Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100201) Synthwave válasza ƵøŁĭ (#100200) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mert még nem készültek el vele, ahogy a szoftver letölthető változatával sem. Itt szerencsére pénz helyett csak körmölni kell érte. :D

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100202) ƵøŁĭ válasza Synthwave (#100201) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Oké. :R

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#100203) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Talán május-június.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100204) Polllen válasza Synthwave (#100199) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hajnalig ment az Apex, jó kis egér, hamar megszoktam, szerintem maradhat. :DDD

Nem tudom mennyire off, de kellene jótanács még a beállításoknál.

A jelenlegi beállítások:
- 950 dpi
- windows default 10-s érzékenység
- a játékokban ~19,5 cm egy 360 fokos fordulat

Néha azt érzem, hogy a finom mozgáshoz még ez is kicsit sok, nem tudok annyira finoman célozni, lejjebb kellene menni.
A 950 dpi onnan jött, hogy ez kényelmes a windows-ban, érdemes ezt tartani és a játékban visszább venni az érzékenységet vagy jobb ha a windowsban is szokom a lassabb mozgást?

Illetve jól gondolom, hogy azt kerülnöm kellene, hogy feljebb rakom a dpi-t és a windows-ban is elkezdem mókolni az érzékenységet? Az még valid állítás?

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#100205) Csandi válasza Polllen (#100204) üzenetére


Csandi
őstag

Windowst hagyd a csúszka közepén. (Ez nem 7-es amúgy? Win10-ben)

Dpi 1600, ingame sens ami kényelmes.

Szerintem az ne legyen szempont hogy jatekon kivul mi kényelmes, megszokod úgyis meg mindegy is igazából.

Nekem a tiednél majdnem 3x lassabb sensim van ha centiben nézzük :D

(#100206) Mephike válasza Synthwave (#100172) üzenetére


Mephike
senior tag

Pár kiegészítést/megerősítést tennék több napnyi használat után.
A csomagolás itt is nagyon jó, tudom, hogy ez elvileg tizedrangú dolog, de mégis csak így találkozol a termékkel először.
A kapcsolókat és görgőket nem elemzem, de ugyanaz a véleményem, mint Syntwavenek volt, imádom a Prime kapcsolóit, de a görgőből nekem a kattogósabb/határozottabb tetszik.
Az egér felülete és súlya nagyon oké, a Thorn egerem a Sprime után szabályosan nehéznek érződik. Az egér teljes kialakítsa lyukmentes, nem csak a teteje, hanem az alja is teljesen zárt és így 43 gramm.
Az egeret péntek reggel nyitottam ki és 91% volt a töltöttsége és tegnap este tettem töltőre, mert az adóvevő elkezdett villogni, hogy 10% van már csak hátra a lemerülésig.
Ha valaki szereti az ergo egereket és a Lamzu túl púpos volt számára, annak szerintem a Sprime PM1 egy jó választás lehet.

(#100207) Synthwave válasza Mephike (#100206) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor jól sejtettem, hogy a dongle fog villogni merülésnél. Nice.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100208) Polllen válasza Csandi (#100205) üzenetére


Polllen
nagyúr

Windows 11 van, az új felületen 10/20 az alap. A régin meg 6/11, csak hogy konzisztensek maradjanak. :DDD

Amúgy fullhd monitor, itt azért a 1600-s dpi már elég gyors.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#100209) Synthwave válasza Polllen (#100208) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

1600 cpi-n mérhetően kevesebb a motion delay, és Full HD felbontásnál (vagy felette) precízebb is a több mintavételezési pont miatt.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100210) Csandi válasza Polllen (#100208) üzenetére


Csandi
őstag

Nekem is full hd monitor, de 1600 az ajánlott a minimális latency miatt.

Amúgy meg ingame sensit ugyanannyival szorozz amennyivel változtatsz a dpi-n azt kész. Pl én Valorantban 1600/0.12-t játszom, akkor az = 800/0.24

Ha neked jó a 950 dpi maradj azon, és az ingame sensivel szórakozz.

Én áttenném a helyedben 1600-ra az egeret, tökmindegy, hogy winben kényelmetlen vagy sem, aztán a játékbeli sensit pedig először ugyanolyan arányban lejjebb venni amennyivel nőtt a dpi-d, és utána el lehet kezdeni akkor ingame sensiben lefele menni amig el nem éred a kívánt lassúságot/pontosságot.

Windows sensihez ne nyúlj, az maradjon alapon.

[ Szerkesztve ]

(#100211) Polllen


Polllen
nagyúr

Jól van, meggyőztetek, átrakom akkor a CPI-t 1600-ra és majd a játékokban állítgatom a sens-t.

Köszi! :R

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#100212) Csandi válasza Polllen (#100211) üzenetére


Csandi
őstag

[link]

Ezt tudod használni játékok közötti sens konvertálásra, hogyha azt akarod, hogy mindenben ugyanolyan legyen (nekem mindenhol ugyanannyi centi egy 360)

(#100213) Polllen válasza Csandi (#100212) üzenetére


Polllen
nagyúr

:R

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#100214) 4nick8 válasza Mephike (#100206) üzenetére


4nick8
őstag

Az megvan hogy bár négy közepes talp van az egéren de az alján a kialakítás lehetővé teszi nagyméretű talpak felrakását is?

(#100215) 0xmilan válasza Synthwave (#100199) üzenetére


0xmilan
addikt

A 49 grammot a te irasodbol vettem. :P

Viszont most megmertem es tenyleg 50g folott van. :'(

Az rtings review ezzel szemben 42.6 g-nak irja. :F :F

[ Szerkesztve ]

(#100216) Csandi válasza 0xmilan (#100215) üzenetére


Csandi
őstag

Sajna nem pontosak az egerek megadott súlyaik, pici eltérés mindig van. Illetve vezetékes egér esetében a kábel nélküli súlyt szokták megadni. Te képeden pedig kábellel van.

(#100217) 0xmilan válasza Csandi (#100216) üzenetére


0xmilan
addikt

Hat ha nem gond, akkor nem fogom rola levagni a kabelt csak azert, hogy megnezzem, anelkul mennyi lenne. :DDD

(#100218) Csandi válasza 0xmilan (#100217) üzenetére


Csandi
őstag

nyilván szét lehet szerelni és lecsatlakoztatni. de igen fölösleges, ez ennyi

(#100219) pruzsi


pruzsi
őstag

Szép napot !
Egy ideje rosszalkodik a logitech g402 hyperion fury egerem 8 éves legalább. Mindenféleképpen elküldöm majd javittatni itt egyik kollégahoz.

Múlt héten akciósan lehetett volna venni 15 ért ugyan ilyet de lemaradtam róla. Vissza olvasva a fórumot igazából nem egy ajánlott egér ez. Utóbbi években visszaesett az alkatrészek / összeszerelés minősége ?
Ez az első egerem ami ennyit bírt a régebbiek 1-2 évig bírták .

Szóval tudnátok ajánlani egy jó minőségűt ami legalább ugyan eddig bírja ,kialakítás szempontjából ez nagyon jó volt.
A fő 3 gombot és egy oldalsot szoktam néha használni.
Fix 1600dpi szokott menni. Nem kell világítás stb.

10-30k között keresek utódot :)

optikai, vezetékes ,usb,
Vezeték nélküli sose volt de régen azt mondták "késik" meg elem töltögetéshez nincs kedvem

Igy fogom az egeret ,

[kép] [kép] [kép]

(#100220) Synthwave válasza 0xmilan (#100217) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az a hivatalos oldalról származott, azóta már lemértem.

Amúgy ha szereted, én nem cserélném le. Egy szett Huano Black Shell Pink Dot kapcsolót bele, egy bungee-t + egy Corepad grip tape szettet rá, aztán csuhajja.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100221) Synthwave válasza pruzsi (#100219) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Szóval tudnátok ajánlani egy jó minőségűt ami legalább ugyan eddig bírja"

Ha nem egy régi, elavult konstrukciót akarsz ajánlásnak kapni, akkor ilyen nincs, tekintve, hogy nem látunk a jövőbe.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100222) Csandi válasza pruzsi (#100219) üzenetére


Csandi
őstag

Régen késett, 2018 óta (eredeti g pro wireless óta) van lagmentes wireless technológia, ma már minden wireless egér lagmentes. (jó lehet vna 1-2 fos ami nem az de én nem tudok ilyenről)

Illetve elemesek max a budget egerek (pl a razer hpyerspeed modellek), amúgy akksis, kábellel töltősek a rendes wireless egerek, akksi idő meg pl. logi esetében több hét, de a rosszabbaknál is legalább 1-2 nap. (de amúgy meg van akksis budget egér pl. a VXE R1 széria most, ami szintén lagmentes wireless)

[ Szerkesztve ]

(#100223) Zaied válasza 0xmilan (#100195) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Ha esetleg megválnál tőle engem érdekel a Xlite kábeles :D

(#100224) Synthwave válasza Zaied (#100223) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA



:DDD

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100225) pruzsi válasza Synthwave (#100221) üzenetére


pruzsi
őstag

Hát ez nagy kár , de azért csak van olyan ami már 5-6 éve a piacon van és elégedettek vele ?

Van külföldi teszt oldala akkor esetleg ahol összegének pár száz patkányt ?

(#100226) Synthwave válasza pruzsi (#100225) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ami 5-6 éve piacon van, az már gyakorlatilag minden szempontból elavult, és pont igazán már nem is ajánlható egyenes arccal. Az utóbbi 2-3 évben óriásit fejlődött a szegmens.

Nem tudok róla, és nagyon kevés az olyan forrás, ahonnan valóban hiteles információk szerezhetők.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100227) pruzsi válasza Synthwave (#100226) üzenetére


pruzsi
őstag

Az utóbbi 2-3 évben óriásit fejlődött a szegmens.

oh ,nem követem az egereket, milyen újítások vannak?

És van ajánott az újak között amik már korszerűá technikával vannak megáldva vagy ezek csak high end expensive patkányok?

(#100228) Csandi válasza pruzsi (#100227) üzenetére


Csandi
őstag

Kis túlzással tulajdonképpen 20 ezer fttól már minden egér korszerű technológiával van megáldva (ebbe a lagmentes wirelesst is beleértve). Töltsd ki a kérdőívet és tudunk ajánlani

(#100229) pruzsi


pruzsi
őstag

1. Mennyi a keret? 10-25k
2. Használtpiac játszik? nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik? csak ha ingyen viszik hozzáka ajavítandó cuccot
4. Mire használnád az egeret? jaték(offline), photoshop
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? palm [kép] [kép] [kép]
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. 20cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? 1600dpi
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) 1 oldalsó gomb

Közben nézelődtem: ugyebár ez van most,
Logitech G402 Hyperion Fury 20k
_________________________________
Ezek milyenek?
Logitech G502 X 25k
Logitech G502 Hero 15k
Razer DeathAdder V3 Esport 24k
Razer Basilisk V3 22k
SteelSeries Prime Pro Series 13k akciós 1 helyen amúgy 22k
Corsair Sabre Pro 18k (világítás mentes)

[ Szerkesztve ]

(#100230) koxx válasza pruzsi (#100229) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

DAV3 a legjobb sztem mind közül.

(#100231) Csandi válasza koxx (#100230) üzenetére


Csandi
őstag

+1

(#100232) pruzsi válasza koxx (#100230) üzenetére


pruzsi
őstag

Attól tartok hogy, hüvelyk ujjam nem fog az oldalsó gomb alá férni, vagy az egérpadot súrolnám vagy a gombra kellene helyezni. 8 év után nem lenne könnyű megszokni nem mintha egy olyan nagy kényelmi funkció lenne de a g402 ebben jó volt.

(#100233) Csandi válasza pruzsi (#100232) üzenetére


Csandi
őstag

Nagy egér a deathadder, simán odafér az ujjad.

(#100234) Synthwave válasza pruzsi (#100227) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egyre tökéletesebb szenzorok, egyre könnyebb vázak, minőségibb kapcsolók, már az optikai switch-ek sem ritkák (ezek mondjuk nem a lieblingjeim), jobb kábelek, reszponzívabb wireless, valós 1 kHz feletti polling rate-ek, alternatív anyagok (rostokból álló plasztik, magnézium, szénszálas kompozit, 3D nyomtatott cuccok/mod kitek), gyarapodnak a teljesen PnP (driverless) eszközök, elkezdett szárba szökkeni a felhős driver, és gyakran már az utolsó kínai "dzsunkákban" is high-end hardver van. Már vannak 30 (!) gramm alatt vezetékmentes (!) egerek is.

tl;dr: Össze sem lehet hasonlítani a kínálatot a néhány évvel ezelőttivel.

A DA V3 eléggé ott van a szeren, bár lehet, hogy egy-két részlete nem lesz annyira időtálló (nem tudom, ez megeshet, hogy csak a V3 Próra áll).

A Corsair Sabre sem rossz, eléggé össze van rakva, csak az iCUE-t ne telepítsd mellé, mert az egy csövesbánat. Szerencsére nem is muszáj.

A SteelSeries Prime (kizárólag a kábeles) szintén egy kellemes alternatíva, olcsón.

Picit nehezebben pedig ott van a full PnP Zowie EC1-C/EC2-C, amit úgy építettek, mint egy tankot. Szóval szokásos Zowie. Összeszerelési minőségre ez a top kategória, ha hosszú távra akarnék valamit és nem kellene ultrakönnyű cucc, valószínűleg ezt venném. Ez sem tégla azért, de nehezebb, mint a többi – a G402-dnél mindenesetre még ez is számottevően könnyebb .

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100235) koxx válasza Synthwave (#100234) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Dav3-nal a gorgo/encoder a gyenge lancszem. En 2 hetesen kicsereltettem az encodert ttc goldra es most nagyon kiralyul mukodik.

(#100236) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Nem vártam végül a VXE R1 Pro Max-ra. Beruháztam a nemrég linkelt jóárasított lamzu atlantisra (nem a v2) és artisan classic zero xsoft padra. Kana v2 és qck+ na'vi padot váltottak (nem mia darab egyik sem)
Hát ekkora különbségre gondolni se mertem volna. Ég és föld a kettő.
Kicsit bánom hogy nem hamarabb léptem meg a dolgot, iszonyat kényelmes használni.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#100237) Synthwave válasza Stigma.HC (#100236) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Artisant tőle vettél? :))

Amúgy egen, ez már nagyon más liga, mint a Kana és a QcK.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100238) Stigma.HC válasza Synthwave (#100237) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Tőle szerettem volna csak nem válaszolt a megkeresésre :DDD Szóval első körben maradt egy s méretű pad próbának boltból. De majd még próbálkozok nála egy rendes méretűt beszerezni mert nagyon bejött ez a fajta.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#100239) Synthwave válasza Stigma.HC (#100238) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Néha kicsit nógatni kell. :D

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100240) koxx


koxx
MODERÁTOR

Razer DeathAdder V3 Pro 41k-ért bezsákolható emagon, ennyiért még nem is láttam újonnan.

(#100241) Csandi válasza koxx (#100240) üzenetére


Csandi
őstag

Na erre még a 15% dolgozói kedvezmény rokontól és elképesztően olcsó :DDD

(#100242) koxx válasza Csandi (#100241) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

:Y úgy már nagyon baráti

(#100243) Csandi válasza koxx (#100242) üzenetére


Csandi
őstag

Mondjuk nekem nem kell ergo de haveromnak igen, így rá is csaptunk neki :K

(#100244) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Végül az ár döntött 13k ért a SteelSeries Prime válaszottam, kicsit még szokatlan.

Jó tanács érdemes előre leszedni a software-t hozzá meg alapból valami 200 dpi-vel indult,így kicsit időigényes volt a-b jutni :D és volt egy firmware frissítés is rögtön.

(#100245) #02260224


#02260224
törölt tag

[link] Ezt milyen gyorsan elkapkodják, vasárnap, amikor rendeltem , még 20+ volt :D

(#100246) geckowize válasza Synthwave (#99252) üzenetére


geckowize
őstag

Szia,

Köszi a választ!
Késve bár, de törve nem, én is válaszolok végül a kérdésre:
Nem tudom, hogy más játékban is előjött-e valaha, mert csak CoD:MWIII/WZ-vel játszom.

A hsz-em után az egyik fórumtárs megkeresett és megpróbáltam megjavíttatni (TTC Green encodert és Tiger Ice V2 pötyi talpat kaptak), viszont továbbra is előjön a probléma mindkét egérnél.

Így inkább új egér után nézek, emiatt a kérdésekre válaszolok:

1. Mennyi a keret?
30k körül, de max 40k.

2. Használtpiac játszik?
Nem.

3. eBay, külföldi rendelés játszik?
Nem.

4. Mire használnád az egeret?
Főleg CoD:MWIII/WZ, tehát online multiplayer fps.

5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?
Fingertip.

6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben.
19-20 cm.

7. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
Eddig 3200 dpi / 500 Hz polling rate / kezdeti 10 in-game sensitivity-ről már fokozatosan 20-ra állítottam. Kipróbáltam 800 dpi / 1000 Hz / jóval kisebb in-game sensitivity-n (6.5), de számomra úgy játszhatatlan volt.
Most a 2000 dpi / 1000 Hz / 20 in-game sens-et szokom, miután láttam az egérajánlóban, hogy a G102 ajánlott max dpi-je 2000.

8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
Bal oldali 2 gomb szükséges.

Amiket eddig kinéztem, viszont nehéz a döntés:
- Endgame Gear XM1 RGB (Dark Frost) // nem tudok semmit felhozni ellene, csak jó review-kat látok, viszont érdemesebb lenne inkább a szinte semmivel sem drágább XM1r inkább?
- Xtrfy M42 (White) // félek, hogy a lyukacsos kialakítás miatt úgy fog kinézni rövid időn belül, mint az összefoglalóba linkelt mocskos, gusztustalan példa :D
- Xtrfy M4 (White) // ugyanaz a fenntartás mint előbb a lyukacsos kialakítás miatt
- SteelSeries Aerox 3 // ugyanaz a fenntartás mint előbb a lyukacsos kialakítás miatt
- Lamzu Atlantis OG V1 // az egyik általam követett CoD-os content creator használja és kegyetlen amit művel vele, emiatt gondolkoztam el rajta, de ez a modell már elég régi és nem igazán érzem, hogy annyira szükségem lenne a vezeték nélküli feature-re
- Lamzu Atlantis OG V2 Pro // vezeték nélküliségről ugyanaz, mint előbb, ez már kicsit túllő a kereten is (42k), ráadásul úgy, hogy a 4K dongle-t még külön 6k-ért kell beszerezni, nem tudom mennyire számít...

A válaszokat előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#100247) mert_csokis válasza geckowize (#100246) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Szia!
Az M42-est tudom ajánlani. Főleg, amilyen áron adja most a Pixel.
Az enyém tegnap érkezett, még ismerkedési fázisban vagyunk.
Fehéret nem akartam, így a kéket (Miami Blue) vettem végül. Élőben világosabb árnyalat, mint a gyári képeken. Nagyon csecse. :D
A fogás nálam is fingertip, csak 18cm-en.
A cserélhető, moduláris hátsó rész zseniális. Emiatt a takarítása is egyszerűbb lesz, hiszen csak leemeled és kifújod. Szóval ez ne tartson vissza. Az illeszkedés pedig milliméter pontos.
Ennyiért szerintem bitang ajánlat.

Air Jordan 1 Low G (DD9315-101) 42-es méretben eladó

(#100248) #02260224 válasza geckowize (#100246) üzenetére


#02260224
törölt tag

Esetleg Endgame OP1 ? Moduláris a felépítésű, lehet kapni extra kábelt, extra switcheket hozzá, elég sok videó van róla a youtubeon. [link]

(#100249) Curtain


Curtain
senior tag

Sziasztok! Imádott Logitech g402 egerem már kicsit leharcolt állapotban van, gondolkozom a cseréjén. A g502 megéri a felárat a 402 vel szemben? Mert ha nem akkor inkább veszek mégegy 402-t.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#100250) Zin


Zin
senior tag

Warzone 2.0- hoz mit ajanlotok?Konzolon játszok,egér-bill kombóval . PC-m is van de régi játszhatatlan rajta a jatek, azert kenyszerultem konzolra...

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.