Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59896) Gubek-Einste válasza Zοltta (#59894) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha jól olvasom a gyártói oldalon akkor EasyMesh képes és ezzel lehetne mesh hálozatot is akár létrehozni ?
Nincsen részletezve, hogy ez pontosan mit is jelent így mondani sem lehet róla semmit sem.

Ebben még kezdő vagyok ,de gondolom azt jeleni ,hogy több ilyen eszközt össze kapcsolva jobbb a lefedetség?
Igen és egységes hálózat kezelés is van mesh esetében.

Az müködhet, ha még 1 routert be iktatok a felső szobába, ahol található a 2 pc ?
És kapna a két gép jobb adaptert?

Alapvetően igen.

Igen tudom kábelezni jobb ,de Asszony nem akar kábelt látni... De azt hagytam utoljára elösször a vezeték néküli felé indulnék..
A födém nagyon tudja árnyékolni a wifi-t így könnyen lehet, hogy a kábelezéssel lehet csak rendesen megoldani a dolgot.

Routerből melyik az ami valóban tartja is a sebességet. 1 szint fölött?
- Ár kb 20k alatt
- 2,4 / 5 ghz képes

Asus AC57Uv3 vagy AC1300G+ v3 ami ajánlott lenne de ezekből kettő kell a mesh hálózathoz mert a mesh hálózatok gyártónként változnak, egymással nem kompatibilisek (sokszor még gyártón belül sem).

Ezek közül melyik éri meg jobban ?
Az amelyiknek külső antennája van, 8k-ért egy ilyen sincsen, 10-11k a TP-Link Archer T4U Plus.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.