp lepj valamit, mert, amilyen demokkal ott jaratjak a tvket (tudniillik vegig kint van a logojuk es mennek a tv-k napi ~10 orat) kizart dolog, hogy sikerul eltuntetned a beegest.

(#70279) DM-Fan válasza Dudee (#70276) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Halkan súgom csak meg, hogy az LCD is beéghet. Nem egy LCD TV-n láttam már ugyanúgy beégett RTL-logót, ahogy plazmán meg nem.
Még halkabban súgom meg, hogy az OLED ilyen szempontból pontosan ugyanolyan lesz, mint a plazma.

A plazma nem (csak) emiatt fingott ki, hanem a sok tudatlan ember és a mesterségesen táplált sztereotip baromságok miatt. A múltkor volt alkalmam a MM-ban nézegetni hosszasan az LCD TV-ket: konkrétan a 65VT60 árából egy 55"-os Sony-t tudnék venni, ami úgy-ahogy elviselhető képet ad - szigorúan csúcsminőségű fullHD anyagból, mert kisebb felbontáson, vagy alacsonyabb bitrátával úgy elvérzik, mint a picsa. A 60"+ LCD-k már kvázi a megfizethetetlen kategória, a 4k-ról és az ívelt baromságokról meg már ne is beszéljünk! Emellett ha egy ilyen készülék tulaját leültetném a 65VT60 elé, minden bizonnyal lef*sná a bokáját döbbenetében. Pláne, ha megtudná, hogy alig több, mint feleannyiba kerül, mint az 55"-os banán alakú vacakja.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#70280) Norbi 72 válasza PHenis (#70277) üzenetére


Norbi 72
veterán

Kár,hogy nem vásárlás elött érdeklődtél,de most már mindegy.

Olyan tartalmart tegyél be éjszakára,amiben nincs logó.De kinagyított tv-müsor is jó.Ha reggelre jól láthatóan halványodott,akkor el fog tünni a ghost.

(#70279) DM-Fan Amikor beszélgettem az Oled-ről az eladóval,elmodta,hogy a 980-asba csúnyán beégett az LG logó.A 970-es már sokkal jobb ezen a téren,3 hete ment beégésm,entesen az LG demója rajta,tehát javulás mutatkozik.És már 950-be kerül.Azt is mondta,hogyha minden az LG számításai szerint halad,karácsonyra akár 600-ra eshet az 55-ös ára.Én kíváncsian várom.

[ Szerkesztve ]

(#70281) M_AND_Ms válasza Norbi 72 (#70280) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Remek, hogy az üzletekben az eladók tesztelik a beégést, a tesztalanyokat meg eladják a mafla vásárlóknak.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#70282) Norbi 72 válasza M_AND_Ms (#70281) üzenetére


Norbi 72
veterán

Az úr több hibát is vétett,bár megmondom őszintén,ha teljesen laikus lennék ezen a téren,nem tudom,mit csináltam volna,de jelen helyzetben ezt:

Kiállított utolsó darabra minimum 50 ezres kedvezmény után kezdek el beszélgetni.
Viszek pendrive-ot színekkel, ellenőrzöm a pixeleket,és a beégést/ghostot,üzemidőt.
A kiállított tv-k üzleti módban mennek maximális kontraszttal,fényerővel,kvázi nem nehéz tönkrevágni a kijelzőt..

[ Szerkesztve ]

(#70283) Pro Koryak válasza PHenis (#70277) üzenetére


Pro Koryak
addikt

amíg teheted vidd vissza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dugja fel magának a kedves vásárlókat nagyívben le..arjuk euronics...

máshol is megkapod ennyiért, mint ahogyan már írták. pl edigital, media-markt...

rendeld neten, 14 nap az elállás, addig tesztelheted kedvedre...

sok sikert.

ui:
kiállított darabra maximum az eredeti ár fele, ha sokat ment még ennél is sokkal kevesebbet ér, lehet már annyit ment maxon mint otthon 2-3 év alatt normál beállításokkal.

[ Szerkesztve ]

(#70284) Dorian válasza DM-Fan (#70279) üzenetére


Dorian
félisten

Te is tudod, hogy a "láttam már beégett LCD-t" az nem állja meg a helyét, mint érv. Én is láttam, meg CRT-t is, csak az nem mindegy, hogy erre plazmáknál mondjuk 10.000x nagyobb az esély.
Valahogy nem az LCD, hanem a plazma topikban probléma ez. Ez tagadhatatlanul plazma-gyengeség.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#70285) Gabor970


Gabor970
addikt

voltam szombaton a helyi euronicsba, rálérdeztem erre a 60 akármi 660-as LG plazmára. Felirta az eladó a telszámom, mivel épp ezen a héten fognak kapni. Hát mindenképp bemegyek megnézni, viszek kis néznivalót magammal. Kiváncsi vagyok rá. Nálunk klassz félhomályos helyen vannak a TV-k.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#70286) liszi70 válasza Gabor970 (#70285) üzenetére


liszi70
nagyúr

Hajrá, már nagyon kijár neked! :)

(#70287) DM-Fan válasza Dorian (#70284) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Persze, nyilván a plazmánál reálisabb a veszély, de a 10.000x-es különbség azért erősen túlzó, ráadásul amerre megy az LCD-piac, ott egyre inkább újra realitás ez a dolog. De ettől függetlenül az LCD ellen jóval több ellenérvet tudok felhozni, mint a plazma ellen, amelyek ráadásul sokkal súlyosabbak, mégse az LCD fingott ki. Ebből is látszik, hogy az emberek milyen könnyen megvezethetők.

Get Moded!

(#70288) Gabor970 válasza liszi70 (#70286) üzenetére


Gabor970
addikt

úgysem veszem meg :) De megnézem alaposan!

Előbb vennék két repjegyet Alicante-ba, és foglalnék szállást egy hétre a booking.com-on :)

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#70289) Z_A_P válasza DM-Fan (#70287) üzenetére


Z_A_P
addikt

De ettől függetlenül az LCD ellen jóval több ellenérvet tudok felhozni, mint a plazma ellen,

Te igen, de az atlagember szerintem nem.
Elmondom az atlagnak mi szamit. Legyen:

Olcso.
Magas (tulzott) fenyero, kontraszt, szinek, jol lathato vilagosban is.
Ne egjen be, mehessen 5-10-15 oran at ugyanaz csatorna/logo/stb.
Nagy.
Kepminoseg teljesen mindegy, a legalapabb Orion LCD megfelel az atlagemberek 90%-nak. De lehet 95+.
Legyen vekony, fogyasszon keveset.

OK

(#70290) Gabesz26 válasza Dudee (#70276) üzenetére


Gabesz26
senior tag

Kicsit erősen fogalmaztam (ezért utólag is bocsánat a kérdezőtől), de én még kiállított LCD-t sem vennék nemhogy plazmát. A beégéstől eltekintve pl. a karcok, egyéb sérülések miatt, mert valljuk be nem arról híresek a kiállított darabok, hogy kesztyűs kézzel bánnak velük...

Az pedig, hogy kiállított darabot teljes áron vesz meg valaki számomra szintén nagyon furcsa (még vadiúj, csomagolt darabok esetén is érdemes alkudozni akár egy MM-ben, Euronicsban is), ennyi erővel akkor a használt piacon is mehetnének új áron a készülékek, mert többségében sokkal jobb állapotban vannak a kiállítottaknál.

(#70291) DM-Fan válasza Z_A_P (#70289) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Értem, hogy mit akarsz mondani, de nálad is erősnek érzem kicsit az arányokat. Azért nem gondolnám, hogy az emberek 90-95%-át kielégítené egy Orion-szintű LCD, ahogy azt sem hinném, hogy az eladások 95%-át ezen, 80-90 eFt-os TV-k teszik ki. Azt sem hiszem, hogy az emberek 90-95%-a átlagnak tekinthető - és ne felejtsük el, hogy itt most nem az össznépesség 95%-áról beszélünk, hanem a TV-vásárlókéról. Ez az arány már ott megdől, hogy csak a plazmavásárlók úgy 6-8%-ot tettek ki az összes vevők számából, de most, a Pana kivonulásakor ez a szám állítólag el is érte a 10%-ot. Szerintem közel ilyen, vagy még magasabb is azok aránya is, akik minőségi LCD-t vesznek és akkor még vannak a középkategóriás modellek is.

Egyébként az okfejtéssel az is probléma (bár tény, hogy sokan vannak így), hogy pont a leggagyibb készüléket vásárlók nézik általában a leggyengébb minőségű TV-adásokat, Xvid-eket, stb. Tudom, a szükség nagy úr, de pont a kispénzűeknek kínált megoldást pl. egy 42X60.

Get Moded!

(#70292) bibababa


bibababa
csendes tag

Üdv !
Van valakinek tapasztalata a Panasonic TX-P42X50E tv ről ?
Sima SD adásnál van valami jelentősége képminőséget tekintve az FHD és a Ready panel között ?

(#70293) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!

Azonos méretkategóriában LG vagy Samsung a jobb választás? A topic eleji összefoglalóban az LG a Samsung mögött van. Ez a sorrend még mindig áll? Vagy inkább konkrét típusokat lehet csak összehasonlítani?
pl:

LG:

http://www.avplanet.hu/televiziok-1/plazma-televiziok/lg-60pb690v-full-hd-600hz-3d-plazma-smart-televizio-wifi-60-152cm-fekete-2-ev-garancia-2014-es-modell.html

Samsung:

http://plazamarket.hu/szorakoztato-elektronika/televizio/samsung-ps64f5000-plazma-tv.html

Csak a plusz 4 col-ért nem fizetnék ennyivel többet, ráadásul az LG 3d-s is. Valóban jobb ennyivel a samsung?

Köszi!

Gábor

[ Szerkesztve ]

(#70294) Gabor970 válasza bibababa (#70292) üzenetére


Gabor970
addikt

egyes vélemények szerint, az SD adásnak kedvesebb a HD ready készülék, mint a full hd felbontás tekintetében. Természetesen egyéb képjellemzők jobbak egy magasabb kategóriás tévén (feketeszint pl) ám SD adásra, vagy 2-2,5m nézési távolságon túl egész nyugodtan lehet azt a tévét választani. Gondolom használt, azért fokozott óvatossággal kell körüljárni vásárláskor.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#70295) apszi válasza bibababa (#70292) üzenetére


apszi
őstag

Mivel kisebb mértékben kell felkonvertálni az SD felbontást, ezáltal kevésbé látványosak a hibák. Én vásároltam már családtagnak ilyen televíziót, és szerintem teljesen rendben van, de persze, ha teheted nézd meg valamerre.

(#70296) Kernel válasza bibababa (#70292) üzenetére


Kernel
nagyúr

Az 1024x768-as kijelző miatt zavaró lehet, hogy látszanak a pixelek, ami persze távolságfüggő is, és nem mindenkit zavar, nekem legalábbis nem nagyon jön be.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#70297) Dorian válasza bibababa (#70292) üzenetére


Dorian
félisten

HD ready a kisebb felkonvertálás igény miatt elméletileg jobb is, de gyakorlatban a Full HD készülékek jobb elektronikája, általános képminősége ezt bőven ellensúlyozza.
Pixelek nem fognak látszani, ha egy 42"-os modellt 2-2,5m-nél messzebbről nézed.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#70298) PHenis


PHenis
senior tag

Sziasztok,
reggel felhívtam az euronicset, elsírtam a bajom a néninek a telefonba, mondta, hogy vigyem vissza. Visszavittem és visszavették gond nélkül. Mivel kártyával fizettem, riogattak 1-2 hetes visszautalási idővel, de ahogy lehúzta a kártyát, már kaptam is az sms-t. Meglepően gördülékenyen ment minden. Meg sem nézték egyébként a problémámat, csak hogy nem karcos-e a képernyő, be sem kapcsolták.
Köszönöm mindenkinek a segítséget, tanácsot, hozzászólást, legközelebb előbb ide jövök és aztán a boltba :-)

Így egy hétvégére ingyen kipróbáltam egy jó nagy plazmát. Hát az sd adás meglepően f*s. Oké, hogy a fullHD film az szép, de tv-nek szinte nem is használható...

[ Szerkesztve ]

(#70299) M_AND_Ms


M_AND_Ms
addikt

Vízilabda Eb az m1-n Hd-ban Mezey agy-, és szómenésével, vagy az Eurosport2-n, sajnos Sd-ben, de Hajdú B. kommentálásával.
Na melyiket válasszam?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#70300) DM-Fan válasza PHenis (#70298) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Na, akkor minden rendben, korrektek voltak. Valószínű tudták ők, hogy mi a dörgés. Lényeg, hogy pénzednél vagy.

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.