Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110201) stellaz válasza Yodamest (#110195) üzenetére


stellaz
addikt

Nálam a Grado eddig az etalon mélyeket tekintve. Az sr225x-nek annyira finom és kellemesen pumpálós mélyei vannak, hogy na. Egy picit kéne mélyebbre mennie és akkor tökéletes lenne. A felette lévők elvileg ezt tudják is.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#110202) fattyu válasza Tyrel (#110185) üzenetére


fattyu
veterán

ha sose akarsz mást használni akkor persze tesztelj a ka13-al.

de fejhallgatót nem ítélnék el az alapján hogy hogy szól egy usb kütyüről.

nagyon nem.
az ott oltári sokat hagy mindegyikben.

(#110199) stellaz : amit Jippa linkelt az stereo. van belőle HP50A néven mono. és igen mindkettőt kifejezetten zongorához adták ki.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#110203) stellaz válasza -NoVa- (#110200) üzenetére


stellaz
addikt

Az a hangerőszabályzó és a fejes kimenet.... ehh.... néha nagyon megnyugtató a megléte :D

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#110204) stellaz


stellaz
addikt

Egy HD600 nálam is elférne szerintem, de az a bazi nagy tányér, annyira nyomta az állkapocs ízületemet, hogy az kifejezetten kellemetlen volt. Már legalább ketten is írták, hogy ez okozott komolyabb problémát.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#110205) RetepNyaraB válasza stellaz (#110204) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Viszont gyakorlatilag érintésmentesre lehet tágítani a pántját (mármint érzetileg) és a hangját közben semennyire sem befolyásolja.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#110206) kNG


kNG
senior tag

Sziasztok!

Már megint csipked az a fránya hifibogár, így újból kérdéssel fordulnék hozzátok! :)

Fejhallgatóim: AKG K712 PRO, AKG K371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD559, Sennheiser HD560S, Grado SR225i.

Erősítők és DAC-ok: JDS LABS ATOM DAC és JDS LABS ATOM AMP (mindkettőből az első kiadás), MicroFluentAMP és DAC (2-es verzió mindkettőből, a DAC-ban OPA BLUE).

A legtöbbször ösztönösen a K712 PRO-ért nyúlok (fránya a jó izlésemet), innen szeretnék feljebb lépni. Ezennel nincs határozott elképzelés azon kívül, hogy határozott minőségi előrelépést keresek, "aha!" élménnyel.

Amit viszont nem tudok eldönteni, az a következő kérdés: hova tovább? Mi hozna nagyobb hangminőségbeli javulást jelen esetben, a fejhallgató cseréje, vagy az erősítő és/vagy DAC cseréje a K712 PRO megtartásával? Mennyire skálázódik jól a K712 PRO? Van még benne több, ami miatt érdemes lenne első körben inkább DAC és/vagy AMP cserén gondolkodni, vagy a jelenlegi erősítők és DAC-ok mellett bátran lehetne egy magasabb kategóriás fejhallgatóra cserélni? Ha igen, melyek lehetnek érdekesek, és milyen hangzásbéli tulajdonságaik miatt?

Válaszaitokat előre is köszönöm! :R

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#110207) Ba cy lus válasza kNG (#110206) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Tegyük fel, (előbb) fejhallgatót veszel. Utána nem fog még inkább motoszkálni a gondolat, hogy 'de lehet sokkal többet tud ez a fejes'? :))

[ Szerkesztve ]

(#110208) kNG válasza Ba cy lus (#110207) üzenetére


kNG
senior tag

Ajjaj... :B Hát, de...előbb-utóbb biztosan de. Lehet inkább előbb, mint utóbb. :D

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#110209) Dorien válasza kNG (#110206) üzenetére


Dorien
veterán

Szerintem a K712 Pro-nál vannak sokkal jobb nyitott fejhallgatók is.

HiFiMan-t hallottál már? (HE400SE, Deva Pro, Sundara, HE560, Edition XS, Ananda Nano, HE6SE, Arya Stealth / Organic, stb.)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#110210) stellaz válasza RetepNyaraB (#110205) üzenetére


stellaz
addikt

Hmmm

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#110211) kNG válasza Dorien (#110209) üzenetére


kNG
senior tag

Még nem hallottam, egy Sundara számottevő előrelépés lehet? Tudom, hogy teljesen más karakter, de egy HD600-hoz hogyan viszonyul a technikai tudása, "felbontása"? Kifuthatja magát egy Sundara a jelenlegi lánccal? Visszafelé nem szeretnék lépni, így a 400SE kiesik (hiába jobb a frekvenciagörbéje a Sennheiser 560S-nek, a K712 PRO sokkal jobb technikai tudásban, és a gyengébb frekvencia görbe ellenére is természetesebben szól - szerintem). Ezen tapasztalatból kiindulva nem szeretnék visszafelé lépni.

Köszi!

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#110212) fattyu válasza kNG (#110211) üzenetére


fattyu
veterán

shure 1840et hallgass meg.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#110213) kNG válasza fattyu (#110212) üzenetére


kNG
senior tag

Köszönöm, ezt is felírtam a listámra!

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#110214) Ba cy lus válasza kNG (#110211) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Ez attól is függ, milyen zenék vannak műsoron. Akusztikus zenéken a 6-os sorozatú Sennheiserek elég jók, ha sok ilyen van műsoron, érdemes velük számolni.
Elektronikus zenékre viszont nem igazán.

[ Szerkesztve ]

(#110215) Yodamest válasza Ba cy lus (#110198) üzenetére


Yodamest
addikt

Ott valami nem stimmel, ha a D5200 nem megy mélyebbre a HD600-nál.
Egyértelműen minőségibb mélyei voltak a HD600-nak amikor összemértem őket. Az, hogy mennyire mélynek hallatszik egy adott hang, sok más tényező befolyása is lehet. Nem kizárt, hogy eleve a semlegesebb, neutrálisabb karakter mellett mélyebbnek érződnek a mély hangok (kontrasztosabb), mint egy eleve meleg, színezett karakterű fejes mélyeinél. A HD600-nak relatíve az alap hangkarakteréhez képest, úgy érzed mélyebbre megy, ez nem műszeres mérés, csak így hallásra.

Másrészt szerintem te még nem hallottál mindent a planárod basszustudományából.
Hát az biztos is, illetve itt a jó példa a fent taglalt jelenségre: látod a FT5 is meleg karakter, de ott mégis hallom azt, hogy legalább ugyanolyan mélyre le tud menni, tehát még így is meg tudja azt a fajta kontrasztot teremteni, amit a D5200 nem tudott.

(#110216) Yodamest válasza Ba cy lus (#110214) üzenetére


Yodamest
addikt

Amúgy ezek a műfaj szerinti ajánlások, behatárolások téma is megér egy misét. Biztos van ilyen, de itt jelen esetben a HD600-nál pl. nem adom azt, hogy könnyűzenére, popzenére, elektronikusra (ami itt eszembe jut egy Röyksopp mondjuk) ne lenne kiváló. Fantasztikus vele minden ilyen tuc tuc jellegű, meg stabil bumppal a háttérben dolgozó zenei műfaj. Innát is hallgattam már vele, iszonyat jó abban is a lüktetés, kifogástalanul jó mélye van. Nálam pont az a mennyiség, hogy persze tudna több lenni, de az már csak elvenne a zenéből, valaminek a rovására menne, vagy textúrát vesztene az alsó tartományban vagy ráfolyna a low mid szekcióra, ez így tökéletes állítom.

[ Szerkesztve ]

(#110217) btraven válasza Ba cy lus (#110214) üzenetére


btraven
őstag

Elektronikus zenére nekem eleve kellene egy példa, ami jól szól. :)

(#110218) s4tch válasza btraven (#110217) üzenetére


s4tch
veterán

deadmau5 - dextra
ghost rider - make us stronger

Elektronikus zenét szeeintem nem annyira nehéz jól keverni. Eleve a rögzítés nem túl macerás, mert nem kell mikrofonozni. Már a Bonanza Banzai is tudott teljesen vállalható módon szóló lemezt készíteni, pedig az nem a zeneipar csúcsa semmilyen szempontból...

(#110219) kNG


kNG
senior tag

Köszi mindenkinek a tippeket, végül konok módon egy Sennheiser HD600 mellett döntöttem. Annyira elismert az audiofil közösségben, hogy úgy gondoltam, muszáj kipróbálnom, illetve ezzel már értelmet nyerhet majd egyszer egy csöves erősítő beszerzése is. Vadi új darab lesz garanciával, eldől majd, mennyire fog tetszeni, ha nagyon nem jönne be, akkor fel fog kerülni hardverapróra. Remélhetőleg nem leszek csalódott. :)

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#110220) Yodamest válasza kNG (#110219) üzenetére


Yodamest
addikt

Thomanról veszed? ott a legolcsóbb és 3 év garral adják, legjobb webshop.

(#110221) Bogyó bá' válasza kNG (#110219) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Megpróbálhatod esetleg a Drop-os HD6XX-et (HD650) - az kb. 100 ezerből áll meg vámkezelve, ÁFÁval. Nekem bevált: 3 hete jött meg, azóta is "dúl a láv" közöttünk.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#110222) kNG válasza Yodamest (#110220) üzenetére


kNG
senior tag

Hitspace-ről rendeltem, az ár forintra pontosan megegyezik, igaz a gari csak 2 év sajnos.

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#110223) kNG válasza Bogyó bá' (#110221) üzenetére


kNG
senior tag

A vámkezeléses mókát szerettem volna elkerülni, anno szép kör volt a JDS Labs Atom DAC és AMP beszerzésekor (közvetlenül a gyártótól rendeltem). Nem lehet rossz a 6xx, sőt, én most kifejezetten HD600-at kerestem, mert egyfajta benchmarkként tekintenek rá. Az sem kizárt, hogy szűkíteni fogom a gyűjteményemet, ha nagyon bejön a HD600.

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#110224) Ba cy lus válasza Yodamest (#110216) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Persze hozhat egy tisztességes szintet, de nem a 6-os Sennheiserek az elsődleges ajánlás elektronikus zenére. Ha megnézed a méréseit, asr-en szoktak jó nagy hangerőn torzítást mérni. Míg egy HE6SE torzítása a mélytartományban extrém magas hangerőn sem megy 0,1% (!) fölé, mindezt úgy, hogy a frekiátvitele a szubtartományban vízszintes, addig a HD600-é olyan vígan elszáll, hogy ~80 Hz alatt kilóg a grafikonból, miközben a 20 Hz-et már -10 dB-lel adja csak vissza.

[ Szerkesztve ]

(#110225) Bogyó bá' válasza kNG (#110223) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nálam is képbe került a HD600, de jobb árú, garanciális "refurbished", vagy sok garanciás használt éppen nem volt elérhető - és én 100 ezer forintnál húztam meg a lélektani határt.

Akkor még jobb áron adták a Drop-ost (szállítással együtt volt 194 dollár friss regisztráltként + hazai közterhek); egy fonott, ezüstözött Ali-s kábellel együtt lett a teljes vége 105 ezer. (Mindenképpen másik, ráadásul rövidebb kábelt akartam hozzá, mert nálam minden 6,3 mm-es jack, és átalakítókkal rühellek bohóckodni - mind ront a minőségen).

Maximálisan elértem vele amit akartam:, nálam "ez a vége", egyszerűen nem kell jobb, piszok "nagyot megy" a DIY csöves vackommal. Keveset fejhallgatózom, erre a célra viszont tökéletes, és már kényelmes is (eleinte nagyon szorított).

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#110226) btraven válasza Ba cy lus (#110224) üzenetére


btraven
őstag

Ilyet még nem is láttam egy fejestől, hogy a HE6SE mély torzítása ilyen iciri-piciri.

(#110227) kNG válasza Bogyó bá' (#110225) üzenetére


kNG
senior tag

:R Tényleg jó árban van egyébként, hát még Amerikában...én kizárólag fejhallgatózom, sokan írják, hogy a H6xx szériáról feljebblépni már eléggé zsebbenyúlós (feljebblépés alatt nem csak egy-egy tényezőt értek, hanem anblokk), így valószínűleg egy időre nálan is itt lesz meghúzva a határ. Esetleg AMP és DAC upgrade lesz idővel, esetleg egy csöves erősítő. De leginkább át lesz gondolva, hogy mi marad és mi megy, meglátjuk mihez mennyit fogok nyúlni, az segíteni fog a döntésben. :)

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#110228) breezer88 válasza jippa (#110137) üzenetére


breezer88
tag

köszi szépen, itt kicsit erős volt a szállítási költség, de sikerült találni egy kép alapján pont ugyanilyet töredék szállítási költséggel! :R

(#110229) Archttila válasza kNG (#110219) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Engem majd lehet erdekel, csak vigyazz ra :D

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#110230) kNG válasza Archttila (#110229) üzenetére


kNG
senior tag

Minden cuccomra vigyázok amennyire csak tudok, kímélem őket (és bár ennél a minőségi kategóriánál talán kevésbé fontos, de zenét is hallkan szoktam hallgatni). Igazából remélem, hogy nem lesz eladó, mert az azt jelentené, hogy bejött! :) Ha mégis eladó lenne, írok majd Neked egy PÜ-t!

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#110231) Yodamest válasza Ba cy lus (#110224) üzenetére


Yodamest
addikt

Mérésekbe bele lehet menni, de ez az amit egy átlag zenehallgató 99%-ban tökre nem fog kihallani, már ha egyáltalán használ olyan magas hangerőt amin ez jelentkezik.

De mondom nekem is meglepő, nem kéne hogy ilyen jó mélye legyen szerintem vagy nem tudom. Hozzátartozik, hogy én már jó ideje mellőzöm minden téren a mélytúlsúlyos eszközöket, sem a presonus eris hangfalaim nem ilyenek, sem az utóbbi pár évben kipróbált, használt fejhallgatóim, mindegyik inkább lineáris vagy meleg tónusú, de a mély az megfogott és a "normál" tartományban mozog minden esetben, soha sem sok meg boomy.

(#110232) bitrograde válasza btraven (#110226) üzenetére


bitrograde
senior tag

Rendes meghajtással a HE6SE egészen döbbenetes mélyekre (is) képes. Ha valaki rendes erősítéssel, most van egy gombokért az apróban, érdemes megfontolni.

(#110233) Ba cy lus válasza Yodamest (#110231) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Szerintem, ha nem hallani a HD600-zal szemben egy jobb planár mélyének a magasabb minőségét, ott valami visszafogja a hangzást. :K

(#110234) Bogyó bá' válasza Ba cy lus (#110233) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Már csak az a kérdés, hogy a HD600-ét, vagy a planárét fogja vissza? ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#110235) labeda


labeda
aktív tag

Szia!sztok Hol lehet fejhallgató hirdetést feladni? Hardveraprón érdemes, vagy van jobb? Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#110236) Bogyó bá' válasza labeda (#110235) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Hardverapró teljesen jó szerintem. :K

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#110237) Yodamest válasza Ba cy lus (#110233) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát most kérdés, hogy pontosan hol halljam ezt? Mi az a definitív hangfelvétel, ahol ezt kimondottan hallani lehetne? Azt hallom, hogy több a bass és a minőségével nincs bajom, gyors, nem ilyen Denon féle, viszont ezen felül nem tudom mit kellene még hallanom. Itt bizonyos, specifikus zene részletek kellenének ahhoz, hogy ezt így AB tesztelni lehessen, általánosságban jó meg minden, de nem tenném feltétlen előrébb egy bármilyen popzene hallgatásánál, mint a HD600-at, inkább csak annyival, hogy több ezáltal immerzívebb kicsit.

(#110238) labeda válasza Bogyó bá' (#110236) üzenetére


labeda
aktív tag

Köszönöm, egy próbát megér. :R

(#110239) stellaz válasza Ba cy lus (#110233) üzenetére


stellaz
addikt

Amit eddig hallottam planar fejeseket, azok mélyeitől nem dobtam hátast (ZenDac V2 és Spartan meghajtással). Kivétel ez alól most Nova planar fülese, az tényleg durván jó mélyeket tol.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#110240) fattyu válasza stellaz (#110239) üzenetére


fattyu
veterán

mit hallottál? :D
hifimanek esetén osztom az álláspontot.
de akár egy fostex trp akár bármelyik yamaha planar nagyon combos alul.

Illetve a nagy meze (tulképp az is planar ) dolgok is jók alul

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#110241) stellaz válasza fattyu (#110240) üzenetére


stellaz
addikt

Két alsóbb Hifiman és egy Quad Era1.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#110242) -NoVa- válasza stellaz (#110241) üzenetére


-NoVa-
őstag

HE400SE alá full digital amp kell, tud az olyan mélyeket, mint a kisplanar amit a kezedbe nyomtam. Csak PWM szignállal kell hajtani hagyományos erősítés helyett, és nagyon nem ugyanazt az arcát mutatja, amit az ifi-ről hallottál.

(#110243) stellaz válasza -NoVa- (#110242) üzenetére


stellaz
addikt

Azmiaz a kis cucc, amire rá van kötve?

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#110244) Ba cy lus válasza Yodamest (#110237) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Általában hallani, nem pedig 100-ból 1 felvételen.

(#110245) -NoVa- válasza stellaz (#110243) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ó, ez egy gonosz kis doboz. A PCM audio-ból DAC nélkül PWM jelet csinál, amit egyből kettő Class-D erősítőre küld, semmi fölös sallang,. Előtte egy DSP modul ha játszanál a streammel, mögötte meg ízlés szerinti iszonyatosan nehezen hajtható, kényes planar, aztán húha. Még a P1 alá szereztem régesrég:

Jól szól mai cuccok mellett is. És iszonyatosan sok hőt termel mellékesen, kb 60 fokon üzemel.

(#110246) Yodamest válasza Ba cy lus (#110244) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát de sokszor maga a felvétel sem tartalmazza azt a mély tartományt, a legtöbb tuc-tuc zene nem megy le addig, hogy ez a fajta erőkülönbség kijöjjön, ezért írtam hogy ehhez valami direktbe olyan zene kell. Egy általános popzenén annyit hallok, hogy az egyik mennyiségre több a másik kevesebb, a feszesség kb ugyanaz, de hogy melyik megy le 10Hz-ig meg melyik nem, az ott nem fog kijönni.

(#110247) stellaz válasza Yodamest (#110246) üzenetére


stellaz
addikt

Néztem egyszer sokcsatornás eq kijelzést és a popzene sokkal szélesebb tartományban szólt, mint a szimfonikus zenekar, ahol még a fúvós hangszerek is 1-3 Khz között szóltak.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#110248) stellaz válasza -NoVa- (#110245) üzenetére


stellaz
addikt

Érdekes cucc.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#110249) Ba cy lus válasza Yodamest (#110246) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Nem az erő a különbség.

(#110250) btraven válasza -NoVa- (#110242) üzenetére


btraven
őstag

Akkor mégis van Class D fejhallgató erősítő?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.