Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10401) WARZ válasza RadionHUN (#10400) üzenetére


WARZ
tag

Én csak akkor leszek rájuk mérges ha ugyan azt kapom vissza és azt mondják rá minden rendben van már, utána haza megyek és amikor kipróbálom ugyan az a hiba lesz jelen és vissza kell majd vinnem! Nincs nekem erre időm, hogy oda vissza hurcibáljak egy billt :D
Reménykedem, hogy nem lesz semmi tréé :U

(#10402) zzeN


zzeN
aktív tag

Hali!

Megfáradt Logi Illuminated billentyűmet szeretném lecserélni valamilyen jó fajta világítós billre:D Mivel a mostani nem "gamer bill" ezért most mindenféleképpen olyasfélét szeretnék venni. Topikot olvasgatva sokan ajánlották a MS Sidewinder X4-et, az érdekelne hogy hasonló árkategóriában van-e esetleg jobb vagy ugyanolyan vétel? Köszi!

(#10403) pmheros válasza Tomace91 (#10389) üzenetére


pmheros
senior tag

(#10404) BenHans


BenHans
addikt

Sziasztok! :)

Szeretnék venni egy új billentyűzetet, és egeret. Nekem jöhet külön külön is de egy pakkban is tök8.
Játékra és mindennapi felhasználásra egyaránt lenne. Eddig ezt néztem: [link] ebben tetszik a letisztultsága, felhasználói vélemények alapján nem recseg ropog csattog, jól gazdálkodik az elemekkel. Teljesen átlagos (férfias) méretű kezem van, épp ezért nem szeretem azokat az egereket amik nem simulnak a tenyerembe és az ujjaimmal kell tologatni.

Ennyi igényem lenne. Max 30ezer HUF körül. Tehát ennyiből szeretném a legjobbat. :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#10405) WARZ


WARZ
tag

Ma reggel átvettem a garanciába intézett giga billem! Vadi újat kaptam helyette. Itthon kipróbáltam ugyan az volt a baja mint az előzőnek! Vissza vittem megint elmondtam, hogy ez is rasz és többet ebből a fajtából nem szeretnék haza vinni és vissza hozni így vissza kaptam a pénzt :)
Most kereshetek másik billt!

(#10406) Egon válasza WARZ (#10405) üzenetére


Egon
nagyúr

Tisztázzuk a helyzetet.
Volt egy K8100-ad, ami iksz ideig működött rendesen, majd egyszercsak meghülyült, és elkezdte lenémítani a hangot. Aztán kaptál helyette egy vadi újat, ami kezdettől fogva ugyanazt a hibát produkálta, mint az "elromlott" első... Csak én érzem úgy, hogy valami szoftveres gebasz van a háttérben? :F
Ráadásul mintha te lennél a második, akinél ugyanez a forgatókönyv. Elég csekély valószínűségűnek tűnik, hogy ily módon jelenkezzen kétszer egymás után egy állítólagos típushiba...

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#10407) WARZ válasza Egon (#10406) üzenetére


WARZ
tag

Igen így van! Összesen 2db volt nálam az egyiket a gariztattam és ott elismerték a hibát kaptam egy vadi újat ma reggel! Azt haza hoztam kipróbáltam 2db asztali gépen es ugyan az a hiba volt! Amikor megy a játék magától villog össze vissza a hangcsuszka ledje es elnémítja a játékot! De csak játékoknál és filmnézés közben jön elő a hiba! Mikor sima w7 fut semmi hiba meg amikor csak sima böngészes megy! Nem hiszem, hogy nálam lenne a hiba ha szervízesnél is elő jött a jelenség!

(#10408) Egon válasza WARZ (#10407) üzenetére


Egon
nagyúr

Hát ez nagyondurva... :Y Elképzelésem sincs mi okozhat ilyet...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#10409) WARZ válasza Egon (#10408) üzenetére


WARZ
tag

Én sem tom mi lehet! De tuti azaz érintőpanel rossz ami benne van!

(#10410) gaston63


gaston63
tag

Sziasztok!

Szeretnék új billentyűzetet venni egy új PC-hez.
Néhány dolog amit mindenképpen szeretnék
-vezetékes legyen
-teljes magyar kiosztás
-teljes billentyűzet
-kényelmes gépelés
-strapabírás
és a lényeg, hogy halk legyen
-valamennyire kátékra is legyen alkalmas
-nem ártana ha valamennyire játékra is jó lenne
-és ugye az ár.....hát 10-15k-t gondoltam rá

Nagyjából ennyi.

Előre is köszi.

(#10411) BenHans válasza BenHans (#10404) üzenetére


BenHans
addikt

A fenti kérdésemet még annyival kibővíteném, hogy nem lenne rossz ha vezeték nélküli lenne.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#10412) Vasinger! válasza Vasinger! (#10396) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

#10396 UP? :F

(#10413) Raggie válasza WARZ (#10409) üzenetére


Raggie
őstag

@WARZ: Szervusz, pont ezt a billentyűzetet néztem ki magamnak(K8100), mert háttérvilágításosat szeretnék, kb 10-15ezer környékén, elfogadható minőségben és mindenképpen magyar kiosztással.

Az első ilyened kb mennyi idő után kezdte el a hibát?

Többiek: valaki tud másik normális háttérvilágításos magyar kiosztású bill-t ajánlani 10-15e környékén? (multimédia és gémer funkciók nem érdekelnek)
Láttam, hogy a sidewinder X4-et ajánlják sokan, de abból nincs magyar kiosztású :(

Előre is kösz! :)

[ Szerkesztve ]

Clint Eastwood FTW

(#10414) WARZ válasza Raggie (#10413) üzenetére


WARZ
tag

Pontosan nem tudom de kb pár nap volt! De ha hibás akkor úgy is hamar kijön rajta!

(#10415) Phenom920702


Phenom920702
csendes tag

Sziasztok,van egy kis problémám,hol lehet venni olyan billentyűzetet,ami olyan mint ami a notebook-on van, billentyűzet alatta touchpad? :( :F

(#10416) Dr. Gonzο válasza Raggie (#10413) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Én pár hónapja használok SPEEDLINK DARKSKY LED-et. 7-8 k.
Semmi gondom vele.

(#10417) petisubaru válasza Egon (#10406) üzenetére


petisubaru
tag

Nálam is ugyanez a hiba, hogy lehalkítja a gépet. Ez a baj, hogy ezzel a hibával garancia időn túl kuka az egész bill. feltéve ha nem akarsz csendbe ülni állandóan. A Gigabyte-nak kellene kivizsgálni ezt a hibát miért van, de én nagyon azt veszem észre sz@rik rá. Én annyiban különbözök WARZ fórum társtól, hogy el se fogadtam 2-szor ezt a bill. de úgy cserélni, meg nem igazán hajlandóak, hogy ráfizetnék egy másikra. Úgyhogy nem tudom mi lesz.

(#10418) petisubaru válasza WARZ (#10405) üzenetére


petisubaru
tag

Vissza kaptad a lecsót most olvasom, örülök, hogy neked legalább szerencséd volt. Én mondtam nekik veszek egy Logitech G110-et ami legalább 7e. forinttal drágább de nem nagyon készségesek ( PCland) . Csak az idegesít, hogy már több mint 1 hónap letelt a vásárlás óta, és még most is a 7 éves revoltec XL2-őt nyomom aminek semmi baja, a Giga meg egy pár napot bírta. És így ahogy írjátok a csere darabhoz se sok reményt fűzök.

(#10419) BenHans


BenHans
addikt

Valaki tudna segíteni? [link] és [link] :F

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#10420) WARZ válasza petisubaru (#10418) üzenetére


WARZ
tag

Igen pénzt visszakaptam :) de megint bill "nélkül" vagyok!
Tudnátok valami magyar kiosztásu világító gamer billt ajánlani?!
Keret rá 30e Ft +, - 1-2 ezer ft!

A másik amit nem értek eddig ez a giga bill az ipon oldaláról le volt szedve most meg megint árúlják!
Nem tudom mennyi ilyen hibás példány van de én tuti nem raktam volna vissza az oldalra :)

[ Szerkesztve ]

(#10421) Laybee válasza WARZ (#10420) üzenetére


Laybee
őstag

Nem biztos, hogy azért vették le mert hibás, csak kifogytak a készletből.

(#10422) zo-lee válasza WARZ (#10420) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Halló!

WARZ, ha 30 e- ben vagy az alatt gondolkodsz, szerintem érdemes lenne megnézned a Gigabyte Osmium nevű cuccát; magyar, világítós, gamer, mechanikus és rosszat még nem olvastam róla.

Én is ezzel szemezek, csak árát sokallom :F

Uff!

[ Szerkesztve ]

(#10423) WARZ válasza zo-lee (#10422) üzenetére


WARZ
tag

Megmondom a frankót már parázik a gigabytoktól!
Nem szeretem azt, hogy ha meg veszek valamit akkor utána még rohangáljak garanciát intézni :)

(#10424) -FreaK- válasza zo-lee (#10422) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én is ezzel szemezek, szerintem egy hónap múlva meg is veszem. Amit jobban szeretnék az a Logitech G710+ a brown switch meg fehér világítás miatt, de annak az ára nagyon durva és nem biztos hogy van magyarban.

Az MX Red kapcsolókkal van valakinek tapasztalata gépelés szempontjából? Inkább az lenne a fontosabb mint a játék.

(#10425) zzeN válasza -FreaK- (#10424) üzenetére


zzeN
aktív tag

A G710+ van magyarban, vagyis inkább angol de van rajta "í" meg minden.

(#10426) Raggie válasza Dr. Gonzο (#10416) üzenetére


Raggie
őstag

Óóó ez jónak tűanik nagyon!
(ráadásul a gépházamba is kék ledek vannak, még színben is illeni fogű! :D )

Köszi a tippet! :R

Clint Eastwood FTW

(#10427) rii


rii
nagyúr

bluetooth-os bill mge egér com,bo-bol melyik lenne a legjob ár-érték arányú az olcsóbbak közt?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#10428) XtremLor válasza rii (#10427) üzenetére


XtremLor
őstag

Multheten kerdeztem en is, valaszt sajnos nem kaptam, amugy ezt neztem ki van olcsobb is, de nekem ez tetszik:
[link] Szerintem jovoheten meg is rendelem, jo lett volna elotte ha valaki velemenyezi, olyan aki mar hasznalja egy ideje. Egy ilyen valtanek ki vele: [link] sajnos ez nem BT-os de a media lejatszohoz rendben van, es jol jonne a billentyuzet is tv elott.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#10429) WolfheartGR válasza XtremLor (#10428) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Gondolom ha követné a topikot valaki aki használja, referált volna róla irányodban.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#10430) XtremLor válasza WolfheartGR (#10429) üzenetére


XtremLor
őstag

Valoban igy van, e miatt szeretek ph-n forumozni, segitenek az emberek ha tudnak.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#10431) WolfheartGR válasza XtremLor (#10430) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Meg ha hagyják... :DDD

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#10432) BenHans válasza XtremLor (#10430) üzenetére


BenHans
addikt

Én is feltettem egy kérdés nem is oly rég mint te, de nem kaptam rá választ, szóval így ajánlatok nélkül csak remélhetem hogy jót választok, mert kipróbálni nem tudom....

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#10433) XtremLor válasza BenHans (#10432) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem Logitech mk710-es szettem van, angol kiosztassal rendeltem, kenyelmes nagyon a bill, a puha csuklotamasz az aljan nagyon bejott, jo rajta jatszani is, persze nem hardcoregamer-eknek azok ugy is vezetekest vesznek:) gepelni is szeretek rajta, a billentyuk rendben vannak konnyu lenyomni, jo fajta muanyag etc..... Az egernek is jo fogasa van(m705 jar hozza), pont a tenyerembe valo :DDD az elem is piszok jol birja az akku 8 honapja van benne ez meg a duracell ami a dobozban volt, eddig meg nem jelzett hogy merulobe lenne hala a 2db AA elemnek.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#10434) BenHans válasza XtremLor (#10433) üzenetére


BenHans
addikt

Nagyon köszönöm! :R Amúgy ő is kinézettek közt volt. Nagyon tetszik :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#10435) Zull


Zull
senior tag

Sziasztok!

Wireless billentyűzetet keresek, ami nem slim! Amit így elsőre találtam az a [Logitech Wireless Keyboard K270]

De igazából ez is valamennyire slim, meg az alsó sor le van kerekítve, ami szintén nem szimpatikus/kényelmes (legalábbis számomra), amit leginkább keresnék, az valami olyasmi lenne ami klasszikus kialakítású (ilyet használok most: [KÉP)] és wireless. Nem tudom létezik-e ilyesmi :F

Köszi a segítséget előre is!

(#10436) Vasinger! válasza Zull (#10435) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

A K270 egyáltalán nem lapos. Szinte teljesen olyan, mint egy átlagos maga billentyűzet. Szerintem nyugodtan vegyél olyat, nem rossz az, ha olcsón jutsz hozzá. Slim billzet az MK520, K800, K750 stb.

Ha sok pénzed van, akkor MX5500, az egyáltalán nem alacsony, nekem van is egy eladó: katt

(#10437) vlevi válasza Zull (#10435) üzenetére


vlevi
nagyúr

Mostansag valami miatt nem "divat" normalis billentyuzetet gyartani. Slim lomok vannak dogivel, meg a marhadraga mechanikusok, de normalis billentyuzet normalis aron az nincs...
Mondjuk en egy sharkoon skillert kiprobalnek, de abbol sajnos nincs magyar. Matricazni pedig nincs kedvem, mert randa.

Ha a k270 minosege, mechanikaja olyan, mint a drotos k120, k200, akkor nagyon nem ajanlom. Hacsak ne, akarsz marha nagyot csalodni a logitech nevben. Van a k120-asbol par darab a cegnel, mar ujonnan sem volt meggyozo, es nehany honap hasznalat utan nyikorok, feliratok kopnak rola, szoval nekem nincs bizodalmam a k120 kinezetu logi billentyukkel. Menj el mediamarktba, es nyomogass meg egyet, erteni fogod, mirol beszelek.

[ Szerkesztve ]

(#10438) Zull


Zull
senior tag

Igazából valami ilyesmi lenne fasza:


LINK

Csak valami olyan gyártótól akinek 1nél többször is hallottam a nevét :D

(#10439) Vasinger! válasza Zull (#10438) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Sajnos ilyen nem nagyon van normális gyártóból. A DELL készít ilyeneket, ha nagyon csuklótámasz nélkülit akarsz, de minőségi gyártó pl.: Logitech wireless és magas billje egyedül az Mx5500 van, meg a Wave, de az ergonómikus.....

[ Szerkesztve ]

(#10440) nyunyu válasza vlevi (#10437) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha a k270 minosege, mechanikaja olyan, mint a drotos k120, k200, akkor nagyon nem ajanlom.

Ranezesre a K270 a K200 drotnelkuli tesoja...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10441) Vasinger! válasza nyunyu (#10440) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem csak ránézésre. Egy az egyben ugyanaz. Amúgy ha az embernek nincsenek nagy igényei a K200/270 is jó, tény hogy egy idő után kicsit recsegnek a billek, de ennyiért mit várjon az ember.

(#10442) nyunyu válasza Zull (#10438) üzenetére


nyunyu
félisten

Dell QuietKey

VideoSeven eleg regi marka, profi VGA kartyakat+monitorokat gyartottak huszon eve.
Aztan ki tudja, most ki a marka tulajdonosa. :DDD
Meg mar arra sem emlekszem, hova tunt a 95-ben egy vagyonert vett Spea/V7 Mercury P64V+ kartyam :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10443) Zull válasza nyunyu (#10442) üzenetére


Zull
senior tag

Köszi a tippet, bár nem is a fent említett forma lenne a lényeg, hanem csak mutattam egy példát, egy egyszerű, letisztult billentyűzetre. Például nekem ez is tetszik: [link] csak ez is kérdés hogy vajon mennyire éli túl a dolgokat.

Most egy KB-06X-et nyúzok, lassan már szerintem 10 éve, 1 gumiharangját még én ragasztottam vissza pillanatragasztóval, szóval nincsenek borzasztó igényeim :D Legnagyobb bajom vele hogy PS2-es, és pl notebookhoz átalakítót kell használnom hozzá :D

Gondoltam most beújítok, és akkor már megyek a wireless fele, de sajnos csak csicsás szarokat árulnak mindenütt, eléggé kiábrándító.

Mechanikusból meglepő módon találtam wireless-t: XArmor U9W és még az árát is lenyelném, mert a mechanikus billek faszák, csak én nagyon sokszor kajálok gépnél (sorozatnézés FTW) és nincs kedvem selyemkesztyűvel vigyázni a cuccra.

(#10444) nyunyu válasza Zull (#10443) üzenetére


nyunyu
félisten

Elso linkedhez hasonlo, felig slim billzete a HPnak is van.
Drotos, drotnelkuli

Ezeket az uj HPkat nem ismerem, regebbi billzeteik nem voltak rosszak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10445) Vasinger! válasza Zull (#10443) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Egy tanácsot fogadj el, legalább olyan márkákat nézzél, amit valaha hallottál is. Tehát A4, Logitech, DELL, Genius, Microsoft stb.

Most lehet, hogy szép és jó, olcsó amiket nézegetsz Amazonon, de ha kézbe kapod valószínűleg majd csak nézel, hogy mekkora egy sz@rt vettél, mert ezek nem a minőségről híresek és eléggé hamar be tudják adni a kulcsot is.

Arról nem is beszélve, hogy ha már vezeték nélküli bill-t nézel, akkor érdemes szintén valami megbízhatót venni, mert majd szívhatod a fogad, hogy lehet kényelmesnek érzed a bill-t de szaggat jel, eldobja a kapcsolatot stb aztán mérgelődhetsz. Tehát az olcsó, néha drágább is.

És hidd el egyébként, hogy akóérmennyire is fura ez a slim kialakítás, gondolj bele, nem véletlenül tért át rá minden gyártó erre. Sokkal kényelmesebb, gyorsabb a gépelés rajta.

Az MX5500-at nem csak amiatt ajánlom, mert nekem van egy eladó, felőlem vehetsz boltból is, de az azért lenne megfelelő neked, mert hagyományos billentyűmagassággal rendelkezik, BT-os, minőségi billzet. A BT azért is előny, ha notiban van beépített BT akkor vevő sem kell hozzá....

(#10446) vlevi válasza Vasinger! (#10445) üzenetére


vlevi
nagyúr

"És hidd el egyébként, hogy akóérmennyire is fura ez a slim kialakítás, gondolj bele, nem véletlenül tért át rá minden gyártó erre. Sokkal kényelmesebb, gyorsabb a gépelés rajta."
Ez nagyon nagy mértékben egyénenként eltér, ugyanúgy, ahogy felhasználási területtől is.
Hidd el, nekem volt MS Wireless 3000-em, wireless 800-am, de megszabadultam tőlük, mert nem tudtam megszokni. Nekem is sokkal inkább a teljes méretű billentyűk jönnek be, pedig annakidején azt hittem, hogy jobb lesz a slim, félig slim. De nem :(
Az már más tészta, hogy az elmúlt 4-5 bilentyűzetből már tudom, hogy nekem milyen bill. kell.
- Normál méretű gombok
- Ne legyen csuklótámasz
- Funkcióbillentyűk a hagyományos 4-3 elrendezésben, teljes méretben. Kezét eltöröm annak, aki szerteszéjjel szórva, apró bizbaszokat hagy ott funkcióbillentyűnek csúfolva...
- Home-Ins,... legyen meg és ne forgassák el, mert ezért is testi fenyítés jár...
- Végül pedig valami multimédia gomb (volume, pwoer, ... ) is legyen rajta, ha lehet.

Nos, ilyen alig van már. Geniust én nem merek venni, az is van a cégnél, és inkább nem megyek a közelébe.
Logitech Internet350-et pedig már nem lehet kapni... :O

(#10447) Vasinger! válasza vlevi (#10446) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Speciel az MS 3000-et én is próbáltam és ritka rossz billentyűzet és nekem nem azért nem tetszett, mert slim vagy nem, hanem azért mert a billentyű nyomáspontja borzasztó.....

Sajnos az Te elképzelésednek megfelelő billentyűzetről nem tudok, gyanítom nem sok ilyen van. Szinte természetes, hogy a hagyományos kiosztástól eltérnek kisebb mértékben, nem slim-et is nehéz találni, olyat meg még inkább ahol nincs csuklótámasz.

De ezek mind együtt nem lennének lehetetlenek, mert a 10 éves billentyűzetek ennek megfelelnek, de ott meg ne is álmodj vezeték nélküli kialakításról.

(#10448) nyunyu válasza vlevi (#10446) üzenetére


nyunyu
félisten

Anyamnak is kene egy hasonlo billzet az eloregedett L Value helyett, azzal sulyosbitva, hogy nem lehet fekete.

Feher MS Wired600 vagy L Internet350/Deluxe250 johetett volna szoba, de azokat mar nem kapni.
Ma kaphatoak kozul nem talaltam olyat, ami minden kriteriumnak megfelel. :(

Mostani heppje, hogy le kene cserelni a jo oreg Samsung 757DFX-et kevesebbet fogyaszto LCDre. Keressek neki olyat, ami NEM fekete.
Ja, kb. minden huszadik uj monitor nem fekete.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10449) RichieTri


RichieTri
senior tag

sziasztok!

mondjatok légyszi pár tippet...billentyűzetre
-fekete
-vezetékes
-világító(lehetőleg kék vagy fehér)
-magyar kiosztás
-nem kell marhára profi,de legyen minőségi
-ja és ne kattogjon :)
-van rá kb 10ezrem

előre is köszi

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#10450) Vasinger! válasza RichieTri (#10449) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ilyen nincs.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.