Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94251) Scarletiel válasza SzlobiG (#94250) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Szia,

Megpróbálok segíteni nem szakmai szinten, de mint tapasztalattal rendelkező egyénként.
Volt 29 és 34 colos verzióban is 21:9-es monitorom, szóval mondhatni én kétszer futottam neki ennek a projectnek. Sajnos rám jellemző, hogy hiába jó valami mindenben találok olyat ami nem tetszik és ezért váltogatom a monitort.

Na de a lényeg. Attól függ az egész, hogy meg tudsz-e békélni a 21:9-nek a hátrányaival. Ha igen akkor neked tökéletes. Ha nem akkor sajnos nem tudom ajánlani. Mik is ezek a hibák? Ugye nem minden játék támogatja ezt a képarányt, vagy nem natívan vagy abszolút nem. A nem natív alatt azt értem, hogy például a HUD elemeit ugyanott hagyták ahol 16:9-en lenne, de maga a játék felbontása meg 21:9, így a HUD kicsit középen van a monitoron nem pedig a széleken. Van olyan eset is ahol egy külső programmal kell mókolni, hogy minden rendben legyen ezen a felbontáson, vagy támogassa a játék egyáltalán. A másik amit figyelembe kell venned az a plusz erőforrás igénye. Ha most neked 1920*1080-as felbontáson mondjuk a Witcher 3 bír 80 fps-t akkor az Ultrawide-on a 2560*1080-as felbontás miatt kb 70-et fog produkálni. Nagyjából olyan 10 fps difit vettem észre játékokban, de gondolom ez változó is lehet.

Viszont nagyon más hibát én nem tudok a részére felírni. Ha ezekkel meg tudsz barátkozni és szerencsére az első problémára már egyre kevesebb példa van, egyre támogatottabb ez a képarány, akkor egy nagyon kellemes csalódás fog érni. Autós, RPG, Stratégiai, FPS játékokban konkrétan sokkal többet látsz és hidd el sokat dob az élményen, mert olyan mintha egy interaktív mozifilmet néznél.

Ha pedig már mozifilm, nos azok meg teljesen kihasználják a monitor felületét és nem lesznek fekete csíkok alul meg fent. Sorozatok viszont 16:9-ben készülnek így oldalról csíkokat fogsz kapni.

Remélem tudtam segíteni. :)

(#94252) SzlobiG válasza Scarletiel (#94251) üzenetére


SzlobiG
félisten

Köszönöm, hasznos írás volt. :R

Én nem szeretnék cserélgetni a mostani monitor is már vagy 5 éves.
Csak meg kéne néznem ezt élőbe hogy milyen, na meg mondjuk limitálva van a hely is ahova befér szóval azt le kell méricskélnem.

(#94253) X2 válasza X2 (#94245) üzenetére


X2
csendes tag

NO IDEA?

(#94254) Piistii


Piistii
tag

Érdemesebb márkásabb drágább DP kábelt venni egy 144hz g sync monitorhoz vagy semmi értelme nincsen?Ha van akkor milyent ajánlotok ?

(#94255) koxx válasza Piistii (#94254) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Felesleges, egy normál DP kábel elég.

(#94256) koxx válasza X2 (#94245) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Árat ugyan nem írtál, de erre a célra biztos, hogy vmi IPS paneles wqhd 27-est [link] vennék. De a CAD miatt lehet, hogy inkább 32-est és mindenképp kalibráltatnám. Ha van pénzed rogyásig akkor Eizo CG sorozat.

[ Szerkesztve ]

(#94257) koxx válasza SzlobiG (#94252) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én azt mondom, hogy qrva jó játékra a 21:9-es.
A legtöbb játék támogatja, amelyik nem azt átrakod 1920x1080-ba és beállítod neki a widescreen letterboxot. Ettől a kis kellemetlenségtől eltekintve teljesen más játékélmény pl egy 34"-oson tolni.

(#94258) AxBattler válasza SzlobiG (#94250) üzenetére


AxBattler
félisten

Annyi FPS-ed lesz, amennyit a vasad ki tud tolni magából, a monitor képfrissítésének ehhez nincs köze.

Volt 29"-os monitorom, és csak annyit mondanék, hogy ha a PC gaming a fő fókusz, akkor bátran vágj bele, nem fogsz csalódni, nagy élmény lehet az UW képernyő.
Viszont 34"-ost szerintem csak akkor vegyél, ha legalább 1m-ről bámulod a monitort, közelebbről jobb a 29"-os.

Ráadásul látom hogy RX480-asod van, azzal nagyon szépen fognak menni a Freesync-es, 75Hz-es IPS ultrawide-ok.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#94259) X2 válasza koxx (#94256) üzenetére


X2
csendes tag

kösz de a link üres...
brutto 180 körül gondoltam...

(#94260) koxx válasza X2 (#94259) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem sikerült a copypaste :W
Szóval pl erre gondoltam [link]

(#94261) snecy20 válasza Scarletiel (#94251) üzenetére


snecy20
veterán

"Na de a lényeg. Attól függ az egész, hogy meg tudsz-e békélni a 21:9-nek a hátrányaival. Ha igen akkor neked tökéletes. Ha nem akkor sajnos nem tudom ajánlani. Mik is ezek a hibák? Ugye nem minden játék támogatja ezt a képarányt, vagy nem natívan vagy abszolút nem"

Már 2014 végén volt 21:9 képarányú monitorom, jellemzően már akkor csak nagyon elvétve akadt olyan játék, amelyik nem kezelte. Így 2018 végén ez már egyáltalán nem gond, ki merem jelenteni.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#94262) X2 válasza koxx (#94260) üzenetére


X2
csendes tag

és erről mit gondolsz?
https://ipon.hu/shop/termek/aoc-q3279vwfd8/1668169?utm_source=rtbhouse&utm_medium=retargeting&utm_campaign=rtbhouse-retargeting

(#94263) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Köszi mindenkinek, akkor lehet belevágok 29 colosba. :R

(#94264) koxx válasza X2 (#94262) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jónak tűnik, ennyiért mindenképp. (nem reklám miatt, de oázisnál kicsivel olcsóbb)

(#94265) loloko90


loloko90
csendes tag

Üdv ,kernem a segitsegeteket :)

Vennek most gepet es szeretnek egy monitort is melle .

most egy Acer Predator XB270H val rendelkezem ami sajna nem gsync ! Azt eladnam es az abbol az osszegbol kisebb potlással szeretnek venni masikat .Acer nekem nem okozott csalodas.t szoval ha abbol tudtok a parametereknek megfelelot akkor azt elore is koszi :)

igény : 27 col minimum ,144 hz minimum , gsync ,gamingre hasznalnam, néha filmezes .

vas ami alatta dolgozik :

ssd:Samsung 500GB 860 EVO MZ-76E500B/EU SSD
ram:G.Skill Aegis 2x8GB DDR4 3000MHz F4-3000C16D-16GISB
alaplap : Asrock Z370 Killer SLI alaplap
Proci :Intel Core i5-8600K BX80684I58600K
vga: Gainward GTX1060 6GB GDDR5 Phoenix 426018336-3729

160000 ft folé nem szivesen mennek árban :)
Nagyon koszonom elore is a segitseget :) :R

(#94266) X2 válasza koxx (#94264) üzenetére


X2
csendes tag

hoppá, nálunk látok 4000 ezerrel többért majdnem ugyenzt MVA panellel. A kettő közül melyik a jobb ?
https://oaziscomputer.hu/termek/5197/AOC-Q3279VWF-wqhd-mva

(#94267) koxx válasza loloko90 (#94265) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Acer Predator XB271HA pont akciós

X2: fene tudja, IPS-nél jobbak a színek és a betekintési szög, VA-nál jobb a kontraszt, neked kell eldönteni melyik a fontosabb. Nyilván más kategória, de az Eizo CG sorozatában is IPS panelek vannak.

[ Szerkesztve ]

(#94268) Scarletiel válasza snecy20 (#94261) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Én is írtam, hogy ez manapság már elég jól van kezelve, viszont számomra a HUD elhelyezése elég komoly hiányosság még mai napig is. Ahogyan a Starcraft 2 sem támogatja, sem a Fallout 4 és ha éppen beletrafálsz 1-2 olyan címben ahol kókányolni kell, hogy menjen, vagy alapból nem megy, pedig szereted azokat a játékokat, akkor az az 1-2 cím is lehet vízválasztó a döntésben. Én csak erre szerettem volna utalni. ^^

(#94269) TheKresh válasza X2 (#94266) üzenetére


TheKresh
csendes tag

Abból van IPS panelos is az Oazisnál :D
Én pont azon a 32" AOC-on és egy 29Wk500-P-n vacillálok :W

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: Kresh

(#94270) koxx válasza Scarletiel (#94268) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igaz cfg fileból, de megoldottam, hogy a Quake3 is menjen 2560x1080-ban :) cca 20 éves játék.

(#94271) Scarletiel válasza koxx (#94270) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Hát igen, nagyjából minden megoldható, de én nem szeretek vacakolni. Az a típus vagyok, hogy bekapcsolom a gépet, elindítom a játékot, a gépem tudásának megfelelően beállítom és játszok. Se ini file-okba nem szeretek turkálni, sem pedig külsős programmal külön állítgatni. De persze nem azt mondom, hogy lehetetlen, csak ha valaki kényelmes mint én annak ezek a hátrányok fontosak lehetnek. :R

(#94272) whited


whited
addikt

Sziasztok
Próbálom keresni a EIZO FlexScan EV2316W helyetti jó választást, viszont ~25k körül nem igazán találok min 22" monitort amire még garancia is van.
Tud esetleg valaki ajánlani boltot vagy hírdetőt ? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#94273) koxx


koxx
MODERÁTOR

27es wqhd monitoron mennyire nez ki ganyul a fhd felbontas? Mondjuk egy jateknal kene a 150fps, de wqhd-ban mar nem birna. A masik, hogy 27"-on nagyon homaly a nativ hd ha netezel/szoveget szerkesztesz?

(#94274) snecy20 válasza koxx (#94273) üzenetére


snecy20
veterán

nVidia Control Panel-ben lehet egyéni felbontást megadni, ill. beállítani azt, hogy pl. 1080p esetében ne dobja ki a képet egész képernyőre, hanem pixelhelyesen jelenítse meg. Így nyilván kisebb lenne a kép, de legalább nem lenne full trágya homály az egész. :) :) :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#94275) Pugos


Pugos
csendes tag

Több helyen olvasom hogy sokan akik játékra keresnek monitort attól is teszik függővé a választást hogy melyiknek hány ms a válaszideje. Tényleg akkora különbség lenne 1 és 5 ms között hogy az emberi szemnek feltűnő legyen? Egyáltalán mivel mérik ezeket ki? Vagy a gyártók nem szoktak trükközni hogy mindig a legkisebb elérhető értéket adják meg? Nekem csak 5 ms os monitorom van, így nem tudom összehasonlítani még semmivel, de nagyon kíváncsi lennék. Meg arra is hogyha egy 144 hz es monitorhoz erősebb gép kell mint egy 60 hz es monitorhoz,, akkor az 1 ms nem igényel e több erőforrást mintát 5 ms?

(#94276) L4mie válasza Pugos (#94275) üzenetére


L4mie
veterán

Az MS, csak a reakció idő, nem befolyásolja a géped számítási kapacitása. Valaki érzékeli, de összességében a cél, hogy az összes periféria és a net reakcioideje minél alacsonyabb legyen. De, a gyártók a mérhető legjobb időt írják, nem az átlagot, olvass picit vissza, tegnap lett linkelve egy átlaggal is foglalkozó oldal + a VA panelek is érdekesek ebből a szempontból.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#94277) koxx válasza Pugos (#94275) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Otthoni felhasználás/gaming esetén sztem mindegy, aki esportoló pro gamer annál már minden apróság számíthat.

(#94278) Mamuska válasza whited (#94272) üzenetére


Mamuska
őstag

Pl. az aprón ASUS VZ239H ED. garis 2021-ig, alkud le 25-re. Az jobb képminőségre mint a 2316.

(#94279) loloko90


loloko90
csendes tag

Sziasztok ezt a két monitort néztem ki végül de kicsit össze vagyok zavarodva ..

https://www.acershop.hu/acer-laptop-termekek/acer-monitor/acer-predator-xb272bmiprz-nvidia-g-sync-240hz-monitor-27-quot-umhx2ee005/8159/

https://www.acershop.hu/acer-laptop-termekek/acer-monitor/acer-predator-xb271huabmiprz-nvidia-g-sync-monitor-27-quot-umhx1eea01/5921/

Mind a kettő G-sync , mind kettő 27 colos , 240 hz az egyik, 144 hz a másik , felbontásbán jobb 144 hz-es.

240 hz TN+Film, LED, Matt, ZeroFrame

144 Hz es IPS Panel el... Mit gondoltok ? nem vágom annyira Tn és az IPS között :)

árban ugyan az ! kb.

(#94280) L4mie válasza loloko90 (#94279) üzenetére


L4mie
veterán

én csak annyit fűzök hozzá, hogy nekem /nem játékban/ de 27" on kevés a FHD.
amúgy az IPS annyival drágább ugyanebben a típusban, hogy én már nem is nézegetem :(
/persze szebb is a képe jóval/

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#94281) DanielLong válasza DanielLong (#94195) üzenetére


DanielLong
senior tag

Ígértem, hogy írok beszámolót az MSI Optix MAG24C monitorról, ha kipróbáltam már.
Tegnap megjött, úgyhogy össze is vetettem ViewSonic XG2401-el:
A színek jók, a két kijelzőn szinte azonosak, talán picit élénkebb az MSI és nagyon halványan zöldesebb, egyáltalán nem zavaró, de a netes tesztben is írják és én is ezt láttam rajta.
A háttérvilágítása meglepően egyenletes, főleg azok után, amiket írtok más monitorokról. Picit az alján világosabb, ott a fekete is szürkésebb, de nincs folt és a szélek is rendben vannak.
A feketére visszatérve, az XG2401 szinte ugyanazt a mély feketét tudja alacsony fényerősségen, mint a VA paneles MSI. Mivel én általában este kis fénynél használom a gépet, így az MSI kisebb fényereje számomra előny és a színek/kontraszt is jobb az MSI-n 0-10 közötti brigthness esetén, mint az XG2401-en.
A betekintési szögek terén - amiért főképp váltottam a VA panelre - hozza az elvártat a MAG24C, a TN panelnél egyértelműen jobb.

Összegezve: Az MAG24C hozza számomra azt, amit elvártam egy "gamer" monitortól. Szerencsére a kinézete sem tolakodó, a hátsó LED-ek kikapcsolhatóak és nem mellesleg az OSD-je nagyon kényelmes, nem úgy, mint az XG2401-en. Hátránya, hogy nincs USB hub, illetve hogy hajlított :)) Ezt még meg kell szoknom, de nem rossz, azért böngészés közben valahogy zavar.

Amit még megjegyeznék: Az MSI állványa miatt vagy 4 centivel lejjebb van a kijelző, mint az XG2401-en. Ezen kívül az MSI-hez jár HDMI is a DP kábel mellett, valamint az MSI hivatalosan csak két év garival rendelkezik. CS:GO-ban nem tapasztaltam semmi gondot, a freesync és a 144Hz gond nélkül ment.

(#94282) Arcangel_


Arcangel_
csendes tag

Melyik monitor jobb panel tekintetben, és árban? Játékra persze.
[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#94283) vacs


vacs
veterán

acershop.hu/karacsony

Sziasztok.

10. szülinapja alkalmából minden Acer termékre 10% kedvezmény, vannak jó áron monitorok is például.
Hétfőig tart és valamire 10%-nál több a kedvezmény.

Rendeltem is egy Acer Nitro VG220Qbmiix FreeSync Monitor 21,5" monitort 36K-ért, máshol 40 fölött kezdődik! :K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#94284) AxBattler válasza vacs (#94283) üzenetére


AxBattler
félisten

No, azt lehet hogy én is berendelem! Köszi a tippet!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#94285) Precorus


Precorus
tag

Üdv!

Film+ kocajátékra GW2270-est néztem ki, 30k, pont ennyi a keret rá.
Valakinek van tapasztalata vele?

Könyvtár == Old-school Netflix

(#94286) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nézelődtem tovább monitorok után és nem biztos, hogy ultrawide lesz, hanem kicsit tennék mellé és ezek között vacilálok:

ACER NITRO VG270UPBMIIPX
ACER XF270HUABMIIDPRZX

Jól látom, hogy csak annyi a kül a kettő között, hogy az egyik állítható magasságú?

A FreeSync-el kapcsolatba lenne egy kérdésem, hogy látom ez 144Hz-es monitor, de ha én Nvidia vga-val szeretném majd használni, akkor pl a játékba ha bekapcsolom a vsync funkciót, akkor max 144FPS-em lesz ugye? Ezen felül ha nincs meg a fix 144FPS akkor tapasztalható lesz valami anomália?

Mert jelenleg RX480 vga-m van, de az ehhez a felbontáshoz kevés lesz így majd szeretnék egy GTX 1080-at vagy valamit ami erősebb és elvinné a WQHD-t.

(#94287) szasanyi válasza SzlobiG (#94286) üzenetére


szasanyi
félisten

Csatlakozók száma, USB, Pivot mód más. Freesync nem kapcsolható be NV kártyával, de hátránya sincs (ugyanúgy műxik mint a nem FC monitorokkal). 144Hz de bármennyi FPS-ed lehet a gépedtől függően.Sajnos lesz látható probléma alatta és felette is, ehhez kell a Freesync/G-Sync.
Esetleg a géped és/vagy játék képességeinek megfelelő képfrissítést állítassz be és akkor ló lesz. Pölö ha a játékban a min. FPS-ed 85 akkor Vsync+85Hz és frankó lesz minden. :K

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#94288) snecy20 válasza SzlobiG (#94286) üzenetére


snecy20
veterán

Persze, a Screen Tearing, amit nVidia VGA-val nem is fogsz tudni kiküszöbölni.
WQHD alatt a fix 144FPS... az nem egy egyszerű dolog még a legerősebb VGA-val sem.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#94289) SzlobiG válasza szasanyi (#94287) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez számomra egyik se fontos szóval az olcsóbbal is beérném.
Értem, hát megvannak a buktatói ennek akkor úgy látom.
Ha maradok AMD VGA-val, akkor csak szimplán bekapcsolom a radeon beállításainál a Freesync támogatást és kész? Vagy a játékba is be kell külön kapcsolni?

(#94288) snecy20
Ezt a Screen Tearingot hogyan képzeljem el? Most nem használok vsyncet tehát annyi az FPS amennyit kiprésel magából a gép, de ugye látható, hogy töredezett a kép nem sima. Mondjuk pár óra játék után megszokja a szem már szinte fel se tűnik...

Hát igen eléggé necces lenne a fix 144FPS ekkora felbontásba főleg hogy BF 5-ről van szó.

(#94290) AxBattler válasza Precorus (#94285) üzenetére


AxBattler
félisten

GW2470H jó volt, de az elmosódása egy idő után zavaró lett.
Játékra, 30k HUF-ért inkább ez: LG 22MK430H-B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#94291) szasanyi válasza SzlobiG (#94289) üzenetére


szasanyi
félisten

Az az! [link] De ezen kívül FPS drop, akadozás is előfordulhat a képfrissítés és az FPS eltérése miatt.
Bekapcsolod a monitoron és a Radeon szoftver felismeri. Játékban külön nem kell semmit állítani ez érdekében. De vigyázz, mert a Freesync nem olyan mint a G-Sync (tehát nem zárt rendszer ami minden monitornál ugyanolyan). gyártó és/vagy típus függvénye lehet a bemeneti késleltetés, valamint a Freesync működési tartománya is. Szóval ezt is meg kell nézni a monitor kiválasztásakor (ez azért fontos, hogy a VGA-d függvényében tudd mire számíthatsz, azaz mennyi a min. FPS és mennyi a max FPS amely tartományban az adott monitoron működik az adaptív sync). [link]

[ Szerkesztve ]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#94292) Precorus válasza AxBattler (#94290) üzenetére


Precorus
tag

90% filmezésről van szó, nővérem nem nagyon ér rá játszani(azért néha letol egy dotát vagy egy raid-et wowban :D )

Erről az elmosódásról van valahol teszt?(angol nyelvű is jöhet)

Könyvtár == Old-school Netflix

(#94293) pistabyte


pistabyte
tag

Sziasztok. Monitor vásárlás előtt állok,de nem igazán siketült megfelelőt találnom. jelenleg egy benq gw2470-t használok,de mivel nem Freesync-es ezért eléggé sokszor stutter jelenség van a játékok alatt,pedig az fps 40-60 fps között mozog négis olyan mintha szaggatnának a játékok. A gépem egy i5 4440,rx 580 4gb nitro,16gb ddr 3 ram,ssd 860 evo 500gb. Tudnátok kb 70 körül ajánlani egy kifejezetten freesynces monitort? A VA panel tetszik,de sajnos a jelenlegi benq is elmosódik gyors mozdulatoknál. Esetleg van gyorsabb reagálásu VA paneles Freesynces monitor? Full hd felbontás minimum legyen de inkább nagyobb,és minél nagyobb kijelző méret.

(#94294) AxBattler válasza pistabyte (#94293) üzenetére


AxBattler
félisten

Acer Nitro VG270bmiix, RG270bmiix
LG 27MP59G-P
LG 29WK600-W, 29UM69G-B

És persze a sokat tárgyalt AOC Q3279VWFD8...

(#94292) Precorus
Passz, azt a BenQ-t már nem nagyon venném, de Te tudod.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#94295) pistabyte válasza AxBattler (#94294) üzenetére


pistabyte
tag

Nekem VA paneles kellene,mert az IPS undoritoan jeleniti meg a feketet.

(#94296) SzlobiG válasza szasanyi (#94291) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jó bonyolultnak hangzik ez az egész. :D

A legjobb a Geforce lenne mert ott van erős VGA, de a Gsync monitor meg rohadt drága ennyit nem szánnék rá.

AMD oldalon meg az a baj, hogy nincs olyan vga amire érdemes lenne váltani sajna nem megy nekik jól. :(

(#94297) AxBattler válasza pistabyte (#94295) üzenetére


AxBattler
félisten

100k HUF körül kapható ilyesmi Samsung...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#94298) Precorus válasza AxBattler (#94294) üzenetére


Precorus
tag

Eddig csak azt írtad, hogy játékra nem vennéd. Akkor ezen kívűl is van baja?

Szerk: Jópár hsz-en keresztül ajánlgatták ezt(igaz, ez két éve volt). Esetleg akkor amit linkeltél újabb?

[ Szerkesztve ]

Könyvtár == Old-school Netflix

(#94299) snecy20 válasza SzlobiG (#94296) üzenetére


snecy20
veterán

Továbblépsz egy Vega64-re, és meg van oldva. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#94300) w44 válasza AxBattler (#94297) üzenetére


w44
csendes tag

sziasztok!
acer monitort tovabbra sem ajanljatok? 144hz ips panelrol lenne szo

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.