Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#9601) Jackal2 válasza premete (#9600) üzenetére


Jackal2
senior tag

Igen, ez azóta másik cég, 2009 után a consumer HP-kat a Frangepán utcában szervizelik, de nem tudtam hogy beköltözött valaki utánuk a Prielle K.ba :D Sajna ritkaság. Én azt vettem észre, hogy amióta sokszor nem szemtől szemben megy a csevej, sokkal kedvesebbek, mindenért bocsánatot kérnek, hagyják had mondja az ügyfél. Néha mókás:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#9602) runner 125


runner 125
nagyúr

Dell Inspiron 5010 szervizgaris futárkodásáért a soproni átvevőhely 6.000FT-tal lehúzta az ismerősöm futárköltség címén.
Kíváncsi leszek mi lesz a vége. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9603) DarkDeer válasza adidas4death (#9599) üzenetére


DarkDeer
senior tag

Játékra új gép 200 ezer körül még mindig ez a legjobb: Lenovo Y570

(#9604) adidas4death válasza DarkDeer (#9603) üzenetére


adidas4death
aktív tag

szuper, köszi a tanácsot. :R
HP laposokkal mi a helyzet mi a véleményetek róluk? Találtam egy ilyet ami egész jól hangzik. :K

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#9605) Dhampir válasza DarkDeer (#9603) üzenetére


Dhampir
félisten

(#9606) DarkDeer válasza adidas4death (#9604) üzenetére


DarkDeer
senior tag

Hát amit itt linkeltél az ennyiért ajándék, nagyon jó vétel.

(#9607) bigwolf277


bigwolf277
csendes tag

Sziasztok! az egyik ismerősöm noti vásárlás elött áll a keret 150k max 180
Irodai munka filmnézés amire használná. Win7 jó ha van de nem égető. ő kinézett egyet
Gyártó ASUS Típus X301A-RX011V igaz ez 13"de szerintem irodai munka meg film nézésre inkább 15" kéne. Kérdésem van e ennél jobb és gondolom van akkor ti melyiket javasolnátok pro-kontra. A fő szempont szerintem a megbízhatóság és a tartósság.
A válaszokat előre is köszönöm.

(#9608) werszomjas


werszomjas
őstag

Üdv.

Laptopot vennék, kb 150k a keret, a lényeg, hogy 14,x" körüli legyen, 15,x" már sok, sokat lenne hurcolva.

Játék nem lesz rajta, átlag felhasználásra lesz.

Garancia minimum 2év legyen rá, és a jobb, megbízhatóbb márkák érdekelnének.

Akku minimum 3 órát menjen el normál használat mellett.

Mi most a sláger termék ilyen áron?

Csak új érdekel. :R

üdv

(#9609) Pocok256 válasza adidas4death (#9604) üzenetére


Pocok256
veterán

Y570 erősebb és kb az is ilyen áron van újonnan. Használtan meg még olcsóbb is...

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#9610) Gabró


Gabró
tag

Sziasztok!

Notebookot vennék, és a tanácsotokat kérnem.

Hordozhatóság, akku idő nem elsődleges szempont.
Ami kéne bele: SSD 128 GB
Kijelző (14"-15"): jó lenne, ha legalább 900 soros lenne. Ha nem, akkor is valami olyan, aminek szép képe van, és tűrhetően lehet rajta filmet nézni.
Legyen megbízható, minőségi darab.

Keret: 1000 EUR (kb. 280-290 eFt)

[ Szerkesztve ]

(#9611) Borote válasza kbenceta (#9594) üzenetére


Borote
addikt

Különben nem is linkelném :)

(#9597) runner 125: ha használt is jó, akkor Philo Latitude-ja nagyon jó vétel.

(#9598) browing: hogy tervezed ezen gépek garanciális szervizét?

(#9609) Pocok256: mondjuk az a gép gyanúsan külföldi :DDD

(#9610) Gabró: SSD jó döntés, de nagyon tudom ajánlani, hogy utólag vedd meg bele, mert a gyári SSD bővítés pofátlanul drága :(

[ Szerkesztve ]

(#9612) franc0 válasza Borote (#9611) üzenetére


franc0
őstag

Miből gondolod hogy philo gépe használt? Általában új gépeket árul.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#9613) runner 125 válasza darvak (#9510) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem tudom miért nem érted.
Alap esetben az A532-k gariját levitték az eddigi gyártói 3 éves szervizgarról kettőre.

A linkelt Fujitsu honlapon meg ott van feketén-fehéren, h a + 1 éves (az-az össz. 3 év ) gari bővítés 10. 160FT, a 4 évre bővítés meg + 18.288FT.

Borote

Jajam, ez is jó vétel lehet, pláne, h teljesül minden feltétel.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9614) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Kicsit off leszek, bocs. :)

Múltkor érdeklődtem laptopok felől, és aztán meg is rendeltem egy Lenovo G780-as gépet a [Computer Imperium] cégtől. Telefonon beszéltem egyik eladóval, fel is vette a rendelést. Kérdeztem a pixelhiba biztosítást, azt mondja nem olyan fontos, bekapcsolják a gépet, megnézik szívesen mielőtt kiküldik. Jó, megrendeltem. Megjött a gép, jogtiszta windows, beállítottam, aztán észrevettem egy pixel (subpixel?) hibát jól a képernyő közepén, egy állandóan fekete pontot. Színes háttérnél alig látszott, fehér háttérnél volt látható. Mivel a futártól való átvétel után két nappal szabadnapos voltam, reggel beültünk az autóba, és irány Esztergom. Kiszámoltam, ha telefonon egyezkedem, és két futárköltség, majdnem annyi mint a benzinpénz. Nyitásra odaértem, elmondtam a problémát, megmutattam a hibás pixelt. Mondtam, hogy megbeszéltük hogy ellenőrzik kiküldés előtt. Igen, emlékeztek rá, egy szó nélkül hoztak egy másik ugyanolyan laptopot, bekapcsolták, hogy nézzem meg. Megnéztem, tökéletes volt, lepapírozták, és mehettünk is haza.
Nagyon korrekt hozzáállás volt a bolt részéről. Ajánlom mindenkinek! :)

(#9615) Jackal2


Jackal2
senior tag

Kérdés: tudja valaki hogy Lenovo Idepad Y580 van-e még valahol raktáron? Mert ha jól látom totál elfogyott. Esetleg hogy mikor jön? (Az Iperiumtól rendeltünk egyet kb. 5 hete és azóta semmi, és máshol is láttam hogy már csak előrendelhető)

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#9616) Gooffancs


Gooffancs
tag

Laptopszalonnál még azt írják, hogy "Azonnal" azaz, elvileg van nekik még...

[link]

(#9617) runner 125 válasza runner 125 (#9613) üzenetére


runner 125
nagyúr

..illetve visszakanyarodva még az A532-re. Itthon szerintem csak a mattfeke-szürke kombó érthető el, ami sokkal minőségibb hatást kelt, mint a fényes, lakkfekete.
Mysoft-nál vannak saját fotók is a gépről.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9618) Dhampir válasza Jackal2 (#9615) üzenetére


Dhampir
félisten

ITT még van Windows 7 nélkül, 236,893 Ft.

(<*>..<*>)

(#9619) darvak válasza runner 125 (#9613) üzenetére


darvak
senior tag

Hát talán ezt még nélküled is össze tudtam rakni:D, csak én akkor könyvelem ezt így el, ha valaki konkrétan már megvette, és leírja, h tényleg így van.

Pl. ott volt az 531, a garanciát nem lehetett 5 évre kibővíteni, pedig akkor is mondhattad volna, mit nem értesz? Ott van a +2 év garibővítés linkbe ;)

(#9620) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Sziasztok!

1-2 hónapon belül tervezek egy laptopot vásárolni, konyítok valamennyit a PC-hez, de most az Intel procijaival nem vagyok teljesen tisztában, így pár iránypontot leírok amire szeretném használni, illetve ami alap nálam.

- Akár FullHD vágás; képszerkesztés
- Intel proci (valami komolyabb [4 mag?])
- 15-17" kijelző
- 6-8 GB RAM
- Min. 500GB HDD, nem lenne baj egy kis SSD mellé, vagy mSata bővíthetőség
- 3-4 USB
- Viszonylag nagy tapipad
- Akár asztali PC kiváltása
- SDHC/XC olvasó
- DVD olvasó nem követelmény
- Valami komolyabb VGA ami nem HD Graph.
(- előny ha matt)
- 350-380e körül

Tudom sokat akarok olcsón, de ez van. Aki tud ilyesmit azt megköszönöm. :R
Használom különböző oldalakon a laptop részletes keresőket, de ugye mindenhol más a kínálat és nem egyszerű.

Kösznöm

Szerk.: Az egyik itt linkelt oldalon találtam ezt:

Asus N56VM-S4222V 8GB (Core i7) erről vélemények?

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#9621) Pocok256 válasza DJ. Ru$y (#9620) üzenetére


Pocok256
veterán

Ez igencsak precision jellemzői :) Remélem valamelyik kollega itt még tud beszerezni ilyen gépet jól árasítva :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#9622) runner 125 válasza DJ. Ru$y (#9620) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ennyiért én tuti Elitebook-ot választanék, vagy Dell Precision-t.

Pl.

De, megnézheted a Latitude-öket is, talán abból is találni komolyabb 3D teljesítményre alkalmas gépeket.
Illetve olcsóbb alternatíva a Lenovo Y580, de ott fényes a kijelző.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9623) Dhampir válasza runner 125 (#9617) üzenetére


Dhampir
félisten

A régi billentyűzet jobban tetszett.

(<*>..<*>)

(#9624) DJ. Ru$y válasza Pocok256 (#9621) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A hozzászólást szerkesztettem és belekerült egy Asus termék... 300k + szállítás Imperiumból.
Vajon ez jó választás lehet? Tudom ez fényes.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#9625) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Kezd idegesíteni ez az E5520-as, ha dolgozik a proci minimális ciripelő hangot ad ki, persze nem vészes, de venti alig pörög, SSD-van benne szóval semmi hangja nem lenne ezért tűnik fel. Ez hiba, vagy ez mindegyiknél így van? Mert még egyik gépnél sem tapasztaltam ennyire, bár nem is nagyon figyeltem megmondom őszién...

(#9626) Borote válasza franc0 (#9612) üzenetére


Borote
addikt

Abból, hogy fél 2 volt, ittam, és még rosszul is fogalmaztam :DDD
Szóval maga a gép nem használt, viszont nem áfás, ennek ellenére nagyon jó kis gép.

(#9620) DJ. Ru$y: ne szórakozz az N76-tal, ha ennyire erős gép kell, vegyél egy normális hűtésű gépet! Asus G75 :)
Vagy a notebookstore-nál van még renew HP 8560w, DreamColor kijelzővel.

(#9624) DJ. Ru$y: ha nem G75, akkor felejtős :D

(#9625) B-L-A-C-K: próbáld meg, hogy kikapcsolod a deeper sleep state-et (C4 állapot)!

[ Szerkesztve ]

(#9627) Pocok256 válasza DJ. Ru$y (#9624) üzenetére


Pocok256
veterán

Ez egy dizájn gép nem ajánlanám munkára :)

Valami ilyesmi területen keresgélj.
Sajnos én nem ismerem a magyar eladókat akik tudnának behozni jó áron, de itt van egy pár kollega aki ért ehhez ;)

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#9628) runner 125 válasza DJ. Ru$y (#9624) üzenetére


runner 125
nagyúr

..ha, már Asus akkor én is G75-öt mondanám.
( Bár, ennyi pénzért én biztosan nem Asus-t vennék. :) )

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9629) DJ. Ru$y válasza runner 125 (#9628) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Bármilyen alternatívát meghallgatok, az árak 1-2-3 hónap alatt akár csökkenhetnek is, most még tapogatózom, előtte úgyis ide fogok tévedni még egyszer. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#9630) Borote válasza DJ. Ru$y (#9629) üzenetére


Borote
addikt

És ha megmihálylik közben a forint, akkor még drágulhatnak is, mint ahogy az történt tavaly :)

(#9631) runner 125 válasza DJ. Ru$y (#9629) üzenetére


runner 125
nagyúr

Pláne h most újra elkezdett gyengülni a FT. :)

Fentebb már leírtam.
Ilyen kategóriában én Elitebook-ot, Latitude-öt, vagy Precision-t vennék.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9632) bigwolf277


bigwolf277
csendes tag

Sziasztok! az egyik ismerősöm noti vásárlás elött áll a keret 150k max 180
Irodai munka filmnézés amire használná. Win7 jó ha van de nem égető. ő kinézett egyet
Gyártó ASUS Típus X301A-RX011V igaz ez 13"de szerintem irodai munka meg film nézésre inkább 15" kéne. Kérdésem van e ennél jobb és gondolom van akkor ti melyiket javasolnátok pro-kontra. A fő szempont szerintem a megbízhatóság és a tartósság.
A válaszokat előre is köszönöm.

(#9633) fogtunder válasza premete (#9566) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ajánlom, olvasd vissza, mit írtam, mielőtt hivatkozol rá és elkezdesz oltogatni.

én azt írtam, hogy egy i3 üzleti géppel erre a célra jobban járna (ebbe bele kötöttél, hogy ennyiért nem talál, ami mondjuk jogos, bár használtan de). azt szintén nem írtam, hogy a t400-ast szerelték valaha is i3 procival. azon elkezdhetünk vitatkozni, hogy ugyan olyan-e az energiagazdálkodása két procinak, de nagyon nincs kedvem, mert persze, hogy nem.

btw milyen egy specifikáció nélküli processzor, ha már kötekedünk?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#9634) AxBattler


AxBattler
félisten

Nézegettem ezt a Lenovo S300-at, és hát... :F

A koncepció nem rossz, de 4 cellás aksi? :W
Inkább hagyták volna ki az egyik háttértárat, és min. egy 6 cellásat raktak volna bele!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9635) OneHalf


OneHalf
csendes tag

Sziasztok!
Az alábbi notebookot találtam, HP Pavilion dv6-6150sl Steel Grey 200.000,- Ft-ért. A véleményeteket kérném, hogy érdemes-e megvásárolni, vagy ha nem tudnátok-e hasonlót ajánlani, hasonló árkategóriában. Kimondottan játékra és mobilitásra lenne szükség.

Válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#9636) Dhampir válasza OneHalf (#9635) üzenetére


Dhampir
félisten

Lenovo Y570

(<*>..<*>)

(#9637) rétisün


rétisün
veterán

mint az aláírásomból is látható eladnám a most használatos laptopomat, és újat vennék helyette. nem kifejezettem gamer laptopra gondoltam, de azért min. egy i3-as (vagy ennek megfelelő amd-s) proci, illetve GT630M/Radeon HD 7670M vga kéne, ez már játszani is elég régebbi játékohoz. (Dhampir egy másik topikból sztem tudja, melyikre gondolok)

dell-t és toshibát nézgetek most, elég jó áron van olyan notijuk, ami megfelelne, kérdés, melyik az inkább ajánlott?

más márka, típus is szóbajöhet természtesen, konkrét tippnek is örülök :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9638) B-L-A-C-K válasza Borote (#9626) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt biosba találom?

(#9639) n.e.o.one


n.e.o.one
csendes tag

Sziasztok!
Hamarosan venni fogok olyan 150-160 körüli gépet, de még nem választottam. Ahonnan venni szeretném a gépet, ott kb mindegyiket windows-al árulják (gondolom mondanom sem kell hogy ez miért baj) . Személyesen még nem érdeklődtem, de biztos hogy lehet kérni oprendszer nélkül is (vagy linuxal).
Kérdésem: A weboldalon ( [link] ) feltüntettet árban ugye benne van a win? Ha viszont anélkül kérem akkor mennyivel lesz olcsóbb?
A választ előre is köszönöm :)

(#9641) gerzsol


gerzsol
aktív tag

sziasztok,
notebook vásárláson gondolkodik a barátnőm. Nézegettem már neki, de nem igazán találtam semi jót.
paraméterek
kijelző 13"-15,6"-ig
Processzor i3-i5-re gondoltam
Videokártya dedikált és legalább 1Gb-os
memória minimum 4Gb
A lényeg hogy suliba hordozgatná és előnyös lenne ha nem lenne túl nehéz..
és bírnaá az aksilya 5-6 órát..
Az árkeret kb 160k-ig... vagy max 180k-ig elmehetnénk, ha lenne valamilyen részletfizetési lehetőség pl mint a edigital-ban most hogy THM 0%...

Van valamilyen preferált márka vagy típus most a piacon?

segítségeteket előre is köszönöm..

üdv
gerzsol

(#9642) Dhampir válasza n.e.o.one (#9639) üzenetére


Dhampir
félisten

Csak a weboldal címét adtad meg, termékre mutató link nem található.

(<*>..<*>)

(#9643) Gooffancs


Gooffancs
tag

(#9637) rétisün
Ami még esetleg szóba jöhet: [link]
17" mindenképpen kell?

(#9639) n.e.o.one
Nézd meg más oldalon, hogy mennyiért adják win7 nélkül, és akkor kb be tudod lőni... Más oldal szóba se jöhet?

(#9641) gerzsol
Az ok, hogy 1 GB, de azért ez elég tág dolog... Mekkora teljesítményű GPU kell? Lesz játék, vagy valami más amihez kell? A belépő szintet már hozzák az integráltak is...

[ Szerkesztve ]

(#9644) rétisün válasza Gooffancs (#9643) üzenetére


rétisün
veterán

mgszoktam a nagy képernyőt :B

igen, lenovo is jó megoldásnk tűnik, köszi!

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9645) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

Párom laptopja lassan feladja a harcát - egy korosodó Dell inspirion 1525, melyben a mai napon valószínűleg behalt a cpu cooler (így néha 85+ fokra is felmegy a cpu, úgy, hogy egy "hűtőpad" is van alatta), így megérett az idő a cserére.

Az igények nem lennének nagyok, 15" kijelző, netezés (farmville és társai), filmnézés és hasonlók. Garanciában 2-3 év ideális lenne (bár a mostanin is 2 év volt és a garancia lejárta után kezdett el haldoklani).

Oh igen, lehet ezért megköveznek itt páran, de külsőre egy kicsit (cégnél 5030as dell van, az a csúnya kategória :B) igényesebben nézzen ki - párom azt mondta, hogy: "nincsenek nagy igényeim, csak filmet nézni tudjak és rózsaszín legyen" ... szóval a pink nem feltétel, csak a normális külső és ha lehet solid ár. :)

Előre is köszönöm a segítséget.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9646) Gooffancs válasza rétisün (#9644) üzenetére


Gooffancs
tag

Illetve, nem tudom pontosan milyen erős GPU kell, de itt van egy kicsivel gyengébb is: [link]

(#9647) n.e.o.one
Változó, de 20 eFt körül van...
A laptopszalonból például ingyen kiviszik neked az egész országban...

(#9645) CactuS
Árban mennyi a max?

[ Szerkesztve ]

(#9647) n.e.o.one


n.e.o.one
csendes tag

(#9642) Dhampir: Az üzlet linkjét csak mellékesen írtam be. Mint mondtam még nem választottam gépet, és kb mindegyiken windows van, ezért nem linkeltem egyiket sem.

(#9643) Gooffancs: Már sokszor vásároltam itt, korrekt bolt és közel is van. Más helyi boltnak normális weboldala sincs, ezért hanyagolom a többit. Drága terméket neten nem vásárolok mert már volt 1-2 rossz tapasztalatom.

Csak az érdekelne hogy általában mennyivel adják olcsóbban win nélkül?

(#9648) runner 125 válasza rétisün (#9644) üzenetére


runner 125
nagyúr

Videóteljesítménye gyengébb, de szerintem a ProBook-ot se vesd el, pláne míg élőben össze nem hasonlítod a többivel.

CactuS

Mielőtt eltemetitek érdemes lenne újrapasztázni, és szépen kifújatni kompresszorral az egészet (persze szétszedett állapotban). Évek alatt iszonyú por, szöszmösz és hajszálmennyiség tud felgyűlni a gép belsejében.

Alternatívák; Fujitsu A531, Lenovo G570, Samsung Series 3

Legolcsóbb kategóriában kb. ezekből érdemes választani. Ha, mehet feljebb a keret, akkor add meg mennyi a max.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9649) HercsY


HercsY
csendes tag

Sziasztok.

Laptopot szeretnék vásárolni max. 250e-ig. Ami fontos:
3D-s tervezőprogramok futtatása (Pro-E; Catia)
Numerikus billentyűzet
15,6-os kijelző
mobilitás (ezért kell laptop :D )

Nem játékra hanem tervezésre, munkára szeretném elsősorban használni a gépet.
Ezért kellemes billentyűvel rendelkező; kényelmes kialakítás a nyerő :))

Első közelítésben egy Lenovo Y570-et néztem ki erre célra...
Viszont ha egy alacsonyabb kategóriás gép is megteszi,akkor ez méééég jobb :C

Előre is köszönöm!

One crew, one soul...

(#9650) CactuS válasza Gooffancs (#9646) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem igazán van éles határ, tisztában vagyok vele, hogy az árban legalul lévők (80-100k körüliek) mind rendelkeznek kisebb nagyobb hátrányokkal a drágább társaikhoz képest.

100-120k lenne az "ideális" talán.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.