Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) Marci.32 válasza nyunyu (#10750) üzenetére


Marci.32
csendes tag

Köszönöm, akkor valószínűleg tényleg csak az alvó mód játszik. Az alaplap Gigabyte vagy Asrock lenne terv szerint.

Eddig nem nagyon találkoztam kimondottan olyan infókkal, hogy alvó állapotban mennyit fogyaszt egy adott konfig. Szerinted ennek utána tudok nézni valahol az említett 2 márka esetén? Vagy kizárólag teszteket kellene vadásznom, ha kinézek egy alaplapot?

(#10752) nyunyu válasza Marci.32 (#10751) üzenetére


nyunyu
félisten

Eddig nem nagyon találkoztam kimondottan olyan infókkal, hogy alvó állapotban mennyit fogyaszt egy adott konfig.

Egy korszeru tapegyseg+nem karacsonyfa alaplap 5-10W korul fogyaszt alvo modban.

Amig Asus lapom volt oldschool tapegyseggel addig ~30W volt a standby, ugyhogy muszaj volt full kikapcsolni vagy hibernalni a gepet.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10753) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

beleborult par csepp -annyira tenyleg nem tunt soknak- viz az MS Natural Ergonomic 4000be es par billt sajnos nem vesz be:S.

letezik valami alternativaja, vagy csuklotartos kenyelmes bill vonalon meg mindig ezt erdemes venni? esetleg van hasonloan kenyelmes nem osztott alternativa is? (bent normal billeket hasznalok ami a leutes szempontjabol nem mindig tunik idealisnak)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#10754) XtremLor


XtremLor
őstag

Tegnap "elfaradt" az mk710-em most fog menni garanciaba, remelem hamar vissza kapom....
Ebayrol rendelt touch pados bill is megjott, viszont nekem a minosege nem tetszik igy inkabb marad az eredeti elkepzeles, es rendeltem egy k400-at, masodlagos bill-nek jo lesz szerintem a tv ele, legalabb is jobb mint az olcsobb tarsai :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#10755) Jorus válasza proci985 (#10753) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én sört öntöttem bele pár cseppet, kinyírta nekem is. Melóba ugyanolyan vettem, igaz, nem is kerestem alternatívát, mert nagyon a szívemhez - és a kezemhez - nőtt.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10756) vlevi válasza Jorus (#10755) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Én sört öntöttem bele pár cseppet"
Már ne is haragudj, abból mit keres bárhol is "pár csepp"? Úgyértem, a mértékegység 1 korsó. Vagy beleöntöd az egészet a billentyűzetbe, vagy megiszod. A kettő között nincs átmenet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10757) nyunyu válasza vlevi (#10756) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezert iszom dobozos sort.

Konnyebb hazacipelni, mint az uvegeset, plusz sokkal nehezebb kilottyinteni.
Bonuszkent korsot sem kell mosogatni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10758) proci985 válasza Jorus (#10755) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, közben nekem is jön az utód egy másik nat ergo 4000 szemelyeben

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#10759) Crytek


Crytek
veterán

Valaki tudna ajánlani valami olcsó világítós (ne égesse ki a szemem hanem elég a lightos fény épphogy csak látszódjon) slim billentyűzetet?

Next PC Upgrade: 2022

(#10760) WolfheartGR válasza Crytek (#10759) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Jó szívvel nem. Mindenesetre az A4tech háza táján nézz körbe.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#10761) Crytek válasza WolfheartGR (#10760) üzenetére


Crytek
veterán

Igaz nem értem ezt a 'jó szívvel nem" sort ,de körülnéztem és találtam ezt: A4Tech-Kd-600L Számomra ez tökéletes lesz! :R

Next PC Upgrade: 2022

(#10762) WolfheartGR válasza Crytek (#10761) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Nem a minőségükről híresek az olcsó világítós eszközök...

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#10763) Jorus válasza vlevi (#10756) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az úgy volt, hogy a jobb kezem jobbról balra mozgott a billentyűzet felé, a Dréher Bak pedig az asztalon állt, ütközőpályán. És akkor hupsz. A lecsapó királykobra sebességgel kaptam utána, de - mivel még tele volt, és az üveg gusztusosan harmatos volt - elkéstem, és egy pocoknyeletnyi nedű a billentyűzetbe csorgott. Bahh.
Szétszedtem, szárítgattam, de belül a bill. úgy néz ki, hogy 5, egymáson levő fóliára vannak felgőzölve a vezető szálak, és ahol a sör hozzájuk ért, ott lemarta a vékony fémréteget, és csak a fólia maradt. Így jó néhány karakter elérhetetlenné vált. Próbáltam fabrikálni hozzá a hibás részre vmi kis nyákot, ami áthidalja a hibás részeket, de nem tudtam megoldani a fólia rögzítését sehogyse (vagy nem rögzült rendesen, vagy nem fért el a bill. házában). Aztán inkább rendeltem egy újat ugyanabból a típusból.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10764) Crytek válasza WolfheartGR (#10762) üzenetére


Crytek
veterán

Sosem vettem eddig 2k-nál drágább billentyűzetet.Eddig mindig sima alap slim volt. Én ezekkel tökéletesen meg vagyok elégedve. Csak sokat zombulok a gép előtt és este mivel nem nézem a billentyűzetet meg nem is nagyon látom sok az elgépelés.Így ezért akarok ilyen világítós cuccot venni.
Ez a 6k sok de ez van kell és kész.

Next PC Upgrade: 2022

(#10765) WolfheartGR válasza Crytek (#10764) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Mások vagyunk, én pl lassan elhatározom magam és veszek egy mechanikus Ducky-t valószínűleg. És az nem csak 6k lesz...

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#10766) vadorzó


vadorzó
aktív tag

Üdv!

Microsoft Sidewinder x4-ről van valakinek tapasztalata, véleménye? Mennyire ajánlott megvenni?

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#10767) WolfheartGR válasza vadorzó (#10766) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Sokszor ajánlottuk azt a billentyűzetet a kiemelkedő nKRO képességei miatt. Jobb oldalon fent megtalálod a keresőt, ha oda beírod a kulcsszavakat akkor jónéhány hozzászólást fog kidobni, ami erről szól.
Valamint ezt és ezt ajánlom elolvasásra. Ha személyes tapasztalatra is vágysz akkor őt keresd.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#10768) vadorzó válasza WolfheartGR (#10767) üzenetére


vadorzó
aktív tag

köszi

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#10769) need válasza WolfheartGR (#10767) üzenetére


need
addikt

üdv..

ebből a Microsoft Sidewinder x4 ha jól látom nincs magyar kiosztású nem..? vagy tévedek?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#10770) WolfheartGR válasza need (#10769) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Sajnos nincs. Uk vagy német van ami azért jó mert darabra annyi a bill rajta mint a magyaron. Tehát ha tudod a dolgokat fejből akkor nem jelent gondot a kiosztás.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#10771) csimika válasza WolfheartGR (#10765) üzenetére


csimika
csendes tag

Grat. Talaltal egy boltot ami a Ducky Nordic 105 gombos europai ISO kiosztasu billentyuzeteit arulja nemzetkozi szallitassal vagy ANSI 104 gombos lesz?
En is gondolkodtam mostanaban egy KMAC 2-n ([link]), de minden alkatresszel egyutt kb 150ezer folott lenne az ara, nem tudom a jelenlegi hamarosan 200 ezret ero billentyuzet melle van-e szuksegem meg egy ilyenre.

(#10772) SüdiLaller válasza csimika (#10771) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Mi kerül ebben ennyibe? És miért 260*110 es képet tesz fel a szerencsétlen róla? dafuq

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#10773) proci985 válasza csimika (#10771) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

svédeknél árulnak Duckykat 105gombos európaival, viszont csak nordik kiosztásuk van.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#10774) Sk8erPeter válasza csimika (#10771) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Neked túl sok a pénzed, nincs kedved nekem küldeni most a hétvégére? Úgyis utazom külföldre, jól jön bármi értelmetlenül elb@szható lóvé. :DDD (Igaz, jó hangulat mellett még egy egyestés nagyon ordenáré bekúrást is ezerszer értelmesebbnek érzek, mint egy 200 ezres billentyűzetet. :D)

Sk8erPeter

(#10775) Sk8erPeter válasza SüdiLaller (#10772) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ez csak 90*90 pixeles. Hát most érted, van, aki mondjuk Hummerrel gizdul, van, aki meg billentyűzettel. :DDD
A srácot egyébként nem kell komolyan venni, néha idejár trollkodni és vagánykodni a pénzével és az elképesztő sznob nagyarcúságával: [link].

Sk8erPeter

(#10776) WolfheartGR válasza csimika (#10771) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Még futok vele egy pár kört. De mindenképp tenkeyless cuccot szeretnék, piros megvilágítással a lehető leghalkabb switchekkel. Nem 200e-ért. Hanem reális áron. Ha tudsz valami értelmes alternatívát annak örülnék. Kiosztás az jobb lenne egy 105 gombos féle, de meg lehet szokni ugye majdnem mindent. Nem mostanában lesz beszerezve, meg nem is szoktam elkapkodni az ilyesmit.

Sk8erPeter: Ő lóvéja, csinál vele amit akar. Én inkább elkurv@znám, de nem vagyunk egyformák. :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#10777) Sk8erPeter válasza WolfheartGR (#10776) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Na, végre egy emberi hozzáállás! :DDD

Sk8erPeter

(#10778) SüdiLaller válasza Sk8erPeter (#10775) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag


bocs, benéztem :DDD

[ Szerkesztve ]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#10779) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Megérkezett a Rapoo E2700 Blade (fekete). Igazából azt kaptam amire "vágytam". Pici. Nagyon Pici. Gépelni abszolut alkalmatlan, de ez várható is volt. Top panel USB-be dugva nincs gond a szobán belüli irányítással. (hátul nem próbáltam, de nem is fogom, mert lusta vagyok :D )
A dedikált multimédia és böngészést gyorsító gombok hasznosak. A szálcsiszolt alu váz nagyon szép. (csak sajnos a fingerprint magnet "feladatát" is tökéletesen ellátja)

Összességében azt kaptam amiért fizettem. Kicsi, kompakt távoli kontrollercsomagot, amivel lehet filmezés közben navigálni a masinát, esetleg visszaírni egy-egy türelmetlen ismerősnek facebookon. :DDD

Azt tudja valaki, hogy smart tv-vel működik-e, úgy mint a K400?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#10780) Synthwave válasza Jorus (#10763) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"egymáson levő fóliára vannak felgőzölve a vezető szálak, és ahol a sör hozzájuk ért, ott lemarta a vékony fémréteget, és csak a fólia maradt. Így jó néhány karakter elérhetetlenné vált."

Azért ez elég szégyen, főleg ennyi pénzért. :(
Az én IBM-embe már belement vagy fél liter kóla / kakaó / tejeskávé / egyéb lötty, 5 tonna hamu és dohánymorzsalék, esetleg némi zsemle meg még ki tudja mi, plusz amikor QL-ben laggol a netem, ÜTÖM, de úgy TÉNYLEG. ;] A jobb shift műanyagja már meggörbült a záporozó csapások erejétől, de az összes gomb hibátlan. Meg sem merem említeni, hogy 3 éve vettem használtan 500 Ft-ért (Akkor is volt már vagy 5 éves. A másik 4 db ugyanilyet meg ingyen kaptam - amúgy 4 KRO, PS/2, fekete).

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#10781) Synthwave válasza WolfheartGR (#10776) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én egy ilyet vennék, de azonnal: OMGOMG. :DD :DD

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#10782) csimika válasza WolfheartGR (#10776) üzenetére


csimika
csendes tag

Ha nem akarod elsietni, akkor a Ducky sokfele switch es led kombinacioju billentyuzetet gyart, viszont a 105 gombos piacon meg csak most indulnak be. Erdemes varni ha az jon be.

Sk8erPeter: Alkoholra es kurvakra nem fogy a penz, szerencsere tudok billentyuzetekre es egyeb tech felszerelesekre sporolni. Ahogy neztem forumokon vaganykodas nagyon sok embernek a hobbija, nem csak hazankban. Kulonben tudnek sok masik topicban is sznoboskodni de valamilyen modon csak ezek a kattogo szarok erdekelnek ennyire. Kar hogy ilyen gazdasagban valoszinuleg lehetetlen az emberek nagy reszet rabirni hogy kockaztassanak egy kicsit a jobb gepelesi elmenyert, azt meg vegkepp nem varom el senkitol hogy 50ezer felett koltson billentyuzetre.

(#10783) vadorzó válasza need (#10769) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Matricát fogok venni én is, hogy aki nem tud vakon gépelni, az is tudja használni..

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#10784) Synthwave válasza vadorzó (#10783) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem egy nagy ördöngösség megtanulni úgy gépelni, hogy közben nem nézel le. Aztán már csak profitálhatsz belőle.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#10785) Sk8erPeter válasza csimika (#10782) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Kulonben tudnek sok masik topicban is sznoboskodni de valamilyen modon csak ezek a kattogo szarok erdekelnek ennyire."
Hála az égnek. :DDD

"Kar hogy ilyen gazdasagban valoszinuleg lehetetlen az emberek nagy reszet rabirni hogy kockaztassanak egy kicsit a jobb gepelesi elmenyert, azt meg vegkepp nem varom el senkitol hogy 50ezer felett koltson billentyuzetre."
Főleg, hogy ha azt vesszük, nagy általánosságban kijelenthető, hogy totál felesleges ennyi pénzt kivágni rá. Ha már költ az ember, akkor vegyen egy jobb procit, vagy költsön többet az új laptopjára, hogy jobb teljesítményt tudjon kisajtolni belőle, blabla... egyébként szerintem nem csak ilyen gazdasági helyzetben kiakasztóan sznob dolog csak úgy szórni a pénzt billentyűzetre. 200 ezer Ft? Basszus, annyiért vettem a jelenlegi laptopomat... (igaz, tök újonnan drágább lett volna, de használtan is szerencsére teljesen újszerűen kaptam meg) Jó, tény, van, aki laptopra is hajlandó költeni 600 ezer Ft-ot. Tényleg arra költöd a pénzed, amire csak akarod, félre ne érts, nem beleugatok, de annak fényében, hogy tudhatod jól, hogy az ide járó emberek 98%-a nem engedheti meg magának ezt a luxust, vagy nem is szeretné, mivel totál feleslegesnek tartja, még ha lenne is lóvéja rá (inkább mondjuk kisegít egy rokont, hogy jobb bútort tudjon venni a lakásába, vagy berakja bankba), akkor nem kicsit tűnik szimpla arcoskodásnak egy olyan mondat, hogy "minden alkatresszel egyutt kb 150ezer folott lenne az ara, nem tudom a jelenlegi hamarosan 200 ezret ero billentyuzet melle van-e szuksegem meg egy ilyenre." És akkor finoman fogalmaztam.

Sk8erPeter

(#10786) Synthwave válasza Sk8erPeter (#10785) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért egy ilyen jót tenne a darabokban heverő kezeimnek. Kár, hogy 82-es Sony Bravia-árban van..

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#10787) rhonin


rhonin
senior tag

Sziasztok!

Óriási billentyűzet problémám akadt. Egy asus x5dij notiról lenne szó amire ráfröccsent a citromos sör. Persze azonnal eltávolítottam és kivettem az összes gombot és kipucoltam az egészet, de sajnos pár gomb nem működik. Ami furcsa, hogy kb. egy helyen vannak a nem működő gombok. ( Enter, Backspace, á, ú, ó, jobb SHIFT, balra nyíl felfele nyíl és a numerikus részen a 8as gomb). Csinál még olyat is, hogy mondjuk lenyomom a numerikus padon az ENTER-t és beír egyszerre 5 karaktert és minden enternél ugyanazt az 5öt.
Szárítottam radiátoron azóta kb. 3-4 napot bevetettem a hajszárítót is, de még mindig nem működik. A szalagkábel számomra épnek tűnik.
Nem igazán szeretnék 15kért újat venni úgyhogy kérlek segítsetek megoldani.
Köszönöm előre is! :R

üdv.

(#10788) Csabi1984 válasza rhonin (#10787) üzenetére


Csabi1984
addikt

Ha gépezel ne igyál, ez főleg Laptopra értendő, sajnos laptop billentyűk elég kényesek. Van amikor hiába tisztítód meg többi gombra is kihat ahogy írtad a jelenséged! És ragadni fog valamennyire :((

(#10789) proci985 válasza Synthwave (#10786) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem rossz, bár ez is drága. meg ahogy olvasgattam teszteket kb mindig kijött, hogy az MS Natural Ergonomic 4000/7000hez képest az összes ilyen csoda elég nehezen indokolható. a Nat Ergo is eszméletlenül kényelmes, ha lenne belőle mechanikus is, akkor pedig gyakorlatilag meglenne a ultimate bill... bár úgy meg lehet picit hangosabb lenne.

szóval ha kényelmes bill kéne, akkor egy olyat próbálnék ki a helyedben, ára is eléggé baráti.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#10790) SüdiLaller válasza Csabi1984 (#10788) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

"Ha gépezel ne igyál," dafuq?! zéró tolerancia? A probléma már bekövetkezett, megoldás kell, nem oltás. Utólag okosnak lenni meg rosszabb, mint előre hülyének. Javítottam már jó pár notit, amibe belefolyt ez+az. De többnyire ilyeneket cseréltem hogy: wifi card, alaplapi usb kihalt, raktam bele pc-macisat, billentyű még egyikben sem adta fel a harcot. Legvégső esetben usb-s billt használsz.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#10791) rhonin válasza SüdiLaller (#10790) üzenetére


rhonin
senior tag

Csabi1984: köszönöm a megjegyzést, átadom asszonykámnak majd... :) de gondolom te is tudod milyenek a nők... :Y :W

A gombok leszedésén kívül még hogy tudnám még jobban szétszedni a billentyűzetet? Van rá mód, hogy kitakarítsam valahogy? USB-s bill csak szükségmegoldásnak jó.
Az igazság az, hogy 60-70k-t érő laptopba nem igazán van kedvem beleinvesztálni egy 15k-s billt. :U

(#10792) SüdiLaller válasza rhonin (#10791) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

kiszeded, de úgy látom annyira egyben van, hogy max csere, vagy szétfeszegeted, és alkohollal kitakarítod, majd összerakod (kókányolod)
Van egy oldal ahol 3-5K a laptopbill. megnéztem neked de ilyen pont nincs. 3-4 hét mire ideér Hongkongból, de még mindig jobb mint 18K-ért venni laptopbontóban.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#10793) Viper26


Viper26
nagyúr

Ezt néztem ki játékhoz, vélemény?

RAZER BlackWidow 2013

iPhone 15 Pro | FR 955

(#10794) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Logiteck K200 tulajok valamelyike le tudna nekem egy egyszerű dolgot tesztelni?
Ha nyomod a bal shiftet, és a Caps lock-ot felette egyszerre akkor érzékeli-e ha megnyomod a w-t?
Illetve ha a shiftet+w+v-t nyomod az r gombot érzékeli-e?

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#10795) rhonin válasza SüdiLaller (#10792) üzenetére


rhonin
senior tag

Szétszedtem. Tehát az összes nyomógombot leszedtem. De szerintem befolyt pár helyen az a fehér szilikon alá vagy vagy valahova ahova nem értem be tisztításkor. Ha jól tudom ragasztva vannak így nem tudom miként folyhatott egyáltalán be alá? :U

(#10796) Flashget


Flashget
félisten

Sziasztok.
Sima mezei felhasználásra kellene egy világítós bill. Este csak lámpával tudnék használni klavit, de annak a fénye meg zavarja a páromat.
Revoltec LightBoard XL3-ra gondoltam. Pro és kontra? Vagy jobb alternatíva van ettől és nem horror ára van?

Realme GT Master Edition

(#10797) batyesz


batyesz
tag

Tudnátok ajánlani egyet? Netezés, játék. Multimédiás + háttérvilágításos jöhet! :)

Minden lehetetlen, de semmi sem az.

(#10798) Jorus válasza Viper26 (#10793) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nekem az Ultimate verzió van belőle, és nagyon kellemes partner. :) A különbség a két bill. között elvileg csak a LED-es megvilágítás, technikailag ugyanazt tudja mindkettő. Szeretek rajta gépelni is, nagyon jól eltalált a nyomáspont a billentyűk útja és a méretük is. A driverével teljesen testre lehet szabni, programonként külön profilt tudsz létrehozni, ultra hosszú makrókkal is dolgozhatsz, ha épp erre van igényed, a makrók kézzel, lépésenként szerkeszthetők utólag, emellett testre szabhatod, mit szeretnél tiltani gaming üzemmódban, stb. A bill maga jó nehéz, így nem csúszkál, és kellemes minden alkatrész tapintása, és külön tetszik a karakterek stílusa. Ami nem jött be, az az USB hub, fejhallgató/mikrofon csati elhelyezése a klaviatúra jobb oldalán, mivel ott az egerem van, és az asztalom tálcáján nincs több hely a vezetékeknek, így ezt a funkciót nem használom. Emellett vanak még multimédia vezérlő gombok, és egyéb általános funkciók (hangerő, sleep, stb., de bármelyik gombra bármit be tudsz állítani, tehát billentyűleütést, egérfunkciót, egérmozgást, programindítást, akármit). Mindent egybevéve elmondhatom, hogy az eddigi legjobb billentyűzetem. Már-már jobban szeretek rajta gépelni, mint a munkában használt MS Ergo 4000-zel, pedig ez nem is ergonomikus ugye. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10799) nyunyu válasza SüdiLaller (#10790) üzenetére


nyunyu
félisten

billentyű még egyikben sem adta fel a harcot.

Exmelohelyen 2 kolleganak is sikerult beleboritania a kavet a Lenovo laptopjaba, kinyirva benne a billzetet.
Mivel a G550-be nem sikerult zaros hataridon belul uj billzetet szereznunk, vegul uj laptopot kaptak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10800) WolfheartGR válasza Jorus (#10798) üzenetére


WolfheartGR
őstag

2013-ad van? Az is 2KRO mint az elődje? :DDD

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.