Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100051) koxx válasza F_Zolee (#100050) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Olcsobb ha veszel neki patikaban egy doboz fuldugot

(#100052) Csandi válasza -FreaK- (#100049) üzenetére


Csandi
őstag

X2 minim volt, túl rövid. Sima X2 helyett meg inkább Sora V2

Igen reméltem hogy lesz valami konkrét válasz, hogy “na ez kell neked”, de végül így lesz a legjobb :D

(#100053) -FreaK- válasza Csandi (#100052) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én az X2H-t írtam, nem a simát ;) kicsit hátrébb van és talán nagyobb is a púp, ez direkt claw-ra van kitalálva, én a helyedben beraknék egy normál méretűt a csomagba :D

(#100054) Csandi válasza -FreaK- (#100053) üzenetére


Csandi
őstag

Mostmár előbb megvárom ezeket :D

(#100055) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok !
A XTRFY MZ1 egeremhez hol tudnék venni USB kábelt? Úgy néz ki megtört. A egér még kiváló és nem akarnám cserélni.

(#100056) Synthwave válasza F_Zolee (#100050) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egyiknek sem, legalábbis az értelmesek között. Maximum halkított kapcsolót tudsz venni, amit aztán beleforrasztasz.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100057) Synthwave válasza Csandi (#100052) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Cooler Master túl pleb? ;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100058) F_Zolee válasza Synthwave (#100056) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ennyire azért csak nem rossz a helyzet. :D Nem arra gondoltam, hogy néma legyen csak ne erős. Sima vezetéknélküli rapoo egerem pl jobb ilyen szempontból de az meg kicsi.

(#100059) Synthwave válasza F_Zolee (#100058) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De, a halk kattintás egyáltalán nem jellemző a korrekt szegmensre.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100060) Csandi válasza Synthwave (#100057) üzenetére


Csandi
őstag

Rövid, meg ilyen sima segges formából elég lesz a Sorat kipróbálni most.

(#100061) Szellem. válasza Synthwave (#100059) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Mester!

Véletlenül nem készül nálad a boszorkánykonyhában erről az egérről teszt?
Asus Rog Keris II Ace
Izgalmas kis jószág. 54 gramm, 4K/8K elérhetőség, stb.
Ha jó lett volna a számomra a forma, akkor a mai napig a Harpe Ace Aimlab egeret használnám.

(#100062) Synthwave válasza Szellem. (#100061) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem, szerintem holnap jön le hírben. Mindenesetre már megírtam.

Papíron jónak tűnik, de érthetetlen módon hot swapes kapcsolófoglalatok helyett optikai switch-ek vannak benne, ami meh...

Enélkül lényegesen kevésbé vonzó bármilyen ASUS egér, szóval nem tudom, minek variálnak a "különlegesnek" mondható részletekkel. Szerencsére az 54 gramm miatt különösebben nem izgat.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100063) Szellem. válasza Synthwave (#100062) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem tudom, nekem tetszik. Anno mondtam is az egyik itteni kollégának, hogy nekem a Harpe Ace Aimlab nagyon tetszett. Piszok reszponzív egy egér volt. Csak sajnos a formája sehogy nem illett a kezembe. De engem viszont izgat. Nyilván a hotswap az az Asus különlegessége, de szerintem az utóbbi időben jó irányt vettek fel.

De köszi, hogy megírtad. Ha véletlenül kerül hozzád belőle tesztre, örömmel olvasnám a művedet. :R

Mondjuk egy dolgon még erősen dolgozhatnának az az Armoury Crate szoftver. Mert az egy Monster.

[ Szerkesztve ]

(#100064) coolpet


coolpet
senior tag

Sziasztok!

Összefoglaló, hozzászólások keresése nélkül, egy sebtében ajánlott egértipp?

15K, rádiós / BT, palm, halk gombok, görgő, oda-vissza gomb, tartós, kényelmes.

Nem kell 40g, 2000Hz, rgb, beállítószoftver, makró stb.
Laza nem kompetetive gaming, munka, browsing a cél.

tippek? 2-3 is jöhet.

(#100065) koxx válasza coolpet (#100064) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Összefoglaló, hozzászólások keresése nélkül

Nem véletlenül van paraméterek megadása az összefoglalóban. Így senki nem fog neked egeret ajánlgatni.

(#100066) coolpet válasza koxx (#100065) üzenetére


coolpet
senior tag

Szia, legyen!

1. Mennyi a keret? 15K
2. Használtpiac játszik? Nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik? Nem
4. Mire használnád az egeret? Office, lite gaming, single player
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? Palm
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. 17cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? 1600dpi
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) oda vissza dedikált gomb, görgő

Vezeték nélküli, megbízható, halk.

(#100067) 4nick8 válasza koxx (#100016) üzenetére


4nick8
őstag

Úgy hallottam valaki azt suttogta hogy Sprime PM1?

(#100068) koxx válasza 4nick8 (#100067) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

:Y
Áh most nézem, kisebb mint a Thorn :o

[ Szerkesztve ]

(#100069) Zaied válasza coolpet (#100066) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

VXE R1

(#100070) coolpet válasza Zaied (#100069) üzenetére


coolpet
senior tag

Köszönöm!

(#100071) 4nick8 válasza koxx (#100068) üzenetére


4nick8
őstag

és teljesen más az alakja is.

(#100072) F-ECT$ válasza Oposszum (#100030) üzenetére


F-ECT$
titán

A VXE R1 sorozatból az SE is ajánlott?

Dive ever, work never.

(#100073) FireKeeper válasza F-ECT$ (#100072) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

abban van a legtöbb kompromisszum, de az árához képest még így is elég jó.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#100074) Oposszum válasza F-ECT$ (#100072) üzenetére


Oposszum
tag

Jó egér az árához képest (ahogy FireKeeper is írta), szeretem is, de nekem második egér. Ha main-t vennék akkor inkább az R1 vagy a többi drágább verziója, ennek az aksija a leggyengébb pontja a tapasztalataim alapján, az R1-re egy kicsivel jobb üzemidőt ír a gyártó.

[ Szerkesztve ]

(#100075) Polllen válasza Oposszum (#100074) üzenetére


Polllen
nagyúr

Amúgy ez működik vezetékes módban is? Vagy olyankor csak tölt?

Még nem vettem semmit, de a listán egydül a VXE R1 van.

Arra jöttem rá, hogy a gémer gépnél a vezetékes mód lenne a nyerő, ps5-ben akkor maradhatna fixen a vevő és le van fedve minden. (Lévén, hogy a gémer gép és céges noti egy KVM kapcsolóval dockolva ugyanazt a bill-t és egeret használja.)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#100076) -FreaK-


-FreaK-
veterán

"...I made mistakes along the way, but I am proud of what I was able to accomplish with the Hydrogen 2. That being said, I will be shutting down the business...."
Atompalm

(#100077) DevilMaestro


DevilMaestro
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném lecserélni az Asus Rog Gladius 3 Aimpont egeremet, egy kényelmesebb egérre. Pár óra aktivitás után mindig azt veszem észre, hogy a kisujjam lecsúszik az egérről és az egérpadot 'simogatja'.

1. Mennyi a keret? Nincs.
2. Használtpiac játszik? Nem.
3. eBay, külföldi rendelés játszik? Csak, ha a garanciális ügyintézés normálisan működik.
4. Mire használnád az egeret? Böngészés, multitasking, játék (nincs hardcore fps).
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? Ha jól látom a kép alapján, Extended finger grip.
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. 18/9.
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? 6-7000dpi .
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) wireless és ne legyen lyukacsos a teteje.

(#100078) koxx válasza DevilMaestro (#100077) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

'Végtelen' sok opciód van.
Lamzu maya/atlantis v2, Pulsar X2H/X2V2, Gpx2, razer viper v2 pro, sprime pm1
Most így hirtelen ezek ugrottak be
6-7k dpi az elég durca azért

[ Szerkesztve ]

(#100079) koxx válasza 4nick8 (#100071) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen és a dav3 pronál kisebbek :))
Nagyon kipróbálnám a pm1-et, razerhez képest már elég jelentősen könnyebb. Mondjuk fogásra nekem még megfelelt a pulsar x2 is.

(#100080) Oposszum válasza Polllen (#100075) üzenetére


Oposszum
tag

Persze, működik, lényegében vezetékesként is használható.

(#100081) PCProfessor válasza Khaosz55 (#100055) üzenetére


PCProfessor
aktív tag

Ha nem akarsz kókányolni vagy te magad nem tudod kicserélni, ő a te embered.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#100082) DevilMaestro válasza koxx (#100078) üzenetére


DevilMaestro
csendes tag

Köszönöm szépen az ajánlásokat! Egy sprime pm1 jó vételnek tűnik.
'6-7k dpi az elég durca azért'
Szükségem van rá, lg 42c3 nagy felület és nem szeretem emelgetni az egeret, csuklóból mozdulok, nagyon ritka hogy a kar is dolgozik. :)

(#100083) koxx válasza DevilMaestro (#100082) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Bizony jo, raadasul most mar itthon is kaphato :)

(#100084) Fastfact


Fastfact
csendes tag

Sziasztok!
Home officeba szeretném ha ajánlanátok lehetőleg vezeték nélküli egeret.
Az irodában Logitech M500-at (sima, nem S) használok kb 6 éve
1. Mennyi a keret? Max. 20-30 ezer Ft
2. Használtpiac játszik? Igen
3. eBay, külföldi rendelés játszik? Igen
4. Mire használnád az egeret?
Home office: Excel, képszerkesztés, böngészés. Nem játszok.
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?Jobbkezes vagyok, fingertip, 1-2-2
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. 21 cm (Főként emiatt kérem a segítségeteket :D)
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
Ezt számszerűen nem tudom, a fent említett egeret alap beállításon használom Win 10-zel 2 db Full HD monitorral
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
Igazából az M500 felszereltsége: dedikált vissza, előre gombok, görgetés 4 irányba, infinity scroll nem szükséges.
Előre is köszi! :)

(#100085) Synthwave válasza DevilMaestro (#100082) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

2x24"@1080p átlóban kb. 10 cm 1600 cpi-vel, gyakorlatilag kizárólag csuklóból.

:F

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100086) Szellem.


Szellem.
nagyúr

(#100087) Synthwave válasza Szellem. (#100086) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

I'd like to have EXclusivity. Below 40 grams or something.

#LIKENOW

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100088) FireKeeper válasza Fastfact (#100084) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Ha az oldalra görgetést el tudod engedni, akkor VXE R1 Pro/Pro Max.
ha kell bluetooth is, akkor sima R1, de ha megtudsz élni nélküle akkor a Pro-t vedd jobb üzemidő és coating miatt.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#100089) skilleeer


skilleeer
csendes tag

Hali,
Kis update:
Nyugdíjaztam a régi EC2-A-t, nagyon szerettem, de valahogy egy icipicit mindig is nagynak éreztem, de még a tűréshatárba belefért (nincs valami nagy kezem). A forma nagyon bejött és kicsit boomer a felfogásom, így értelemszerű volt az upgrade: EC3-C. Pár milivel kisebb, könnyebb, újabb.
Aztán úgy voltam vele, hogy nem pár hónapra tervezek vele, hanem több évre, így EC3-CW uccu neki. Nálam van már 2 hete. Azt kell mondjam, hogy hamarabb meg kellett volna lépnem a cserét. Nem hittem volna, hogy pár mili ennyit számít az átlagosnál kisebb kezemnek (palm grip). Minőségben, súlyban is nagyon nagy az előrelépés. Oldalsó gombok feszesek, nem lötyögős mint a korábbi szériáknál, a görgője érzésre nagyon jó, de hangosnak találom. Anyagminőség kiváló. Jól néz ki a Wireless dock, ami egyben receiver is. Pluszba van hozzá sima usb stick receiver, ez kicsit érthetetlen volt elsőre, de ha belegondolunk, hogy eSport fejlesztés, (kvázi lanokra jársz vele) akkor inkább a dock veszti értelmét.
Megérte-e az árát? Nézőpont kérdése. Én biztosan kihagynán a dockot a képletből és faragnék az árból és külön megvehetővé tenném. Szerintem nem indokolt 50-60k. (ennyiért van a könnyebb logitech, hosszabb akku idővel, jobb latencyvel)
Írták páran, hogy a Zowie le van maradva és pl. ebbe a példányba sem a legfrisebb elérhető szenzort rakták és versenytársaihoz képest nehéz. De erről az jut eszembe (kis túlzással), mikor az űrhajókba a kiforrott múltszázadi processzorokat használják.
A gyári talpak sem a legjobbak, valószínűleg cserélni fogom.
Összességében elégedett vagyok vele, mert a formája és ahogyan illeszkedik a kezemhez/játékstílusomhoz kárpótol mindenért.
(pro tip: szvsz vezetéknélküli verziót akkor válasszátok, ha nagyon indokolt, mert egyébként a kábeles verzió könnyebb és a vezeték kicsit meg van emelve az egér tövénél, paracord gyárilag, így nem olyan zavaró és FELE annyiba kerül)

(#100090) Synthwave válasza skilleeer (#100089) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Pulsar Xlite v3 Minit nézted? Csak mert echte ugyanaz a méret és forma, top notch hardver, ráadásul jóval olcsóbb + jóval könnyebb. És nem gagyi.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100091) skilleeer válasza Synthwave (#100090) üzenetére


skilleeer
csendes tag

Néztem és abszolút igazad van, nagyon szimpatikus darab nekem is, valaki ajánlotta innen korábban (lehet pont Te voltál). De a "boomerségemnek" köszönhetően elengedtem és maradtam a "jó öreg bevált Zowienal" plusz külföldről kellett volna beszerezni és a Zowie-ra kaptam egy visszautasíthatatlan 27%-os diákkedvezményt :DDD
Ettől függetlenül nagyon szívesen kipróbálnám!

[ Szerkesztve ]

(#100092) Synthwave válasza skilleeer (#100091) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hiba volt, de te tudod.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100093) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

ASUS ROG Keris II Ace.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100094) koxx válasza Synthwave (#100093) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Csinalhattak volna 3-4mm-rel hosszabbra.
Jo masszivan draga lesz itthon ha jol sejtem (55-60k)

(#100095) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok!

Kicsit nézelődtem a topikban és megtoltam a keretem, tudnátok javasolni, hogy mit lenne érdemes vennem:

1. Mennyi a keret? 25-30k
2. Használtpiac játszik? Nem, tartok a meghibásodástól
3. eBay, külföldi rendelés játszik? Lehet, de az itthoni bolti garit preferelnám
4. Mire használnád az egeret? Iroda + fps gaming (Apex, Cod, Bf) (Konzolon az egeret elengedtem)
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? Palm
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. Most nem tudom lemérni, de a Logi G102 teljesen kényelmes.
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? Windows default érték, 950 DPI full hd monitoron
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) Előre, hátra gomb kell bal oldalt.

Ezen felül átgondolva a dolgokat a vezetékes egeret preferálnám. Láttam, hogy nem nagyon van már tudás beli különbség, de az akksi nálam egy plusz dolog, ami el tud romlani és macera a töltés. Ha pedig mindig bedugva használom, minek az aksi?

Méretben, tudásban az Endgame OP1 tetszett meg, főleg, hogy én is tudok benne kapcsolót cserélni, ha kidöglene. Lehet értelme emiatt ezt venni vagy álom, hogy 3-4 év múlva lesz még értelme kapcsolót cserélni benne? (Értsd: érdemes lesz inkább akkor az aktuális egeret megvenni)

Ha elengedem a moddolhatóságot, mi mást javasolnátok, lévén ez a keret alja? A Vaxee NP01s tetszene, de gariztatás kicsit lassú lesz oda-vissza postázgatva.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#100096) Csandi válasza koxx (#100094) üzenetére


Csandi
őstag

Mint a Superlight 2, a Beast X ek, Finalmouse, Zowie U2, 4K-s Vaxeek, meg majd a Viper V3 Pro (sőt ez több, mert 180 eur)

Sajna ennyik már a "csúcs" egerek és a Rog amúgyis mindig drágább volt mint mindenki más kb. (a csúcs alatt nem azt értem, hogy nincs jó/jobb egér olcsóbban, tudjátok mire gondolok)

[ Szerkesztve ]

(#100097) #02260224


#02260224
törölt tag

Eltűnt egy csomó webshopból (pcx, aqua stb.) az MM720. Érdemes még gyorsan venni egyet vagy megéri megvárni az újabb szállítmányt (már ha persze érkezik..)? Ráadásul az Amazonon is akciós épp (50%)..

Később ennek lehet cserélni a kapcsolóit ? Mintha ilyen lenne benne.

[ Szerkesztve ]

(#100098) Synthwave válasza #02260224 (#100097) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát nézd, ha kell, akkor nem érdemes halogatni.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100099) Synthwave válasza Polllen (#100095) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

G-Wolves Skoll SK-S (Mini), oszt jónapot.

Pixelben még van belőle, és 13-ért konkrétan ajándék. Patika kis cucc, leválasztható kábel, és csak a dobozban lévő extrák megérnek vagy 5-6 pénzt.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#100100) FireKeeper válasza Csandi (#100096) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

100 Eurós Lamzuk/Pulsarok, meg sub-50 Eurós VGN-ek mellett tényleg szimpla pénzkidobás nagy brand egeret venni, már akit csak a teljesítmény, és nem a körítés érdekel.

de azért a kínai gyártók is el tudnak szállni, Sprime is 50k körül van itthon, meg a RVMSE klón megnézium lyukas szarok is horror áron mennek.

@Pollen
ami kapcsoló az OP1-ben van, az kb örök élet kategória, mert optikai. viszont nem igazán van alternatíva ha másik kattintási érzetű kapcsolót próbálnál ki (asszem 1 fajta van ami kicsit puhább mint a gyári, sokak szerint az is kemény). néma opció meg egyáltalán nincs.

viccet félretéve én próbálnék vadászni használtan egy logi G Pro X superlightot (v1), mert ahhoz lehet kapni hotswapos kapcsoló PCB-t amiben forrasztás nélkül lehet cserélni kapcsolót. tudom félsz a meghibásodástól, de ennek a kombónak pont az a lényege hogy egyszerűen javítható/cserélhető.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.