Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110701) kiralytom


kiralytom
aktív tag

Sziasztok!

Barátomnak próbálok segíteni és az esélytelenek nyugalmával kérdezek.

Alapjában véve FPS játékra keresne fejhallgatót 10-15.000 Ft (max). Azért ennyi a határ mert kisgyerek van a családban és így veszélynek van kitéve. Majd ha nagyobb lesz vesz drágább fülest.

CSAK ÚJ

Szóval ennyi. Ötletetek van?
A mikrofon nem feltétlen kritérium, ezért teszem be ide is a kérdést.

Én a Lewitz HP8500 felé vinném de hajthatatlan (a kinézete miatt) :W

A HyperX Cloud Stinger 2 Core-t nem merem ajánlani 14.000-ért, mert a sima HX Cloud nekem nem tetszett hangzásban, bár az Alpha meg tetszett. Vagy ez egy jó/ vállalható füles?

OneOdio.ból esetleg? Nem tudom melyik típus az ami a legjobban szól, csak a márka kapcsán olvastam több jó hozzászólást.

Bármit meghallgatok! :R

[ Szerkesztve ]

(#110702) Dorien válasza kiralytom (#110701) üzenetére


Dorien
veterán

Tipp: Superlux HD681 EVO

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#110703) Gzula[HUN] válasza kiralytom (#110701) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Ha az Alpha tetszett, akkor Oneodio Pro 10 vagy 50. A 10 meg az 50 között a különbség a párna lényegében, szerintem azok jobbak, mint az EVO (nagyjából ugyanaz a hangszín), de ha nyárra kell a textil párna, akkor az EVO.

A 8500-as is tök jó fejhallgató, csak az inkább kiegyenlítettebb hangzású, nem annyira populáris. Pont ezekről a fejhallgatókról volt szó, csak párat kell visszaolvasni.

Ha játszani is szeretnél, akkor Oneodio Pro-G. Amíg van, mert kifutó modell. Utódja a GD meg már nem cserélhető vezetékes.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#110704) Degu82 válasza kiralytom (#110701) üzenetére


Degu82
kezdő

Nekem is ugyanaz a bajom a Lewitzel a kinézete. Viszont nézz rá a Lewitz Hp 710-re. Muzikeren egy árban van a Hp 8500-al csak jobban néz ki. 519 értekelése van ami ígéretesnek tűnhet.
Ráadasul akkor én is megtudnám milyen. :DD
Ha arról nem sikerül infót szereznem akkor maradok a Oneoudio pro 10-nél csak jó lenne találni valahol jó áron. :DDD

(#110705) Gzula[HUN] válasza Degu82 (#110704) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Bakker, akkor inkább használtam egy M20X, ha már arról koppintották.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#110706) Valkűr


Valkűr
őstag

Sziasztok! Sajnos az Sennheiser 569 fejhallgato amit vettem hibás volt vissza küldtem szervizbe es visszakapom az árát. Hasonlo kategoriában mit érdemes helyette venni? Kérjem helyette az 599-et? Arra picit rá kell fizessek mert valamivel drágább. Vagy van valami ajánlott hasonlo árszegmensben? Ugyan ez nincs nekik sajnos, cserélni nem tudják.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#110707) Gzula[HUN] válasza Valkűr (#110706) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

560S?

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#110708) Valkűr válasza Gzula[HUN] (#110707) üzenetére


Valkűr
őstag

Nincs nekik, és az már jóval drágabb kategoria …Meg ugye azokhoz nem elég egy kis dongle dac, de egyébként mindenképp uj garanciás terméket szeretnék! Ezek a felujitott dolgok annyira nem hoznak lázba, nem véletlen ilyen olcso!

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#110709) Dorien válasza Valkűr (#110708) üzenetére


Dorien
veterán

Kiknek nincs? Bírom, amikor Sherlock Holmes-t kell játszani, hogy kiderítsem, hogy mire is gondolt a költő... :W

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#110710) Gzula[HUN] válasza Valkűr (#110708) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Aki az outletből rendelt felújítottat, minden egyes esetben új állapotot írt le, nem tudta volna megkülönböztetni az újat a felújítottól. És adnak rá 2 év garit. Mondjuk én nem rendeltem tőlük (még).

#110709Dorien: Bogyó cuccairól próbáltam a 6XX-et, meg próbáltuk az X2HR-t, és qrv@ jól állt mind a kettőnek a csöves (is). A senn. elég kellemes csalódás volt hangban. De a Fidelionak se volt peak, legalábbis jólval kisebb, mint ami szokott lenni.
A 6XX-nek viszont az Ifi Zen Dac V2 gyengének tűnik. Elbírja, de csak power match ON-al, és érzdődik rajta, hogy egy erősítőt meghálálna.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#110711) Valkűr válasza Dorien (#110709) üzenetére


Valkűr
őstag

Van a kérdést illetően barmi jelentősege? Nincs! Nincs az üzletnek 560 ahol az 569 volt vásárolva! csak 599 van, vagy jóval drágább Sennheiser. Cserét tudok kérni vagy pénzt, elsősorban cserét szeretnék ezért kérdeztem jó e helyette az 599! Nem azt kérdeztem hol kapható 560! Nem kell Sherlockot játszani, ha nem segitesz akkor szimplán nem kell semmit reagálni egy tök egyszerű kérdésre. 🤣🙌🏻👍

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#110712) Dorien válasza Valkűr (#110711) üzenetére


Dorien
veterán

Jó hát. Vedd meg.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#110713) Sancza válasza sNk77 (#110697) üzenetére


Sancza
tag

Én kb pár hete rendeltem innen Ananda Stealth Magnetet, Lengyelországból jött :) (52$ szállítási kts-et számoltak fel, nem olcsó a szállítás, DE még így is bőven bőven megérte innen rendelni, főleg ha a magyar árakat nézzük :W )
Ha valaki Sundara Closed Back -et szeretne venni, neki javaslom a Thomann.de -t is (hivatalos forgalmazó) , itt 69300ft a füles (+6e szállíási kts) itthon ez "akciósan" 115e ft :W
Amúgy azt írja, a Hifimen , hogy ha fontos, hogy melyik raktárból jön, ügyfélszolgálatnál kérdezz rá (email-ben). Én rákérdeztem a rendelés előtt egy hétvégi napon és egy napon belül (még vasárnap) válaszoltak , hogy EU-s raktáron van a termék. Egyébként érdemes mellé rendelni tartalék plusz kábelt is akciósan (299$ feletti vásárlás esetén 129$helyett 19$ egy "High-grade Crystalline Copper Cable 3.5mm-to-3.5mm TRS/1,5m"

(#110714) Ba cy lus válasza Valkűr (#110711) üzenetére


Ba cy lus
őstag

De ha a pénzt is visszaadják, vásárolhatsz máshol is...

(#110715) Valkűr válasza Ba cy lus (#110714) üzenetére


Valkűr
őstag

Igen azért kérdeztem, hogy jó -e az 599 vagy vegyek inkább mást, ebben az 50-60 ezres ársávban gondolkodom ami nem 600 ohmos, és elbír vele egy dongle dac. Igaz kitetel volt a zárt, h kifele ne üvöltsön ne zavarjak senkit, de ebben az árban nem sok van sajnos ami hasonló kaliber, és takarja a fület is.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#110716) Ba cy lus válasza Valkűr (#110715) üzenetére


Ba cy lus
őstag

AKG K371, Shure SRH840A, ezek pl. simán versenyképes cuccok. Előbbivel tuti elbír a dongle dac is.

[ Szerkesztve ]

(#110717) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Meze fejesekkel kinek milyen tapasztalata van? Milyen karakterűek pl. Audeze vonalhoz képest (egész pontosan a Liric érdekelne)?

[ Szerkesztve ]

(#110718) osonte


osonte
senior tag

Sziasztok!

Fülesről váltok és újra fejhallgatót szeretnék venni. Eddig a legkomolyabb a Hifiman XS volt (illetve jópár fajta volt, mondjuk Beyert és sok más márkát sem hallottam még), de valami könnyebb és kényelmesebb modellt szeretnék. Telefonról lesz hajtva, annak viszont elég jó a hangja, eddig a legjobb, amit telefonon hallottam. Mondhatni a múlt év januárban megtaláltam hangban, kényelemben és szinte mindenben a tökéletest az AKG K371 formájában. Egy dolog ami zavart, hogy a gyári párna elég lapos, lehet ez miatt túl közel van a driver a fülhöz és állandóan igazgattam a fülemen, hogy pont jól szóljon az énekhang. Ezt lehet egy jófajta Dekoni párna megoldaná (külföldi fórumok szerint), ami sajnos itthon úgy látom még most sem elérhető, ha jól látom. A keret 60-80 ezer Ft lenne. Fontos, hogy zárt legyen. Lehet olyan, ami ebben a kategóriában jobb lehet ilyen hangzással? Vagy inkább maradjak a K371-nél, szerezzek egy Dekoni párnát hozzá és azzal az egyetlen problémám is megoldódik a fülessel?
Előre is köszönöm a választ! :R

(#110719) Degu82 válasza Gzula[HUN] (#110705) üzenetére


Degu82
kezdő

Ja ugyanúgy néz ki tényleg. Annyi,hogy a Lewitz új és olcsóbb. :D

(#110720) s4tch válasza BigBlackDog (#110717) üzenetére


s4tch
veterán

Liric volt utóbbi fejes talin, a topikban írtak róla többen. Szép tárgy, a minősége kifogástalan, nekem kis fejre kényelmes és könnyű. Hajtani sem nehéz. Viszont a 2000 dollár körüli árán borzasztó drága ahhoz képest, ahogy szól. Annyi részlet nincs benne, mint amennyit egy olcsóbb nyitott fejes (pl. HD800s vagy Clear) tud, nem üt akkorát a basszus, mint a Focalok vagy az Audeze modelljei. Nekem a középtartomány lehetett volna részletesebb. Biztosra mentek a hangolással, senki nem fogja lekapni a fejéről, de egy régi Audeze nyitott azért más színvonal amellett, hogy azok tudnak sötétek lenni. Zártban persze nehéz extra jó fejest találni, a kényelem tényleg parádé, nem rossz fejes, csak szerintem nem azon az áron.

Ha jól emlékszem, neked Maxwell van; azt sajnos nem hallottam.

(#110721) lowzor válasza Degu82 (#110704) üzenetére


lowzor
veterán

A HP 8500-at én nem szerettem, nagyon vékony a hangja, kb zéró basszusa van.
A Hyperx Cloud egy sokkal jobb fejes szerintem.

(#110722) BigBlackDog válasza s4tch (#110720) üzenetére


BigBlackDog
veterán

(Még) csak Mobius, de nagyjából egy kutya a Maxwellel az olvasottak alapján. Viszont köszönöm szépen a kifejtett infókat. Máshol hasonlókat olvastam a Liricről. Ezek alapján mindenképpen meghallgatás után érdemes csak belemenni (használtan kicsit másabb ársáv, mint újonnan).

(#110723) sNk77 válasza Sancza (#110713) üzenetére


sNk77
aktív tag

Értem köszi. Most jön egy elég ígéretes fejes, a planár lehet várat magára.

Igen, nagyon drágák itthon a hifimanek. Itthon annyiból jobb, hogy elállhatsz tőle ha nem tetszik. Vagyis olcsóbb visszaküldeni, meg egyszerűbb.

Ananda Stealth ről tudsz írni pár szót te milyennek hallod? Miről hajtod?

Ezek az akciók egyébként elég állandóak lehetnek, mert ahogy olvasgattam róla láttam egy 2023 decemberi hsz.-t, hogy most akciós. És ugyanannyit írt mint amennyi a mostani ára.

nádpálca

(#110724) Bogyó bá' válasza Gzula[HUN] (#110710) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nekem - a nagyohmos, csöves DIY-vackomról hajtva - nagyon bejött a Philips Fidelio X2HR hangja. Ha tavaly a használt Beyer helyett egy ilyet vettem volna, akkor ma minden másképp lenne nálam, meg vagy 200 ezer forinttal több lehetne a zsebemben... :W

Van így két teljesen feleslegesen megépített fejhallgató erősítőm (amikkel a Beyerrel kínlódtam), meg van egy drága Seni-m is. A legújabb DIY-csövim (ami elvileg teljesen alkalmatlan 200 ohm alatti fülesekhez.... :) ), nagyon kellemes hangot nyomott a kisohmos Philipssel, ráadásul a hangerő is bőven elégséges volt számomra. Pedig max. 10 mW lehetett, amit kiadott magából.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#110725) stellaz válasza osonte (#110718) üzenetére


stellaz
addikt

Nekem most Hifiman Sundara Closed Back van, apróban az ársávodban van is szerintem bontatlan eladó.
Az AKG néz képest nem tudom hogy szól, de valahol a visszafogott és a bugis között van szerintem a hangja. Az én telefonom viszont kevés hozzá. Nehéz, de amúgy kényelmes nekem.

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#110726) osonte válasza stellaz (#110725) üzenetére


osonte
senior tag

Köszönöm a tippet. Akár jó is lehetne, mondjuk a telefontól félek, az lehet kevés lesz neki. Annyi még, hogy van amit el kell adnom előtte és ha akkor is meglesz még, akkor átgondolom. :R

(#110727) Degu82


Degu82
kezdő

Rendelt már valaki aliról fejest? Ott találtam legjobb áron Oneoudio pro 10-et kb. 50%-al olcsóbban jönnek ki. Mert itt csak a rózsaszínt adják jó árban az meg nem állna jól úgy érzem. :DDD
Az is ugyanolyan lehet mint az itteniek? Nem gondolnám,hogy hamisítanak egy ilyen olcsóbb fejest.
Vagy esetleg tudtok más külföldi oldalt ahonnan ingyen posta van és jó árban lehet?

(#110728) Gzula[HUN] válasza Degu82 (#110727) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Én 2 fejest rendeltem évekkel ez előtt a OneNona Store-ból (olcsóbb volt, mint a másik), de szerintem az official-al se lesz semmi gond. Ezen kívül rendeltem már pár fejest (másik márkát) aliról, sőt egyszer DAC/AMP-ot is, nem volt probléma. 2-3 hét alatt itt lesz a fejhallgató, nagy valószínűséggel Express One fogja vinni.
Oneodiot az oneodio.com-ról is tudsz rendelni, meg van magyar honlapjuk is.

Szerintem ennyi infó bőven elég kell legyen egy rendeléshez.

#110724Bogyó bá': Nem úr, aki nem herdál! :)) :DD

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#110729) lowzor válasza Bogyó bá' (#110724) üzenetére


lowzor
veterán

Nekem 5 évig volt DT 990-em, és földbe álltam, mikor meghallottam utána az X2HR hangját, mert bizony hallhatóan részletesebb. Ráadásul majdnem feleannyiba került, és még meghajtani is sokkal könnyebb.

[ Szerkesztve ]

(#110730) stellaz válasza Gzula[HUN] (#110710) üzenetére


stellaz
addikt

Ha együtt hallgattad a Sennheisert és a Philipset, akkor mekkora a különbség a kettő között? Az ZenDac milyen a Philipssel?
Nekem shp9500 volt, az nagyon szenvedett a sibilance jelenségétől iFi fő bluról hajtva.

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#110731) stellaz válasza Bogyó bá' (#110724) üzenetére


stellaz
addikt

Ugyan, ha elsőre megveszed a Philipset, akkor meg azt mondtad volna, hogy ha ez ennyiért ilyen fasza, akkor sokkal drágábban meg még milyen lehet?! :DD

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#110732) rukh


rukh
aktív tag

Évfordulós DT 770 Pro X akció:

[link]

Üdv mindenkinek, Rukh

(#110733) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok a Cloud 3 nak a driverehez kuldtok linket? Az istenert sem tanalom.

(#110734) Gzula[HUN] válasza stellaz (#110730) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Bogyó cuccairól túl sok különbséget nem éreztem. Volt, de tényleg pici. Magasai azért szebbek a 6XX-nek, de a többit kb. ugyanott éreztem. De a köv. szint erősítőben innen kb. Paks :D (Mondjuk ha kész lesz a híd nyáron, az se lesz messze.)

9500-asnál magasabb frekin éreztem ifi zen dac v2-ről a peaket, de a fő különbség inkább az, hogy a tér érzet az X2HR-nél nagyobb. Ugyanazt az ének hangot közelebb érzed jóval a 9500-ason, meg az X2HR egy melegebb karakter több (de nem agyba mászó) mélyekkel.

Nekem a csöves erősítő nagyon bejött az X2HR meg az AKG K550mk2-nél is. Úgy voltak jók, ahogy voltak. Meg a 6XX is.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#110735) stellaz válasza Gzula[HUN] (#110734) üzenetére


stellaz
addikt

Köszi. Spartanról hallottam a HD650-et, tényleg jó volt.
Philipshez nekem végül a Megatron vált be, azzal nem volt sibilance, amire egyébként nagyon érzékeny vagyok, de simán elképzelem, hogy egy csöves erősítővel sokkal jobb lehet.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#110736) Bogyó bá' válasza Gzula[HUN] (#110734) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ejnye-bejnye, pedig a "következő szintet" is hallottad nálam szólni.... :B
(Sőt, azzal kezdtük, még mielőtt beüzemeltük a fejhallgatókat...) :P

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#110737) Dhampir válasza Donki Hóte (#110479) üzenetére


Dhampir
félisten

Gyönyörű cuccok. :)

(#110738) Sancza válasza sNk77 (#110723) üzenetére


Sancza
tag

Szia,
itthon sajna általában minden k***va drága :(

Az Ananda Stealth hangjáról én "csak" annyit tudok írni, hogy nekem nagyon tetszik, de én igazából egyszerűen csak hallgatom és élvezem a zenét rajta :) (előző fülesem egy Sony MDR-1000x volt, amit most pár hónapja nem használtam, de most újra fogom az új munkahelyemen használni a zajszűrés és headset képessége miatt)

Az Ananda méretre tényleg jó nagy, teljesen körbeöleli a fülemet, sehol nem fekszik rá. Hosszú távon (több órán keresztül) is kényelmes viselni.
Sundara Closed Back -kel tudom most hasonlítani, a CB-nek picit több basszusa van (kialakításából adódóan), de az Ananda basszusa is nekem bőven elegendő, nincs hiányérzetem (féltem tőle, hogy kevés lesz, de nem lett). A CB-nek már nem olyan nagy a felülete, egy kicsit már ráfekszik a fülemre és picit nehezebb mint az Ananda, így hosszabb távon kicsit kényelmetlenebb az Anandához viszonyítva DE a CB is egyébként kényelmes nekem.

A Sony kényelem szempontból a két Hifiman-hez képest kényelmetlenebb, nehezebb, erősen feszül a fejemre. (igazából a Sony-val se volt bajom kényelem szempontból, de az Ananda és a SCB sokkal kényelmesebb mint a Sony)

A Hifiman-es füleseket Topping DX3Pro+ -szal hajtom.

(#110739) OPiiPO válasza Donki Hóte (#110479) üzenetére


OPiiPO
addikt

Szépek :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#110740) skilleeer


skilleeer
csendes tag

Sziasztok,
Cserélném jelenlegi összeállításom valami újabbra/jobbra.
Hyperx Cloud II és xonar u7 a jelenlegi kombináció. Szeretem a cloud 2 karakterisztikáját, de valami olyasmit keresek ami ezt jobban, tisztábban, szebben tudja. A xonart illetően is ez az igényem.
Felhasználási terület elsődlegesen: játék, discord - zene, film.
A hangkártya/dac-hoz kellene optika, jack a mikrofonnak és fülesnek. Ez az USB xonar bejött, hasonlót szeretnék, de ha csak a beépíthető pcie van normális darab ebben a kategóriában az sem baj.
Anyagilag kb annyit szánnék rá, mint amikor ezeket megvettem, szóval összesen ~60k, de ha megéri akkor tud rugalmasabb lenni a keret.
Köszönöm előre is! :)

(#110741) Gzula[HUN] válasza skilleeer (#110740) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Ennyiből most nem kapsz jobbat, mint amid most van.

Hogy mondjak is valamit. Ha nyitott is szóba jöhet, akkor első körben egy Fidelio X2HR (+ egy mikrofonos vezeték, ha kell játékhoz is), és ha lesz pénzed akkor már lecseréled a xonart egy másik DAC/AMP-ra.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#110742) s4tch válasza skilleeer (#110740) üzenetére


s4tch
veterán

A Hyperx jól skálázódik. Ha van lehetőséged, próbáld ki egy jobb dac/amppal. Beépíthető pcie nem lesz, usb eszközök között nézelődj. A szaktopikba aliexpressről linkelt valaki Fiio K5 Prót ~41-42e forint környékén, annál jobbat hasonló árban nehéz javasolni; azon van optika és coax is, ha jól emlékszem.

Ha mindenképp új fejest (is) szeretnél, akkor a topik összefoglalójában lévő rövid kérdőívet érdemes kitölteni, hogy pontosabb javaslatokat kaphass.

(#110743) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Korábban a Fejhallgató erősítő és DAC topikban kértem ajánlatot olyan erősítőre, amin van analóg hangerőszabályzó is.

Amin gondolkodtam, a FiiO K3 2021 és az iFi ZEN Air DAC volt.

Valkűr fórumtárs segített elsőként és a "FiiO K5 Pro ESS asztali DAC erősítővel" típust ajánlotta.

Mivelhogy nem vagyok "szakmabeli", egy kicsit bonyolultnak tűnik az ajánlott típus, sok olyan csatlakozóval, amit jelenleg nem tudnék kihasználni.

Emiatt még Benneteket is megkérdeznélek, hogy mi jöhetne még szóba, avagy elég lenne a fenti két típus közül is valamelyik?

Egyelőre két szolid fejhallgató lenne rákötve, a Creative Aurvana Live! SE és a Koss Porta Pro.
Jelenleg laptop és fejhallgató közé kerülne a DAC.

A laptopban alapból egy Cirrus CS8409 Audio Controller szolgáltatja a kimenetet.

(#110744) Gzula[HUN] válasza Dhampir (#110743) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Árat nem írtál, de ha jól gondolom, akkor kb. 100€ környékén nézelődsz. Én EZT a használt Ifi Zen Dac-ot venném, vagy inkább elgondolkodnék mégis egy alis Fiio K5-ön.

Elvileg a dac air-nek ugyanaz a bele, mint a Zen Dac v1-nek, csak lebutították róla balanced részt, meg bele rakták egy műanyag házba.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#110745) Dhampir válasza Gzula[HUN] (#110744) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen! :R

Használtat nem vennék.

Létezik egy másik típus is: ifi UNO USB-C DAC. Erről esetleg van tapasztalat? :F

[ Szerkesztve ]

(#110746) Gzula[HUN] válasza Dhampir (#110745) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Én az alá, amit linkeltem nem mennék. Akkor inkább egy jobb minőségű alaplap a gépbe, vagy annyival drágább telefon. (Vagy néhány rekesz sör, attól is szebben szól minden. :DDD )

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#110747) Dhampir válasza Gzula[HUN] (#110746) üzenetére


Dhampir
félisten

Hm, hát igen, és neked is ifi Zen DAC-od van, ha jól rémlik. Jó tapasztalataid vannak vele biztosan.

:C

[ Szerkesztve ]

(#110748) Valkűr


Valkűr
őstag

Lehet nem rosszak az ifik, de nekem tul kevéskének tűnik a kimeneti jelük. Bár nyilván alap füleseket kilehet hajtani velük, a kis fio nem olcsó de van benne bika.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#110749) stellaz válasza Gzula[HUN] (#110744) üzenetére


stellaz
addikt

...

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#110750) Gzula[HUN] válasza Dhampir (#110747) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Amióta Bogyó bá' cuccait meghallgattam, inkább csak kielégítő! :)) Hozza a kötelezőt egyébként, de van amivel nem passzol. Valamivel meg nagyon meg van a szinergia. Pl. az AT TAD-500-asom, csak azzal szól jól (truebass-al), még a Bogyó féle erőgépekkel is csak mehhh volt.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.