Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#145705) Tikakukac válasza davidj92 (#145699) üzenetére


Tikakukac
titán

Azonos spec mellett mondjuk az 5580 sem 220 volt, így passzolom a dolgot. 5590 azért meg bőven fentebb vannak

Rendes paneleseket értem, mivel el lett adva a HP-m, a hatodrangú múzemban tartott T60p-vel tolom. Azért elég vérciki, hogy ez egy 11 éves gép és oda-vissza agyonveri a mostani piac minimum felét. És akkor óvatos voltam. Billzetben meg szerintem mindet :B

fradimil3: A515-ből mondjuk kapsz elég rendes konfigot ennyiért, de azt püfölni egész nap, hm. Koliban vagy albiban vagy otthon ha mondjuk csattintasz mellé rendes monitor és billzet meg egér kombót akár lehet egy opció. Én tutira vennék egy lepusztult x220-at aztán mellé bika moncsit és csókolom. Világi hívságok VIK-re és társaira nem valók. Saját tapasztalat és sok száz másoké is.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.