Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47901) Laraxior válasza #98320896 (#47900) üzenetére


Laraxior
titán

20 alatt nagyon ne kínáld.. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47902) Speed® válasza Laraxior (#47901) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Fejezzed befele a hülyülést :DDD 8ért vettem full pakk P5Qt, max. 12k :U

(#47904) Speed® válasza #98320896 (#47900) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha szép állapotban van és nem kapott extrém OCt, érdekelhet, dobj egy privit mi van hozzá stb. :U

(#47906) Speed® válasza #98320896 (#47905) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Pm ;p

(#47908) Laraxior válasza Speed® (#47902) üzenetére


Laraxior
titán

Hogy jön a P5Q az UD3X-hez ne vicclej már....
Inkább adok 25-öt azért az UD3R-ért, csak ne adja el 20 alatt. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47909) Speed® válasza Laraxior (#47908) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Úgy, hogy az is egy jó P45 lap, épkézláb VRMel, amiben zokszó nélkül megy a legtöbb QC ~4Gt.
25..meg eljössz érte magángéppel gondolom :DDD Lol.

(#47910) Laraxior válasza Speed® (#47909) üzenetére


Laraxior
titán

Inkább mondjad hogy megy az UD7
Van fent egy P5Q 5k-ért, vidd azt ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47911) Laraxior


Laraxior
titán

;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47912) DigitXT válasza Laraxior (#47911) üzenetére


DigitXT
félisten

Érdekes, nekem is volt mind a kettő, csak nem egyszerre, és nem 2020-ban.;]

(#47913) Laraxior válasza DigitXT (#47912) üzenetére


Laraxior
titán

Ezek már megmaradnak. Dobozos 980X nem egy túl sűrűn látott cucc.
Még kérdezte az eladó, hogy kellene-e a dobozok, vagy csak elég a cucc.... te hülye, csak a dobozok miatt vettem meg :DDD ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47914) DigitXT válasza Laraxior (#47913) üzenetére


DigitXT
félisten

Én hülye rosszul emlékeztem, 990X-em volt. (Doboz nélkül.:DDD)

(#47915) Laraxior válasza DigitXT (#47914) üzenetére


Laraxior
titán

Meg vizes 580SLi-d, ha jól emlékszem :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47916) Remus389 válasza Laraxior (#47913) üzenetére


Remus389
veterán

Hú ez tényleg menő ez a doboz. :D

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#47917) Speed® válasza Laraxior (#47911) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Szép, én maradtam W3680nál, kettő kijött 1 980X árából :)

(#47918) Speed® válasza Laraxior (#47910) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hétvégén lesem meg, ma veszem át.

(#47919) Laraxior válasza Speed® (#47917) üzenetére


Laraxior
titán

Az is megvan még. Természetesen dobozos ;] A szintén dobozos 950 mellett :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47920) Remus389


Remus389
veterán

Ha van időd: [link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#47921) Laraxior válasza Remus389 (#47920) üzenetére


Laraxior
titán

Letesztelem én a rendszert. RTX3080-al... Kihajcsa-e teszt :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47922) jokeph válasza Laraxior (#47921) üzenetére


jokeph
nagyúr

Várjuk ! :D ;]

(#47923) Laraxior: csak radiátort, vagy egy AIO-t csak a CPU-nak ? ;)

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#47923) Laraxior válasza jokeph (#47922) üzenetére


Laraxior
titán

Kéne még valami "kisebb" radit vennem és akkor lenne a CPUra vizem is :K :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47924) Speed® válasza Laraxior (#47919) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A dobozfétisemet sajnos le kellett küzdenem, mikor kisebb lakásba költöztem..de azért van pár ritkaság nekem is. Mondjuk egy ARESIIInak még csinálnék helyet ;p

(#47925) Laraxior


Laraxior
titán

Azt hiszem infarktust kapok...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47926) DigitXT válasza Laraxior (#47925) üzenetére


DigitXT
félisten

De szípen be volt csomagolva...:)) Legalább működik?

(#47927) jokeph válasza Laraxior (#47925) üzenetére


jokeph
nagyúr

Na ne már..... :( :O
Némi kártérítést ki tudsz harcolni azért ?
:(( :((( :o :W

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#47928) Laraxior


Laraxior
titán

Első blikkre megfoltoztam mindent, kár, hogy a CPU dobozából hiányzik a karton, így csak lötyög benne a cooler. De legalább a matricás kisfüzet megvan benne. :DDD
Alaplap: Hát ez összetettebb dolog.
Így elsőre, -86°C-t ír a CPU-ra. Érdekes. Mintha 1-2 kósza lábat láttam volna, de nem néztem meg annyira, gondoltam összerakom, aztán majd utána ráérek körbenézni rajta... ha megy :DDD
Ramokat elsőre megtalálta. Ezen lepődtem meg a legjobban. Még a másik 3 slotot is kipróbálom a saját ramjaimmal. Illetve egybe mind a 6-ot. 1.8V-ot írt a bios defaulton is, ezt még megnézem hogy valós-e vagy sem...
CPU cooler csatlakozója valamiért nem indította el a ventit, gondolom a hőmérséklet miatt, amit érzékelt. Ez lehet a CPU miatt is, ezt nem tudom, átdugtam máshova, ott oké.
Esetleg majd megnézem a W3680-al is.
F6 bios van a lapon, nem éppen a legújabb, ezt még frissítem F9b-re.
Szerencsére az előző UD9 pakkból maradt itthon egy Silent-pipe az északi hídhoz, fogalmam sem volt, hogy mire lesz jó. Hát most jól jött. Bár visszahajtottam a másikat, de lepattant a heatpipe a rögzítésről. Mindegy, kukázhatom, nincs jelentősége.
Igazából szerintem vicc összegért vettem az egész pakkot, szóval ha nem ad vissza semmit akkor sem járok rosszul, de azért már elküldtem neki is a képeket.
Mindesetre erről beszéltem, ez a kb 3. vagy 4. UD7-em. Elég nehéz kifogni belőle olyat ami olyannál volt, mint pl. én aki értékként kezeli a hardvereit. (Nem a porról, meg a porcicáról beszélek) Pasztázás, dobozok, kiegészítők...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47929) Speed® válasza Laraxior (#47925) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Mit kért ezért a minőségi csomagolás/szállításért? Jól néz ki..

Nálam sértetlen az állapot, socket is, csak csóri 930ra volt rásülve a gyári hűtő/kence. Holnap tesztelés, még ki kell találnom milyen hűtő legyen a CPUn, a HR-22 nem fér el tippre.

(#47930) Remus389


Remus389
veterán

Langyi tunning: [link]

Csak 32 bit-es módban fut valamiért, talán ezért nem olyan jó az eredmény.

Megpróbálom majd picit magasabb frekin, illetve a Vega 56 kártyát 64-esre is megpróbálom flesselni. Ja de most nézem, azt csak Samsung RAM-osokkal lehet. Az enyim Hynix-os.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#47931) Remus389


Remus389
veterán

Közel járok: [link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#47932) Laraxior válasza Remus389 (#47931) üzenetére


Laraxior
titán

Egy tri-kites ram is dobna a pontokon :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47933) Remus389 válasza Laraxior (#47932) üzenetére


Remus389
veterán

17K-t kértem, hát meg is kaptam: [link]

96 fokos a proci, épphogy nem throttling-olt szerintem, ezzel a lappal és ezzel a hűtővel szerintem jó eredmény. A RAM-ok is kaptak 1.65 voltot, 1T/CL8-on vannak. Mikor nem tudtam elérni a 17K-t, gondoltam leviszem CL7-re, nem bírták sajna. (a sub timingokhoz nem vagyok elég penge). A proci se nagyon bír +1MHz BLCK-t, már a böngésző is fagy. Persze több fesz, de akkor meg a hűtő nem bírja. (esetleg reggel, mikor jó kihűlt, megpróbálni)

A megoldás az lett hogy a Windows-t a legjobb teljesítményre állítottam és teljesítménycentrikus mod-ban, ez adta meg azt a kis pluszt ami még kellett. A BIOS-ban is kikapcsoltam ezeket.

Ennek a videókártyának a tunningolása egyébként trükkös, undervoltolni kell, mert akkor jobban boost-ol, meg kell találni a pont jó feszt és órajelet, ha megnézed az előző, egyébként kisebb összpontszámú eredményt, ott picit jobban ment a kártya, average GPU clock frequency. Egy picivel kell visszábbvenni csak.

Egy tri-kites ram is dobna a pontokon

Ez igaz, majd nézek még RAM-ot, már nézegettem egyébként, de pont olyat még nem találtam, 8-9K egyébként.

De szerintem többet hozna a konyhára a 64 mod a videókártyán. Meg talán normális oprendszer se ártana.

18xxx, sőt 19xxx ;] 20K sajna nem lesz ebből.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#47934) Laraxior


Laraxior
titán

Segítsetek kicsit, elfelejtettem...
BIOS update.
Feltettem a kis fájljaimat flash drive-ra, NTFS-FAT32-exFAT, mindhármat kipróbáltam, de nem találja. Biosból próbálom F8-al.
Volt valamit amit állítani kellett azt hiszem,de nem emlékszem már rá :D :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47935) Laraxior válasza Laraxior (#47934) üzenetére


Laraxior
titán

Megcsinaltam win alól @biosszal :R

Ez a hulye meg mindig - 86-ot ir CPU homersekletre. De a maghőfokok meg jók. :F

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47936) Czmorek válasza Remus389 (#47933) üzenetére


Czmorek
aktív tag

8Gb-os DDR3 modulok mennek benne?
Milyen modulok ezek pontosan?

(#47937) Remus389 válasza Czmorek (#47936) üzenetére


Remus389
veterán

Parancsolj: [link] [link]

A Crucial-t adta az eladó az alaplaphoz kedvező áron (még 2016 szeptemberében, 35-ért adott 1 MSI Pro-E-t, 8 GB Crucial-t és egy Artic Freezer Pro hűtőt, akkoriban 10-12K volt egy ilyen RAM, a hűtő olyan 3-4K, szóval a lap kb 20-22 ezer ami bombajó ár még ma is, 1000Ft-ért (!) pattintottam bele egy négyhengeres E5620 Xeon-t, amit 3,8-ra húztam ha jól emlékszem), később viszont nem találtam pont ugyanolyat (pedig kerestem) ezért lett a Hynix ami nagyon hasonló, jó áron volt. Tudom nem szép így, de mennek dual-ban.

Van még egy ugyanilyen Crucial-om, de sejtésem szerint meghibásodott, így azt kivettem.

Kéne még egy vagy egy ugyanilyen Hynix vagy egy pont olyan Crucial.

Aki lát egyet az aprókban, ne habozzon szólni, az se baj ha kettőt árulnak (akár ilyen Hynix akár Crucial), mert akkor eladom a negyediket. És akkor 3 egyforma lesz végre.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#47938) Remus389 válasza Remus389 (#47937) üzenetére


Remus389
veterán

Bár elképzelhető hogy jó a harmadik Crucial is, csak poros (volt) a slot. Vagy jobban kéne próbálgatni. Ennek lelke van, nem mindegy a sorrend, meg elemkivétel, meg minden.

Lehet rendesen kéne letesztelnem, csak nálam ez kicsit körülményes. (lustaság)

Frankó lenne, ha 0 Ft-ból megoldhatnám.

Azt fogom csinálni, hogy megjelölöm filccel a rosszat és megpróbálom csak azzal elindítani, de úgy emlékszem nem indult a gép csak azzal.

Meg mindenféle nyűgje volt, ha bent volt. Nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#47939) Laraxior


Laraxior
titán

alaplap próba következik :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47940) Speed® válasza Laraxior (#47939) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nálam is tervben volt, de a két 280X halál az x16 slotokban.
Konkrétan ha berakom az alsó kártyát, a felső megfullad :o
Azt majd azért megnézem, hogy mindegyik slot működik-e.

Egyébként eddig hibátlan a lap, BIOS is elég régi rajta (F5)..
Az F9A béta miben újít? A leírásában semmit nem látok :F
Szerintem feltolom az utolsó officialt (F7), az tűnik tutinak.

(#47941) Laraxior válasza Speed® (#47940) üzenetére


Laraxior
titán

Nem teszem be az alaplapba, mert csak 650es tapom va erre. Viszont a nagy gepbe betettem a 850eshez, de az egyik vga a 650es corsairen volt. :D
Nem igazan akarok tesztelesre nagyobb tapot venni mint ami a nagygepben van. :D

Nem tudom mit csinal a bios, de meg kell neznem a labakat, mert a - 86°C maradt. De a lap rendben van halistennek. Most mar jokezekbe kerult :C
A legjobb alaplapom az eddigi palyafutasom alatt :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47942) Speed® válasza Laraxior (#47941) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A 280X CFt megbírná a 700asom, de ha az egyik megfő, az baj..
Nem baj, előkapom a GTX690et, kell a multiGPU a PHzáshoz :D
Utóbbiból lenne még 1, akkor bekötném az 1200as teszttápom.

Különösebben nem ájultam el tőle, de legalább szép állapotra..
A PCIe elrendezést nagyon eltöccsentették, nem is értem őket.
Cserébe mondjuk a VRM/NB hűtő beteg, OCra kíváncsi leszek.

(#47943) Remus389 válasza Remus389 (#47938) üzenetére


Remus389
veterán

Ma vettem a fáradtságot, kihúztam a gépet a fakk-jából és leteszteltem a RAM-ot. Kicsit macerás, de volt időm és energy-m. Végülis kb 9-10 ezer forintot ér, ha jó, meg nem kell kutatnom az aprókat pont ilyen ram-ért.

Először is idézem a MSI lapom korábbi tulajának a jótanácsát (nem akitől vettem, hanem az azelőtti ember, vagy kettővel azelőtti :D ):

A ramokkal kellett játszanom... De érdekesen ám, nem volt elég hogy a kék slotokba rakom először..
úgy kellett kezdeni, hogy 1db modult rakok bele (a legtávolabbi kék slotba mondjuk) utána a középső kék slottal is elindítottam a gépet, majd megint lekapcsoltam, és beraktam a harmadik kék slotba is.
Ekkor ismerte fel mind a három ramot. Másképp nem volt hajlandó rá.

Na most nekem a legtávolabbi kék slot-tal nem indul a jó RAM-mal sem (régen igen, lehet már kishibás a lap, mondjuk nem számít ha 8 gigás modulok vannak), így maradnak a fekete slotok.

A gép elindul a jó Crucial-lal és a jó Hynix-szel a legtávolabbi fekete DIMM5-ben (1X8), de a filc-el megjelölt rosszal nem (felpörögnek a ventik egy időre, majd leáll és megismétli ezt, nincs kép se, hang se).

Gondoltam hátha korrózió, így nagyon finom smirglivel, finoman megküldtem, utána chip spray-s tisztítás törlőpapírral. Ugyanez.

Ezután gondoltam berakok oda egy jó RAM-ot, ugyanez. Elemkivétel, 45 perc. Ugyanez. Már azt hittem tönkrevágtam. Aztán a középső fekete slot-ban (DIMM3) életre kelt végre, azután már ment a DIMM5-ben is. Lelke van.

Ha pedig melléteszem egy jól működő RAM mellé, így járok. Lásd telepített memória. [link]

Szóval marad a 2*8 egyelőre.

Egyébként más dolog miatt is kellett szétszedni, rá kellett kötni egy félig-meddig halott notebook winchestert, adatmentés céljából, lefutott automatikusan valami DOS szerű javítóprogram, és sikerült valamennyi adatot kimenteni.

Meg meghallgattam, melyik venti a leghangosabb, netezés alatt csak a táp a kis 4 cm noctua (leszabályozva) és a az Asus Silent knight (leszabályozva) venti megy. Utóbbi a leghangosabb, de az is halk. Na oda lehet beoperálom az eladhatatlan 8 cm-es Noctuámat, így olyan csendes lesz mint a temetőben éjfélkor. :D

Ha szerzek harmadik RAM-ot, újra lemérem a 3DMark-ot. Kiváncsi vagyok mennyit javít, de nem hiszem hogy túl sokat.

Ha már buheráltam, csináltam képet is a vén tragacsról: [link]

Szerk.: Bocsi, véletlenül rossz képet raktam be, ez az én gépem :D : [link]

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#47944) Ktm123 válasza Laraxior (#47939) üzenetére


Ktm123
tag

4x GF110 + ud7+980x ez igen. :C Igazán energiatakarékos konfiguráció. ;] Nekem is tervben van 2db hasonló kártya beszerzése a 1366-os gépbe, akkor állna össze a kép. :)
A 980x mit tud, vagy még nem nézted?

(#47945) Laraxior válasza Ktm123 (#47944) üzenetére


Laraxior
titán

alt="" title=""

Nem tudom betenni az UD7-be, mert akkor ki kellene vennem a nagy tápot a gépből. Azt meg nem akarom szétbarmolni.
Holnap jön az UD7 konfig, most a VGAkat teszteltem.
Az egyik GTX590-et mindenesetre beleteszem, a mostani GT220 helyett :DDD
1680x1050-ben simán el lehet vele játszani.
980X-en van egy D14, majd veszek egy radit, és teszek rá vizet :K Télre pont jó lesz :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47946) Ktm123 válasza Laraxior (#47945) üzenetére


Ktm123
tag

Értem, kíváncsi leszek rá mit fog tudni. :) Mindenesetre fűtésnek biztos jó lesz. :DDD Szerintem a win10 nem barátja a ferminek, kicsit kevésnek tűnik nekem ez a 3dmark score, olyan mintha csak 2-3 gpu menne, de amúgy komoly. :R

(#47947) Remus389


Remus389
veterán

Sikerült szereznem RAM-ot, 2*8-at, végülis a Hynix volt a szimpatikusabb, egyfelől nem az döglött be, másrészt tetszetősebb színű. [link] Így most 3 ugyanolyan van végre: [link] Volt itt Hardveraprón 15-ért kettő darab, az igen jó lett volna csak lefoglalták, így átmentem a jófogásra, onnan 17500-ért szereztem a kettőt, elmegy. Majd a jó Crucial-t eladom, meg a rosszat is talán (lehet sütőbe kéne tenni, de ezt rábízom másra :D )

Dual Channel teljesítmény: [link]

Triple Channel teljesítmény: [link]

Tripple Channel HT Off: [link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#47948) Remus389 válasza Remus389 (#47947) üzenetére


Remus389
veterán

Firestrike-ban nem hozott a triple channel. Lehet újra kéne installálni, legalább a Firestrike-ot.

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#47949) Ktm123 válasza Remus389 (#47948) üzenetére


Ktm123
tag

Teljesen rendben van az a physics score ha 4.2ghz-en futott.
Nekem ennyi volt 4620mhz-en: [link]
Tehát ha vissza számoljuk az órajelet akkor nagyjából mérési hiba határon belül van a 2 eredmény.

Más:
Kicsit teszteltem 4 magon a rendszert, 4.8ghz allcore és felrakja 1 szálon a turbot 5ghz-re. Hát még így sem erős 1 magon. :DDD

(#47950) Remus389 válasza Ktm123 (#47949) üzenetére


Remus389
veterán

Azért megpróbálom majd Windóz 10-essel is.

De kösz. :R

A rizsa jól megy itt: [link]

Talán tudok faragni a hátrányból, ha windows 10, meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.