Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28351) #16820480 válasza Bodz (#28350) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én mondtam, hogy iHifi 800-at rendelj :P Esetleg valami Cayin legközelebbre?

(#28352) sarasota123


sarasota123
aktív tag

sziasztok, van egy sansa clip+ lejátszom és egy phonak pfe 112 fülesem, imádom őket együtt, nagyon meg vagyok velük elégedve, viszont egyúttal kíváncsi is vagyok, hogy egy sansa-nal komolyabb lejátszóval mekkora előrelépést tudnék elérni/hallani. 50k-ig bezárólag gondoltam rákölteni. szerintetek van értelme? ha igen, mik jöhetnének szóba? mostanában elég sok klasszikus zenét hallgatok, meg szerintem fogok is. már ha ez szempont lehet ebben a kategóriában a választásnál. :R

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#28353) csodaember


csodaember
csendes tag

sziasztok amire szuksegem lenne egy mp3 lejatszora amit edzes kozben meg meloba jovet menet szeretnek hasznalni, telefonnal az a gondom, hogy nem hangos es edzes kozben zavar a merete/sulya. Gondolkodtam hasznalt ipodban de megkerdeznelek titeket is, Amire nekem szuksegem lenne, eleg nagy tarhely, tehat min 4G, kijelzo, plusz olyan lehetosegre, hogy mappakat tudjon kezelni a kulonbozo zenei stilusoknak vagy ezt valami fele mas megoldassal, emelett amit irtam hatranykent a telefonnal, hogy hangos legyen, szeretem ha nem hallom a bkv n az emberek reggeli eszmeletlen beszelgeteseit. Ja es persze ne 30-40 ezres keszulokrol legyen szo. Ha tudtok melle ajanlani valami sport agybadughato fulest is ami nem esik le mozgas kozben azt is megkoszonnem,
Koszi
Udv

(#28354) Hestia válasza csodaember (#28353) üzenetére


Hestia
csendes tag

Én korábban ezt a lejátszót használtam. Flac-et is eszi, a hangja se rossz - szerintem. És könnyű. - Philips Vibe

[ Szerkesztve ]

(#28355) #00137984


#00137984
törölt tag

Megérkezett a Sony NWZ-A15B lejátszóm a héten, és a véleményemet megosztanám itt a fórumon. Előzetesen volt már jópár Sony audió készülékem a kazettás Walkman-től, Discman-től az mp3/mp4 lejátszókig és asztali QS szériás DVD lejátszó a sztereó erősitő és rádió tuner párosáig bezárólag. Itt és még későbbiekben megemlitem a Sony Ericsson P1i telefonom egész jó hangminőségét. Sony rajongó azért nem vagyok, de néha tudnak jót és kevésbé hallgatható hangzású olcsó tucat terméket is előállitani. Előtte használtam NWZ-B152F mp3-at, amivel elégedett voltam egy ideig... amig hamar meg nem telt az a 2GB tárhelyem. FM Rádió és rögzités meg diktafon volt a felszereltségben. Hangminősége majd a Discman minőségét hozta. Kemény és kicsit torziós mélyek, száraz magasak és közepes sztereó hangszinpad. Viszont aránylag lineáris volt és az alacsony bitrátával is jól boldogult. EQ-t kicsit presence (magas-mély kiemelés) állásban hallgatható volt. A kevés tárhely miatt és mert jobb hangzást is szerettem volna birtokolni, beszereztem egy NWZ-E363B mp3/mp4 4GB lejátszót. A hangja dinamikusabb és tisztább volt és a sztereó tere is javult valamennyit. A mélyhangok erőteljesebbek voltak és a magasaknál megjelent valami fényes csillogásra utaló jel. A Disman hangminőségén túl a Sony Ericsson P1i telefonom minőségét hozta. EQ-n a magashangokat emeltem kissé, de a mélyhangok nekem alapszinten elfogadhatóak voltak. FM rádió megmaradt és a rögzités is vele, de a diktafon már nem került bele. Viszont az anyagminősége borzasztó volt és 2015-ben megadta magát a léptetésnél, mert a navigációs gombnyomásokra nem reagált. Néztem valami újat... Sony NWZ-B183F mp3-as lejátszó volt... és ment, mert hangminőségre és szolgáltatásra egy kazettás Walkman nagyobb élményt jelentett mint ez az audió eszkőz. EQ nem állitható komoly hangerőcsökkenés nélkül és nélküle a hangzása nem SONY. Itt a fórumon akkor leírtam róla röviden a véleményemet, hát akkor lépjünk is tovább. Teszt. Sony NWZ-A15B mp3/mp4 Hi-Res Audió lejátszó. Hangminőségben az NWZ-E363B főlé vártam és ezt is sikerült neki az elvárások felett teljesiteni. Mintha a Sony DVP-NS930 QS szériás SACD-DVD lejátszómat hallanám újra. Hangszinpad és a sztereó tere nagyon jó, magas minőségre jellemző audió processzort (DAC-ot) sejtett és megfelelően megépitett analóg kimeneti részt a fejhallgató erősitőnél. Az audió felbontó képessége ennek megfelelően jó részletező, nem mossa össze a hangszereket és az énekhangot. Viszont a sok hangzásjavitó eljárás nagy része inkább ront, mint javit a hangminőségen. Ezek mint a DSP effektek a házimoziban igény szerint ki-be kapcsolhatóak, ezért én nem is használom ezeket. Némelyik technikai és tiszta sterilnek ható hangzást nyújt vagy a mélyeket és magasakat mossa szét (énekhangok és akusztikus zene élvezeti értéke romlik), meg közben rontja a sztereó hatást. EQ-t nem szükséges használnom, és ez mindent elmond a mély-magas tartomány tisztaságáról és mennyiségéről, de közben a középtartomány részletességének és minőségbeli javulásának mértéke nálam kiemelkedő szintű. A hangszerek és zenekarok valóságos élő előadásnak hatnak. Ez is jobban szereti a magas bitrátát, mert akkor folyamatosnak hallható minőséget nyújt. Alacsonyabb bitrátájú 160-128 kbps alatti mp3-ak között kicsit zavaros és keskeny sztereó szinpad és esetenként az ilyen zenékre jellemző műhatású és hullámzónak ható hangzással találkozhatunk. Itt nyilván a kódolást nem körültekintően vagy szoftveresen rossz programmal (beállitással) végezték. FM rádió van RDS nélkül mint a 363-nál, de a rögzités itt már teljesen kimaradt. Most egy középszintűnek számitó Sennheiser CX175 fülhallgatót használok, mert régóta megvagyok elégedve ennek a gyártónak a fülhallgatóival és most főleg ezzel a tipussal. Ebben az ársávban (10-12 ezer), a Sony fülhallgatói nem hozzák ezt a minőséget (pl. MDR EX 110 vagy az EX 450). Az akkuidő kellemesen hosszúnak tünik, még egyszer volt teljesre töltve és rádió meg mp3-ak hallgatására alig merült valamennyit. Ehez még van hozzáfüznivalóm a hangerővel kapcsolatban, hogy az otthoni körülmények között 17-20 szint elég hangosnak számit, amig buszon hallgatva 24-27 hangerőszinten jól kizárja a külső zajos tényezőket. Utcán sétálva 19-23 még a nagy forgalom zajában is elviselhető szinten élvezhető zenehallgatást jelent. A tartós használat közben majd talán még finomodik a hangja. Firmware frissitve volt az 1.21 verzióra. Köszönet a figyelemért. :)

[ Szerkesztve ]

(#28356) Chuck Norris válasza #00137984 (#28355) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Szia, ha rájöttél, hogy bekapcsoláskor ne mindig 15-re állítsa a hangerőt és időnként ne kezdjen el csipogni, hogy halkítsam már le az kérlek oszd meg velem. Én hátránynak megemlíteném még, hogy rakhattak volna rá valami szabvány usb csatlakozót. Az ebay-on tudsz rendelni hozzá szilikon tokot és kis vagdosással lehet hozzá védőfóliád is.

(#28357) lacko6 válasza Chuck Norris (#28356) üzenetére


lacko6
senior tag

Eu regio limites,tedd at a regiot japanra vagy amerikara es nem lessz limit.

(#28358) #00137984 válasza Chuck Norris (#28356) üzenetére


#00137984
törölt tag

Flip bőrtok jobb lenne hozzá, de itthon valamiért ezek nem elérhetőek. Majd nézek valami üzletet, ahol tudnának olyat rendelni. Védőfólia és egy 16GB-os microSD memóriakártya bővités már be van tervezve.

[ Szerkesztve ]

(#28359) Chuck Norris válasza lacko6 (#28357) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Végignyomogattam a beállításokat de nem találtam meg hol lehetne ezt átállítani :( az AVLS ki van kapcsolva.

(#28360) Chuck Norris válasza #00137984 (#28358) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

A 16GB minek, amikor 6e-ért már 64GB-ot kapni.

(#28361) #00137984 válasza Chuck Norris (#28360) üzenetére


#00137984
törölt tag

Tudom, azért aránylag tisztában vagyok az árakkal. Csak jóféle 32GB-os Samsung microSDHC (+adapter) most nem férne a keretbe (9-10ezer), de persze ha tudsz ajánlani gyors és megbizható tipust a Sony lejátszónak, akkor a nagyobb tárhely nem gond. :)

(#28362) schawo válasza #00137984 (#28361) üzenetére


schawo
titán

Miért is kell egy zenelejátszóba gyors kártya?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28363) Chuck Norris válasza #00137984 (#28361) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

A hardveraprot javaslom megtekintésre.

(#28364) #16820480 válasza schawo (#28362) üzenetére


#16820480
törölt tag

Próbáltál már 60 giga zenét felmásolni lassú kártyára? :) Én egyszer igen, már 42%-nál tart...

(#28365) schawo válasza #16820480 (#28364) üzenetére


schawo
titán

32 gigás kártyára? Nem csoda, hogy nem ment túl 42%-on ;]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28366) #16820480 válasza schawo (#28365) üzenetére


#16820480
törölt tag

Erre nem is gondoltam ;]

Amúgy én 128-ast használok, abból jelenleg csak Class10 van (vagy UHS1).

(#28367) lacko6 válasza Chuck Norris (#28359) üzenetére


lacko6
senior tag

Az elso bekapcsolasnal szokott lenni a regio valasztas.Gyari visszaalitast kell nyomni.De lehet csak eu regios.

(#28368) Chuck Norris válasza schawo (#28362) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Szerintem már a lassú is gyors vagyis c10 alatt nem láttam, hogy árulnának. De a hang szempontjából legprofibb választás, vagyis a SR-64HXA is csak c10 :)

(#28369) schawo válasza Chuck Norris (#28368) üzenetére


schawo
titán

Jajj, komolyan, ezt a Sony baromságot... Ne má'

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28370) Chuck Norris válasza lacko6 (#28367) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Lehet, mert nyomtam neki egy reset-et de nem kérdezett utána semmit.

(#28371) K1LLMy53Lf válasza schawo (#28369) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

most miért? azon optimálisabb sorrendben helyzkednek el a bitek és így sokkal jobban összhangban vannak és szebben szól az egész ;]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#28372) schawo válasza K1LLMy53Lf (#28371) üzenetére


schawo
titán

:DDD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28373) Bodz válasza #16820480 (#28351) üzenetére


Bodz
nagyúr

Jelenleg a hájend Lumia 640 zenél, a lejátszó még picit odébb van, tegnap "muszáj" volt venni egy erősítőt.
Amúgy fene tudja, lehet hagyni is kéne a fenébe az egeszet, egyszer beszerzni egy jobb hangú telefont, aztán kész.

(#28374) #16820480 válasza Bodz (#28373) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az viszonylag sok pénzbe kerülne szerintem, még úgy is, ha valami kínai cuccot nézel.

(#28375) schawo válasza #16820480 (#28374) üzenetére


schawo
titán

Letv Le 1 Pro 100 pénz körül megvan. És az egyik legjobb hangú telefonnak tartják. Az LG V10 és a Meizu Mx4 Pro melett.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28376) #16820480 válasza schawo (#28375) üzenetére


#16820480
törölt tag

100 milyen pénz pontosan? Amúgy én már lassan inkább az LG G5-re gyúrnék a cserélhető DAC modullal :K Ez a LeTV nem igazán szimpatikus. Nem bírom az olyan cégeket, akik egy normális nevet sem képesek kitalálni. Mostmár LeEco a cég neve, hát sokkal jobb lett.
- Szeretnék nevet változtatni.
- Jelenleg hogy hívják?
- Fosch István.
- És mire szeretné módosítani?
- Fosch Kálmán.

(#28377) schawo válasza #16820480 (#28376) üzenetére


schawo
titán

A név úgy sikerült, ahogy. :DDD A Lucky Goldstar sokkal jobb? Vagy a Samsung? Most tekints el attól, hogy már be lett járatva. Emlékszem, hogy hánytam a Samsung névtől a 90-es évek elején. De először az árazás, később a termék minősége feledtette ezeket a névvel kapcsolatos ellenérzéseket. Annyi a LeTV-vel az előny, hogy itt az ár és a termékminőség is jó már az elejétől fogva.

Amúgy én már lassan inkább az LG G5-re gyúrnék a cserélhető DAC modullal
Amit azért találtak ki hogy duplán húzzanak le egy cuccért. Great deal. A V10 ott van, ha LG kell.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28378) #16820480 válasza schawo (#28377) üzenetére


#16820480
törölt tag

Oké, és hogy ejted ki? Mert az LG és Samsung legalább nyugatiak számára abszolválható betűk. Magyarosan "letévé", vagy angolosan nem is tudom hogy szokták, egyébként meg az eredeti nevet kb "lö tíví" nagyjából.

Hát igen, a G5 drága, de a V10 sem olcsó egyáltalán. A Meizu oprendszer nem igazán tetszik, túl kínai, és nem is lehet rá más romot tenni. De ettől még másnak persze lehet jó választás.

(#28379) Bukk900 válasza #16820480 (#28378) üzenetére


Bukk900
őstag

A Motorolád hangja milyen, azokat is jónak mondják. Vagy nem egy kategória az említett telefonokkal? Esetleg, azok erősítőben jobbak fejeshez?
Én egy régebbi moto x-et hallottam, ahol nem a részletek hiányoztak, hanem a mélyek, ami az erősítő gyengeségére utalt.

[ Szerkesztve ]

(#28380) #16820480 válasza Bukk900 (#28379) üzenetére


#16820480
törölt tag

Most nem nagyon van mihez hasonlítani, mert egy ideje már csak ezt hallgatom, de szerintem elfogadható a hangja. Semmi kiemelkedő, nem kapkodom a fejem, hogy milyen részletes, vagy dinamikus, de amiatt sem, hogy milyen vacak lenne.
A 1more tripla hibriddel olyan 50%-on elég a hangereje, nem hiányolom annyira a mélyeket sem, bár jön ebből a fülesből több is akár.

(#28381) schawo válasza #16820480 (#28378) üzenetére


schawo
titán

Szamszung? Szemszáng?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28382) Tulku válasza schawo (#28381) üzenetére


Tulku
veterán

Hol is tartottunk Safranek...ja!

Jöjjjön csak kissé közelebb! :D

(#28383) Bodz válasza schawo (#28375) üzenetére


Bodz
nagyúr

Állítólag a mi note se rossz.

(#28384) csodaember válasza csodaember (#28353) üzenetére


csodaember
csendes tag

"sziasztok amire szuksegem lenne egy mp3 lejatszora amit edzes kozben meg meloba jovet menet szeretnek hasznalni, telefonnal az a gondom, hogy nem hangos es edzes kozben zavar a merete/sulya. Gondolkodtam hasznalt ipodban de megkerdeznelek titeket is, Amire nekem szuksegem lenne, eleg nagy tarhely, tehat min 4G, kijelzo, plusz olyan lehetosegre, hogy mappakat tudjon kezelni a kulonbozo zenei stilusoknak vagy ezt valami fele mas megoldassal, emelett amit irtam hatranykent a telefonnal, hogy hangos legyen, szeretem ha nem hallom a bkv n az emberek reggeli eszmeletlen beszelgeteseit. Ja es persze ne 30-40 ezres keszulokrol legyen szo. Ha tudtok melle ajanlani valami sport agybadughato fulest is ami nem esik le mozgas kozben azt is megkoszonnem,
Koszi
Udv"

valaki meg?

[ Szerkesztve ]

(#28385) #16820480 válasza Bodz (#28383) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez csak a Note Pro, ha jól emlékszem, a sima Note nem tudja ezt. Csak azért érdemes megjegyezni, emrt a sima Note az ilyen 40 ezer körül mozog itt, a Pro pedig 120 körül ;)

csodaember: Valamelyik Clip lejátszó is megfelelő lehet. Használtan, vagy refurbished verziókat egész olcsón be lehet szerezni.

(#28386) Klara_ válasza #16820480 (#28385) üzenetére


Klara_
őstag

Kevered a Redmi Note-al az az olcso. Mi Note es Mi Note Pro egy hangu: "192kHz/24bit, ESS ES9018K2M DAC, 2x Ti OPA1612, 2x ADI ADA 4896".

(#28387) #16820480 válasza Klara_ (#28386) üzenetére


#16820480
törölt tag

Lehetséges, annyi verzió van már belőlül hasonló névvel, hogy nem tudom pontosan melyik melyik :R

(#28388) Tulku válasza #16820480 (#28387) üzenetére


Tulku
veterán

Nekem csak annyi jön le, hogy elböfögtem itt kívánalmaim egykoron; egyre több telefonban rakjanak elfogadható dac-amp-ot és körítést...s lám imáim úgy néz ki meghallgatásra találtak...

Mondjuk ha úgy lesz hogy 100 ezer környékén ez már szinte kötelező lesz és lesznek összehasonlító tesztek mondjuk egy 50-70 ezres DAP-pal...akkor szerintem kissé változhat a zenehallgatási piac is vásárlás szempontjából...

(#28389) schawo válasza Tulku (#28388) üzenetére


schawo
titán

6 éve megvan a Galaxy S-em (annó kontraktussal 20 pénzért vettem), máig az egyik jó hangú DAP is egyben (illetve már csak az), Wolfson DAC-kal és fejhallgató erősítővel. Szóval voltak akik már régebben is odatették magukat.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28390) #16820480 válasza schawo (#28389) üzenetére


#16820480
törölt tag

És kiadták úgy, hogy a gyári szoftverben nem volt drivertámogatása a Wolfsonnak, tehát kvázi úgy szólt, ahogy az összes többi telefon, és kellett hozzá a Voodoo hack, hogy kiemelkedő legyen. Szóval azért elég nagy kapufa volt, ha jól rémlik :)

(#28391) Tulku válasza schawo (#28389) üzenetére


Tulku
veterán

Na jó, de egy AK100 (ami szintén wolfsonos) bizton jobb hangú annak ellenére, hogy az sem acélos erőlködőt kapott...gondolom ha ma megcsinálja a samu ugyan azzal a DAC-cal akkor talán se wodoo, se erőlködő nem kell majd hozzá...de lehet hogy tévedek....

Szerinte egy kis AK belét beletömni egy telefonba (LCD és akksi nélkül, hiszen azok már adottak ott) nem nagy művészet...bár lehet ebben is tévedek...

(#28392) schawo válasza #16820480 (#28390) üzenetére


schawo
titán

Alapból is a Wolfsont használja, nincs is benne másik DAC, ez félreértés. (Ellentétben a V10-zel például, amihez szoftveres és hardveres hack is kell, különben a Qualcom dac szól...) A Voodoo csak megkerüli az Android hülyeségeit (mint az ASIO a Windows alatt), és az erősítő teljesítményére vonatkozó Eu jogszabályi korlátokat.

( #28391 ) Tulku
Az AK 120 jobb nála, az biztos. A 100-zat még nem hallgattam.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28393) kemcso válasza Tulku (#28391) üzenetére


kemcso
Ármester

Szerintem tévedsz :) Az AK100 ugyan nem egy nagy cucc, de nincsenek is zavaró rádiók benne (wifi, bt, gsm, gps). A hangba sem szól bele a telefonálás. Na meg a marketing sem, miért csináljanak 100e-ért egy telefont, aminek a hangja a 180-200e-es DAP-okat veri? :D

(#28394) Tulku válasza kemcso (#28393) üzenetére


Tulku
veterán

Miben?

Hogy nagy művészet lenne?
(...mert ez volt a felvetés, nem zavaró jelek és költségterv...)

Én továbbra is hiszem, hogy ez a jövő, egyre több telefon kap megfelelő dac-amp-ot...és nem a tech fejlődés miatt, hanem kényszerből...az audiovizuális protézis újabb eleme hullott ki a szekrényből, figyelmeztetve majd minden gyártót; ha kimaradsz, lemaradsz...

Schawo: 120 jobb terű, nekem kicsit jobb dinamikájú is (De van akinek nem volt hallható, érdemi különbség)...majdnem nem adtam vissza Nigérnek :) ...de aztán külső erőlködő vásárlása mellett döntöttem és nagyon nem bántam meg...

(#28395) schawo válasza Tulku (#28394) üzenetére


schawo
titán

De pl az S az LCD-kel és emellett bármilyen nagy impedanciás fülessel jobban szól, mint a 120. Mert a 120-ból a hülye jogi korlátozás miatt hiányzik a "kakaó" és lekonyul, ha meg van hajtva.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28396) kemcso válasza Tulku (#28394) üzenetére


kemcso
Ármester

Én meg azt gondolom, hogy amíg a Piston az eladás csúcsa és mennyisége addig fölösleges a gyártóknak erre költeni komoly pénzt. Rétegigény, rétegpiac. Az LG ráfeküdt, a kínaiak közül is van, aki ezzel akar a tömegből kiemelkedni de ettől még szerintem igazán jó hangú az rohadt drága lesz (V10, G5 pl)

(#28392) schawo szerintem nem sok különbség nincs a 100 és a 120 hangja között. Párhuzamosan teszteltem csöndes környezetben (és nagyon jó áron vehettem volna meg a 120-at, de nekem nem érte meg).

Szerintem nem a jogi korlátozás miatt nincs benne erő hanem egyszerűen igen gyenge az erősítő mindkét I. gen AK-ban. Egy X5, DX50-90, P1 stb lényegesen jobban meghajtja a fejeseket.

[ Szerkesztve ]

(#28397) Tulku válasza schawo (#28395) üzenetére


Tulku
veterán

Én ak100-hoz képest írtam amit hallottam...de azt is vázoltam, hogy volt aki nem hallott különbséget (nem akartam nevesíteni, de utánam beírta...)...ennek ellenére én tartom, hogy a 120 jobb hangú a 100-nál ..de annyit nekem nem ért meg ...
És a külső erősítővel pedig nagyságrenddel jobb az összhatás...nekem...

Kemcso: Ehhez csak annyit, hogy szerintem pisztonnal is hallható a különbség az én telóm (LG G4) és egy V10 között...
De persze azért írtam egy limitet (100 rongy fölött) hogy érzékeltessem, nem minden készülék fog kijönni ezzel a felszereltséggel...én úgy gondolom hogy az elkövetkezendőkben a minőségi telefonok alapfeltétele lesz a jó hangvisszaadási képesség...
(mint ahogy a jó kamera, jó kijelző...blabla...)

(#28398) bucsher válasza Tulku (#28397) üzenetére


bucsher
őstag

Én se hallottam sok mindent, mondjuk én az AK100-ban se. Már azt hittem, velem van a hiba, de aztán jött a P1 meg az X7 ;]

In the pipe - five by five!

(#28399) Tulku válasza bucsher (#28398) üzenetére


Tulku
veterán

Más hang karakter...kinek a pap...
Aki megvette a P1-et, később árulta is és miután meghallotta az ak100-at, azt vett helyette...
Neki is a tere jött be...

(#28400) Ciccuka válasza schawo (#28389) üzenetére


Ciccuka
veterán

Melyik most a legolcsóbb Mp3 lejátszó, ami legalább olyan minőségben szól, mint a Samsung Galaxy S (Wolfson/Voodoo)?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.