Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11501) EmberXY válasza dqdb (#11500) üzenetére


EmberXY
addikt

Az eszköztippek kikapcsolása megoldotta a problémát, köszönöm a segítséget.
:R

Up the Irons!

(#11502) #27441408


#27441408
törölt tag

üdv

iwiwre akkor sem tudok belépni opera alól ha kézzel írom be a pass-t. Ha belépek a lastpass széfembe és kimásolom (ugyanazt amit kézzel írtam...) beveszi és beenged. Miért?

(#11503) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

Hali!

Nekem csak annyi lenne a kérdésem, hogy hogyan, milyen bill kombinációval tudok visszatérni a kezdeti képernyőre, ahol 9 kicsi kép mutatja a beállított kedvenc oldalaimat? :B

(= Zala =)

(#11504) brd válasza Zalaymate (#11503) üzenetére


brd
nagyúr

Az alap bill.kiosztás szerint "CTRL+T"-re nyit egy új fület a gyorshívóval (ez a 9 kicsi képes képernyő, lehet egyébként több is, nem csak 9 ;) ), ill. ha az egér gesztusokat használod, akkor az (üres részen) "jobbgomb lenyom, egér lehúz, jobbgomb elenged" is ugyanezt csinálja.

The only real valuable thing is intuition.

(#11505) dqdb válasza Zalaymate (#11503) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Ctrl-F12 > Haladó > Billentyűparancsok > Billentyűzetbeállítás > Szerkesztés

A megjelenő ablakban válaszd ki a Browser window sort, és nyomd meg az Új gombot. Az első mezőbe írd be a hotkeyt, amit szeretnél (például Ctrl-Shift-T esetén ez t ctrl shift), a Tab lenyomása után a másodikba pedig a Show speed dial parancsot. Ok, Ok, és működik is.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#11506) Ambavir


Ambavir
aktív tag

Sziasztok. Egyszerűen megállt a tudományom. Újratelepítés után letöltöttem az Operát. Hivatalos oldaláról. Bármit csinálok, csak úgy jön le, hogy az ikon mellett ott a sárga pajzs. Windows 7-em van. Szintén eredeti. Elindításhoz ablak ugrik fel engedélykéréssel.
Már hibaelhárítót is futtattam. Valahogy nem is olyan, mint volt. Lassabb lett.

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#11507) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Újabban az opera megjelent az értesítési területen a tálcán. Nem mintha nagyon zavarna, de el lehet tüntetni valahogy onnan? :B

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#11508) Penge_4 válasza LLKobe (#11507) üzenetére


Penge_4
veterán

opera:config#UserPrefs|ShowTrayIcon

(#11509) LLKobe válasza Penge_4 (#11508) üzenetére


LLKobe
veterán

:R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#11510) Fortissimus válasza EmberXY (#11499) üzenetére


Fortissimus
őstag

nekem az a gondom ezekkel az eszkoztippekkel, hogy sokszor nem tunik el magatol es ha kozben pl. task-ot valtok akkor ottmarad es csak ugy tudom eltuntetni, hogyha visszavaltok a bongeszore es elmozgatom az egeret. eleg idegesito tud lenni mikor mar neznek vmi filmet, de meg elotte veszodnom kell a csik megszuntetesevel is..
ez ellen lehet-e tenni valamit?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#11511) brd válasza Fortissimus (#11510) üzenetére


brd
nagyúr

Várni, hátha megoldják...

Más: az Adblock+ által létrehozott css-ben hogyan lehet olyat, hogy egy link után szereplő részt wildcard-dal megadni? Pl. a
IFRAME[src="http://www.facebook.com/widgets/like.php?href=http%3A%2F%2Fmobilarena.hu%2Fhir%2Fnev_nelkul_marad_az_lg_gs290.html&layout=standard&show_faces=false&width=580&action=like&colorscheme=light"]
helyett csak annyi legyen, hogy

IFRAME%5Bsrc=%22http://www.facebook.com/widgets/like.php_és ide a wildcard jönne_"]
?

The only real valuable thing is intuition.

(#11512) dqdb válasza brd (#11511) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Abban ne bízzál, mert én 8.5-9.0 környékén találkoztam először ezzel a problémával. Alt-Tab, egér megmozdítása, megint Alt-Tab volt a recept, aztán 10.0-nál meguntam, és bekapcsoltam a státuszsort, így eltűntek a tooltipek, és a probléma is.

IFRAME[src^="http://www.facebook.com/widgets/like.php"]

Wildcard nincsen, de szövegkezdetre/végre/darabra szűrés igen. Nézd át a CSS3 selectorok leírását, nem hosszú, és szerintem könnyen emészthető laikus számára is (természetesen nem a szintaktika formális leírására gondolok :D).

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#11513) brd válasza dqdb (#11512) üzenetére


brd
nagyúr

Tudom, nem mai probléma sajnos. :( Egyébként attól is elmúlik (mármint az aktuális tooltip eltűnik, nem az egész probléma), hogy áthúzod az Opera ablakába az egeret.

Aha, tehát RegExp'. :R

The only real valuable thing is intuition.

(#11514) Fortissimus válasza brd (#11511) üzenetére


Fortissimus
őstag

koszi, akkor lehet en is inkabb kikapcsolom

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#11515) dqdb válasza brd (#11513) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Nem, pontosan azért linkeltem az ajánlást, mert nem regexp, hanem annál egyszerűbb szűrést lehet megvalósítani. Bár a regexp kézenfekvő lenne, valószínűleg a sokkal magasabb CPU igénye miatt nem került be (a mai számítógépek korában ez nevetségesen hangozhat, de egy egyszerű string compare 10-1000× olyan gyors lehet, mint egy regexp match. Ha egy átlagos weboldal több tízezer IHTMLElement objektumán lefutó pár száz CSS3 szabály ellenőrzését nézzük, akkor ez rengeteg idő). A regexp helyett örültem volna egy sokkal kisebb CPU igényű, egyszerű * és ? wildcardokat használó maszkos szűrésnek.

CSS3-ban tudsz pontos szövegre szűrni (= operátor), string eleji egyezésre (^= operátor), string végi egyezésre ($= operátor) és részstringre (*= operátor). A CSS szabályok miatt támogatott még mindenféle space-szel elválasztott stringlistában egyezőséget/tartalmazást vizsgáló operátor is.

Fortissimus: szerintem is vagy kapcsold ki, vagy kapcsold be a státuszsort, és akkor ott jelenik meg ez az információ. Engem is halálra idegesített az ott maradt tooltip, ezért státuszsorra váltottam. Vagy 2 hétig pedig az idegesített, hogy máshol jelent meg az információ :D

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#11516) ntomka


ntomka
nagyúr

Hogy is kell javítani a tab bar felső padding problémáját?

ツ Headphones on - World off

(#11517) Penge_4 válasza ntomka (#11516) üzenetére


Penge_4
veterán

Gyári skinnél a standard_skin.zip fájlt átmásolod a Program Files-ból az Operás profilod skin mappájába (így verziófrissítés után is megmarad, nem írja felül), belemész Total Commanderrel, megnyitod a skin.ini-t, kikeresed a [Pagebar Transparent Skin] sort és a Padding Top értékét átírod 0-ról -2-re (tehát mínusz 2-re).

[ Szerkesztve ]

(#11518) ntomka válasza Penge_4 (#11517) üzenetére


ntomka
nagyúr

És linux alatt melyik bekezdést kell keresni az iniben? Mert itt a transparent skin alatti nem működik. :)

Szerk.: OK! Megvan, köszi! :R Csak simán Pagebar Skin.

Másik kérdés? Tabokat hogy lehet külön-külön faviconra kicsinyíteni?

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#11519) Penge_4 válasza ntomka (#11518) üzenetére


Penge_4
veterán

A [Pagebar Locked Button Skin] résznél kitörlöd az egész Tile Center sort és a Width-et átírod -135-re.

Próbálkozhatsz még a [Pagebar Button Width] résznél a Spacing-et növelni és csökkenteni.

De a lekerekített sarkok miatt vagy nagyon messze lesz a favicon a title-től, vagy át kéne rajzolni a tabokat valamilyen képszerkesztőben, különben átlátszik a title a következő tabra.

Ha ennyire Chrome-osítani akarod, akkor miért nem próbálod ki ezt a skint?

(#11520) ntomka válasza Penge_4 (#11519) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nem akarom én chromeosítani, csak ezek a jól bevált dolgok hiányoznak. :)
Köszi.

ツ Headphones on - World off

(#11521) eladohardver


eladohardver
őstag

Hali! Ötlet hogy alapból miért nem menti el a jelszavaimat ?

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#11522) Penge_4 válasza eladohardver (#11521) üzenetére


Penge_4
veterán

Ctrl+F12->Űrlapok-nál be van kapcsolva a jelszókezelő?

Vagy egy másik lehetőség: Az elmentett jelszavas oldalakon sárga keret van a formok körül, nem tölti ki biztonsági okokból úgy, mint a többi böngésző.

Vagy egy harmadik lehetőség: Privát módban vagy és akkor nem ajánlja fel a jelszavak mentését.

(#11523) eladohardver válasza Penge_4 (#11522) üzenetére


eladohardver
őstag

jelszókezelő be van privát módot nem is tudom hol lehet állítani... köszi!

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#11524) HelloWorld


HelloWorld
tag

A Dragonfly sokkal gyorsabban tölt be 10.7 alatt, mint 10.6 alatt, ezt hogy csinálták?

(#11525) Penge_4 válasza HelloWorld (#11524) üzenetére


Penge_4
veterán

Úgy, hogy a crash dialógus C++-ban van írva, a Dragonfly meg JavaScriptben. :DDD

Vagy nem a legújabbra (b3483) gondolsz? Mert akkor gondolom azért, mert volt egy rakás core javítás is.

(#11526) HelloWorld válasza Penge_4 (#11525) üzenetére


HelloWorld
tag

Tudom, tudom... de egészen tegnapig nekem a 10.6b build 3419 volt feltéve, az MO-s portable változat. Tegnap cseréltem le a 10.7 build 3480-ra, és sokkal gyorsabban tölt be a DF, mint eddig valaha. Ezt a crashelős snapshotot nem szedem le, esetleg a 10.61 RC3 b3484-et.

szerk: de asszem megvárom inkább a 10.7 bétát, RC-t vagy véglegest, amelyikben majd benne lesznek a "very high priority" javítások, és a 10.7-es snapshotok újdonságai is.

[ Szerkesztve ]

(#11527) fatal`


fatal`
titán

Valamiért az összes külső alkalmazásból nyitott linket privát fülön nyitja az Opera. Mit lehet ez ellen tenni? Esetleg kikapcsolható teljesen a privát fül? Nem használom egyáltalán.

(#11528) Penge_4 válasza fatal` (#11527) üzenetére


Penge_4
veterán

Friss operaprefs.ini-vel próbáld, ha úgy jól működik, akkor nézelődj benne, mi a különbség és mi az, ami nem kell.

Ha úgy sem jó, akkor max még egy uninstall és egy install, hogy a protokoltársítások rendben legyenek.

(#11526) HelloWorld: Tippem szerint pár napon belül benne lesz, mert kiadják a 10.61-et gyorsban, aztán már csak a 10.70-nel foglalkoznak, meg max még a 11 belső buildekkel.

Hogy most az új bugok javításával együtt ez milyen új bugokat fog okozni, az kérdéses, de kíváncsian várom. :D

[ Szerkesztve ]

(#11529) HelloWorld válasza Penge_4 (#11528) üzenetére


HelloWorld
tag

Ja, mi már nem is az új ficsőröket várjuk, hanem a bugokat... local storage, geolocation, hót uncsi kit érdekel... APNG bug, na ez már izgi! :D

(#11530) fatal` válasza Penge_4 (#11528) üzenetére


fatal`
titán

Akkor marad így, én biztosan nem configolom újra az egészet.

(#11531) Tharagul


Tharagul
csendes tag

Sziasztok Opera használók! Történt egy számomra érthetetlen dolog. Használtam az opera jelszó megjegyző-rányomok a kulcsra-belogolnekem ficsörjét. Nem egyszer. Tegnap óta 3 honlapon, ahol be kéne jelentkeznem, a két szövegdoboz körül (ahova kell a felh.név és jelszó) citromsárga lett a jelölés. Nem működik a kulcs megoldás, sőt kézzel beírva sem enged be arra a 3 honlapra, az egyik honlap a Prohardver pl.
Utána ugyaníg jártam IE-vel is és Chrome-mal is. Nem tudok bejelentkezni, úgy csinál, mintha be sem írtam volna a kellő dolgokat és nem nyomtam volna a belépésre, visszadob a bejelentkező oldalra. Ez viszont csak az otthoni gépemen van így és eddig csak ezzel a 3 oldallal. Volt már uninstall, újra leszed...de neeeem. Valami ötlet?

(#11532) C64


C64
őstag

Sziasztok!

Mi az oka annak, hogy elég gyakran, amikor rákattintok egy linkre, főleg péházgatás közben, akkor nem mindig nyitja meg az oldalt elsőre, hanem bedob egy hibaüzenetet a linkkel, majd a linkre kattintva nyitja csak meg a kért oldalt?

Mutatom a képet, hogy miről is van szó:

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#11533) fatal`


fatal`
titán

Friss operaprefs.ini-vel is privát fülön nyitja a külső linkeket. Ötlet?:S

(#11534) 19870820 válasza C64 (#11532) üzenetére


19870820
senior tag

Szia.Ilyet nálam is csinál elég sűrűn és sajnos nem csak itt ph-n. Néha már elég idegesitő. Kiváncsi vagyok én is mi lehet az oka ennek.

(#11535) brd válasza Tharagul (#11531) üzenetére


brd
nagyúr

Valószínűleg a cookie-kezeléssel van valami nyűg (próbáld meg törölni az oldalhoz tartozó cookie-kat), ill. idézek kettőt egy topictárstól, hogy ne kelljen újra leírni: egyik, másik. De lehet az oka egy rosszul működő UserJS is, pl. az egyik régi "hozzászólásmegjegyzős" JS is rosszul működik, és pontosan ilyen hibákat generál (nem tudsz bejelentkezni, egy idő után kiléptet stb.).

The only real valuable thing is intuition.

(#11536) pethYeti válasza fatal` (#11533) üzenetére


pethYeti
addikt

Üdv. Nekem is jelentkezett. Ez csak akkor javult meg amikor volt egy Windows újrarakás, pedig töröltem komplett egész az Opera-t is, szerintem valami a regedit-be hülyülhet meg.

(#11537) Penge_4 válasza pethYeti (#11536) üzenetére


Penge_4
veterán

Na igen, nekem is ez lenne a tippem. Biztos, hogy valami szoftverkörnyezet által okozott probléma lehet, mert a Desktop Team-en is írták páran.

(Régi szép idők, mikor a 9.5-ös Opera nem volt hajlandó betölteni az atw-s oldalakat Vista alatt, de frissen telepített Vista alatt sem és XP alatt simán ment ugyanazzal a profillal is).

(#11538) fatal` válasza pethYeti (#11536) üzenetére


fatal`
titán

Volt már az is, igaz a profilt visszamásoltam.

Szerk.: Megoldva. Alapértelmezetté raktam az IE-t, majd újra az Operát és úgytűnik jó lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#11539) Penge_4 válasza fatal` (#11538) üzenetére


Penge_4
veterán

Mondtam az uninstall/install-t is, hogy a protokol társítások rendben legyenek.

(#11540) AtHoS


AtHoS
nagyúr

10.61b3484 Final
International
Classic+magyar nyelvi fájl

read-only mode on the forum

(#11541) grabber


grabber
addikt

Van valami gmail levél figyelő a Firefox gmail notifilter féleség operához?Ami a levélből legalább a címzettet is megjeleníti.

Nem tudom letölteni a magyar szótárt,mert a licence nem tölt be rendesen és ha kipipálom a licencenél akkor utána csak az angolt tudom kiválasztani.

Melyik bill kombinációval tudom előhozni a kezdő dial főlapot?

Van valami jó widget,mert semmi értelmeset nem találtam,amit a firefox-hoz pl lehetett.

(#11542) dqdb válasza grabber (#11541) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Van valami gmail levél figyelő a Firefox gmail notifilter féleség operához?Ami a levélből legalább a címzettet is megjeleníti.
Az Opera beépített levelezője esetleg? Beállítod IMAP-on keresztül, és fog szólni, ha levelet kaptál.

Nem tudom letölteni a magyar szótárt,mert a licence nem tölt be rendesen és ha kipipálom a licencenél akkor utána csak az angolt tudom kiválasztani.
Ha jól sejtem, akkor a helyesírás-ellenőrzőre gondolsz. Beírod a címmezőbe az opera:about címet. A megjelenő ablakban az Elérési utak blokkban található Opera mappája könyvtárat megnyitod Windows Intézőben, ez a profilod mappája. Itt lépjél be a dictionaries mappába, és ott töröld le dictionaries.xml fájlt. Ezután Opera menü > Súgó > Frissítések keresése, majd ismét próbáld meg a magyar szótárat telepíteni hozzá.

Melyik bill kombinációval tudom előhozni a kezdő dial főlapot?
[link]

Van valami jó widget,mert semmi értelmeset nem találtam,amit a firefox-hoz pl lehetett.
Ha konkrét példákat írsz, hogy mit szeretnél, akkor szerintem kapsz javaslatot is itt.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#11543) dqdb válasza dqdb (#11542) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Másik lehetőség, hogy teljes levelező helyett Operában feliratkozol a saját levelezésed RSS csatornájára [link]

Én 1,5-2 éve a Firefoxot kizárólag Gmailre használtam, és telepítve volt a Gmail Notifier is hozzá. Azonban erről gyorsan leszoktam, mert a háttérben futó, nem piszkált FF gyakran úgy gondolta, hogy ő mostantól 100% CPU-t eszik.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#11544) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Miért ilyen állandóan nekem a hardverapro.hu oldal?

Nagyba:[link]

Csak ez és semmi más, ill. néha a jútúb is szétcsűszik de az ritkán!
Mielőtt jönne hogy másik oprendszeren is ilyen a válaszom IGEN!
De csak opera alatt. 10.10 is ilyen 10.53 is és a 10.60 is. Nem
ua. a rendszeren tesztelve. Többi böngésző OK! :F

[ Szerkesztve ]

(#11545) Baldric válasza Mtbsrác (#11544) üzenetére


Baldric
csendes tag

Állandóan ilyen, vagy csak esetenként?
Az biztos, hogy a hibát az okozza, hogy nem sikerül betöltenie/feldolgoznia a http://hardverapro.hu/css/common_v37.css stílusfájlt, de hogy miért, azt sajnos nem tudom.
Szerintem egyszerűen csak frissíts, az talán rendbe hozza, de szerintem a cache-el lehet probléma.

(#11546) grabber válasza dqdb (#11542) üzenetére


grabber
addikt

Megcsináltam a szótáras dolgot,de most már nem tudok kiválasztani szótárt sem.Kiírja hogy szótárak letöltése és a csík végigment,tovább és már csak az angol nyelv van benne.

Gmail,most sikerült a 2. fiókot is hozzáadnom,de egyelőre még szokatlan,vagy nem annyira szimpi a dolog mint a firefox+gmail addon,ahol csak megjelenítette,de a levelemeimet nem külön programmal kezeltem,hanem a gmail oldalán.Még adok neki egy hetet hátha megszokom.Ha meg kijelzi az új levelet és nem kell külön program pl thunderbird(jobban lassítja a gépet talán?),akkor marad ez.

widget:
1, kép átméretezése néhány weblapon,nagyítás ilyesmi(image zoom)
2, youtube stop
3, web linkek auto átalakítása linké(talán benne van,nem néztem)

Annyit nem találtam még meg,hogy a címbeíráskor ne a legutolsó eredményeket adja meg,hanem a legtöbbet megnyitott lapott ajánlja fel.

Köszi a segítséget,egyelőre minden másra találtam megoldást.

(#11547) Penge_4 válasza grabber (#11546) üzenetére


Penge_4
veterán

"Még adok neki egy hetet hátha megszokom."

[link]

"kép átméretezése néhány weblapon,nagyítás ilyesmi(image zoom)"

Ctrl+görgő, vagy xerath powerdrag userJS (Shift nyomvatartásával ráviszed az egérre a kurzort).

"youtube stop"

Flashblock a legjobb szerintem, de erre is van egy rakás userJS.

"web linkek auto átalakítása linké(talán benne van,nem néztem)"

Linkifier

"Annyit nem találtam még meg,hogy a címbeíráskor ne a legutolsó eredményeket adja meg,hanem a legtöbbet megnyitott lapott ajánlja fel."

Azt sajnos nem is fogod. :(

(#11548) g.gergo válasza Mtbsrác (#11544) üzenetére


g.gergo
senior tag

Nálam is előfordul néha-néha ez a jelenség. CCleaner tisztítás és utána megy minden.

(#11549) grabber válasza Penge_4 (#11547) üzenetére


grabber
addikt

Köszi.Megcsal a google és nem adott ki találatot,hogy a JS hogy kell használni :U

Képnagyítás ctrl + "+" is jó :D

(#11550) Penge_4 válasza grabber (#11549) üzenetére


Penge_4
veterán

Csinálsz neki egy üres mappát valahova (mondjuk az Operás Appdatás profilodba, hogy egy helyen legyen) és ebbe a mappába belepakolod a userJS-eket, utána pedig betallózod a mappát itt alul: Ctrl+F12->Haladó->Tartalom->Javascript beállítások

A My Opera most eléggé haldoklik (gondolom a hamarosan bekövetkező felület megújulás miatt), szóval a linkelt oldalak egy részén a CSS és a képek nem töltődnek be, de attól a userJS-ek letölthetők és a szöveg is olvasható.

Ha letöltöd a UJS Manager nevű Unite App-ot és ott is betallózod a már létrehozott userJS mappát, akkor onnantól csak megnyitsz egy .js fájlt és megjelenik egy beúszó csík, amin keresztül két kattintással telepítheted és a UJS Managerben egyenként vagy egyszerre az összeset ki/be kapcsolhatod és szerkesztheted is. Ha a userJS fejlesztője megadta a headerben a download linket és a verziót, akkor pedig automatikusan frissülnek is 3 naponta a userJS-ek (a UJS Manager kiír az adott JS mellé egy "update" ikont, amire rákattintva frissítheted).

"Képnagyítás ctrl + "+" is jó"

Ha bekapcsolod az egygombos billentyűparancsokat és visszaállítod a normális billentyűparancsokra (9.2x kompatibilis), akkor sima +/- gombokkal 10%-kal tudsz zoomolni, Ctrl + - /Ctrl + + parancsokkal pedig 100%-os léptékekben.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.