Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:36:22

LOGOUT.hu

Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50670) Chaser válasza hoffman_ (#50657) üzenetére


Chaser
titán

defaultra rakod, utána cpu-nak manual all core
az 1,4v-ot nem minden mag kapja, ezt anno én is benyaltam ( :
1-2 mag annyi, többi jóval kevesebbet kap, talán hwinfo magonként is írja a feszt
hogy biztos ne legyen defekt a cpu-val, egyelőre told 3,6ghz/1,2v-ra, azt mindegyiknek tudnia kell
tavaly óta csak zenes gépeim voltak, ilyen problémám nem volt - mondjuk másmilyen sem - , 3600-om is volt
infinity fabric mókázhat még hasonlót, illetve a nem stabil ram, azt is defaultra raknám
az említett videó esetedben semmit nem ér, az egy gyári - esetleg pbo - görbe
és minden chip más
a 3600-ot 4g-n 1,2v-on használtam, de van akinek megy 1,2v-on 4,3-at is, az chip függő - tied mondjuk érdekes, ha stabil 1,08v-on 4,1-en -
tesztelted valamivel? ha jó hűtőd van engedd rá a small fft-t, ha valami instabil hamar elpirul, de sokáig ne told neki ha stabil is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.