Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#167251) Csápájev


Csápájev
őstag

A Dell vostro 3500-nak van egy nvida mx330 variációja
és egy Intel® Iris® Xe Graphics -os is.
MMarktban azt mondták az Intel Irises újabb és jobb. Szerintetek? :)

(#167252) Catman válasza Csápájev (#167251) üzenetére


Catman
aktív tag

Az nvidia nagyobb teljesítményű, de többet fogyaszt. Ha játszani nem akarsz, szerintem bőven elég az iris...

(#167253) Csápájev válasza Catman (#167252) üzenetére


Csápájev
őstag

Hát ok,de gyakorlatilag tök ugyanabban az árban van a kettő. Ha ezért kapok egy plusz videókártyát az azért nem rossz.
Az eladó azt mondta ez az nvidia kisebb teljesítményű.
De azért azt tudjuk,hogy a MM eladók...néha tévednek.

(#167254) Catman válasza Csápájev (#167253) üzenetére


Catman
aktív tag

Azon meglepődnék, ha a dedikált kevesebbet fogyasztana. :) Gondolom hűtés szempontjából sem mindegy, hogy integrált vagy dedikált. De majd a hozzáértők megmondják, melyik lenne jobb választás.

(#167255) Csápájev válasza Catman (#167254) üzenetére


Csápájev
őstag

Itt azt írják jobb az Intel Iris: [link]

(#167256) Cyrin válasza Csápájev (#167253) üzenetére


Cyrin
addikt

Ami plusz melegedés, és fogyasztás, plusz hibaforrás is egyben...

(#167257) kali


kali
legenda

Sziasztok!

Az Asus ExpertBook P2 kapcsán nincs tapasztalatom, tudnátok segíteni, hogy mennyire bevállalható?
Erről a konkrét típusról lenne szó: [link]
Munkanapokon a céges felett ülök reggeltől késő délutánig, ezért a privátot max este veszem elő egy rövid időre , akkor is többnyire csak netes böngészés, levelezés, zenehallgatás, viszont egy helyen fontos lenne a megbízhatóság, néha a DJ pultban egy szoftvervezérlővel dolgozna együtt, elvétve akár 8 órát egyhuzamban.
Jelenleg Dell Latitude a privát laptopom, azzal évek óta elégedett vagyok adott tekintetben is - a céges egy HP ProBook, az sem rossz, nézegetem azt és az ElitBook szériát is privátnak is, de a fenti Asus jobban elgondolkodtatott, mert műszaki cuccokban szeretem a változatosságot :D -, de cserélni akarom a kora miatt.
Jól működik még a Latitude, de csak ott motoszkál bennem az ördög, hogy egy korosabb, sok éves eszköz ha megáll nekem a DJ pultban buli közben, az nem a legjobb, szóval csere lesz.
Köszi szépen!

(#167258) gaborn1 válasza Csápájev (#167255) üzenetére


gaborn1
tag

[link]
nem jobb az xe, mint az mx330

(#167259) gaborn1 válasza gaborn1 (#167258) üzenetére


gaborn1
tag

Kifutottam a szerkesztési időből. Amire azt írtad, h sima iris xe variáns, ha megnézed a képeket, ott virít a gépen az nvidia matrica. Szerintem az csak elírás, abban is ugyan úgy mx 330 van, tehát a 2 gép ugyan az.

(#167260) Dhampir válasza gaborn1 (#167258) üzenetére


Dhampir
félisten

Azért volt, ahol jobbnak bizonyult az Iris Xe. Például a Red Dead Redemption 2 esetében a videó szerint erősebbnek láthatjuk az Iris Xe grafikus gyorsítót, a The Witcher 3: Wild Hunt játéknál pedig csak nagyon kicsi különbség látható az MX330 javára. :)

(<*>..<*>)

(#167261) AxBattler válasza Dhampir (#167260) üzenetére


AxBattler
félisten

Lehet, de a driver támogatás jellemzően jóval hosszabb az Nvidia esetében.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#167262) gaborn1 válasza Dhampir (#167260) üzenetére


gaborn1
tag

Jogos amit írsz, de megnéztem a videó leírást most reggel, 16gb rammal volt tesztelve, amit ő linkelt abban pedig 8 van. Akkor meg már nem mindegy, hogy eszik teszem azt 3-t a win10, 2-t bekajál egy game az XE-n és marad 3, vagy eszik 3-t a win és marad 5 mert a dgpunak van külön vramja.
(persze megint más kérdés, hogy +8 ram nem a világ pénzébe kerül és laptop szervízesnek se kell lenni, h belerakja az ember otthon.)

(#167263) Djuree


Djuree
félisten

Sziasztok!

Anyumnak akarok laptopot venni, 120k lenne a keret. Milyet ajánlotok ennyiért?

Netezésre kellene főleg, facebook stb. Játék nem lenne rajta.
Winyó legyen minél nagyobb, SSD nem muszáj bele.
Mindenképpen új kellene.
Lenovo volt neki így ez lenne a preferált, de ha van jobb márka ennyiért akkor lehet más is.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#167264) Pyttawrx válasza Djuree (#167263) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. HDD-vel ne vegyél gépet, illetve ennyiért csak használt jöhet szóba. Kérlek töltsd ki az összefoglalóban lévő kérdéseket, úgy pontosabb választ tudunk adni. :R

(#167265) vesir válasza vesir (#167248) üzenetére


vesir
tag

Erre tudnátok ajánlani párat?

(#167266) kekesj válasza Pyttawrx (#167264) üzenetére


kekesj
tag

Szia, én másik felhasználó vagyok. használt gépek esetében mi a helyzet azokkal, pl. akár elitebook 8570, régebbi dellek, stb amelyek hivatalosan nem rendelkeznek win 10 támogatással? ha jól tudom win 7-et már nem lehet használni, 10-hez viszont nincsenek driverek, lényegében ezek a gépek értéktelenek? pláne hogy amik kaphatóak alapból hdd-4gb ram kombóval jönnek gyakran, az amúgy is kevés win 10-hez..

(#167267) Dhampir válasza gaborn1 (#167262) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez jogos, de a Vostro eleve nem játékra van kitalálva. Ennyi pénzért, amennyibe az MX330-as variáns kerül, lassan már közelítünk a Dell G5 5500 árához, ami pillanatnyilag legolcsóbban 309 900 Ft-ért érhető el.

(#167261) AxBattler

Ennek utána kellene nézni. Mindenesetre például Linuxon folyamatos az Intel driveres támogatás, ha jól tudom, nem beszélve egy másik gyártó termékének, a Radeonoknak a driver-fejlesztéséről.

Itt inkább azzal lesz probléma, legalábbis félő, hogy a dGPU-nak köszönhető gyakori termikus hatások miatt a hardverkonfiguráció esetleg nem fogja megélni az Intel driver támogatásának befejeződését.

[ Szerkesztve ]

(<*>..<*>)

(#167268) Nerazim


Nerazim
őstag

Üdv!
Kollégámnak nagyon megtetszett a Toshiba Portege Z20-T B laptop. Elsősorban: műszaki tervek nézegetésére (pdf), netezni, szövegszerkesztés, táblázat kezelés és ezek egyszerre történő megnyitása lenne a feladat. Mennyire ajánlott erre a feladatra? 75K lenne a gép egyébként.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#167269) Pyttawrx válasza kekesj (#167266) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Miért lennének értéktelenek, win7 drivert általában megeszik, vagy a win10 is szed le drivert, amivel megy. Kb 10%-al volt még gondom, ahol ilyen driver oldalakról kellett vadászni, de azok sem ezek a workstationok, azoknál ment a win 7 driverrel, szinte minden. Viszont azokból is dobálom ki a hdd-ket, és ssd-re cserélem, ha muszály, akkor még ram upgrade.
a win7 kulcs még technikailag működik win10 alatt is.

[ Szerkesztve ]

(#167270) Pyttawrx válasza Nerazim (#167268) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

integrált a ram van benne és nem bővíthető, szerintem a 8gb kevés lesz, illetve picit lehet a proci is szűkös lesz, így a venti fog menni mindig, és ezeknek az ultravékony notiknak sosem jó a hűtése. Én szvsz elengedném :)

(#167271) Csápájev


Csápájev
őstag

Az asus mennyire jó márka?
Konkrétan őrá gondolok. [link]

(#167272) Dhampir válasza Csápájev (#167271) üzenetére


Dhampir
félisten

Garanciában jobb a Dell Vostro.

(<*>..<*>)

(#167273) Csápájev válasza Dhampir (#167272) üzenetére


Csápájev
őstag

Valahogy annyira semmilyen az a Vostro :DDD
Ez olyan kis szép 😆

(#167274) kekesj válasza Pyttawrx (#167269) üzenetére


kekesj
tag

köszönöm, tehát akkor win7 driverekkel és operációs rendszerekkel a jövőben is használhatóak lesznek ezek, de win10-zel sincs sokszor gond. ez jól hangzik.

(#167275) Pyttawrx válasza kekesj (#167274) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

win 7-et én sem használnék/lok. ezt nem is írtam. :)

(#167276) Dhampir válasza Csápájev (#167273) üzenetére


Dhampir
félisten

A szépség is fontos. Hümm, kicsit szürke kisegér. :)

Praktikus lehet az is, ha nem túl feltűnő egy gép, legalábbis az "anti-lop" féléket talán kevésbé vonzza. :)

[ Szerkesztve ]

(<*>..<*>)

(#167277) Pyttawrx válasza Csápájev (#167271) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Sokat romlott minőségben ez is. Illetve nekem személy szerint nem tetszik, hogy az lcd keret emeli meg a notit, illetve, hogy a venti a kijelző fele fújja a levegőt. Én biztos a vostrot venném. Csak személyes vélemény.

(#167278) Csápájev válasza Dhampir (#167276) üzenetére


Csápájev
őstag

Nekem ez tetszik. 512 az ssd, van rajta uljlenyomat olvasó, 300nit a fényerő,ezekben jobb,mint a Dell.

(#167279) hódmaci


hódmaci
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni?

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 2-4 hónapon belül
(2) A gépre szánt összeg forintban? 155000Ft
(3) Felhasználás? irodai programok, játék,
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Semmi extra, kislányomnak szánnám hosszútávra. Most elsős, vagyis ezen ismerkedne meg a net világával. Mivel hosszútávra gondolok így később (pár év) valószínűleg apró játékok is érdekelni fogják
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
pasz ne legyen túl nagy
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Valószínűleg szerintem szeretné hurcolgatni is magával de mindig fix helyen használná ahol van lehetőség táp csatlakoztatására
Vagyis utazás közben nem használná
(7) Operációs rendszer? Windows 10
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége? SSD 320Gb minimum; memória 8Gb de ha bővíthető akkor elég a 4Gb is. Esetleg ha nem elég akkor majd bővítem
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? Tudjam monitorra csatlakoztatni
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? Lehet használt is de számlával, Magyarországi garanciával rendelkezzen.

Illetve ha lehet olyan klaviatúra lenne a jó, ha ráfolyik véletlen az ital ne legyen rögtön kuka.
Bár ez csak álom ebben az árkategóriában :D

Dell kizárva, rosszak a tapasztalatim.
Itt nézelődtem de a sokaságban teljesen elvesztem.
HP fele húzok, hiszen a családban az van. :)

[ Szerkesztve ]

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#167280) Kbali válasza Csápájev (#167278) üzenetére


Kbali
nagyúr

A Vostro-nál még mindig előnyös a 3 év helyszíni garancia, amit sem az Asus, sem a Lenovo nem tud ebben a konzumer kategóriában.

(#167281) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Sziasztok!

Csak érdeklődés szinten szeretnék érdeklődni, hogy jelenleg milyen lehetőségek vannak. Most van egy Asus X555UJ típusú laptopom, mely többé-kevésbé jól működik (1 USB, kártyaolvasó és mikrofon dead) még, de talán lassan új után néznék. Emellett van egy pár éves midrange asztali gép is, így a "teljesítményigényes" dolgokat arra bíznám. (már ha 2017 óta nem fejlődtek annyit a notebookok, hogy felvegyék vele a versenyt természetesen :D )

Az összefoglalóban említett kérdések alapján:

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Ráérős, egyáltalán nem kapkodok.
(2) A gépre szánt összeg forintban?
300-350k környéke.
(3) Felhasználás?
Programozás hobbi szinten, alap videó és képszerkesztés, szintén hobbi szinten (4k tartalom általában), irodai programok, böngészés, játék néha-néha (ha már mondjuk érezhetően jobban viszi a dolgokat mint a jelenlegi, már bőven jó.)
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Használnám, igazából nagyon vegyes, az erősen modolt mc-től kezdve gta v, battlefront 2 (az új), versenyzős simek, MSFS 2020 (bár azt az asztali gép is csak futtatgatja éppen :N ). Szóval kb bármi előfordulhat. Felbontás jólenne FHD, minőségben nem vagyok finnyás.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Szokásos 15,6 lenne a legjobb, min. fhd, IPS jó szín visszaadással (a hobbi fotószerkesztés miatt, de mivel hobbi így nem létszükség), MATT
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Minimum hetente.
Nagyritkán előfordulhat utazás közbeni használat, ha hosszú az út, de ott remélhetőleg lesz tápcsatlakozó (pl vonat).
(7) Operációs rendszer?
Mindegy, lehet üres is, majd megoldom.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége?
SSD, vagy SSD+HDD, min 500GB, ram min 8-12 de inkább 16GB (de ha csak 8 akkor legyen bővíthető)
(9) Egyéb kívánság, speciális igények?
Nincs
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Legjobb az új, de lehet használt is ha van számla+garancia.

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#167282) Scaletta válasza Csápájev (#167278) üzenetére


Scaletta
tag

No offense, de ha ilyen határozott vagy, akkor miért kérdezed? Ezt sosem értettem. :C

(#167283) Scaletta válasza Djuree (#167263) üzenetére


Scaletta
tag

Ezt a topikot javaslom:
https://prohardver.hu/tema/milyen_hasznalt_notebookot_vegyek/friss.html

(#167284) Csápájev válasza Scaletta (#167282) üzenetére


Csápájev
őstag

Határozott? Én? Na,az nem vagyok :DDD
Már a fél emagot-extremdigit-mediamarkot belinkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#167285) racskobalazs válasza racskobalazs (#167281) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Ja igen, elfelejtettem, ha úgy van akkor akár külföldről is érdekelhet (pl Dell, computeruniverse stb). Amennyiben hozzák magyarországra.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#167286) SeniorTilla válasza Csápájev (#167284) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Arra gondolt, hogy már lassan jobban ismered a kínálatot mint mi ;]

Voltál már élőben is megnézni?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#167287) Csápájev válasza SeniorTilla (#167286) üzenetére


Csápájev
őstag

Voltam. Bevallom külsőre az asus tetszik.
Az x515 öt tudtam megnézni i31115G4 procival. Egészen gyors volt.

(#167288) Csápájev


Csápájev
őstag

Az említett vivobook jobb minőséget képvisel,mint a HP S15 széria?

(#167289) Pyttawrx válasza Csápájev (#167288) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia, Szerintem futjuk a felesleges köröket, így tényleg még jobban döntésképtelen leszel.
Egyik teljesítményével sem lesz baj, minősége mindkettőnek azonos, elég gyengécske, consumer kategória. Volt még egy dell mint szóbajövő noti. Amellett döntenék én.
Ha meg igazán jót akarsz, akkor használt vonalon indulsz el, ott is latitude vagy probook vonalon minimum, de még a thinkpad is szóbajöhet bőven. Nah ezek közt keresgélj, használtan is van gyári garis is

(#167290) SeniorTilla válasza Csápájev (#167288) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ugyanaz a minőség kb. Ahogy Pytta is írja, döntést kellene már hoznod, ne érezzük úgy, hogy csak futjuk a felesleges köröket. A skála alján keresgélsz, itt nem fogod megtalálni a tuti vételt, te téged ez eddig nem bizonytalanított el, pedig számtalanszor mondtuk már. Vedd meg a mi tetszik, és sztem tegyünk pontot ennek a végére. :K

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#167291) Csápájev válasza SeniorTilla (#167290) üzenetére


Csápájev
őstag

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#167292) Dino69


Dino69
aktív tag

Sziasztok,
Ezeket a Vostrókat otthon is lehet bőviteni a gari idő alatt? Mert Dj laptop lenne, és csak át szeretnék rakni egy plusz HDD-t bele :B

(#167293) SeniorTilla válasza Csápájev (#167291) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Szeretem ezt a filmet. Főleg a végén a vízipisztolyt.

A válaszom: Vincent, örülünk? Örülünk, Vincent?

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#167294) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

Apukám szeretne egy notit venni alap felhasználásra, online videókat nézni meg hasonló lennének a legnagyobb terhelés.

Milyen árkategóriában indulnak ilyen laptopok? :R

(#167295) Pyttawrx válasza erahurka (#167294) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia, összefoglalónak megfelelőem töltsd ki kérlek. :)

(#167296) hódmaci válasza hódmaci (#167279) üzenetére


hódmaci
senior tag

Túl sok a hardver igény vagy nagyon kevés a keret?
Csak azért kérdem mert eddig nem kaptam tanácsot.
Gyanakszom, hogy valami kritériumot ellőttem. :)

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#167297) erahurka válasza Pyttawrx (#167295) üzenetére


erahurka
félisten

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Mostanában.
(2) A gépre szánt összeg forintban? Elsősorban pont az érdekelne, hol indulnak megfelelő gépek.
(3) Felhasználás? Irodai cuccok, stream nézés.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? Full HD kéne így 2021-ben nem?
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Hordozva lesz, de használat közben szerintem nem lenne használva.
(7) Operációs rendszer? Windows, de azt lehet inkább vásárlás után veszek rá.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége? 256 GB SSD szerintem elég lenne, plusz 8 GB RAM.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? Ha van megbízható hely ahol kapni használtat jöhet az is.

(#167298) gaborn1 válasza hódmaci (#167296) üzenetére


gaborn1
tag

Az lehet a gond, hogy 2-4 hónap még soká lesz. Ha ragaszkodsz ahhoz az oldalhoz akkor én vagy g3-as elitebookot vagy 7-es latitude-t vennék. Kijelző mindenképp FHD legyen és IPS, TN paneles HD kijelző gyakorlatilag háborús bűn szerintem.

(#167299) Arpitov


Arpitov
csendes tag

Sziasztok!
Segitseget szeretnenk kerni notebook vasarlashoz.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
1 honapon belul
(2) A gépre szánt összeg forintban? (a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
250.000 - 300.000 ft
(3) Felhasználás?
irodai programok, bongeszes, filmezes
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
-
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
14" - 15,6"
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Minimalisan lenne hordozva, de akkor utazas kozben is hasznalnank, matt kijelzo elony
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
semmi, esetleg windows10 ha jar a gephez
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége?
SSD (minimum 256GB), RAM 8GB
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
-
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Sajnos csak uj gep johet szoba.

Arpitov

(#167300) erahurka


erahurka
félisten

Milyen procitól érdemes nézelődni irodai felhasználásra meg netes streamek nézegetésére? Ezek az AMD Athlonok meg Celeronok jók lehetnek valamire vagy csak fejfájást okoznak? :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.