Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100251) Synthwave válasza Zin (#100250) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugyanazt, mint bármi máshoz.

Első körben az összefoglalóban feltett kérdések tételenkénti megválaszolását.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100252) Synthwave válasza geckowize (#100246) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Fingertiphez egyértelműen az M42, a középen kimagasodó tenyértámasszal.

Amúgy meg Pulsar X2 Mini, Xtrfy MZ1/MZ1 Wireless, Ninjusto Sora v2, G-Wolves HTX, G-Wolves HSK Plus, G-Wolves HSK Pro. Főleg az utóbbi négy.

Atlantis V1 "elég régi". lol...

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100253) kiralytom


kiralytom
aktív tag

Sziasztok!

Újra egérkeresésben vagyok.

Fogás: Palm grip (127 mm vagy attól hosszabb egerek jöhetnek szóba a fogásból és a tenyérméretemből fakadóan.)

Az etalon: Intellimouse Explorer 3.0 , ezt a formát keresem.

Használat: FPS játék

Használt vagy új egyaránt szóba jöhet

Keret: 25eFt

A sima deathadder szóba sem jöhet, borzasztó a minőséget, a mikrokapcsolók is azok számomra.

Cooler Master Alcor
FANTECH Helios Go XD5
Ninjutso Origin One X
Cooler Master MM531

Minde kicsi , az IM3.0 130mm hosszú.

CORSAIR Sabre Pro -t találtam d ez sem igazán az a forma, most attól hogy van benne egy minimális ív., hamarabb mondanám, hogy a ROG Gladius III-ra hajaz.

Mondjátok , hogy van alternatíva, van megoldás! :R

(#100254) Synthwave válasza kiralytom (#100253) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Zowie EC1-C.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100255) #02260224 válasza Synthwave (#100252) üzenetére


#02260224
törölt tag

Ennyivel jobb lenne az ambi, mint az ergo ? (M42 vs M4)

(#100256) Synthwave válasza #02260224 (#100255) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Fingertipre? Persze. Minél kisebb, könnyebb és szimmetrikus.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100257) dqdb


dqdb
nagyúr

[link]
30%-os Pulsar X2 akció, azonban az EU boltban nem lehet beírni a kuponkódot, csak a global store-ban, Azért dobtam be, hátha ez megváltozik a három körös akció során.

- Phase 1 : April 15th ~ 21st X2V2 (Size: Medium, Mini / Color: Black, White)
- Phase 2 : April 22nd ~ 30th X2A (Size: Medium, Mini / Color: White)
- Phase 3 : May 1st ~ 15th X2H (Size: Medium, Mini / Color: Black, White)

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#100258) PCProfessor válasza dqdb (#100257) üzenetére


PCProfessor
aktív tag

Képen pacific van feltüntetve, lehet eu nem is lesz.

70$ x2v2, meg x2h-ért nagyon jó ár.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#100259) kiralytom


kiralytom
aktív tag

Sziasztok!

Nézegettem az rting.com tesztjeit és feltűnt, hogy amikor az egér CPI-jét tesztelik , minél nagyobb CPI-n és sebességen próbálják az egeret, egyre pontatlanabb.

VIDEÓ KATT

A leginkább szembetűnőbb az volt számomra, hogy mikor pl egy gyengébben rangsorolt Steelseries rival 5-öt összehasonlítottam egy Corsair sabre rgb pro-val , vagy Deathadder v3-mal, a sebességet és a CPI-t növelve szembetűnő különbségek voltak. Értem ezalatt, hogy a Deathadder 3 pl már alacsonyabb sebességen és CPI-nál is mellécsúszott a kék karikának.

Az is érdekes volt, hogy alacsonyabb CPI-n pontosabb volt mindkettő, míg a CPI és a sebesség növelésével egyre pontatlanabb. Hogy van ez? Akkor még FPS játékban is az alacsonyabb CPI-on (DPI-on) érdemes használni az egeret, mert pontosabb?
Lóf@szt nem jelent, hogy Steelseries Rival 5 vagy Deathadder 3 / Corsair Sabre rgb pro egerem van, mert valójában az a jobb és pontosabb szenzor, amelyik jobban beletalál a kék karikába?

(#100260) PCProfessor válasza kiralytom (#100259) üzenetére


PCProfessor
aktív tag

Általában nagyobb dpi-n(1600 vagy 3200-on) használják a kisebb input lag miatt.

Különböző egérmárkák között pedig van dpi eltérés vagy eltolódás. Jobb esetben minimális, máshol akár +25% is.

Hacsak nem 10 percenként váltasz egeret/egérpadot felesleges törődni vele.

Használj pár db márkásat, az eltérés kicsi lesz, simán hozzászoksz ha pl.600dpi-n eltérnek egymástól 1-5%-al.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#100261) ferni válasza kiralytom (#100259) üzenetére


ferni
őstag

Összességében jelenleg 1600 DPI a legajánlottabb.

(#100262) F-ECT$


F-ECT$
titán

VXE szállítmányról van valami hír?

Dive ever, work never.

(#100263) Zaied válasza ferni (#100261) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Kezdenek szállingózni amik 3200 is stabil eredményeket mutatnak.

(#100264) ferni


ferni
őstag

Megjött a legújabb fingertipes egér.

G-WOLVES HTR 8K WIRELESS MOUSE

Méretben olyan HSK Plus körülbelül csak keskenyebb a vége jóval, érdekes forma lett.

10$ kedvezmény az ELO kóddal ha valaki előrendelné.

[ Szerkesztve ]

(#100265) ferni válasza ferni (#100264) üzenetére


ferni
őstag

Oh, lesz még más is.

Weights: HTR Pro≤25g, HTR 26-29g, HT-S2 Pro≤29g, and HT-S2 ≤ 33g

(#100266) 4nick8 válasza F-ECT$ (#100262) üzenetére


4nick8
őstag

Még egy hét kb.

(#100267) Synthwave válasza ferni (#100264) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ezért szeretjük a G-Wolves-ot. :C

Mert csecse körítés, és nem dögunalom.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100268) Csandi válasza Synthwave (#100267) üzenetére


Csandi
őstag

Akksi felrobbanás miatt pedig nem :D (csak szivozok, nekem is volt gwvolvesom, semmi baja nem volt)

(#100269) Komplikato


Komplikato
veterán

Érdekes dolgok történtek ma a gépemen bekapcsoláskor. Megjelent egy új ikon a tray-ban, konkrétabban 2 példányban. Valami Mouse Beui Beta vagy hasonló néven. Persze a jobb klikkes menüje kínai. A programot megnyitva bejön egy "szokásos" egér beállító program, szintén full kínai nyelven. A program egy CompxTech felirattal, meg valami logóval a sarkában fut és szerinte én egy G430 wireless egeret használok. Még keresővel sem sikerült kiderítenem létezik e ilyen egér és ki gyártja. Sikerült bezárnom a programot. És erre a Lamzu saját szoftvere is leállt. :C
Nem láttam ilyet azóta, hogy a Logitech saját szoftvere anno a Saitek egeremet mindenféle képen Logitech egérnek akarta lekezelni. (Ami szoftver meg a Navigator billentyűzet miatt volt fent. És ami keretszoftvertől az összes Unreal Engin játék kifagyott.)
Ez most valami véletlen hiba volt vagy széthackelték a kínaiak a gépemet? :D

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#100270) Evil Snowman válasza Komplikato (#100269) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ha újraindítod a géped, akkor ismét megjelenik? Neve alapján nézd meg a Feladatkezelőben, hogy ott van-e és a bezárás után is fut-e tovább. Ha igen, akkor merülnek fel kérdések...

(#100271) Santi22 válasza Synthwave (#100252) üzenetére


Santi22
aktív tag

Lamzuk közül jó valamelyik fingertipre? 19cm-hez

(#100272) Synthwave válasza Santi22 (#100271) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Talán az Atlantis Mini, de eh, az is inkább clawos forma.

Fingertip Kánaán elsősorban a G-Wolves-nál van, pláne, hogy már HTR is van. Vagy a Zaunkoenignél. ;]

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100273) PCProfessor válasza Santi22 (#100271) üzenetére


PCProfessor
aktív tag

Ahogy előttem írták, g-wolves. Pulsar x2 mini még ami elég jó.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#100274) Santi22 válasza Synthwave (#100272) üzenetére


Santi22
aktív tag

El nem tudnám képzelni, hogy olyan miniegérrel játszak...

Azért merült fel a Lamzu, mert garanciában lehetőségem van kihozni egy kis ráfizetéssel, miután az M3-am behalt, ami egy olcsóbb kat.
Thorn, Maya, Atlantis V2/Mini vannak meg Keychron M2, de nem szívesen hoznék ki megint egy Keychront a negatív élményem után...

Vagy moneyback és valahol máshol valami más.

[ Szerkesztve ]

(#100275) Synthwave válasza Santi22 (#100274) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pedig az való fingertiphez. Például egy HTX.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100276) Csandi válasza Santi22 (#100274) üzenetére


Csandi
őstag

Ha fingertipezel akkor mit szamit mekkora az egér, úgyis csak az ujjaid végpontjai érintkeznek az egérrel. Ezért jó arra a kicsi. Ha viszont nem, akkor lehet mégsem fingertipezel.

(#100277) Santi22 válasza Synthwave (#100275) üzenetére


Santi22
aktív tag

Nekem anno a G102 is kicsi és kényelmetlen volt, pedig az egy egér kinézetű egér. :D

Ezeket, amiket mondtok amúgy nem is lehet kapni, még bele is próbálnék, hogy legrosszabb esetben visszaküldöm, ha nem jön be, de így csak hazai rendelés játszik. Pulsarból itthon konkrétan csak az Xlite v2 Mini létezik árukereső szerint a g farkasokból meg a vezetékes sköll mini és semmi más.

Lehet van a fogásomban valamennyi más típus is egyébként, nem pusztán fingertip, mert a tenyér jobb részén a pinky és gyűrűs ujj alatt fekszik az egérre (de a teljes tenyér nem).

(#100278) Santi22 válasza Santi22 (#100277) üzenetére


Santi22
aktív tag

Megpróbáltam keresni olyan képet, hogy hátha sikerül megfejteni mi a fogásom, mert nagyon úgytűnik tévúton járok. :D

Szóval NEM így fogom az egeret
[link]

Hanem így
[link]
[link]

Lehet, hogy ez valami claw-fingertip hibrid vagy nemtudom, mert az ujjak nincsenek úgy behajlítva, mint egy claw, hanem sokkal egyenesebbek, viszont nem fekszenek az egéren, mint egy palm és fingertippel nyomom le a gombot, de egyáltalán nem úgy fogom, mint a mayát az első képes fingertip példán.

[ Szerkesztve ]

(#100279) Skynet258 válasza Santi22 (#100278) üzenetére


Skynet258
veterán

Na ezt követem mert én is így fogom, de elvesztem a relaxed claw, pincer claw rengetegben, tippre ezek közül vagy te is valamelyik, de valaki itt biztos csipőből vágja majd a választ. Én is nyomozom még egyáltalán milyen irányba kéne elindulnom, mert nem találtam meg még az ideális egeret. Persze szeretnék elsőre belenyúlni a tutiba ami tudom, hogy hülyeség, de legalább legyek minél közelebb hozzá. :DDD

https://geekpulse.hu

(#100280) mert_csokis válasza Santi22 (#100278) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Az első kép szerintem csak egy stilizált beállítás, hogy a cikket olvasó az ujjak helyzetére figyeljen. Ezzel is szemléltetve a fingertip lényegét.
A modell csuklója nem is érinti a padot. Az utolsó kettő valós fingertip. Én is úgy fogom. Valójában a kézfej belső része (tenyér) nem érintkezik az egérrel.
Az érintkezési pont csak a két ujjbegy. Bal oldalt a hüvelyk, jobb oldalt pedig a gyűrűs ujj fogja közre az egeret. A kisujj pedig a "levegőben van", nem ér semmihez.
Ehhez kis méretű egér az ideális. Minél kisebb, annál jobb.
Illetve a Logi féle hordó forma sem a legjobb, ellentétben a középen keskenyedő, homokóra fazonnal.
Eddig azt gondoltam, hogy az egér abszolút magassága a döntő. De talán még többet számít a hátsó rész esése és formája.

[ Szerkesztve ]

Air Jordan 1 Low G (DD9315-101) 42-es méretben eladó

(#100281) FireKeeper válasza Santi22 (#100278) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha a tenyered hozzáér az egér púpjához bárhol, akkor az claw, csak úgy hívják hogy relaxed claw, vagy magyarosítva nyugis-claw :D

arra a fogásra jó az atlantis.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#100282) PCProfessor válasza mert_csokis (#100280) üzenetére


PCProfessor
aktív tag

(Gripekkel is) meg lehet oldani a g102 meg a többi tojásforma ujjbegyes fogását, szerintem úgy is elég stabilitást ad, teljesítményt nyújt.

Nem tudom mennyire nézel profikat/félprofikat vagy csak simán nagyon ügyes játékosokat akiknek handcam is van, egy csomó közülük úgy fogja az egeret, hogy csuklója és alkar első pár centimétere nem érinti a padot, griptől függetlenül.

Olyan sok féle, fajta létezik, hogy kategorizálni már nehéz. Én azt vallom, hogy ami teljesen kényelmes de nem a legjobb teljesítményt adja, átlagembernek jó.

A hardcore Pistike pedig feláldoz egy kis kényelmet a lehető legjobb eredmény érdekében, magamat is beleértve.

[ Szerkesztve ]

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#100283) mert_csokis válasza PCProfessor (#100282) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Világos.
Abszolút felhasználó függő a dolog. És úgy látom, hogy keverednek a fogások is.
Én például el nem tudnám képzelni a fingertip fogást anélkül, hogy a csuklóm és az alkarom ne támaszkodna a padon/asztalon. Gyakorlatilag az adja a stabilitást.
Most poénból kipróbáltam úgy, ahogy az első linken is van fentebb.
Az ikonokra és gombokra is alig tudtam kattintani, nemhogy úgy játszani. Durva.
De biztos nálam is vannak furcsaságok. Például észrevettem, hogy sokszor felemelkednek az ujjaim a főgombokról, ha épp nincs akció (játék alatt). Olyankor csak a hüvelyk és gyűrűs ujjammal terelgetem az egeret.
De sima Win használat alatt is. Sokaknak meg végig rajta van. Mondjuk palm esetén amúgy is.

Air Jordan 1 Low G (DD9315-101) 42-es méretben eladó

(#100284) Santi22 válasza Santi22 (#100278) üzenetére


Santi22
aktív tag

Bármi is ennek a fogásnak a neve, de olyan, mint azon a két képen, a csuklóm a padon fekszik. Ellenben ami a képen nem látszik, hogy a jobb oldalon nekem a gyűrűs ujj és a pinky is az egér oldalán van szorosan egymáson, nem csak a gyűrűssel van közre fogva és nem a levegőben lóg a pinky, hanem mindkettővel támasztom az egeret jobb oldalról.
Valahogy úgy, mint ezen [link] (csak a két támasztó ujjat nézd, a gombos ujjaim nincsenek úgy hajlítva, mint itt).

Na erre kérek egy Lamzu ajánlást, vagy valami megfejtést :D , hogy milyen egér lehet jó ehhez a fogáshoz (még1x a két kép ami jól szemlélteti [link] [link] , illetve még1x, hogy 19 cm-es kézhez)

[ Szerkesztve ]

(#100285) koxx válasza Santi22 (#100284) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Lamzu og v2, sztem a mini kicsi.

(#100286) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

A Roccat márkanév megszűnik, ezek után Turtle Beach márkanév alatt futnak a termékeik

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#100287) 4nick8 válasza FireKeeper (#100286) üzenetére


4nick8
őstag

szánalom.

(#100288) Santi22 válasza koxx (#100285) üzenetére


Santi22
aktív tag

Arra gondoltam lehet teszek egy próbát a Thorn-al.
Az új Atlantis 40k, közben a Thorn most akciósan 40 alatt van. Igaz, hogy amennyire eddig olvastam elég rizikós választás, igazi hit or miss forma és nem is tudom, hogy az itt vázolt fogásomhoz jó lenne-e.

(#100289) koxx válasza Santi22 (#100288) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mondjuk AH-nál 35k-ért nem rossz [link]

(#100290) FireKeeper válasza Santi22 (#100288) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem a thorn agresszívabb clawhoz jó forma. legalábbis én csak úgy tudtam vele jól lőni, viszont úgy meg kényelmetlen volt.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#100291) -FreaK- válasza FireKeeper (#100290) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én claw-hoz nagyon nem szeretem az ergo formákat :( mióta erre rájöttem, csak ambi-t veszek.

(#100292) Santi22 válasza FireKeeper (#100290) üzenetére


Santi22
aktív tag

Van egy régi ajtótámaszom még vagy 10 évvel ezelőttről [link] :D Ami egyébként furcsamód kényelmes a fogásomnak, csak mondjuk arrébb emelni nem lehet, mert kb "kétésfélkiló" :DDD , de amit ebből kiakarok hozni, hogy nemtudom melyik egérnek a klónja ez, hogy össze tudnám vetni a Thorn-al eloshapesen.

(#100293) FireKeeper válasza Santi22 (#100292) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jó találó neve van, valszeg meghalna a lelkem ha ezt használnom kéne ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#100294) Synthwave válasza Santi22 (#100277) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Nekem anno a G102 is kicsi és kényelmetlen volt"

Az elég fura, mert nekem nagyobb kezem van, mint neked, és top 3/5 formának tartom clawra. Ami szerintem inkább a te fogásod, mert fingertipnél kizárólag az ujjbegyek érintik a burkolatot (és a claw sem jelenti feltétlenül azt, hogy ideggörbülve vannak az ujjaid).

Az Endgame Gear OP1-et és a Cooler Master MM712-t is érdemes lehet megnézned.

"Van egy régi ajtótámaszom még vagy 10 évvel ezelőttről [link]"

Hát, ennyire beszédes neve is ritkán van egy egérnek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100295) Santi22 válasza Synthwave (#100294) üzenetére


Santi22
aktív tag

Azért a Lamzukra hegyezem, mert afteres gariba vagyok és szívesen maradnék náluk, mert nagyon elégedett vagyok a supporttal, nem szívesen refundoltatnám a hibás M3 árát, csak ha tényleg annyira nem jók a fogásomhoz a Lamzuk, hogy muszáj lenne másmerre nézelődnöm.

(#100296) koxx válasza Santi22 (#100295) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Akkor már a Fnatic editiont hozd el.

(#100297) Stigma.HC válasza Santi22 (#100284) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Kb koppra pontosan így fogom az egeret ahogy a két utolsó képen van. Múltkor vettem egy atlantist. Nekem! iszonyat kényelmes. Kéz 20cm egyébként.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#100298) Synthwave válasza Santi22 (#100295) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az Atlantis jó.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100299) Santi22 válasza Synthwave (#100298) üzenetére


Santi22
aktív tag

Ha csak az Atlantis, akkor viszont úgy refund lesz, mert az meg nekem nem ér 40-et, hiába V2.
Akkor inkább behúzok valahonnan egy előzőt 25-27 körül, amíg ki nem fut. Vagy esetleg megkérdezem AH-t, hogy tudnak-e abból keríteni nekem egyet :D , bár ők már rég kifuttatták, mert oldalon nincs fenn még elfogyottként sem.

Jó lett volna ha a Thorn vagy a Maya passzolna a gripemhez...

[ Szerkesztve ]

(#100300) kiralytom válasza Synthwave (#100254) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Köszönöm.

Két egér jött a képbe használtan:
Glorious model D ami ránézésre és tesztek alapján sem tűnik rossznak
Deathadder v3 szintén jó teszteket olvastam/néztem róla, és még meg is tudtam fogni az MM-ban, ott kényelmesnek tűnt.

Ezek járható utak az említett paraméterek és igények viszonylatában? :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.