Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#19051) premete válasza Zóra (#19050) üzenetére


premete
veterán

Sic transit gloria mundi.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#19052) spammer válasza sarkadifeca (#19046) üzenetére


spammer
veterán

és (#18969) csabi011

Fujitsu AH531 [link]

(#19050) Zóra nem nagyon tudsz szöveget értelmezni :D ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19053) Zóra


Zóra
csendes tag

Na, ha már így le lettem szólva, legalább abban segítsetek már, hogy rendeljek vagy ne. Én már startra készen állok, tetszik nekem ez a lapos, főleg ha az a szokásos barna fedlapos, és nem a tecsós kivitel.
Egyébként ez feketében nem kapható?(nem szőke vagyok) :B

(#19054) B-L-A-C-K válasza hori2012 (#19034) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

SSD minden gépbe ajánlott kivétel nélkül.

(#19055) sarkadifeca válasza spammer (#19052) üzenetére


sarkadifeca
tag

Ahogy visszaolvasgattam a fórumban nagyon sokan ajánlják a Fujitsu-t! Gondolom a kategóriájában ez a legjobb vétel mostanság!

régi rendszer - 5 piros - 0 fekete ; új rendszer - 44 pozitív - 0 negatív; legújabb - 20 pozitív - 0 negatív

(#19056) Tripower


Tripower
tag

Van valami bevett modell 15-17 colos notebookok között, amivel lehet játszani van benne tárhely és talán még fürge is?
A keret 330 körül mozog.
Köszönöm.
A pirosak közül melyik jó cpu? illetve gpu?
Vagy semmi se jó onnan?

(#19057) Zóra


Zóra
csendes tag

A légy szíves meg lemaradt... :B De tényleg érdekelne a véleményetek, én annyira bizonytalan vagyok ezekben a dolgokban. :U

(#19058) Szbarna87


Szbarna87
csendes tag

hátha valaki nem látta és tudna segíteni

sziasztok
Laptopot szeretnék venni kinéztem ezt a Samsung Series 3 350V5C
http://www.t-home.hu/lakossagi/extrak/digitalis_otthon/notebook/samsung_np350v5c
(alul vannak jellemzői)
szóval kinéztem ezt a samsungot mert nagyon jó áron tudnám meg venni thometól csak nem tudom hogy meg éri e meg venni. Annyira nem értek a laptopokhoz ezért kérem a segítségetek hogy jó e ez a laptop. pl. engem az a a intel pentium proci zavar vagyis inkább az hogy nem ismerem sose volt még ilyen procim. Meg sajnos nem nagyon találtam róla teszteket több adatot így nem tudom azt se milyen videokari van benne pontosan vagyis mit tud.Vagy a kijelző mindenki azt mondja hogy led matt kijelzöt vegyek de ez a samsung tükröződésmentes kijelzője van ez ugyan az mint a matt vagy teljesen más??

Amúgy elsőnek ezt néztem ki
Asus K55A
http://www.t-home.hu/lakossagi/extrak/digitalis_otthon/notebook/asus_k55a
ez nagyon jónak tűnik olvastam róla teszteket nagyon istenítik de a tükrös kijelző miatt lehúzzák és senki nem venne ilyet. Magyarán egy rossz van benne amit pont én is észre vennék a kijelző. De azért várom erről is a véleményeket.
melyik éri meg jobban ár érték arányban ?
samsung 100k huf
asus 130k huf

Válaszokat előre is köszönöm

(#19059) premete válasza Szbarna87 (#19058) üzenetére


premete
veterán

Láttam mindháromszor, de ezeket nem venném, az biztos. Arra kíváncsi lennék, hogy ki isteníti, és miért. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#19060) Szbarna87 válasza premete (#19059) üzenetére


Szbarna87
csendes tag

asust mondták teszteken hogy jo de azt is mondták kijelzője meg vidaokarija nem a legjobb de vajon ezt egy átlag felhasználó észre veszi?

(#19061) premete válasza Tripower (#19056) üzenetére


premete
veterán

Ha játszani szeretnék, itt néznék körül. Link javítva.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#19062) Tripower válasza premete (#19061) üzenetére


Tripower
tag

A link már baró, a laptop meg kicsi... Nekem azt mondták 660-tól felfelé
De köszi.
Valaki elárulná mit érnek a pirosak ezen a piacon?

[ Szerkesztve ]

(#19063) Tom1939 válasza B-L-A-C-K (#19054) üzenetére


Tom1939
őstag

Ja. Most beletettem volt gépembe (hp 8510p) amit asszony használ 256 gigás samsung 830-ast win7-el.
Most lecuppant a gépemről, mert arra amire használja nagyon gyors lett (office, net).

(#19064) Tenken


Tenken
őstag

Csak, hogy tisztázzam. HP-nál gariztatáshoz elég egy lepecsételt garanciajegy, vagy számla/blokk is kell mellé? Van aki ezt mondja, meg van amit a jogszabály. Ti mennyit tudtok erről?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#19065) Tikakukac válasza Tenken (#19064) üzenetére


Tikakukac
titán

Bizonyos helyeken egyik sem. Garipapír lepecsételve ha megvan hatalmas gond nem lehet.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19066) premete válasza Tikakukac (#19065) üzenetére


premete
veterán

Viszont például a CHS-nél kell számla is, ha HP. Dellnél elég nekik is a service tag, bepittyegik és kész; attól mondjuk lehet 2 hét a javítás, ha nem NBD-s a cucc; Dell NBD-nél szerintem jobbat még nem találtak ki, ott még azt is választhatod, hogy melyik cég jöjjön ki a következő munkanapon. Getronics és Humansoft nálam mindig kifogástalan volt.

@Tripower: vannak ott nagyobbak is.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#19067) Tikakukac válasza premete (#19066) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezért írtam, hogy bizonyos helyeken egyik sem kell. A legtöbbször kell papírka.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19068) Firehand


Firehand
tag

Sziasztok!

Egy nagyon alap gépet keresek magamnak munkára főleg, sokat használnám kint a szabadban, így a képernyő jó lenne ha matt lenne, általános használatra kellene:
-excel- word
-net
-film- zene, azért a hd filmek ne akasszák meg. :)
-kb 100-110 ezer forint lenne rá.
-wifi
-Amúgy Word of tankozok, szóval ha van olyan típus ami esetleg elbír ezzel a játékkal az jó lenne. :) de ez nem kitétel.
-Win 8-at szeretnék rajta futtatni, eddig amit tapasztaltam róla az alapján tetszik.
-3 év garancia? Ha van ilyen :)

Sokat gondolkoztam, esetleg használt gépen is, de akkor viszont 50-60 nál többet nem szánnák rá.

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#19069) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Sziasztok!
Kinéztem egy Fujitsu Lifebook A532-t.
Mi a véleményetek róla?

(#19070) spammer válasza gilfoyle (#19069) üzenetére


spammer
veterán

Én nem fizetnék többet i5-ért, 20-szal olcsóbb az i3. Abból vehetsz SSD-t is.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19071) Tripower válasza premete (#19066) üzenetére


Tripower
tag

Tudom vannak csak annyi lovém már nekem nincs....

(#19072) gilfoyle válasza spammer (#19070) üzenetére


gilfoyle
őstag

SSD már van. Meg IVY-re váltanék...

(#19073) Tikakukac válasza gilfoyle (#19072) üzenetére


Tikakukac
titán

Csak az Ivy miatt váltani butaság. Gyakorlatilag centivel sem vagy előrébb.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19074) AxBattler válasza gilfoyle (#19072) üzenetére


AxBattler
félisten

Latitude E6320-ról? Hát, Te tudod... :F

(#19075) obga
Így már érthető.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#19075) gilfoyle válasza Tikakukac (#19073) üzenetére


gilfoyle
őstag

Most van egy 13,3"-os notim. A szemem sajna igényelne egy nagyobb kijelzőt, egy 15,6" HD felbontásút. A régi gépemet elvinnék, aránylag kis ráfordítással vennék egy nagyobb kijelzőset.
Gondoltam az A532 pont megfelelő lenne. Így jött, hogy ha már váltok, akkor legyen ivy.
Nagyon ritkán szoktam játszani, főként net, programozás, filmnézés és fotófeldolgozás - itt vannak prociigényes feladatok. Ezért gondoltam, h i5. Meg eddig is i5-ös gépeim voltak, hozzászoktam ;)

(#19074) AxBattler Nagyobb kijelző kéne.

[ Szerkesztve ]

(#19076) Tikakukac válasza gilfoyle (#19075) üzenetére


Tikakukac
titán

Válthatsz, de elég durva visszalépés lesz.

De ha mindenképp kell a nagyobb kijelző, akkor ez marad.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19077) gilfoyle válasza Tikakukac (#19076) üzenetére


gilfoyle
őstag

Megtapogattam, nem gáz az anyaga, az összerakás sem. De ha van más javaslat, azt örömmel veszem...
Ja és mégegy: matt kijelzőset szeretnék.

(#19078) diegho


diegho
nagyúr

Laptopszalon-nál úgy nézem készlethiány van a G580-ból, amit kinéztem (i3, 635M) és máshol nem is találok ilyent, közben nézegettem teszteket is és arra jutottam, hogy ha a leendő tulajnak nem kell komolyabb vga, akkor egy ilyent ajánlok neki: 960, 4GB, Win8, így legalább lesz neki egy új oprendszere is, HD4000 már egész jónak mondható. Ha kell neki komolyabb VGA, akkor pedig ilyen lesz az ajánlatom. Valami ellenvélemény? Ahogy néztem B960 és az i3 között nincs igazán nagy különbség teljesítményben, gondoltam arra is, hogy keresek valami 960-as 4GB memóriás nem HD VGA-s notit Win7/8-as 150-ig, de nem találtam semmit. (vagyis Samu-t igen, de valaki azt mondta annak, akinek kell, hogy Samu-t ne vegyen, mert az nagyon rossz, én meg nem fogom rábeszélni, mert ha netán elromlik, akkor engem szidnak)

(#19079) Tikakukac válasza gilfoyle (#19077) üzenetére


Tikakukac
titán

Akkor ennyi a választék :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19080) diegho válasza diegho (#19078) üzenetére


diegho
nagyúr

Még az A512-t is megmutatom neki természetesen, hátha

Bár a sok Fujitsu-Siemens szapulás miatt sokan kétkednek a Fujitsu minőségében, még olyanok is, akik boltosok és csak legyintenek, hogy az bizony szar minőség, nagyon sok emberben az maradt meg, hogy Fujitsu-Siemens az olcsó fos kategória.

[ Szerkesztve ]

(#19081) Bator92


Bator92
tag

Hellosztok!

Erről a gépről mi a véleményetek?
[link]

Húgomnak lenne karácsonyra és a külső fontos szempont. Igazából főként multimédiás tartalmakra lenne használva, meg még esetleg officera. Ilyen esetben nem gáz a processzora? Valamint tudtok még ilyesmi árban hasonló, fiatalos megjelenésű laptopot? Fontos lenne, hogy sokáig bírja, ha lehet jó pár évig (5-6). Hurcolva igazából nem sokat lenne, szóval talán ez el is várható egy jobb minőségű laptoptól. Előre is köszi a válaszotokat. :R

(#19082) Tikakukac válasza Bator92 (#19081) üzenetére


Tikakukac
titán

Hááát, ennyiből gyöngyvirágos Vaio 5-6 évre. Nem vagyok vészmadár, de azért ilyen kort jellemzően 500k-s Thinkpadek szoktak megélni, amik ugye igencsak megqrják ezt a gépet anyagban és építettségben.
5-6 év helyett legyen 3 év, és mondjuk ez vagy valamelyik másik szín. Maga a proci nem gáz, de mondjuk 5 év múlva lepkefing lesz szinte bármi, amit most veszel. Sőt.

diegho: Akár Probook is jó. De azért 5-6 év az sok idő, ránézek szegény x200s-re, meg majd a T60-ra amit elviekben jövőhéten veszek, és azért rajtuk is meglátszik az idő, pedig ezek tényleg az örökkévalóságnak készültek még.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19083) diegho válasza Bator92 (#19081) üzenetére


diegho
nagyúr

150 körül, ha multimédia kellene nekem, akkor biza én egy ilyen probook-ot is megmutatnék neki, gyengébb a proci, viszont szerintem ez a legelegánsabb gép ebben a kategóriában, hogy mennyire ajánlott ezzel az összeállítással, majd a többiek megmondják.

(#19084) stickfa


stickfa
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek, melyik gép jobb és melyiknek mennyi lehet az értéke kb.???

1.
HP620-as 15.1"os laptop

Processzor: Dual Core T3100 (1.9Ghz)
Ram: 3Gb DDR3
DVD író
Vinyó: 500Gb
Kártyaolvasó
2mp webcam
6 cellás aksi, ami még mindig bírja a 3 órás használatot (természetesen nem játék mellett)
Nagyon szép állapot...teljesen újszerű...semmi kopás illetve karc nincsen rajta.
Azt hiszem kb 1 éves.

2.

HP Pavilion dv6-1220s Ez kb 2 éves, de az akksija elég fos :)

Mikroprocesszor 2,2 GHz-es AMD Turion X2 Dual-Core Mobile Processor RM-74
Mikroprocesszor gyorsítótár 1 MB Level 2 gyorsítótár
RAM 4096 (2 x 2048 MB)
Memória Max Akár 8 GB DDR2
Video Graphics ATI Mobility Radeon HD 4530
Videomemória Maximum 1790 MB (512 MB dedikált)
Hard Drive 500 GB-os (5400 rpm)
Multimedia meghajtó Lightscribe Super Multi DVD-író (+ /-R + /-RW), kétrétegű támogatás
Kijelző 15,6 "-es képátlójú nagy felbontású HP BrightView kijelző
Hálózati kártya Integrált 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN
Wireless Connectivity 802.11 b / g
Hangzik Hanglejátszás SRS Premium Sound 3D Sound Blaster Pro kompatibilis hangkártya 16 bites integrált
Billentyűzet Teljes méretű billentyűzet integrált számbillentyűkkel
Mutatóeszköz Touch Pad On / Off gombbal és dedikált függőleges Scroll Up / Down pad, hangerőszabályzó és némítás gombok, 2 Quick Launch Buttons
PC Card Slots
Egy ExpressCard/54 bővítőhely (ExpressCard/34 formátumot is támogatja)
Külső portok
5-in-1 integrált Digital Media Reader for Secure Digital kártya, MultiMedia kártya, Memory Stick, Memory Stick Pro vagy xD Picture kártya
4 USB 2.0 (a 4. az eSATA porttal megosztott)
1 VGA port
1 HDMI csatlakozó
1 eSATA csatlakozó
1 RJ45 Ethernet csatlakozó
2 fejhallgató-kimenet
1 mikrofonbemenet
1 IEEE 1394
fogyasztói IR
dokkolócsatlakozó

Csak a Sony!

(#19085) diegho válasza Tikakukac (#19082) üzenetére


diegho
nagyúr

Persze, 5 év elég sok. Én most éppen egy 3 éves G550-ről írok, ez még szinte új állapotban van, de vigyázva volt rá, van egy másik ugyanilyen, amire nem igazán vigyáztak a kollégáim, van különbség a kettő között... Dell-ből ez az 5520-as széria ami ajánlott, vagy a 3520, netán a Vostro 2520 is ajánlható? Régebben az Inspiron nagyon műanyag volt, ezért nem is ajánlottam első körben őket.

(#19086) spammer válasza Tikakukac (#19082) üzenetére


spammer
veterán

Én sem vagyok se jós, se optimista, de ha nincs nagyon hurcolva a gép és vigyáznak rá, akkor lehet esélye, hogy szép kort éljen meg. Erre példa vagyok én: a minap írtam, hogy lassan 6 éves Acer gép pörög nálam (konzumer), játékon/videóvágáson vagy hasonló erőforrásigényes feladaton kívül (tehát átlag felhasználásra) a mai napig teljesen rendben van (de régi játékokkal is elboldogul). Ez persze nem zárja ki, hogy ne menne tönkre, de ha nem, akkor egy mostani 150k-s gép teljesítménye átlag dolgokra évek múlva is elég lesz.

Mondjuk vájót én sem vennék, de nőknek számít hogy szíííp legyen :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19087) Tenken


Tenken
őstag

Lehet nem itt kéne feltennem, de ez a topic elég gyorsan pörög.
Szóval el tudná mondani nekem, hogy tudok rövid "href"-es linket kapni egy aprós hirdetésből?

Igazából már megvan :)

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#19088) Tikakukac válasza stickfa (#19084) üzenetére


Tikakukac
titán

Miért pont ezek és mire? És menyiért?

diegho: 5520 az jó, Vostro is jó.

spammer: Jó, hát persze. Hacsak nincs valami dilis elb@szás, vagy GPU és egyéb elválós hiba, akkor a világból kimegy egy gép asztalon. Itt van a DV5, bekapcsoló gombon kívül hozzá nem lett nyúlva 4 hónapja. De akinek ennyire nincs mozgatva vegyen asztalit. Én is csak a brutális bukta, illetve az állapot miatti felár-hiány miatt tartottam meg asztali DTR helyettesítőnek mocsival, padon. Onnantól, hogy van mozgatva, meg főleg tényleg használva azért reckírosch.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19089) Tikakukac válasza spammer (#19086) üzenetére


Tikakukac
titán

Na, kifutottam az időből. Az a baj, hogy nagyon sok menő cucc jön be, és egyre gyorsabban. Pölö a HD videót dekodólni nem képes gépek sem olyan öregek, és ugye azok jovarészt viszik prociból, de azért nem az igazi. HD youtube meg már gázos. És ahogy haladunk 4 év múlva ha valaki tényleg akarja a felkapott dolgokat használni, ott valami kevés lesz. Én így tippelem, ne legyen igazam, de az ütem az elég gyors.

Akinek lógok valamivel az addig jelezzen, míg ép az agyam, póthét jön és szerencsére lesz dolgom. Visszanézni meg olyan fárasztó.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19090) stickfa válasza Tikakukac (#19088) üzenetére


stickfa
csendes tag

Azért ezek ,mert adok el egy drágább notit és ezek kerülnének(külön-külön) beszámításra.

Csak a Sony!

(#19091) Tikakukac válasza stickfa (#19090) üzenetére


Tikakukac
titán

Háát, annyi, amennyit adnak érte. Beárazósok tuti mondanának valami okosat, ha tényleg patika, akkor az első beszámítási árát 50-55k felett semmiképpen sem, pláne, ha előjönnek olyan dolgok, mint a 630-nál, bár ezt a vevőnek nem kell tudni.

A DV6 meg talán 80-85k, de vevő az elég kevés van ezekre. 75k beszámítási ár talán reális, bár én be nem vállalnám, mert mire ezek elmennek, addig alfa elad egy kazal üzleti notit, nem véletlen.

Az árak meg olyanok, amilyenek, vesd össze az eladó meg eladott gépekkel.

Az aprós turkálásom mai eredménye:

15.6" Diagonal High Definition HP Brightview Display (1366 x 768) 720p-t gyönyörűen viszi

Mert van olyan ami nem viszi szépen vagy szaggatva viszi a pixeleket? Vagy mi a csudi? Mellesleg a panel ótvar fos. Olyan hirdetések vannak, tényleg nem tudom, mi az a belső erő, ami megakadályoz, hogy beírjak alájuk.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19092) stickfa válasza Tikakukac (#19091) üzenetére


stickfa
csendes tag

Köszi

Csak a Sony!

(#19093) Panzermeyer


Panzermeyer
tag

Sziasztok, ezzel a notival kapcsolatban szeretnék infot kérni:

http://www.arukereso.hu/notebook-c3100/packard-bell/easynote-f6244-hc-450hg-p97966021/termek-leiras.html

Packard Bell F6244 HC 450 HG

Igazából ez a típusjelölés nekem semmit nem mond, nemrégen vált esedékessé a notivásárlás és gondoltam megvárom a karácsonyi akciókat.
Röviden:
B960 Intel Pentium Dual Core (2,1 GHz , 2 MB cache)
4 GB DDR3
15,6 " 1366x768 -as kijelző
Integrált videokari
500 GB 5400 rpm sata winyó
DVD+-RW DL író (amúgy mi ez a DL?)

A gép 90%-ban netezésre és kapcsolattartásra lenne használva, a maradékban pedig régebbi játékokra, filmnézésre, HD-ban természetesen.
Egy integrált videokarival milyen esélyem van az 1080-as HD filmek HDMI-n való tv-re átjátszására?

Korábban egy régi Asus notival toltam, az 2 magos intel volt, 2 giga ddr2-vel és szintén integrált videokarival, de nem volt rajta hdmi, így nem nagyon filmeztem róla, a 720-as hd-t azért bírta.

Ez a gép december 13-ig 10x10 ezer Ft-os nullás hitelre elvihető a tescoból, erősen gondolkodom rajta, de mivel mostanában nem követtem a szakma változásait, így rátok számítok :)

Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

When you stop telling lies about me, I will stop telling the truth about you.

(#19094) suspect


suspect
aktív tag

Üdv :R
Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek milyen notebook-ot vegyek ami jó tuningalap?
Tehát amit alapból beleraktak alkatrészeket azoknak magas a bővítési határa.
Mondjuk ddr3-as ramokat kezeljen mert az lenne a legjobb nekem.
És az alapgép olyan 40-50 körül legyen.
Előre is köszi a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

(#19095) czarpika


czarpika
csendes tag

Sziasztok

Mit szóltok a Samsung NP300E5X-S02HU laptophoz.
Köszi

(#19096) use_r válasza czarpika (#19095) üzenetére


use_r
tag

A samsungot nem nagyon szokták ajánlgatni.

Leszararom a piros pontokat! Eddig még nem volt rám panasz. Nem is lesz!

(#19097) premete válasza suspect (#19094) üzenetére


premete
veterán

Ugye, használtra gondoltál? :)
@czarpika: Mekkora, mire használnád?

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#19098) use_r válasza premete (#19097) üzenetére


use_r
tag

40-50ért? :D Tuti. De DDR3-ast találni ilyen áron, nem lesz könnyű. :K

Leszararom a piros pontokat! Eddig még nem volt rám panasz. Nem is lesz!

(#19099) czarpika válasza use_r (#19096) üzenetére


czarpika
csendes tag

Szia

Miért a Samsung nem megbízható?
Mit javasolnál. Olyan 130eft a lélektani hátár. Köszi.

(#19100) use_r válasza czarpika (#19099) üzenetére


use_r
tag

Én azt tudom javasolni amit itt nagyon sokan szoktak. [Ezt]. Jelenleg ez a bestbuy. Úgy tartják. :)

[ Szerkesztve ]

Leszararom a piros pontokat! Eddig még nem volt rám panasz. Nem is lesz!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.