Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Flashback


Flashback
addikt

Hát igen... szerintem elértük az inflexiós pontot. Most sokan fogják a másik oldalt választani.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#2) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

X teszt copy-paste. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) bepe79 válasza Flashback (#1) üzenetére


bepe79
addikt

A sötét oldalt?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Köszi a tesztet! Én maradok iOS vonalon.
Több,mint egy hete használom,teljesen rendben van. Gyors,mint mindig.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5) HarleyCustom válasza -secret- (#2) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az!? :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#6) -secret- válasza HarleyCustom (#5) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hát majdnem. Érted, irónia. :)

(#7) kengyel


kengyel
nagyúr

Köszi a tesztet ! Én is pár napja használom, megvagyok vele elégedve, a kamerán még lehetne csiszolgatni.

kengyel

(#8) Smiro


Smiro
senior tag

Baromi drága... és csak azt tudja lényegében, mint az olcsó társai. Hamar(-abb) lemerülni legalábbis biztos. Érthetetlen számomra, ennyi pénzt hogy képesek egyesek kiadni érte.

(#9) -secret- válasza kengyel (#7) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

A friss toplistákon csak 2 telefon került az XS elé.

[ Szerkesztve ]

(#10) HarleyCustom válasza -secret- (#6) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Értem persze. :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#11) kengyel válasza -secret- (#9) üzenetére


kengyel
nagyúr

Mármint fotózás terén, vagy mint készülék ? :)

kengyel

(#12) HKorn


HKorn
addikt

Jack átalakító, tok meg kábel 50-70 ezer Ft :Y :C

Teló biztos jó magában, szigorúan csak a készüléket nézve, bár mocskosul idegesítene hogy egy napot se bír ki az akksi, de ez az árazás ez konkrétan vicc.

Run&Ride

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

400eFt a legolcsóbb...

Lassan elérjük az a pontot, hogy nem "menő" az iPhone, hanem a "hülyevagyb@zmeg" szinonimája.

(#14) -secret- válasza kengyel (#11) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kamera értékelés terén.

(#15) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

"Emlékezzünk csak vissza az iPhone X dobozára, ami büszkén, félreérthetetlenül, nagy kontraszttal hirdette magán a notch meglétét, és most nézzük meg az azonos külcsínnel bíró XS-t: a csomagoláson és a gyári háttérképen is fekete háttérrel rejtegetik a szenzorszigetet, mintha ott se lenne."

Ez nekem is feltűnt. Egy pillanatig örültem, hogy talán nincs notch, és akkor a többi copycat gyártó is leszokik erről a nyavalyás találmányról, de nem... :O

Samsung Galaxy A54

(#16) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Reális a teszt. A taps részemről is elmarad. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17) Norb79


Norb79
őstag

A dualsimet teszteltétek? Mert itt a kettes számú lábjegyzetben azt írja az apple, hogy "Az eSIM technológia használatát egy még idén érkező szoftverfrissítés teszi majd lehetővé. Az eSIM-ek használatához mobilelőfizetés szükséges (egyes díjcsomagok akár a szerződés lejárta után is korlátozhatják a szolgáltatóváltást és a roamingot). Az eSIM használatát nem minden szolgáltató támogatja. Egyes szolgáltatók letilthatják az eSIM használatát a náluk vásárolt iPhone készülékeken. További információért keresd a mobilszolgáltatódat. A technológiáról a https://support.apple.com/kb/HT209044 oldalon tudhatsz meg többet.".
Vagyis még nem dualsim az xs csak majd az lesz vmikor.

[ Szerkesztve ]

(#18) -secret- válasza D1Rect (#13) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ez oké, de most a Mate 20 Pro-ra is 360k-t jósolnak. Szerintem az Apple elindított valamit...

Norb79: 12.1 fogja támogatni a dual sim-et 1 hónapon belül.

[ Szerkesztve ]

(#19) kengyel válasza -secret- (#14) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ezt még nem néztem meg, majd rákeresek. Ha nem nagyítunk a képbe semmi gond, viszont nagyítva látszik. De nem merülök bele ebbe a dologba, majd javítanak rajta.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#20) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

itt is tudtak elb*szni vmit, csak ekkora aksi fért bele, ennyi pénzért? :R

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#21) Norb79 válasza -secret- (#9) üzenetére


Norb79
őstag

Erről tudsz adni egy linket kérlek?
A 12.1-es dualsim infót meg köszi. :)

(#22) -secret- válasza Norb79 (#21) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#23) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Adnak a telefon mellé egy vezetékes fülest, amit nem tudsz használni a telefonnal, hacsak nem veszel plusz pénzért átalakítót? Ez mennyire szabályos? 🤔

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#24) -secret- válasza kakuk.tamas (#23) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De tudsz használni mert lighning-os fülest adnak.

(#25) Norb79 válasza -secret- (#22) üzenetére


Norb79
őstag

Nem erre, hanem a kamera sorrendre. ;)

(#26) #06658560


#06658560
törölt tag

Hát, home gomb nélkül az a rendkívül egyszerűen kezelés szerintem nagyon nem igaz, pláne olyannak, aki most gondolkodna el alma vásárláson.

(#27) kengyel válasza Norb79 (#21) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szerintem, erre gondolt.

kengyel

(#28) HarleyCustom válasza kakuk.tamas (#23) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem kell hozzá,ugyanis lightning végű. ! :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#29) HarleyCustom válasza -secret- (#24) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Megelőztél :R

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#30) yoogie válasza kengyel (#27) üzenetére


yoogie
aktív tag

(#31) -Skylake- válasza -secret- (#22) üzenetére


-Skylake-
addikt

Igen, csak a Mate 20 Pro az meretben az Xs Max es tarhelyben a masodik (256)valtozat. Es akkor mar is "nem inditott el semmit" az alma, mert 290-300e forint all szemben 500ezerrel. (Illetve 540e forinttal, mert Xs Max 256 GB + 29wattos gyorstolto, + USB-C - Lightnig kabel, hogy ra is tudd dugni szerencsetlen telefont a toltore.)

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#32) -secret- válasza #06658560 (#26) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

2 nap után nem hiányzik már a home gomb.

Norb79: link

(#33) Totheground válasza #06658560 (#26) üzenetére


Totheground
addikt

Kb 10 perc alatt lehet megszokni es egy nap utan annyira termeszetes, hogy a gomb lesz fura es lassu.

Egyebkent tenyleg felesleges a "konkurenciaval" hasonlitgatas, mert sokaknak az nem opcio. Nekem sem.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#34) kengyel válasza -secret- (#32) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ezt találtam meg én is, itt jól pontozták a készüléket.

kengyel

(#35) szanyi20


szanyi20
tag

Már két hete használom. Én nagyon szeretem. Ahogy az előttem szólók mondták, home gomb után kb 1-2 óra és már meg is lehet szokni a gesztusokat. Pár órával később próbáltam párom i8+-át aztán már legyintettem fel meg minden irányba, mire rájöttem, hogy ja ez itt nem működik... Nekem az i7 után nagyon nagy ugrás a kamerája és a sebessége is. A 12.1-est meg én is várom az esim miatt.

[ Szerkesztve ]

(#36) Ijk válasza Flashback (#1) üzenetére


Ijk
nagyúr

IOS erős betontömb az apple-nak, főleg hogy sok felhasználónak van mellette ipad-ja, mac-je és itt akkor már rendszerről beszélünk amibe nem illeszthető be az android. Ott van az iphone 7, 8 majd azokat veszik akik nem akarnak irreális összegeket telefonra elszórni. Az SE készleteket is gyorsan kisöprik most.

Nyilván lesz inflexiós pont. Nem tudom az eladási statisztikákat, de mindig rengeteg 1-2 generációs iphone-t láttam megjelenés után az embereknél, iphone x-et meg alig-alig. Persze a személyes tapasztalat nem reprezentatív, de elég árulkodó jel.

szanyi20: Érdekes ez a gesztusvezérlés. Blackberry OS is gesztusvezérelt volt, néhány BB fanon kívül mindenki nyígott hogy nincs home gomb, most meg mintha az apple feltalálta volna a spanyolviaszt.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37) jUUh


jUUh
addikt

Ennyi pengőért, durva. Vicces, hogy a nem tudom mekkora haszonkulccsal sem fér bele egy tok, egy gyorstöltő, a kábelek... :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#38) -secret- válasza jUUh (#37) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

50% (állítólag)

[ Szerkesztve ]

(#39) koshmar


koshmar
őstag

Le se írom, mit gondolok azokról, akik tényleg képesek 538 ezret kiadni ezért..

szerk: persze akinek 1000-szer ennyi pénze van, az kicsit más :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#40) janeszgol


janeszgol
félisten

Majdnem minden téren csúcskategória. A kamera (MA-s képek és videók alapján) és az akku nem az.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#41) nozs23 válasza koshmar (#39) üzenetére


nozs23
addikt

Jobb is. Mert mindenki arra költi a penzet, amire akarja. Es szerintem senkit nem erdekel, hogy mit gobdolsz roluk.

(#42) vasi89 válasza -secret- (#18) üzenetére


vasi89
addikt

az a 360 szerencsére a legtöbb helyen 300-310. Ami logikus is, szerintem a huawei nem meri drágábba nadni mint amennyibe a note 9 kerül. Sajnos a Samsungnak még mindig jóval nagyobb a hírneve mint a huweinek. Így a huawei egyenlőre még a "kedvező" árazással tud versenyben maradni. De valóban elindított valamit most az apple, hogy egyedül az árazáson kívül más innováció már nincs. Nekem 6 év ios után elég lett belőlük, még a sima X is 300nál kezdődik. Ez már tényleg nem arról szól, hogy ki teheti meg és ki nem, egyszerűen totálisan nevetséges ennyit elkérni egy vacak telefonért. De igaz ez az összes gyártóra aki 200 felett adja a telefonját, csak amíg a samsung, huawei, sony akárki rendszeresen csinál akciókat, amik miatt azért szolgáltatótól jó áron meg lehet már venni bármelyik márkát addig iphonet értelmetlen előfizetésben venni. És ez nem apple fikázás, nem véletlenül használtam sokáig az iost de az h az amoled kiejlző és a 18:9es képarányért fizessek annyit mint a bármelyik androidos csúcstelefonért az nálam már nem megy. Ennyit nem ér és nem is fog soha főleg h semmivel nem jobb vagy rosszabb a droid az ios-től, egyszerűen csak más.

[ Szerkesztve ]

(#43) -secret- válasza koshmar (#39) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha veszel egy 2 millió forintos autót az akkor azt jelenti, hogy 1000x annyi pénzed van? :P

(#44) mikej95


mikej95
aktív tag

Lassan egy centire kiáll az optika ezekből a hűdecsúcs telefonokból (nem csak az Apple termékeiről van szó), de véletlenül se tennék vastagabb házba, hogy elférjen egy normális akkumulátor. Hülyék lennének hasznos
újítást bevezetni, inkább 5 kamera, notch, ezernyi adapter. Ráadásnak itt ez a 1:2 távirányító képernyőarány minden gyártónál, azt a pár mm vastagodást észre se vennék az emberek. :(((

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#45) belan válasza koshmar (#39) üzenetére


belan
addikt

Hogy neked mi a sok és mi nem az más kérdés , lényeg hogy sokan meg veszik majd egy csúcs Samsung telefon is 330 ezer kb szerintem az a 70 ezer forint nem sok különbözet már főleg úgy hogy valaki ios szereti . Jó lett a teszt !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#46) kenwood


kenwood
veterán

180 gramm melle a 2600-as akksi nagyon karcsu,az S7 edge joval kisebb suly mellett kozel 40%al nagyobb.
Meg talan az ar es appleos hulyesegek (kiherelt nfc,wifi) felett kell atlendulni,es rendben van a keszulek.
mondjuk az ar annyira nem necces,mert 10 eve is eleg huzos volt az elso (normalis) iphone,es azota a regios versenytarsaknal 50-70% os novekedes volt a fizetesek medianjaban.
Ez inkabb csak itthon faj,mert nalunk a tobbsegnek egy havi fizujabol sem jon ki.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47) atike


atike
nagyúr

"a magas ár pedig csak afféle velejáró"

Hát na. Jó az ilyen "csak".... :U

(#48) koshmar válasza belan (#45) üzenetére


koshmar
őstag

Mindegy, ha milliárdos lennék, talán inkább ezt vettem volna (pusztán a státusz szimbólum miatt), mint a 42 ezres Redmi 4X-et :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#49) janeszgol válasza belan (#45) üzenetére


janeszgol
félisten

Arról nem is beszélve, hogy sokat cégesként adnak el szerintem, szóval...

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#50) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Hm.. Érdekes.. Más márkánál megszólják a terméket, ha drága. De az alma valamiért sohasem oka a magas árnak. Mert ALMA. Érdekes hozzáállás. A szokásos lúzerség mellet pláne:akku, wifi, nfc, nincs gyorstöltő még mindig nehogy csődbe menjenek, stb).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.