Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) Cholard


Cholard
tag

Üdv!
5-ből 4 alkalommal, ha bezárom az operát (néha, ha mail érkezéséről felugró értesítés jelenik meg akkor is) lefagy a gép 1-2 másodpercre. win7 64-bir van fenn, és a 10.61 tiszta telepítés, a korábbi rendszer profil mappáját és a mail mappát másoltam be csak.
Tapasztalt valaki ilyet, vagy rakjam újra az operát?

"A világegyetem két leggyakoribb eleme: a hidrogén és a hülyeség..."

(#11652) Cholard


Cholard
tag

Látom, pörög a topic. Nekem újra van két kérdésem:
ha levelet kapok valakitől, fel lehet venni a partnerek (neadj isten, egyből egy azon belüli csoportba) közé, anélkül, hogy a partnert előbb hozzáadnám, majd a partnerek rendezésénél áthúznám a megfelelő helyre?
Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy bizonyos partnerektől kapott e-mail megjelölt legyen? Vagy végig kell állítgatni, hogy ki az a 15-20 ember, aki a szűrőhöz tartozik, vagy lehet egyszerűbb módon is? Talán a szűrő tanulása pont alatt?
Előre is köszönöm a segítő válaszokat!

"A világegyetem két leggyakoribb eleme: a hidrogén és a hülyeség..."

(#11653) erdoke


erdoke
titán

Franckarikát, a 9036-os buildben megint nem működnek az egér Back/FW gombjai. :((
Megint meg kell szoknom, hogy gestures-t használjak. :)

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#11654) Penge_4 válasza erdoke (#11653) üzenetére


Penge_4
veterán

Vagy flipback/flipforward. Az autoscroll már gázabb.

(#11655) rallye


rallye
csendes tag

Sziasztok!
MHT fájlt próbálok megnyitni opera 10.61-el, de csak a forráskódját nyitja meg. Vmit esetleg be kellene állítani?

(#11656) Schanyee


Schanyee
senior tag

Helo

Nincs véletlenül olyan funkció operában vagy valami kiegészítő, hogy érzékeli otthon vagyok. Pl router neve vagy akármi alapján beállítok neki egy otthont, meg mondjuk egy albérletet és akkor ezeken a helyeken előhozza a megjegyzett jelszavakat, míg ha egyéb helyen vagyok pl suliban, akkor kéri a jelszavakat. Nekem nagyon hasznos lenne, sokszor használom otthon a gépem és olyankor fárasztó a sok jelszó beírás, de ha véletlen elhagynám a gépem akkor nem akarom hogy egyből bárhová fel tudjon lépni az illető.

(#11657) Dave™


Dave™
nagyúr

Arra van ötletetek, hogy miért lassul be idővel a scrollozás (elsősorban a görgővel kattintós)? Régebben (10.5 és alatta) ilyen nem volt, viszont egy ideje azt tapasztalom, hogy egy ideig ok, aztán egyszer csak érezhetően akadozó lesz a scroll, első körben attól meggyógyul, ha teljes képernyőről (nem F11, csak sima maximalizált) leveszem ablak méretre, de legtöbbször csak az, ha bezárom majd újra elindítom az Operát. Marha idegesítő, és tök mindegy milyen oldalak, bezárás és újbóli megnyitás után ismét mint a villám. Naponta 1-2x tapasztalom.

köszi

10.61

(#11658) vv5204


vv5204
senior tag

Operához van valami menő időjárás kiegészítő, mint például a Rókához
a Forecastfox? Amit találtam 2 widgets nagyon bénák, meg régiek.

(#11659) Dave™ válasza vv5204 (#11658) üzenetére


Dave™
nagyúr

(#11660) pilsner


pilsner
aktív tag

Sziasztok!

Van bármilyen megoldás a maszkoláson kívül arra, hogy rendesen tudjam használni a google szolgáltatásait (kereső háttere, új képkereső/fordító)? Maszkolva sem az igazi, mert ha ff-nek hiszi, akkor a visszaléptetésnél problémák vannak, mégpedig, hogy nem lép vissza egy oldalt.

Egyszerűen kivan a #&@-om, hogy az Opera a kirekesztett, pedig ez a kedvenc böngészőm, próbáltam már ff-et használni, de addig módosítgattam, míg olyen nem lett, mint az Opera (szinkronizálás és egyebek nélkül), akkor meg minek?

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#11661) Dictator^


Dictator^
veterán

Na, az a problémám, hogy 10.61-es opera, frissen telepitve, msnből vagy külső helyről lévő linkeket, private oldalon nyitja meg... ami azért gond, mert néha vissza szeretném hozni őket a trashből, vagy azért, mert ha oda mutat, ahol be kéne lépve legyek, állandóan újra kell logolnom.

help, hogy ne private tabba nyissa meg?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#11662) vv5204 válasza Dave™ (#11659) üzenetére


vv5204
senior tag

THX! ;)

(#11663) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Szeretnék lenyíló menüként kitenni egy könyvjelző mappát a címsor mellé, vagy az állapotsávra ezt hogy tudom megoldani?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#11664) Penge_4 válasza $p@rr0w (#11663) üzenetére


Penge_4
veterán

(#11665) sekli


sekli
addikt

sziasztok!

mi lehet az oka, hogy ennek az oldalnak hiányzik az alja nálam operában?

kb eddig van meg

(#11666) Dictator^ válasza Dictator^ (#11661) üzenetére


Dictator^
veterán

up

tehát külső linkből a 10.61 privátként nyitja meg az oldalakat, ergó mindenhova ahova belépés szükséges, be kell lépnem megint..

hogy lehet megoldani, hogy a külső forrásokból való linkeket, ne pirvate tabon nyissa meg?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#11667) Penge_4 válasza Dictator^ (#11666) üzenetére


Penge_4
veterán

Állítsd be alapértelmezettként az IE-t, majd újra az Operát.

(#11668) $p@rr0w válasza Penge_4 (#11664) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Köszönöm.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#11669) 19870820


19870820
senior tag

Pár perce kikerült az Opera 10.62 végleges az Ftp szerverre: [link] :C

(#11670) dr.bubo


dr.bubo
őstag

Mitől van az, hogy az Opera 98%-san kihasználja a cpu-t? Ez miatt, baromi lassú minden. Ma reggel óta áll fent ez a jelenség. Van rá valami megoldás? :F

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#11671) ArchElf


ArchElf
addikt

Ez a probléma nálam még mindig fenn áll, hogy lehet megszüntetni?
Borzasztó idegesítő.

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#11672) Penge_4 válasza ArchElf (#11671) üzenetére


Penge_4
veterán

Ebben már javították.
Tedd fel vagy ezt, vagy a b3488-at (a későbbiekben már van egy rakat új fícsör, így bugosabbak).

Vagy várd meg a 10.63-at, mert a 10.62-ben nem javították.

A b3488-ban csak egy durva bug van, ami a 10.6x verziókban nincs benne, bizonyos animált PNG fájloknál megfagy a böngésző. Attól függ melyik idegesítőbb számodra, az, vagy a tanúsítványos hiba. (Én véletlenül nem találkoztam egy animált PNG-vel sem, mikor nem kerestem, szóval nem vészes annyira.

(#11673) ArchElf válasza Penge_4 (#11672) üzenetére


ArchElf
addikt

Bétákat (meg nightly buildeket) nem szeretek használni. Fene akarja, hogy fagyjon netbankolás közben... :)
Asszem kénytelen leszek megvárni a 10.63-at így. Hihetetlen, hogy egy root certificate-et nem voltak képesek belerakni közel 2 év alatt (úgy látom kb ennyi ideje probléma ez) a csomagba.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#11674) Penge_4 válasza ArchElf (#11673) üzenetére


Penge_4
veterán

"Fene akarja, hogy fagyjon netbankolás közben..."

Szünetmentes + RAID6-os tömb + két monitor + Debian Linux + Iceweasel (a Debian csapat által utólag bugmentesített FF) + minden plugin ami nem szükséges a netbankhoz letiltva, akárcsak minden addon + minden plugin frissítve a legújabb verzióra + semmi nem fut a böngészőn kívül az OS-ben, maximum a rendszerdiagnosztikai eszközök.

Ha van WLAN-od, webkamerád/mikrofonod, akkor azok hardveresen kikapcsolva, a mobiltelefon aksija kivéve (vagy ólomkazettába zárva), redőnyök lehúzva és páncélajtó bezárva.

Akkor csökkented a kockázatokat, de előfordulhat, hogy egy tranzakció közben becsapódik egy meteor a házatokba és az ükunokáid is törleszthetik a baleset miatt 5 db 0-val megfejelt összeget. ;]

"Hihetetlen, hogy egy root certificate-et nem voltak képesek belerakni közel 2 év alatt"

De igen. Elég sok tanúsítványt beleraktak, de ilyen Netlock-os szarok nem biztonságosak és 3. fél által lettek aláírva, ilyet talán nem kéne belerakni.

A probléma pedig valamikor 10.5x környékén kezdődhetett, netbankolni nem szoktam, Freemail-t és társait nem használom, 10.10-ben és még előtte viszont nem ugrált semmi fel újra, amit elfogadtam.

A bash.hu RSS csatornája authentikált, szóval ott is tanúsítványt kell elfogadni első alkalommal, szóval tudom. Az egyetlen bug, hogy crash után elfelejti, hiába lett már egyszer (vagy többször) leállítva normálisan a böngésző. De ez is csak 10.70 óta létezik a javítás óta.

Előtte viszont az volt a probléma, hogy több Netlock-os tanúsítvány nem fért meg egymás mellett. Mert mikor a Freemail-t kipróbáltam, elfogadtam, újraindítottam, betöltöttem, nem dobott fel semmit és ott volt a listában. Mikor az origón szintén elfogadtam egy NetLock-os tanúsítványt, akkortól hülyült meg és a Freemail-en ismét kérte.

Tehát amiket egy adott session alatt fogadtál el azok megmaradtak, amiket külön-külön session alatt azok felülírták egymást.

Egyébként pár kérdés azért felmerül bennem:

1: Az origóra mi a tökömért tanúsítvány a cikkek kommenteléséhez?
2: A Freemail (bár azon az se segít) miért nem implementál valami normális, megbízható tanúsítványt? Érdekes, Gmail-en és Paypalon is van SSL és mégsem ugrál egyiken sem, hogy fogadjam el.

[ Szerkesztve ]

(#11675) Dictator^ válasza Penge_4 (#11667) üzenetére


Dictator^
veterán

Szuper megy!
Köszi

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#11676) $p@rr0w válasza Penge_4 (#11674) üzenetére


$p@rr0w
őstag

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#11677) dr.bubo válasza dr.bubo (#11670) üzenetére


dr.bubo
őstag

Kiderült, hogy a megnyitott startlap.hu terhelte le a procit. :Y :)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#11678) daninet


daninet
veterán

Üdv!
Hibával indul az operám:

Hiba történt az Opera Mail inicializálása közben.

A következő fájlt nem sikerült megnyitni:
C:\Users\Dáni\AppData\Local\Opera\Opera\mail\omailbase.dat

Indítsa újra a rendszert és próbálja meg újra. Ha ez sem segít, valószínűleg szüksége lesz egy visszaállításra egy mentésből. Ha ez nem lehetséges, vagy ez sem segít, akkor jelentse a hibát a http://bugs.opera.com/wizard/ oldalon, és próbáljon megoldást keresni a fórumokon.

A fájl törlése sem oldotta meg a bajt, friss telepítés win reinstall után. Szépen mondta, hogy kérdezzem meg a fórumon, úgyhogy megtettem :D :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#11679) Penge_4 válasza daninet (#11678) üzenetére


Penge_4
veterán

operaprefs.ini törlés?

(#11680) daninet válasza Penge_4 (#11679) üzenetére


daninet
veterán

:R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#11681) zodo


zodo
nagyúr

Mai nap beléptem a MyOpera oldalamra és nem tudok kijelentkezni. :F
Gombra kattintva, letöltési ablakban felkínálja a "logout.pl" fájl mentését, jegyzettömbbel vagy más alkalmazással.
Mi történhetett?

(#11682) zodo válasza zodo (#11681) üzenetére


zodo
nagyúr

Bezártam a böngészőt, így ki voltam léptetve.
Viszont most nem tudok belépni. :DDD :(((

Lehet, hogy most érkezik az oldal frissítése vagy mi fene?
Kicsit mintha, másképp nézne ki a kezdőoldal, mint eddig.

(#11683) Asycid


Asycid
tag

Sziasztok! Nekem lenne egy olyan problémám, hogy az Opera szinte mindig összekeveri az oldalakon található képeket, és néha szét is csúsznak a lapok. Ha frissítek párszor, akkor helyrejön a dolog, de akkor is zavaró. Frissen telepítve nincs ilyen, de pár nap után mindíg előjön (még ha törlöm a személyes adatokat, akkor is). Mi lehet a baj?

(#11684) Asycid


Asycid
tag

Sziasztok! Nekem lenne egy olyan problémám, hogy az Opera szinte mindig összekeveri az oldalakon található képeket, és néha szét is csúsznak a lapok. Ha frissítek párszor, akkor helyrejön a dolog, de akkor is zavaró. Frissen telepítve nincs ilyen, de pár nap után mindíg előjön (még ha törlöm a személyes adatokat, akkor is). Mi lehet a baj?

Szerk: Na meg ez is: most például kétszer küldte el a hozzászólásomat :/

[ Szerkesztve ]

(#11685) Penge_4


Penge_4
veterán

Rájöttem hogyan lehet úgy telepíteni, hogy a második és sokadik alkalommal ne legyen alapértelmezésben bepipálva az, aminél az első alkalommal kivettük a pipát.

1: A Classic Installert fel kell telepíteni felülírva a már telepített MSI könyvtárát (Vistán és fölötte is).
2: A Classic-ban természetesen telepítés alatt csak azokat jelöljük be, amik számunkra szükségesek, hogy kirakja az ikonját.

3: Uninstallálni a Classic Installert a vezérlőpultból

4: Uninstallálni az MSI build-et (mivel két külön bejegyzést hoz neki létre a Programok Eltávolításánál). Ez a második uninstall már kudarcba fullad, ekkor megkérdezi a Windows, hogy akarjuk-e törölni az érvénytelen bejegyzést, töröljük.

5: Manuálisan töröljük a Program Files-os Opera mappa maradványait.

6: Indítsuk el a legfrissebb MSI telepítőt, akár 10.6x, akár 10.70 és láss csodát: Az Options-t megnyomva már csak az marad bepipálva, amit az Classic-os telepítésnél bepipáltunk.

ps: Saját tapasztalaton alapul, a Classic-ot viszont elindítottam telepítés után és nyomtam is neki egy okét a default böngésző kérdésre (ami természetesen Vista fölött teljesen felesleges, mert akkor sem lesz default a Classic és minden alkalommal felteszi ezt a kérdést.

(#11686) kartalhu


kartalhu
tag

Üdv Mindenkinek!
Levél írásnál a címzett sorba a már beírt szöveget automatikusan kijelöli s így az törlődik.
Erre kérnék megoldást amit előre is köszönök.

(#11687) AtHoS válasza kartalhu (#11686) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Csak az a kérdés, hogy mikor is jelöli ki automatikusan?

Mellesleg melyik verzióval tapasztaltad ezt?

read-only mode on the forum

(#11688) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Az Operablog cikkének köszönhetően sikerült aktiválnom és használatba vennem az Adblock Plus-t a 10.62-es Opera-ban és nagyon király! :K

A következő lenne a kérdésem:
Van olyan kiegészítő Opera-hoz, mint amilyen a Flashgot nevű kiegészítő Firefox-nál? Vagyis olyan, amivel mindenféle Flash videót le tudok tölteni az adott oldalról.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#11689) kartalhu válasza AtHoS (#11687) üzenetére


kartalhu
tag

Szia!
A 1070.9036-os fut. Csak a címzett sorba a 4-5 betű után csinálta ezt péntek estétől. Még mielőtt a hozzászólást írtam akkor is de mostanra el tűnt a jelenség anélkül, hogy bármit állítottam volna rajta. Így feleslegesnek tűnik a kérdés. Bocs érte!

(#11690) dqdb válasza kartalhu (#11689) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Valószínűleg a háttérben futhatott egy alkalmazás, ami folyamatosan elvette és visszaadta a fókuszt az Operának (vagy maga az Opera játszotta ezt el 2 fül között). Ha egy szövegdoboz újra megkapja a fókuszt, akkor automatikusan kijelöli a teljes tartalmát.

Volt már olyan alkalmazás, aminek egy bugja miatt szívtam hasonló problémával fájlmentésnél ezzel egy ideig (nem bírtam beírni a fájl nevét), ott a vágólapra másolás és beillesztés volt a workaround. Még a jobbra nyíil vagy az End gomb nyomogatása segíthet.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#11691) AtHoS válasza kartalhu (#11689) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Örülök, hogy megszűnt a probléma :C

Számomra azért volt érdekes amit említettél, mivel nem találkoztam eddig ilyennel egyetlen verzióval sem.
Amit dqdb írt lehet a probléma hátterében

read-only mode on the forum

(#11692) kartalhu válasza dqdb (#11690) üzenetére


kartalhu
tag

Köszönöm mindkettőtöknek a választ!
Minden bizonnyal igazad van. Nálam csak a bemásolás segített. A jobbra nyíl után is törölt.
További szép napot mindenkinek!

(#11693) ArchElf válasza Penge_4 (#11674) üzenetére


ArchElf
addikt

HA már ilyen jól elbeszélgetünk, a másik problémám pont azt a lapcsaládot érinti. Oldalanként be kell jelentkeznem (itcafe, prohardevr, logoutÍ), ráadásula hardverapróra amikor bejelentkezek, akkor kivágja a többi bejelentkezésemet.
Slusszpoénként a többi bejelentkezésemet (másik otthoni gép, munkahelyi gép) is annuálja, ha operával lépek be (függetlenül attól, hogy bekapcsolom-e az ez ellen védő checkboxokat - ne korlátozzon IP-re, ne léptessen ki más böngészőből, stb).

netbankolásra:
mobilróll nem vehetem le az aksit, mert arra jön az ellenörző kód. Ultrasz0pás...

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#11694) brd válasza ArchElf (#11693) üzenetére


brd
nagyúr

Olvasnivaló, meg ez is.

The only real valuable thing is intuition.

(#11695) ArchElf válasza brd (#11694) üzenetére


ArchElf
addikt

Köszi. Megnézem az ini-törléses megoldást; nem vagyok feldobva...
Hihetetlen, hogy az otthoni és benti gépeken szinte minden elérhető elterjedt windows-os böngészőt használok (IE6, IE8, FF3.6, Opera, Chrome), mégis az Operával van a legtöbb bosszankodásom.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#11696) Penge_4 válasza ArchElf (#11695) üzenetére


Penge_4
veterán

"szinte minden elérhető elterjedt windows-os böngészőt használok (IE6, IE8, FF3.6, Opera, Chrome), mégis az Operával van a legtöbb bosszankodásom."

Nálunk is többször romlik el az autó, mint a kalapács. ;]

Viccet félretéve: IE6-ot és IE8-at nem igazán konfigurálod sehogy, maximum GPO-ban meg van adva pár szabály (ugyanezt Operában is megteheted egy a system32-be helyezett operaprefs_fixed.ini fájllal).

A Chrome-ot megint ne említsük egy lapon, mivel azt lehetetlen is bárhogy konfigurálni.

A Firefox 3.6-ot meg gondolom megint nem viszed túlzásba, de például ott is voltak problémák főverziónkénti frissítéseknél, hogy olyan jelenségeket produkált, ami friss, tiszta (vagy jól karbantartott) prefs.js és user.js fájloknál nem volt jelen.

Nem mentegetem az Operát, mivel sajnos tény, hogy ami nálunk (akik minden snapshotot kipróbálnak) már alap az a felhasználók csak véglegesre frissítő részét is érintették, akik felrakták a 10.5x szériát.

Ezen belül is azokat, akik belenyúltak a beállításokba. Akik csak böngésztek azoknak minimális eltárolt beállítás van az operaprefs.ini fájlukba (ugyanúgy az override.ini-ben is).

Egyébként ha megnyitod a fájlt (sima szöveges fájl) a [User Prefs] szekció alatt fogsz találni egy Enable Cookies = 3 sort.

Ha már 10.62-t használsz, akkor ezt ki is törölheted, mert az alapértelmezett beállítás 14-re módosult.

Azon kívül javaslom töröld ki a két [File Types] szekciót mindenestől.
De csak akkor, ha nem végeztél egyéni módosítást a Ctrl+F12->Haladó->Letöltések résznél.

Ha igen (például kikapcsoltad a beépített Torrent klienst), akkor ezeket hagyd meg:
[File Types]
...=0,,,,,|
application/x-bittorrent=4,,,,torrent,|

valamint:

[File Types Extension]
...=,0
application/x-bittorrent=,128

Ez például arra jó, hogy ha frissül a Silverlight (már ha használod), akkor automatikusan a friss plugin DLL-jét fogja használni, nem azt az útvonalat, ami még akkor tárolódott el az operaprefs.ini-be, amikor a korábbi verzió volt a legfrissebb.

[ Szerkesztve ]

(#11697) brd válasza ArchElf (#11695) üzenetére


brd
nagyúr

Nem muszáj az egész ini-t törölni, én csak a cookie-kezelésre vonatkozó részt törölném, hogy az alapbeállítás legyen érvényben (vagyis a mindenhonnan fogad), mert valószínű, hogy rögzült az ini-ben a 10.5x cookie-beállítása, és az okozza a gondot. A másik ok az lehet, hogy az oldalspecifikus beállítások között is ez a beállítás lett rögzítve.

The only real valuable thing is intuition.

(#11698) brd válasza ArchElf (#11695) üzenetére


brd
nagyúr

Nem muszáj az egész ini-t törölni, én csak a cookie-kezelésre vonatkozó részt törölném, hogy az alapbeállítás legyen érvényben (vagyis a mindenhonnan fogad), mert valószínű, hogy rögzült az ini-ben a 10.5x cookie-beállítása, és az okozza a gondot. A másik ok az lehet, hogy az oldalspecifikus beállítások között is ez a beállítás lett rögzítve.
A többi böngészővel kapcsolatban Penge véleményével értek egyet nagyrészt, bár néha elfogultnak tűnik. ;]

The only real valuable thing is intuition.

(#11699) brd


brd
nagyúr

Na ezt hogy hozta össze?

The only real valuable thing is intuition.

(#11700) erdoke válasza erdoke (#11653) üzenetére


erdoke
titán

Hmm, 9046-ban még mindig nem javították. :((

A legjobb aláírás a héten

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.