Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) -Solt- válasza Kelvin (#850) üzenetére


-Solt-
veterán

Köszönöm, de én meg totál más véleményeket hallottam! :) TN panelest semmiképpen... elég volt, kifolyik tőle a szemem... Sokáig nem játszottam... valamelyik nap toltam 2-3 órát, és olyan véreres lett a szemem, mintha egész éjszaka hegesztettem volna... elég volt, 30 felett már minden nap ajándék, próbálok vigyázni magamra! :)

www.smart-bus.hu

(#852) jockas válasza jockas (#830) üzenetére


jockas
senior tag

Köszi a segítséget!

(#853) cimabue válasza -Solt- (#851) üzenetére


cimabue
tag

Nem akarlak elkeseríteni, de 3 óra játék után az IPS paneles monitor előtt is ki fog folyni a szemed... Megoldás: játssz csak 1 órát. Vagy tarts derekas szüneteket.
(Mondom ezt én a vén trotty, lassan 40 felé :P )

(#854) -Solt- válasza cimabue (#853) üzenetére


-Solt-
veterán

Nem keserítesz el... tudtommal nem annyira árt a szemnek mint a TN paneles, és ez már azért valami! :)

www.smart-bus.hu

(#855) Nyugdíjas válasza cimabue (#853) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem feltétlenül. Nekem pl. nem túl érzékeny a szemem, igy nem nagyon tudok annyi időt ülni (sajnos nekem is csak 24 órás a napom) egy jobb monitor előtt, hogy bántsa a szemem. Egy TN-es előtt (főképpen ha egy igazi 30ezres dologról van szó) azért egy idő után nekem is elfárad a látószervem :) Arra akarok kilyukadni, hogy azért ez egyénfüggő is.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#856) Nyugdíjas válasza -Solt- (#854) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Látom téged itt minden szempontból igyekeznek demotiválni a kollégák :D Nos... Ennél a monitornál a TN-ek közt is csak elég kevés gyorsabb van (az idézett ellenvélemény eddig tudtommal ebben a fórumban is az egyetlen), a szemedet pedig biztosan jobban kiméli, mint egy igazi 6bites TN "csoda". Persze csodát nem tud tenni,de kb ez most az elérhető legjobb :K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#857) -Solt- válasza Nyugdíjas (#856) üzenetére


-Solt-
veterán

No Uram, igazából az Ön véleményére ( mondjuk visszaolvasva azt már ismertem! :) ), vagyis inkább megerősítésére vártam! :) Jelenleg ILYEN LG-m van... 2 éves... úgy érzem a váltás ahhoz fog hasonlítani, mint amikor vinyóról ssd-re váltottam... az első boot után azonnal újraindítottam a gépet, mert nem hittem el, hogy egy winfos ennyi idő alatt is életre kelhet! :D

Úgy érzem itt is hasonló ( ha nem is ekkora ) élmények várnak... és ami a fő szempont, az a szemem... nyilván ez sem orvosság a szemnek, de jobb... vagy fogalmazhatok úgy, hogy nem árt annyit! Ha abból indulok ki, hogy mennyi ma egy normális szemüveg, azt hiszem jó üzletet csináltam! :D

www.smart-bus.hu

(#858) szatocs


szatocs
őstag

Annál az ellenvéleménynél azt is vegyétek figyelembe, hogy ki tudja milyen géppel rendelkezik az illető, 17-es monitorról váltott, ami elég jó eséllyel 1280x1024-es, a Full HD U2211H meg 1920x1080, ami már adhat okot arra, hogy aki nem ismeri, hogy mi az az utánhúzás, input lagg, stb, az egy esetleges fps csökkenést betud ennek. Igen könnyen elképzelhető, hogy csak a gépe kevés ahhoz, hogy 60/72/75 fps-el nyomasson folyamatosan egy játékot és semmi baj nincs a monitor gyorsaságával.

Én azt mondom, hogy aki Full HD-ben akar játszani, minimum gép valahogy így néz ki:

i5 750 / Phenom 2 955
nVidia 460 1GB / ATI 5850 1GB
4GB memória

A szimulátorok jobban szeretik az Intelt és nVidiát ezért valószínűleg nekem ezek fogják jelenteni a célpontot, egyelőre, persze ATI oldalon a 6770-es érdekes lehet még.

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#859) cimabue válasza Nyugdíjas (#856) üzenetére


cimabue
tag

Demotiválja a fene... Én is IPS monitor előtt ülök. Teljesen jó játékra (is). De 2 óra intenzív BC2 jobban kinyírja a szemem, mint 12 óra grafikai meló. Jobban érezhető lenne a különbség pl CRT-TFT vonatkozásában, itt sztem nincs akkora különbség. De maradjunk annyiban, hogy ez tényleg egyénfüggő... :)

(#860) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Sziasztok!

Rendelkezek egy LG W2363-as monitorral, amire komponens kábelen keresztül rá van kötve egy Wii. A baj az, hogy egy árva hangot se ad ki magából. Bekapcsoláskor és kikapcsoláskor játszik vmi dallamot a monitor, és olvastam róla hogy van benne elvileg hangszóró is, de olyat is hogy nincs, de konkrétumot még sehol. Vkinek esetleg vmi tapasztalata?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#861) RatSon


RatSon
aktív tag

én a P2770HD-t néztem ki magamnak, de hetek óta senki se tudja beszerezni.
tudtok esetleg olyan boltról ahol van értelmes áron (90e alatt) és raktáron?

esetleg ha nincs szerencsém valami hasonló tudású/minőségű/árú alternatívája van?

mobiwia.com - AutoKiller Memory Optimizer, Autorun Manager, GPS Status

(#862) MiNiM


MiNiM
tag

sziasztok!
véleményt szeretnék!
laptopot vennék, egy típus van kinézve, annyiban különbözik a két noti(ugyan azok, csak egyik "szolidabb") lényegében egyik dx10, másik dx11, de ez nekem nem lényeg. a dx10es 1366x768as kijelzővel van, a dx11 az fullhd. vgak ugyan azok. végülis nem ez a lényeg. azt hallottam, hogy ha a fullhd-t nem nativon használom, akkor homályos lesz, de ha meg nem akkor játékon 1366x768ba észre lehet venni. ti melyik kijelzővel vűlasztanátok? (1366x768-ba minden játék megy rajt majdnem, hogy fullon, dirt2 az fullhdban a dx11esen)

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#863) szatocs válasza RatSon (#861) üzenetére


szatocs
őstag

Én úgy tudom, hogy itt csak arról van kép, ami raktáron van.

(#862) MiNiM - Szerintem ez nem ebbe a topicba tartozik, de gépe válogatja, hogy mit lenne érdemes megvenni. Nem tudom, hogy mekkora lenne a kijelzője, notiban még csak 1680x1050-eset láttam ilyen méretben. Ha a gpu bírja szuflával, akkor a nagyobb felbontásút venném, viszont a másik dolog, hogy notit nem éppen játékra vesz az ember szerintem. De ha már igen:

[link]

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#864) szatocs válasza szatocs (#863) üzenetére


szatocs
őstag

Ez kisebb felbontás, ezen kb minden elmegy, legalább 2-3 évig.

=== Szatocs ===

(#865) MiNiM válasza szatocs (#863) üzenetére


MiNiM
tag

olcsóbban néztem jobbat. hp envy 15

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#866) Jander


Jander
senior tag

32"-os 16:9 fullHD TV-t keresek, aminek a lehető legjobb színei vannak a keret rá olyan 100-120e HUF.

Kinéztem: Samsung LE-32C530 illetve 550, bár sehol sem találom, mi a különbség a kettő között, még a hivatalos honlap sem mutat semmit az összehasonlításnál.

Elfogadok más ajánlatot is, csak samuban megbízom, azért nézek mindig először náluk.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#867) adm válasza Zomb€€ (#860) üzenetére


adm
őstag

adódik a kérdés hogy hangot is kötöttél-e rá vagy csak komponens video-t (3 csatlakozó)?:D

[ Szerkesztve ]

16core - 32thread - 64gb

(#868) TigerCat válasza Hexaa (#758) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Köszi, végül ez mellett döntöttem, hamarosan megrendelem.
Dell Ultrasharp U2311H
Remélem jó lesz...
Véleménye valakinek?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#869) Nyugdíjas válasza TigerCat (#868) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

A monitor jó, semmi baja :D De azért nem mindegy mire fogod használni. Anélkül nehéz megmondani, hogy neked jó lesz-e.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#870) Locco


Locco
tag

Sziasztok!

Benq V2200 Eco monitorról van valakinek valami tapasztalata? A közeljövőben szándékomban áll a 17"-os NEC CRT-ről egy szinttel feljebb lépni, és ezt néztem ki, még aránylag jó árban van, van HDMI csatija és LED-es. Ha valaki tud jobbat, akkor ezt a két szempontot vegye figyelembe, hogy LED-es legyen, és legyen HDMI-je :) (és ne legyen drágább 50e forintnál) Köszönöm szépen előre is!

(#871) TigerCat válasza Nyugdíjas (#869) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Munkára: office, web, képszerkesztés (nem kiadvány, csak webre ami kell), néha flatout 2-vel játszunk és persze filmet is nézek rajta.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#872) szatocs válasza TigerCat (#871) üzenetére


szatocs
őstag

Teljesen jó! :K

=== Szatocs ===

(#873) Nyugdíjas válasza TigerCat (#871) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ha ekkora méretben gondolkodtál, akkor ez a legjobb perpillanat szerintem amit vehetsz :K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#874) TigerCat válasza szatocs (#872) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Köszi szépen neked is és Nyugdíjasnak is!

Valószínű ez lesz...
Ha fényes felületűben gondolkodnék, max 24 colban és ledesben, akkor mit ajánlanátok?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#875) Nyugdíjas válasza TigerCat (#874) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

CinemaDisplay? :D Ugyérted, hogy Tn-esben mit ajánlunk? Mert én az égvilágon semmit.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#876) Teaway válasza Locco (#870) üzenetére


Teaway
veterán

"LED-es legyen, és legyen HDMI-je :) (és ne legyen drágább 50e forintnál)"

Vazze...most akartam ajánlani egy tuti vételt 52k-ért, de látom kicsúszik a keretből :((

Nincs itthon csokid??

(#877) TigerCat válasza Nyugdíjas (#875) üzenetére


TigerCat
nagyúr

A Cinema Display drága, az nem jó sajnos...
Eddig ilyen volt: Asus PW201. Ma adtam el 25 ezerért egy barátomnak.
A panelek típusának kódja nem sokat mond nekem, de ha ehhez mérten ajánlatok valamit, akkor érteni fogom.

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#878) szatocs válasza TigerCat (#874) üzenetére


szatocs
őstag

LG-től lehet számítani elvileg egy hónapon belül LED-es IPS-re. Ezt még ha tudod, megvárhatod, bár mire ideér, és teszt is készül róla, lehet, hogy 2-3 hónap is lesz. Vagy még több.

És ezek fényesek is. :D

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#879) TigerCat válasza szatocs (#878) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nem szeretnék várni.
Kell a két kijelző, úgy hatékonyabb a munka.
Csak hát eddig fényes volt és nem tudom mennyire jön majd be.
Illetve mik ezek a nagy különbségek a paneleknél, ezt sem nagyon vágom.
Annyiféle van és olyan tulajdonságokat írnak, hogy amióta keresek, nem hogy okosabb, inkább zavarodottabb lettem.

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#880) Nyugdíjas válasza TigerCat (#877) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Abban a monitorban MVA volt, valószinüleg valami AU-Optronics P-MVA. Elég jók voltak azok akkkoriban, nem csoda, hogy szeretted.
Nemhiszem, hogy csalódni fogsz a matt előtétes monitorban, persze semmi sem kizárható, és a megszokás nagy-nagy úr.
De! Inkább próbáld ugy felfogni, hogy meg kell szokni, még ha elsőre esetleg fura is lesz (én ezt egyébként kétlem), mert jelenleg ebben a kategóriában nagyon nem a fényes a trend. Jönnek ezek az LG-k,de én azokkal nem büntetném meg magam szerintem ha fényes, hanem :D

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#881) TigerCat válasza Nyugdíjas (#880) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Akkor jó, megrendelem.
De ha nem jó, megyek hozzád és meg kell venned!
:DD

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#882) Nyugdíjas válasza TigerCat (#881) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Vállalom :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#883) szatocs válasza TigerCat (#881) üzenetére


szatocs
őstag

50%-os áron akármikor átveszem. :D

=== Szatocs ===

(#884) TigerCat válasza Nyugdíjas (#882) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Rendben, köszi!
:D

szatocs:
Én 25%-ra gondoltam!
De hát már leírtad, úgyhogy ez veszett fejsze...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#885) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Mégiscsak venni fogok valamilyen monitort, mert annyira zavar ez a 15"-os DAEWOO CRT ráadásul úgy, hogy kb 1,5 méterre ülök tőle :O Előtte volt egy IBM ThinkVision L171 Fekete 17" LCD monitorom annak olyan szép képe volt, semmi problémám nem volt vele 5 évig, csak kicsi lett. Utána a Samsung XL2370-et megvettem, de elajándékoztam az itt felsorolt hibák miatt. Nyugdíjas kolléga korábbi hsz-én elgondolkodva, filmezéshez majd veszek egy másikat. Viszont netezésre, fordításra, szövegszerkesztésre, kisebb filmek nézésére kellene egy normális nekem. Ehhez a felhasználói igényekhez -illetve még egy elvárás 3 éven belül ne romoljon el :P -kellene egy monitor.

A Dell U2410-et nézegettem, a teszt amit dezz kollégánk össze nagyon kitárgyalja a monitort, de a fórumban elolvasva a hsz-eket néhányan ha most vennének monitort nem ilyet vennének (melegedés, led, hátsó talp, miegymás) ahogy az előttem szóló kolléga mondta, minnél jobban nézelődik az ember annál tanácstalanabb lesz... :F (Akkora a kínálat, hogy az ember elveszik benne...bezzeg mikor egy monitor volt vagy kettő nem kellett ennyit szórakozni) :N

Tanácsaitokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#886) Nyugdíjas válasza essexboy (#885) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Mik a kétségeid?
Melegedés? Már elmondtam akkor is, hogy nem melegszik jobban mint bármelyik másik hasonló monitor. Ne őrüljünk már meg, alig fogyaszt valamit (már ugyértem ahoz képest, hogy ezek szerint hűűdeforrónak kellene lennie). Láttál már közelről Dell 3008Wfp-t? Éget a teteje. Apple CD-kről nem is beszélve. Mégsincs semmi bajuk. Nyilván a monitorokban lévő elektronikai alkatrészek is olyanok mint az összes többi, tehát még a legsilányabbak is min. 85fokos üzemre vannak tervezve.
Led? Volt már egy pár amin kiégett. Nevezhetjük tipushibának. És? :D
Talp? Itt mire gondolsz?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#887) Locco válasza Teaway (#876) üzenetére


Locco
tag

Azon a két rugón már nem múlik (bár még szállítás meg HDMI kábel...).

(#888) essexboy válasza Nyugdíjas (#886) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Hogy egy kicsit lejtett valamelyik irányba a monitor és szét kellett szedni a talprészt hogy egy vaslemezt meg lehessen igazítani. Na de sebaj, akkor úgy gondolod, hogy ez a DELL U2410 egy kitűnő választás lenne? Ehhez van NBD gari alapból? Kalibráltatás mennyire fontos? Nem fogok grafikai munkát végezni, de azért szeretném színhelyesnek látni a monitoromat. Elég ha azokat a beállításokat elvégzem amit a tesztben dezz kollégánk csinált?

essexboy

(#889) Nyugdíjas válasza essexboy (#888) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

NBD tudtommal itthon max. kérhető a DELL-ekre, bármi is legyen az. Nézgelődj HP-ban ha ilyet szeretnél. Azokhoz van. Bár szerintem paranoid dolog eleve arra készülni, mi lesz majd ha elromlik a cucc. Kell a gari, nem arról van szó,de garancia alapján venni valamit az egy picit beteg :D

Kalibrálásról nem tudok nyilatkozni. Ha velem csináltatod akkor aztmondom muszáj, mert szeretem a pénzt ;] Egyébként nem fontos, egyéni preferenciádra bizom.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#890) essexboy válasza Nyugdíjas (#889) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Csak azért kérdeztem meg ezt az NBD-s garit, mivel laptopomon ilyen garancia volt alapból. Mennyire észrevehető egy subpixelhiba? Mivel az Oázisnál van ilyen Oázis prémium garancia, ezt megéri még hozzá venni? Ha már veszek valamit akkor legyen DELL, csak hogy kicsit márkabuzi legyek :)

essexboy

(#891) carrot


carrot
tag

Lenovo T40HBEU-ról lehet tudni valami okosat? 24 colos, full HD felbontás, addig rendben. Átszámítva kb. 145ezer lenne. Film, nagyon kevés játék, "egyszerű táblázatos" "sok ablakos" munkára kellene. Választékom nagyon nincs, van itt még u2410es DEll közel 200 ezeré, de az már sok. Nézegettem még az LG (ket) 2453TQPF, 2443TPF?. Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#892) Nyugdíjas válasza carrot (#891) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Mely része ez a világnak, ahol iylen drága a DELL, ha szabad kiváncsiskodni? :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#893) carrot válasza Nyugdíjas (#892) üzenetére


carrot
tag

Szerbia :N , a listához hozzá tudom adni még Dell E248WFP (de nincs raktáron, lehet nem is lesz), Benq G2420HDBL, Samsung BX2450.

(#894) Nyugdíjas válasza carrot (#893) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Szerintem szállítással is olcsóbban jössz ki egy U2410-el Magyarországról, mint a Lenovo. Bár vám, kutyafüle... Na mindegy.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#895) -Solt- válasza essexboy (#890) üzenetére


-Solt-
veterán

Az Oázis plusz pixelgaranciája 3 napra vonatkozik! Erre azért figyelj...

www.smart-bus.hu

(#896) Nyugdíjas válasza -Solt- (#895) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Mint ahogy az irva vagyon

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#897) -Solt- válasza Nyugdíjas (#896) üzenetére


-Solt-
veterán

Ez így van, de azért annak aki nem minden nap vesz monitort nem biztos, hogy totál egyértelmű. ;)

Nekem pl az lenne az egyértelmű, hogy odamegyek, kibontjuk, teszteljük ( pixelt is ), és hazaviszem. DE, ha ne adj Isten csak otthon veszek észre valamit, akkor azt 3 napon belül orvosolják... díjmentesen!

Nyilván ez a DELL hülyesége, és nem az Oázis-é... örülünk, hogy egyáltalán van ilyen... no, de ebben a kategóriában plusz pénzt fizetni ilyen dolgokért... nekem fura!

www.smart-bus.hu

(#898) Nyugdíjas válasza -Solt- (#897) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Lehet hogy meg kellene próbálnod ezt a gyártóval lekommunikálni. Mindenképpen hasznosabb lenne, mint ide irni, mert ezt ők biztosan nem olvassák. És jelenleg ugy áll a dolog, hoyg az ő tisztük eldönteni mi "alap" és mi nem egy terméknél. Sokminden lehetne másképp is "szerintem". Pl. szerintem alapvetőnek kéne lennie a legális poligámiának,dehát...sajnos a dolgok nem igy működnek :DDD

Egyébként amiről te beszélsz az egy létező dolog, pl. Samsungnál, LG-nél. Vannak nekik is jó monitoraik. Persze nem annyira jók, mint a DELL-nek,de valamit valamiért. A világ nem tökéletes.

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#899) -Solt- válasza Nyugdíjas (#898) üzenetére


-Solt-
veterán

Nyilván nem a világ tökéletessége a kérdés kör lényegének boncolása... :) Ténymegállapítást tettem, és véleményt formáltam... ;)

( picit meglepett, hogy ezt a DELL-nél nem olvassák... felháborító! :DDD )

www.smart-bus.hu

(#900) BemAnyó válasza Jander (#866) üzenetére


BemAnyó
senior tag

off rossz helyre ment :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.