Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) Raggie


Raggie
őstag

Gigabyte Aivia Osmium billentyűzetről van valakinek tapasztalata? Atz is olyan hulladék minőség, mint az Aivia 8100-ak?

Clint Eastwood FTW

(#10652) labeda válasza Raggie (#10651) üzenetére


labeda
aktív tag

Előre is elnézést, nem tudom hogy kell linket csinálni: http://hoc.hu/GIGABYTE-Tesztek/Kiprobaltuk-Gigabyte-Aivia-Osmium-billentyuzet-a-minoseget-kedveloknek.html

Ajánlom figyelmedbe, nekem holnap jön!

(#10653) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Csabi1984
(kvázi-tag)

Kedves segítőtársak, van nekem egy logitech K120 billentyűzetem, hasonlót keresek amit ugyan úgy kilehet tisztítani. Nem szedtem szét sok billentyűt,ezért nincs sok tapasztalatom az olcsóbb (genius) termékekkel kapcsolatban

(#10654) labeda válasza labeda (#10652) üzenetére


labeda
aktív tag

Utána olvasva, rövidítve: http://surl.hu/osmium (Március 4-ig viszont karbantart a HOC)

(#10655) -FreaK- válasza Raggie (#10651) üzenetére


-FreaK-
veterán

Rengeteg videót és tesztet megnézve azt mondanám hogy az egyik legjobb minőségű billentyűzet, de inkább várd meg a gyakorlati beszámolót :)

(#10656) Raggie válasza -FreaK- (#10655) üzenetére


Raggie
őstag

Igazából a "hónapok/évek után hogyan teljesít" részére vagyok kíváncsi. (ha már kiad az ember ennyit egy billentyűzetért akkor elvárja, hogy hosszabb idő után is jól teljesítsen)

Clint Eastwood FTW

(#10657) betegphiu


betegphiu
senior tag

sziasztok. Melyik a leghalkabb billentyűzet,amit manapság kapni lehet? Üdv.

(#10658) cleric válasza Raggie (#10656) üzenetére


cleric
tag

Ez engem is érdekelne, ennyi pénzért nem szeretnék zsákbamacskát venni, de mivel 2012 június környékén jött ki a bill., hosszú távú teljesítményről nehéz lesz infót találni.

Nem tudjátok, hogy ki van-e rakva ilyen valahol "nyomkodásra"? (vagy más mechanikus redes)

https://lightyear.com/go/adam149

(#10659) sanyek2


sanyek2
senior tag

Sziasztok!

Rengeteg billentyűzetet néztem hogy megtaláljam az ideálisat, találtam is párat, de az mind angol kiosztású.
Találtam viszont olyanokat magyar online áruházaknál, ami szerintük magyar kiosztású, de az illusztrált kép angol kiosztásúról készült, plusz google sem talál olyan terméket ebből ami hun kiosztású.

A4Tech KD-600 X-Slim HUN LED Ez tetszik a legjobban, de hol az Á, és É betű? :/

De van pl ez is, ami bejön Genius SlimStar i220 HU USB

Kérdés, hogy valós-e az állítás, hogy felcímkézés nélkül magyar kiosztásúak ezek a klaviatúrák?

(#10660) Jorus válasza sanyek2 (#10659) üzenetére


Jorus
nagyúr

Kérdezz rá a forgalmazónál, az a biztos. Van, hogy csak az illusztrációnál szerepel más kiosztású billentyűzet.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10661) sanyek2 válasza Jorus (#10660) üzenetére


sanyek2
senior tag

Gondolom 2 féle módszer van angol kiosztású billentyűzet magyarrá tételére. Egyik a matricázás, másik a szoftveres piszka.
A magyar betűk pozícójának megjegyzése nem okoz gondot, de ha pl szoftveresen piszkálnám meg, tudnátok rá ajánlani progikat? (Ha netalántán nem azt kapnám, amit rendelek ügyfélszolgálati megkeresés után sem)

(#10662) Jorus válasza sanyek2 (#10661) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem feltétlenül kell matricázni, ha van hozzá több nyelvű készlet.
Szoftveres módosításon mit értesz? A karakter ott van, ahol lennie kell, csak a gomb felirata más. Arra érdemes figyelni, hogy az U.S. kiosztásnál nincs helye az í-nek, így azon mókolni kell (bár én magyar kiosztásnál is az AltGr+j/i-t használom, mert sokkal jobban kézre áll, mint az eldugott í.
U.K. kiosztásnál megvan a helye, tehát az OS tudja kezelni.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10663) Raggie válasza sanyek2 (#10661) üzenetére


Raggie
őstag

LINK

Itt a képeken jól látszik, hogy van rendes magyar kiosztása a KD-600 asnak. (azért a google tárolt változatát linkeltem, mert a hoc.hu-n domaint felújítanak és épp nem elérhetőek az oldalaik).

Kíváncsi vagyok erre a billre, mert nekem is megtetszett. Messze nem olyan drága mint a gémer billek de nagyon tetszetős(számomra). És jókat is írnak róla(puha lenyomás végek, rövid de határozott lenyomás, stb..). Ha ilyet rendeltél mindenképp számolj be róla. Én egy Speedlink Darksky LED-et használok most, csak egy picit hangosabb, mint kéne és ami inkább zavar, az az hogy az enter kis alakú(osztozik a helyen az Ű betűvel. ILYEN kiosztás és ez nagyon zavaró, mivel folyton ű-t gépelek, amikor entert akarok nyomni.

szerk: kattints majd már pár képet róla, ha megjött! :D Köszi!

[ Szerkesztve ]

Clint Eastwood FTW

(#10664) ratcache válasza Raggie (#10663) üzenetére


ratcache
aktív tag

a forrásban a link A4Tech KD-600 X-Slim billentyűzetre mutat, te pedig A4Tech Kd-600L Lighting Keyboard-ra - hasonlít, de nem ugyanaz. ettől még lehet mindkettő magyar kiosztással, mert a fő része ugyanannak tűnik... de láttunk már példát rá, hogy minimálisan eltérő verzióknál van amit honosítanak, van amit nem.

(#10665) sanyek2 válasza Raggie (#10663) üzenetére


sanyek2
senior tag

Bocsi a késői válaszért, közben lenyomtam egy műszakot.
Na szóval...
Valószínű hogy erre esik a választásom
Még nem rendeltem meg.
Én 5 éve használok egy Trust wireless optical multimedia deskset DS3250 billentyűt+patkányt, és az egeret hamar kinyírtam ugyan, mert nem gamer egér, de a bill, az nagyon jól bírta. Még most is használható, csak kikoptak. Elég masszív is, mert erőm teljében párszor megpaskoltam, és semmi nyoma. A gombok, enter, minden veszi a lenyomásokat, minde ok, csak már fészkelődnek a gombok, és kopik a betű. De annak, aki szereti a multimédiás wifis billentyűket, szeretettel ajánlom! Akkoriban ez 6000 ft volt. Nem tudom manapság mennyiért dobálják.

Visszatérve a témánkra, ha megjön az új, dobok fel képet, vagy videót.

Jorus
Ilyen olcsó árkategóriában nem számítok betűkészletre. :/
Arra gondoltam, hogy pl az Á helye továbbra is az entertől második pozícióban helyezkedik el, csak valamilyen más karakter van a gombon. Én attól még tudom hogy az az Á. Viszont jómagyar ember lévén maradnék a magyar kiosztásnál ha lehetséges :D Csak az alternatív megoldások is érdekelnek, ha befürödnék esetleg, vagy beadnám a derekam és gamer billentyűzetet vennék XY kiosztással...

[ Szerkesztve ]

(#10666) sanyek2 válasza Raggie (#10663) üzenetére


sanyek2
senior tag

Amit te mutattál, az L-es kivitel, az tényleg szebb is, praktikusabb is.
Eddig 3 bolttól kaptam vissza azt a választ, hogy nincs raktáron, és nem tervezik beszerzését.
Esetleg valaki elérhető terméket tudna ebből mutatni magyar kiosztással: A4Tech KD-600L

(#10667) Raggie válasza sanyek2 (#10666) üzenetére


Raggie
őstag

egy gyors keresés után ezeket találtam.
LINK - ez valószínűleg az is, de hívd fel őket a biztonság kedvéért.
LINK2 - ez nem biztos, hogy az, mert a neve az, de a kép a webshopban már az X-es verziót mutatja. Mindenképp havd fel őket előtte.

remélem tudtam segíteni! :)

Clint Eastwood FTW

(#10668) sanyek2 válasza Raggie (#10667) üzenetére


sanyek2
senior tag

Kettőjük közül az első már visszajelzett, hogy nincs raktáron. Ipon-on is érdeklődtem, tőlük még nem érkezett válasz. Nemrégiben volt nekik is.
Azért köszönöm hogy utána néztél. :)
Nem tudom már hogy hol keressem mert google által feldobott első oldalon mindegyik üzletet felkerestem, illetve árukeresőben lévő találatok boltjait is. Más helyről nem tudom honnan tudnám beszerezni.
Ebben kéne segítség. Esetleg ismer valaki a fővárosban olyan üzletet ahol ezt árulják, és postázzák, vagy bármi egyéb..

(#10669) adam432


adam432
tag

Sziasztok! Speedlink illuminated eddig ilyen billentyüzettel nyomultam, de vmi miatt a felső számsor és az o: betű elromlott, igy ezeket csak a numpadról tudom használni. Maximálisan megszerettem, és elégedett voltam ezzel a billentyüzettel. Pont ezért vmi hasonló struktúrájút szeretnék. Mit ajánlotok, mire cseréljem? Néha game, de elsősorban jó sok chat és gépelés lesz vele, igy fontos h konnyen lenyomódjon, akármelyik részén nyomom le a billentyűt. A világítás nem fontos. Legyen vezetékes. A cél, h minél olcsóbban megússzam, de ha kell fizetek tobbet is érte. Tippeket kérek szépen! :F

[ Szerkesztve ]

„Si vis pacem, para bellum.”

(#10670) scream


scream
veterán

Sziasztok!

Keresnék egy használható (akár játékokhoz is) billzetet, jelenleg egy Logitech Classic 200-asom van, csak sajnos letörtek a tartó fülei, meg kezd picit hangos is lenni.

4-5ezres kategóriában akad valami halk,magyar kiosztású, nem miniatűr méretű lehetőleg fekete vezetékes billentyűzet? Melyik ajánlott vétel?

Szerk. : Dell Quietkey-eket néztem, de az már inkább 5-6ezres kategória, csak nem tudom megérik-e az árukat.

[ Szerkesztve ]

(#10671) benvolio válasza sanyek2 (#10659) üzenetére


benvolio
őstag

Csak annyit észrevételt megjegyeznék, hogy a linkbe szereplő A4Tech KD600L az nem így néz ki /hanem így/, ami a képen szerepel az a KD800L. De ezeket már nem nagyon lehet kapni.
Üdv!

(#10672) sanyek2 válasza benvolio (#10671) üzenetére


sanyek2
senior tag

Teljesen mást linkeltem, bocsi xD
Szét vagyok esve.
Amúgy igen, az általad linkeltről van szó, és hát sajnos tényleg alig lehet kapni :/
Gyakorlatilag eddig egy üzlet sem jelzett vissza pozitívat. :(

(#10673) neduddgi8456


neduddgi8456
csendes tag

Sziasztok!

Van ezzel a billentyűvel tapasztalata?
Genius Imperator Gaming billentyűzet USB
-

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#10674) patex1983


patex1983
őstag

Üdv!

Nem teljesen ideillő a kérdésem, de nem találtam alkalmasabb topikot:

Van nekem egy ilyen Trust billentyűzetem, ami tele van dedikált gombokkal, amiknek a nagy rész a Windows Media Centert, vagy annak funkcióit indítja el.
Kérdésem az lenne, hogy meg lehet-e valahogy mókolni, hogy általam beállított programok induljanak el gombnyomásra?
Gondolok itt pl a jobb felső sarokban lévő MC gombra, ami elindítja a Media Centert, és helyette nagyon jó lenne ha az XBMC-t indítaná.
Az oldalon azt írja, hogy fixek a funkciók, de van hozzá egy Win7-es driver, amit ha felrakok, elméletileg lehet vele állítani a fenti dolgokat, gyakorlatban viszont nem működik. Ha a driver fenn van, még az alap funkciókat sem látják el a gombok...

[ Szerkesztve ]

X

(#10675) sanyek2 válasza neduddgi8456 (#10673) üzenetére


sanyek2
senior tag

Egy vásárló véleménye azon az oldalon:
"Szerintem jobb lenne ha kicserélnétek a képet,mert ez billentyűzet nem világítós mint,ahogy kép mutatja. Én is tőletek vettem és nem az. Kép amit felraktatok az Genius Imperator PRO ami,ha jól tudom akkor nincs magyar kiosztásba."

(#10676) sanyek2 válasza patex1983 (#10674) üzenetére


sanyek2
senior tag

A Win-ben az alapértelmezett programok közt vedd ki a média centert, és vagy tedd be amit szeretnél, vagy csak tiltsd le, és elvileg működnie kell a drivernek.

(#10677) patex1983 válasza sanyek2 (#10676) üzenetére


patex1983
őstag

Hogy ez nem jutott eszembe, köszönöm, délután megnézem :R

X

(#10678) sanyek2 válasza patex1983 (#10677) üzenetére


sanyek2
senior tag

Az én multimédiásommal is csak ennyi volt a gond.
Hangjegy dedikálással mindíg a win media playert nyitotta meg.. Mondom nem létezik... Fogtam átlőttem winampra, és már nyitotta is meg. Deriver nélkül :)
Örülök ha segíthetek!

(#10679) patex1983 válasza sanyek2 (#10678) üzenetére


patex1983
őstag

Igen, a hangjegy nálam is a Media Playert nyitja.
Driver nélkül hogy állítottad át Winampra?

Szerk.: Ja, hogy az alapértlemezett programoknál a Winampot adtad meg alapértelmezett lejátszóként?

[ Szerkesztve ]

X

(#10680) sanyek2 válasza patex1983 (#10679) üzenetére


sanyek2
senior tag

(OFF)vezérlőput/alapértelmezett programok/programok hozzáféhetőségének és alapértelmezésének beállításai
Ha jól emlékszem itt lóttem be, de ha nem ez a menü, akkor 2vel felljebb az utolsó ablak pozícióban, az "alapértemlezett programok beállítása)(/OFF)

Így van

[ Szerkesztve ]

(#10681) patex1983 válasza sanyek2 (#10680) üzenetére


patex1983
őstag

Hát sajna nem jött be :(
A zenelejátszót be tudtam lőni, hangjegy gombra már a foobar indul, viszont az XBMC nincs benne az alapértelmezett programok között, így azt nem tudom beállítani, pedig az lenne a fontosabb. Annyit értem el, hogy a Win7-es Media Centert eltávolítom, így gombnyomásra nem történik semmi.

[ Szerkesztve ]

X

(#10682) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Lehet egyszerre két billentyűzetet kötni a számítógépre? Mármint működni fognak? Egyet használnék az asztalon, eggyel meg az ágyból irányítanám a médialejátszót.

[ Szerkesztve ]

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#10683) patex1983 válasza tknof1871 (#10682) üzenetére


patex1983
őstag

Nekem egyszerre van "rákötve" egy vezetékes, meg egy vezeték nélküli, ezek gond nélkül mennek egyszerre.

X

(#10684) WolfheartGR válasza tknof1871 (#10682) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Bármennyi perifériát ráköthetsz a gépre, kezeli azt. Maximum az egyedi extra fícsöröket tartalmazó driver feltelepítése után lehet gond. De ha van is limit még nem sikerült elérnem.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#10685) vlevi válasza tknof1871 (#10682) üzenetére


vlevi
nagyúr

Természetesen.
Gond nélkül.
Én is így használom, a játékokhoz a tévé előtt van egy asztal, rajta kormány, wireless bill+egér, a gép előtt pedig normál drótos.

(#10686) adam432 válasza adam432 (#10669) üzenetére


adam432
tag

Valaki tudna ajánlani, milyen márkát nézzek? Tippek?

„Si vis pacem, para bellum.”

(#10687) vlevi válasza adam432 (#10686) üzenetére


vlevi
nagyúr

Hát, én most éppen elővettem az ősrégi Logitech Deluxe-t. (mert a Wave-ből kiszerettem, az mk250-et meg lenyúlta a droidos tv boxom). Kicsit keményke, mert egyszer kimostam és újrazsíroztam, még püfölni kell, hogy puhuljon.
Csak tudnám mitől deluxe, ennél még a wartbutg is luxuskivitelűbb volt :) Semmi extra nincs rajta, az enyémhez csuklótámasz sincs (megjegyzem, ha lenne, lefűrészelném), még a lába is lehetne kicsikét magasabb.

(#10688) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag

Sziasztok! Van egy Logitech G105 amcsi kiosztással, és az lenne a kérdésem, hogy lehetne e hozzá valahol magyar csere billentyűket kapni. Imádom ezt és nem akarok váltani, főleg hogy feleségem rendelte Karácsonyra. szegénykém nem nézte hogy ami. kiosztás :B
Szóval hogy ha mód lenne rá, megvenném azt a 9 gombot, mert szépen kivehetőek. (a 'Z'-t már cseréltem 'Y'-ra :P ) Legvégső esetben, egy eláztatott, nem működőt veszek, hátha...
Matrica off !!

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#10689) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag


A bill. csak mert nekem nem zöld, hanem kék :)

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#10690) scream válasza SüdiLaller (#10689) üzenetére


scream
veterán

Szerintem felejtős, mert nem gyártanak magyar kiosztásút belőle (mint ahogy általában a gamer billzetekből).

(#10691) adam432 válasza SüdiLaller (#10689) üzenetére


adam432
tag

Huh, ez pl. elég jól néz ki. :K

„Si vis pacem, para bellum.”

(#10692) SüdiLaller válasza scream (#10690) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Akkor így jártam, igazából már megszoktam egy ideje hol az éáű csak amikor nem tudok magammal mit kezdeni jönnek az ilyen okosságok :C
Köszi a válaszod, tudtam, csak nem sejtettem! :Y :R

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#10693) SüdiLaller válasza adam432 (#10691) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

:R szerelem volt első leütésre
Megjelenése hetében lecsapott rá, futárral 26K volt. :Y kicsit csikorogtak a fogaim, hogy (akkori) vga-mnál drágább a billentyűm :D

[ Szerkesztve ]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#10694) sanyek2 válasza patex1983 (#10681) üzenetére


sanyek2
senior tag

Fentebb linkeltem az én billentyű+egér összeállításomat, megtekintheted a multimédiás kiosztást. A patkányon vannak ugyan úgy kör alakban lejátszóhoz fűzhető multimédia gombok. Namármost. Én azokat winappal használtam, és önmagában nem volt elég a driver, és hogy mi volt beállítva alapértelmezettnek. A winampon belül engedélyeznem kellett a multimédia gombokat. Azon belül gyárilag már minden engedélyezve volt, testre sem kellett szabnom. Egyszerűen csak engedélyeznem kellett. Nem ismerem a progikat amiket te használsz, de nézz szét a progin belül.
Továbbá nem ártana megnézned BIOS-ban hogy engedélyezve van e az usb-s billentyűzet használata. Attól hogy működik, nem biztos hogy engedélyezve van.
Ha zsákutca, akkor ez alapján kapcsold ki a win media centert, meg amit nem használsz lejátszónak.
Ha jól látom nem csatlakozik patkány a billentyűzeted wifijéhez, szóval az eszközkezelőben távolísd el a billentyűzet illesztőprogramját, válaszd le, majd 10 másodperc után told vissza, majd az illesztőprogram telepítése után tedd fel a drivert is. Ha nem érzékelné a visszacsatolást, csinálj egy restartot.
Több ötletem nincs. Win 7 topikban talán többet tudnak segíteni.

(#10695) tknof1871 válasza vlevi (#10685) üzenetére


tknof1871
őstag

Én is vezeték nélküliben gondolkodtam, de meggondoltam magam. Nem fogom sokat hurcolni a billentyűzetet.
Vagy 1 olyan kellene, ami vezeték nélkül és vezetékről is működik. A vezeték nem a töltő vezetéke. Töltőről ha leválasztom a billentyűt a konnektorból akkor is fogyasztja az áramot.
10+ éve vettem már vezetéknélkülit, PS2-es csatlakozóst. Arra még azt írták 2 méteren belül működik. Kicsit több volt. Most hány métert tudnak?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#10696) vlevi válasza tknof1871 (#10695) üzenetére


vlevi
nagyúr

Vezetéknélküli billentyűzetekkel mostanság már nincs gond, hacsak nem játszol komolyan multiban.
Egyrészt az elemekkel tényleg 1-2 évig kibírják (felesleges akksit tenni bele, az átlag cerkaakksi magától lemerül 2 hónap alatt, ha nem használod akkor sem), és a 2.4Ghz-es vevős billentyűk 8-10m hatótávolságot általában tudnak.
Az egérrel vannak bajok. Mert az egér sokkal több energiát igényel, mint egy billentyűzet, ami érthető is. Mert nem csak másodpercenként max 4-5 leütést kell küldeni a gép felé, hanem 800-1200dpi pontossággal minden elmozdulást. És egy LED-nek is világítania kell rajta állandóan. Ezért jönnek az energiatakarékos trükkök, bealszik, ha nem nyúlsz hozzá, de akkor meg nagyobbat kell mozdítani rajta, hogy feléledjen, ez játék közben használhatatlanná teszi. Pl. távcsöves puskával nem tudsz célozni, mert az apró célzások között bealszik az egér.

Ezért kell egy normális drótos a gép közelébe, és egy vezetéknélküli, amivel szemben nem szabad túl nagy igényeket támasztani, és akkor nincs baj.

SüdiLaller: Ez a te billentyűzeted? Mert a tisztánlátás kedvéért ez nem amerikai (US), hanem angol (UK). Az amerikaiban nincs a bal alsó sarokban a Shift és a Z(Y) között az az 1 gomb, ami a magyarban a hosszú í
Ez tényleg csak megszokás kérdése, egy idő után menni fog. Esetleg a nagyon ritkán használt vezérlőkarakterekkel leszel bajban, mert ha ritkán használod, nem tudod memorizálni. Senki sem tudja fejből a magyar billentyűzetre rajzolt összes bizbaszt, hogy hol van.

[ Szerkesztve ]

(#10697) nyunyu válasza vlevi (#10696) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezért jönnek az energiatakarékos trükkök, bealszik, ha nem nyúlsz hozzá, de akkor meg nagyobbat kell mozdítani rajta, hogy feléledjen, ez játék közben használhatatlanná teszi. Pl. távcsöves puskával nem tudsz célozni, mert az apró célzások között bealszik az egér.

L drotnelkuli egerek 10 masodperc mozdulatlansag utan valtanak felezett sebessegre, es kb. 1 perc utan alszanak be annyira, hogy masodpercenkent alig parat villan az optika/lezer.
De amint eszrevette az eger, hogy elmozdult, visszakapcsol 100%-ra.

Gyakorlatban eszre sem veszed, mert jatek kozben nem all annyit egy helyben a kurzor, meg tavcsovessel kempeleskor sem.

Az a billzet meg ISO kiosztasu, csak amerikai feliratokkal.
UK feliratozas nem igy nez ki. (Pl. Shift+3 a font sterling karakter)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10698) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Üdv
vezeték-nélküli kombó kellene a gépemre
keveset lenne használva mivel csak az lcd használata esetén lehet rá szükség
mit ajánlotok ami jó, és nem kopik el fél év alatt és max 5 métere lenne a géptől
és lehetőleg ne lenne kicsi az egér és sokat bírjon az akksi
a kiegészítő gombokat ritkán használom, vagy sose :)
és baráti áron legyen kapható

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#10699) Krissz5435


Krissz5435
aktív tag

Hello, tudnátok segíteni?
Van egy ilyen billentyűm: SlimStar i220

De gondoltam, hoy kéne vennem vezeték nélkülit ugyanilyenben.

Találtam is egy ilyent: SlimStar i820

A baj, hogy nekem nem kéne az egér csak a bill, esetleg valaki tudja, hogy mi a billnek a neve?
Előre is köszi.

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

(#10700) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, múlt héten vettem egy mk520as szettet, de akadt pár problémám vele.
Az egér néha meg megakad, illetve a billentyűzet sem mindig érzékeli amit gépelek, vagy éppen nem ír semmit pár mp-ig, majd hirtelen beír mindent amit eddig gépeltem.

Ez normális?

Nano a gép hátulján az íróasztal mellett, de azért ennél kicsit jobban kéne bírnia, nem?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.