Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, ismét gondolkodom a jelenlegi vezetéknélküli bill+egér páros lecserélésén (logitech ex110). :)

Max 10-12k-t költenék rá, nyilvánvaló szempont a magyar nyelv, a multimédia gombok, a teljes méret (a jelenlegi ex110 mérete számomra tökéletes, ennél kisebbet nem igazán szeretnék), illetve, hogy legalább 5-7méteres körzetben működjön (erre nem mindig képes a jelenlegi szett+gyorsan merítik az akksikat).

A jelenlegi logitech egerekbe amúgy milyen és hány db elem kell?

Prózai kérdés, de a mostaniba 2db aa elem megy, és ennek a súlyát és méretét (121gr és 11,5cm*5,5cm) már nagyon megszoktam ezalatt a több, mint 5-6év alatt, fps játékoknál számomra tökéletes, szóval szeretnék vmi hasonlót méretben és súlyban, illetve ne legyen túl csicsás, elég az alap görgő+két gomb kialakítás.

Nézegettem a az mk330-at és az mk520-at, vagy ti mit ajánlanátok?

Előre is köszi. :R:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#10602) nyunyu válasza Zirowe (#10601) üzenetére


nyunyu
félisten

MK320
MK520

MK330 specifikaciojat meg nem birtak kitenni, de ha valaki megmondja mi a kulonbseg a billzetre festett MK330 feliraton, meg az eger szinen kivul, az vendegem egy sorre.

Max annyit latok, hogy az MK320 kepen US, mig az MK330 kepen ISO kiosztasu billzet van.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10603) Zirowe válasza nyunyu (#10602) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszönöm a méreteket. :R

Ahogy nézem, az mk320 majdnem úgy néz ki, mint ami most van nekem (no nem mintha ragaszkodnék a kinézethez:) ).

Viszont melyiket ajánlanád?

Fórumon elég vegyesek a vélemények az mk520ról, de az főleg egy személytől vannak.

mk330 8,3k újonnan
mk520 8,5k jó állapotú használt

Kinézetre amúgy nekem bejön az mk520, viszont nem tudom, a képeken vhogy "laposnak/süllyesztettnek" tűnnek a gombok.
A mostanin szép nagyok és kiállóak, jól, de nem könnyen benyomhatóak, megfelelő úttal rendelkeznek, ami szerintem jó pont, a hangját már megszoktam, az igazából nem zavar.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#10604) Bandi821 válasza WolfheartGR (#10600) üzenetére


Bandi821
tag

hát ja, de világít...

(#10605) nyunyu válasza Zirowe (#10603) üzenetére


nyunyu
félisten

Viszont melyiket ajánlanád?

Passz.
Utobbi 2-3 ev L termekei nekem nem fexenek.

K300-at volt szerencsem hasznalni, de mindenre jo, csak gepelesre alkalmatlan.
Olcso igaslo OEM billzeteik (Deluxe250/Internet350) eltuntek a kinalatukbol, agyondizajnolt gagyi ujjlenyomatmagnesek vannak helyettuk dragabban. :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10606) vlevi válasza nyunyu (#10602) üzenetére


vlevi
nagyúr

Én láttam olyan képet, ahol az Mk330 mellé Unifying vevő van rajzolva. Talán ez lehet a különbség.

[link]

Sőt, szinte biztosan az, mert ugyan a Logitech termékoldala nem emeli ki külön, de ha az Unifying vevős cuccokra szűrök rá, akkor feljön.

"Ahogy nézem, az mk320 majdnem úgy néz ki"
Látszólag. Gondolom az EX110-re gondolsz, mint jelenlegi. Nos, ez nem pont olyan. A gombok elhelyezése igen, ugyanolyan (hogy száradna le a kezük a Home-End-Del,... gombok miatt), de ezek fele olyan magasak csak, és ha mechnaikailag ugyanolyanok, mint a Logi Mk250 (nem 520, 250), akkor fél-egy év múlva egy kicsit felkeményednek.

"Utobbi 2-3 ev L termekei nekem nem fexenek."
De én mostmár hozzáteszem, hogy a Microsoft kínálatában sincs elfogadható, olcsó, de azért átlagos igényekre használható cucc. Mindegyiken van valami formai zavar, amitől falnak megyek.
Vagy lapos, vagy össze van nyomorítva, vagy satöbbi.

Logitech Internet 350-et akarok!!! :O

[ Szerkesztve ]

(#10607) nyunyu válasza vlevi (#10606) üzenetére


nyunyu
félisten

Wow, rajottek, hogy hulyeseg 28 fele, egymassal nem kompatibilis vevot gyartani.

Csak MX Revohoz volt haromfele, ha a kekfogu valtozatait (CDMX5500R) nem szamolom, raadasul evjarat fuggo, hogy melyik Revo melyik vevovel megy.
Mas egerrel termeszetesen nem mennek.

De én mostmár hozzáteszem, hogy a Microsoft kínálatában sincs elfogadható, olcsó, de azért átlagos igényekre használható cucc

O hardvereiket mar regebb ota nem kovetem :DDD

Mondjuk az Ergo4000-et meg mindig kinaljak, igy annyira nem zavar, hogy az alsohazban nincs semmi erdemleges.

Grr, 2. Ergo4000-em 2 eves korara ugyanugy felhangosodott, mint a regi, 5 ev utan cserelt.
Pedig ezt meg nem szedtem szet kipucolni.
Meg ugyanugy besotetult/mattult a bal Ctrl alatti vilagosszurke muanyag, ahol a tenyerem szokott tamaszkodni, mikozben jatszom.

Logitech Internet 350-et akarok!!!

Nagyon ki kene mar cserelnem anyam ~5 eves L Value Keyboardjat, de egyszeruen nem talalok semmi epkezlab, nem fekete billzetet.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10608) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Köszönöm. :R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#10609) dobobazsy válasza Bandi821 (#10599) üzenetére


dobobazsy
őstag

közben már lerendeltem egy egyszerű billentyűzetet, szóval tárgytalan.
ő lenne az.
róla tudunk valamit?

nem lett belőle világítós bill. mert egyiket sem dícsérik. úgyhogy inkább maradtam egy olcsóbbnál, ami meg marad az árából az jó lesz másra :) ígymár csak annyi a lényeg, hogy jók legyenek a billentyűk.

jelenleg egy samsung full egyszerű fehér billem van, még egy p3-mas számítógéphez vettem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10610) vlevi válasza dobobazsy (#10609) üzenetére


vlevi
nagyúr

"ígymár csak annyi a lényeg, hogy jók legyenek a billentyűk."
Ajjajjjjj...

Pedig én is szemezgettem vele egy ideig, nyomogattam is egy kicsit valahol, és ha jól emlékszem, annak ellenére, hogy magyar volt, ugyanilyen alakú volt az Enter, mint a képen, ergo az ű betű valahol máshol van.
Másrészről viszont nekem olyan akadozós, szorulós érzésem volt a billentyűk nyomogatása közben. Ráadásul a végén keményen csattant, mintha nem is lenne csillapítása :(

Idézet az ipon fórumából :"az Enter beragadós dolog nálam is előfordult."

(#10611) Bandi821 válasza dobobazsy (#10609) üzenetére


Bandi821
tag

nem ismerem a Gigabyte billentyűzeteket, de abbol is van magyar és világítós, ez: GIGABYTE GK-K8100. Nem tom milyen minőség, de annyira nem lehet rossz, nekem Razer billentyűzeteim vannak, van 3 Lycosa Mirror-om, ami annyira nem jó minőség, viszont nagyon pofás. Az a gond, hogy mivel angol, hosszú i nincs külön, de altgr + j -vel az is előhozható. Egyébként itt van egy teszt az általad választott billentyűzetről: [link]

(#10612) Draken


Draken
őstag

Korábban volt egy kérdésem, erre érkezett is válasz, de ahogy látom, ez dupla annyiba kerül mint a tervezett keret. Rátaláltam a curve-re, nem tudom mennyiben tér el a drágábbik billhez képest, esetleg tapasztalat, vélemény róla? Bár a csuklótámasz (ami a jelenlegi logi wave-nél nagyon kényelmes) az hiányzik. Az elvárásom ugyanaz mint amit a kérdésben is feltettem. Esetleg még jó is lenne, ha megtapogathatnám valahol.

[ Szerkesztve ]

(#10613) neduddgi8456


neduddgi8456
csendes tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani egy ehhez hasonló billentyűzetet, csak magyar kiosztásút?

-Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000

Köszi!

(#10614) nyunyu válasza neduddgi8456 (#10613) üzenetére


nyunyu
félisten

Nemet Ergo4000.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10615) Hequila


Hequila
őstag

Körbenéztem a kínálatot, de nem igazán találtam olyat, ami szeparált gombos, teljes méretű és csukótámaszos.
Esetleg tud valaki ilyet? Nem kell semmi sallang.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#10616) Laybee válasza nyunyu (#10607) üzenetére


Laybee
őstag

Vaterán láttam pár eladó Internet 350-et.

vlevi Szintén láttam pár fehér billentyűzetet. Használt nem jó nektek?

(#10617) Draken válasza Hequila (#10615) üzenetére


Draken
őstag

Én is valami hasonlót keresek, 3-al feljebb be is van linkelve az előző kérdésem és arra a válasz, de az viszont drága nekem egy billért.

(#10618) Hequila válasza Draken (#10617) üzenetére


Hequila
őstag

Sajnos azok nem szeparált gombosak... :(
Legnagyobb bajom, hogy a bümszli ujjaimmal sokszor több gombot nyomok egyszerre, mint amennyit szeretnék.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#10619) nyunyu válasza Laybee (#10616) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha hasznalt is jo lenne, akkor maradna az 5 eves L Value. :))

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10620) Laybee válasza nyunyu (#10619) üzenetére


Laybee
őstag

Én kicseréltem Deluxe 250 gombjait és mintha új lenne. Hangilag is egyforma a Deluxxal.

(#10621) vlevi válasza Laybee (#10616) üzenetére


vlevi
nagyúr

Használtam nekem is van. Például Logitech Value fehér is. Az a baj, ha rendesen kipucolja az ember, akkor lejön róla a zsír, vagy mi a trutymó ami van benne, és szorul. Próbálkoztam újrazsírozni, de közel sem lett olyan.
Most felhajítottam a szekrény tetejére a Logitech Wave-t, mert rohadtul idegestíett a dupla del gomb, meg amúgy se jött be nekem valahogy. Jobbhíján bökdösöm a Logi Mk250-et. Ezen is hülye alakú a Home-End, satöbbi, de egy ideig marad.

(#10622) vlevi válasza nyunyu (#10619) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ez milyen?

[link]

(#10623) vlevi válasza nyunyu (#10619) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ezzel meg csak az a baj, hogy tudtommal nem 2.4Ghz-es vevője van, a régi 27Mhz-es pedig vacak dolog.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10624) nyunyu


nyunyu
félisten

Talaltam hagyomanyos elrendezesu, USBs, magyar kiosztasu vilagos billzetet.

Egy baja van, hogy Chicony.

Tizeneve volt toluk egy KB-9810, de eleg gagyi anyagbol volt, azt is kisporoltak belole, igy nem volt a tartossag mintapeldanya. :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10625) nbarnabas


nbarnabas
tag

Sziasztok!

Mechanikus billentyűzetet szeretnék. Első körben 20ezret szántam rá, de ahogy látom az árakat, ez felment most 30 ezerig.
Ami fontos számomra:
-vezetékes legyen
-numpad
-ha nem is magyar, de legalább legyen rajta annyi gomb
-(túlélem ha nem, de ne legyen elforgatva a homedel hatosfogat)
-egyik végletre sem lenne kizárólag használva (gépelés vs játék), így ha jól értem barna, és piros kapcsolóst keressek

Amik nem kellenek, de nem kizáró okok
-usb, hang csatlakozók
-világítás
-média vezérlő gombok
-plusz programozható gombok

Most itt tartok:
- Ozone Strike 23,2 ezerért jó is lenne, de nem találtam "Í betűset".
- Logitechnek nincs 30 e alatt ha jól vettem észre.
- Razer Blackwidow-ok mindegyike mechanikus? Ha igen, akkor azokból van magyar?

(#10626) nyunyu válasza nbarnabas (#10625) üzenetére


nyunyu
félisten

Cherry G80-3000LQCDE-2?

- fekete (-0 vegu a feher)
- nemet kiosztas
- MX Clear (kb. olyan, mint a Brown, csak picit kemenyebb a rugoja.)

LXC.. vegu lenne az MX Brown, de azzal mostanaban nem gyartott billzetet a Cherry, max US kiosztasut latni kinai webshopokban.
LSC.. veguek MX Blue, LPC.. veguek meg az MX Black kapcsolosok.

ebay.de-rol ~65€-ert itthon van.

Esetleg piros kapcsolos G80-3600LYCDE, de az ritka, mint a feher hollo, mivel vagy 10 eve nem gyartjak.

Vagy varsz par honapot, mert iden jon az MX-Board 3.0, ami talan nem lesz olyan ocogagyi, mint kinaipiacos MX-Board 2.0, es EUban is forgalmazni fogjak.
Nemet es brit kiosztast is igertek belole.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10627) nbarnabas válasza nyunyu (#10626) üzenetére


nbarnabas
tag

Köszönöm a választ

sajnos még nem rendeltem külföldről, lehet most megpróbálom

a pár hónap alatt pontosan mit is kellene érteni?

(#10628) nyunyu válasza nbarnabas (#10627) üzenetére


nyunyu
félisten

Osszesen annyi infot talaltam rola, hogy 2013 elejen jon, meg az elso szeriaja piros kapcsolos lesz.

MX-Board 2.0 kaphato piros/barna/feketevel is, de nincs belole 105 gombos kivitel.
(G80-3800LXBEU-2-nek hivjak a 104 gombos US kivitelt barna kapcsoloval, ha netan Hong Kongbol akarsz rendelni.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10629) -FreaK- válasza nbarnabas (#10625) üzenetére


-FreaK-
veterán

Kicsit többért (30k) van egy nagyon jó bill. GIGABYTE Aivia Osmium
Ez minden szempontból nagyon meggyőző, magyar kiosztású ráadásul. Én ez és a Logitech G710+ között vaciláltam, végül az utóbbi mellett döntöttem, mert találtam jó áron, pénteken hozom el.

(#10630) labeda válasza -FreaK- (#10629) üzenetére


labeda
aktív tag

Nekem is erre fáj a fogam, de igazán "jó" árat nem sikerült találnom. (Hardverker hirdette ~ 30.000-ért, de nincs készlete. A többi árat jóval magasabbnak találtam. Te hol rendelted, ha nem titok?

(#10631) labeda válasza labeda (#10630) üzenetére


labeda
aktív tag

Megtaláltam (megnyitottam a linked)..................

(#10632) -FreaK- válasza labeda (#10630) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én, mint azt írtam a G710-et vettem végül, magánszemélytől.

(#10633) vlevi


vlevi
nagyúr

Miért van az, hogy a Sharkoon Skiller, Modecom MC-8000, Zalmann K300M, amik mind egykaptafára készültek, de a szememnek tetszenek (nem mondom, hogy profi gémerek, az árukból nem erre következtetnék), nincsenek csak angolban, míg pl. a Modecom MC-GK1, ami formára nagyon hasonló, létezik magyarul, de azon meg nincsenek multimédia gombok? Nekem mondjuk a mute gomb elég lenne.

Ez pedig, az SK1, nem valami Logi K800 koppintás akar lenni, a napelemekkel?

u.i.: Most látom az extranagy felbontású képen, hogy a GK-1-en van fn gomb, és néhány mm funkció.
Ezt csak link, nem képként : [link]

(#10634) Strix Aluco


Strix Aluco
aktív tag

Sziasztok!

Olyan billentyűzetet keresek, amelyen az angol ABC-n és a legfontosabb billentyűkön kívül mindent lespóroltak: nincs numpad, nincsenek multimédia-gombok, nincsenek insert-del-home-end és társai, power, wake up, sleep és egyéb csemegék sem.
Lehet ilyen nincs, de az F-gombok is elhagyhatóak lennének, de gondoltam ilyet nem gyártanak.

Létezik ilyen?

Köszi.

(#10635) vlevi válasza Strix Aluco (#10634) üzenetére


vlevi
nagyúr

Mi az a "mindent"?
Mert pl. a Genius i200 elég közel áll ehhez az elképzeléshez.

(#10636) Strix Aluco válasza vlevi (#10635) üzenetére


Strix Aluco
aktív tag

Igen! :)

Hasonlóra gondoltam - 2 dolog között vacillálok:
1, kicsi legyen, és olcsó vagy
2, könnyen tisztítható

Az első kategóriába akkor felírtam az i200-at, a másodikban eddig a K310 az esélyes.

Köszi a segítséget!

(#10637) petisubaru


petisubaru
tag

Ahogy ígértem jelentkezni fogok. Az első K8100 V2 3 napig bírta. A második: 2013.02.08. átvett K8100 V2 billentyűzetem eddig a percig bírta. Szintén média panel probléma. Már a dobozában van hétfőn megyek a 3. darabért. Aki nem olvasta volna az előzményeket a PCland nem cserélte ki rá fizetéssel sem más típusra, úgyhogy így valószínű a Gigabyte-nak én fogom ki selejtezni az összes K8100-as billentyűzetét. De ha belegondolok nem is rossz,mert még 20 év múlva is lesz egy év gari a billentyűzetemen :D . ...To Be Continued...

(#10638) Draken


Draken
őstag

Sziasztok!

A régi logitech wave-emet leváltanám. Kényelmes billentyűzetet keresnék ami a lehető leghalkabb. Fontos szempont a gyorsírás illetve némi játék. Korábban ajánlották a Sculpt Comfort Keyboard-t de sajnos ennyiért nem tudok billentyűzetet venni. Ezen kívül melyik lenne a szempontjaim szerint az ajánlottabb vétel, egy comfort curve 3000 vagy egy genius i220 vagy esetleg valami más? Köszönöm!
szerk: max 5-6k-ig bezárólag

[ Szerkesztve ]

(#10639) ScomComputer válasza petisubaru (#10637) üzenetére


ScomComputer
veterán

Én is ilyet szerettem volna,de még szerencse ,hogy van ez a fórum.......
Meg megkérdeztem a boltot ,hogy mi a helyzet a gigával és nem javasolták!
:B

(#10640) labeda


labeda
aktív tag

Megrendeltem, várom a bolt visszajelzését: GIGABYTE Aivia Osmium.

(#10641) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

olyan billentyűt keresek, hogy legyen világítós(esti munkához), játékra is használnám, mindenképp fekete legyen, vezetéknélküli vagy vezetékes mindegy(melyik a jobb?), ne költsem rá a gatyámat is :D

köszöntem :)

(#10642) hemaka


hemaka
nagyúr

MS SideWinder X4-et szándékozom venni. Valakinek van -/+ tapasztalata róla?

(#10643) -FreaK- válasza labeda (#10640) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én meg elhoztam a G710-et tegnap, hát nagyon szuper. Igaz hogy ez az egyik gyárilag leghalkabb mechanikus és még így is szokni kell mert hangosabb egy bármilyen membránosnál, de sose fogok visszaváltani simára ezután :)
Maga a bill. nagyon kellemes, minőségi benyomást kelt. Pár dolog van csak amit kifogásolni tudok, de ezek nem eget rengető dolgok. Lehetne nagyobb a csuklótámasz, mert ez így nem sokat ér nekem, használhattak volna puhább anyagokat, a G gombok lehetnének fent ahogy az Osmiumnál, valamint lehetne magyar kiosztású.

(#10644) #90933760


#90933760
törölt tag

Adott egy AT csatis bill, amit be kéne dugnom PS2-be. Van PS2 csatim. Levágtam őket, négy-négy vezeték. A piros és sárga megegyezik addig ok, össze is kötöttem. A másik kettőt összekötöttem, majd próbáltam megcserélve is, de keyboard error és még mindig nem jutok tovább a post képen. Azt hiszem lila-szürke a bill és fehér-zöld a csati. Kérdés a piros és sárga jók-e egyáltalán vagy csak színben passzolnak.
Szóval a két csati kompatibilis egymással és működne az ötlet amúgy vagy nem is mennének így sose?

(#10645) vlevi válasza #90933760 (#10644) üzenetére


vlevi
nagyúr

Létezik AT-PS2 átalakító.

Még boltban is aprópénz : http://www.argep.hu/trend/ATPS/AT-Ps2-atalakito.html

[ Szerkesztve ]

(#10646) #90933760 válasza vlevi (#10645) üzenetére


#90933760
törölt tag

Tudom, de csak gyors szervizen van nálam egy gép, én meg a post képnél nem jutottam tovább még mindig. Akkor mindegy, holnap elruccanok vele munkahelyre ott van PS2 bill és ott megnézem. Mondjuk nem épp evvel akartam az időt elcseszni, azt hittem a drótozással jó lesz az a hulladék.

[ Szerkesztve ]

(#10647) Chapel


Chapel
addikt

Vettem nem rég egy Windows Desktop 2000-es egér+billt.
Minőségre, összeszerelésre, fogásra tökéletes, az árhoz elvárható minőség.

Játékokban azonban használhatatlan, mert mivel nincs ellenállás a görgőnek így kb. lehetetlen fegyvert váltani, a legkisebb érintésre is körbe pörgeti 2-3x őket. Netezéshez tök jó, de játékra nagyon nem.
Ezt annál is inkább sajnálom mert tökéletesen kézre áll, fogásra a legjobb eddigi egerem.

Ezek alapján ilyen 10-12ks kategóriában jobb választás van? A 3000-es szériának is ilyen egere van gondolom... :F

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#10648) vlevi válasza Chapel (#10647) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem pont ez az egér van a 3000-hez, de az is ellenállás nélkül pörög

(#10649) cleric válasza petisubaru (#10637) üzenetére


cleric
tag

Én is pont így jártam a K8100 V2-vel, 4 hétig bírta, aztán elkezdte random időközönként autómatikusan mute-olni a rendszert de valami percenként 3szor, médiapanel összevissza villogott kikapcsolás után is stb. Vittem is vissza, szerviz ült rajta 3 hétig, aztán küldtek egy cseredarabot a boltba, amit én inkább nem vettem át. Bluechipék jó arcok voltak, simán visszaadták a pénzt... Szóval nehogy ilyet vegyetek, ez a bill egy hulladék. :(

https://lightyear.com/go/adam149

(#10650) Jorus válasza Jorus (#10379) üzenetére


Jorus
nagyúr

Razer BlackWidow Ultimate 2013 lett végül a kiválasztott, nagyon kellemes eszköz, mind játék, mind gépelés terén hozzászoktam pillanatok alatt. Masszív, nem csúszkál, nem mozdul el, a gombok nagyon kézre állnak, a nyomáspont is megfelelő, addiktív klaviatúra, az egyszer biztos. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.