Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) WolfheartGR válasza Fauno (#10150) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Nem.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#10152) Egon válasza nyunyu (#10149) üzenetére


Egon
nagyúr

Itt van egymás mellett az MX1000 és az MX700. Nem azonos a hátuk íve: az MX1000 domborúbb.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#10153) vendingo


vendingo
veterán

Jó minőségű, jó árú világítós billentyűzetet keresek!
Lehetőleg zöld v. narancs megvilágítással. Az se baj, ha változtatható a szín :)
Csak vezetékes jöhet szóba!

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#10154) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Logitech k310 vásárláson gondolkozom, játékra. Valakinek van vele tapasztalata?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#10155) tildy válasza vendingo (#10153) üzenetére


tildy
nagyúr

Microsoft sidewinder x4? voroses-narancsos megvilagitasa van.
parom most kapott ilyet karacsonyra. Szempont volt, hogy viszonylag halk legyen, a vilagitas az plusz jo pont, illetve hogy azert jatekokra is jo legyen. Picit szokni kell, de hatarozottan tetszik neki.
Szokni kell: baloldalt vannak makrogombok, ezek zavarnak be eleinte.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10156) Laybee


Laybee
őstag

Sziasztok! Ez alapján kérdezném, hogy mára változott a helyzet? Normális kiosztása lett? MS Wired 600 a téma. Köszönöm.

(#10157) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Sziasztok!

5 ezer körül keresnék vezetékes, magyar billentyűzetet,mert a mostani Genius Slimstar 220 már baromi hangos.
Netezésre,word-re kell, a legfontosabb szempont,hogy halk legyen, semmi multimédiás vagy gamer bizbasz nem érdekel.
Ezeket néztem eddig:
Microsoft Curve 3000
Logitech k310
MODE COM MC-9006
[REVOLTEC RE119 Lightboard]
ICON7 Rondo -ez vezeték nélküli,de szimpi, bár,ha ezek az olcsó vezeték nélküliek nem megbízhatóak és olykor kihagynak,akkor felejtős.
Szerintetek?

Alias: Júzer error

(#10158) ratcache válasza Laybee (#10156) üzenetére


ratcache
aktív tag

szia!

még év elején néztem ezzel kapcsolatban alaposan körbe és akkor már mindenhol csak a normál magyar szitázással volt kapható.

(üröm az örömben, hogy különállóan nemigen lehet kapni, csak csomagban egypálcás egérrel... de szvsz még így is megéri)

(#10159) DemonDani


DemonDani
addikt

Kaptam egy Logitech K200at, és meglepődve tapasztalom, hogy a multimédiás gombok között egyetlen egy működik és az sem helyesen (kikapcs, és csak hibernál).

A K200-nak elvileg nem kellene semmilyen driver, nincs is hozzá. Mit tudok tenni? Első kukába beledobom meglehetősen nagy erővel?

Eddig vmi Chicony volt, azon minden multis ment driver nélkül tökéletesen. (pedig annak volt is drivere)

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#10160) Laybee válasza ratcache (#10158) üzenetére


Laybee
őstag

Köszönöm szépen!

(#10161) Jim74 válasza DemonDani (#10159) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én az MK250-nél téptem a hajam, hogy nem működik vele a setpoint.... Most cseréltem le egy MS wireless Desktop 3000-re. Zongorázni lehet a különbséget....

(#10162) Sk8erPeter válasza Jim74 (#10161) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Mi is pont most vettünk faternak MS 3000-et karácsonyra, eddig nem tűnik rossznak, bár nem használtam még igazán aktívan, csak egy kis nyomkodás erejéig, úgyhogy normális beszámolót nem tudok róla tartani. vlevi korábban már megtette, igazából az alapján mertem ezt választani. :)

Sk8erPeter

(#10163) Jim74 válasza Sk8erPeter (#10162) üzenetére


Jim74
nagyúr

Engem is Vlevi terelt ebbe az irányba...
Bár bevallom, hogy egy barátom meglepett vele karira, úgyhogy így könnyebb volt a választás...

(#10164) Sk8erPeter válasza Jim74 (#10163) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

De úgy tűnik, nem bántad meg. :) Azóta milyen, így több napi próbálgatás után? Továbbra is jónak tűnik?
Az egér amúgy átlagoshoz képest szerintem batár nagy, mindenesetre nagykezűeknek, mint fater vagy én, pont jó méretre. Igaz, valóban nem a legfaszább darab, de ha valaki nem háklis az egérre, akkor jó az.
Na de majd ha próbálgatom egy pár órát, inkább majd azután nyilatkozom róla. Pár perces nyomkodásból még nem sok derül ki.

Sk8erPeter

(#10165) vlevi válasza Sk8erPeter (#10164) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Pár perces nyomkodásból még nem sok derül ki."
Nem bizony. Nekem is kellett néhány nap hozzá, hogy rájöjjek, nekem marhára nem áll kézre a laposság, és a csuklótámasz. Ettől eltekintve nem volt vele bajom. Puha, de határozott nyomáspont, és mondhatni halk is.
Viszont az egérre én úgylátszik háklis vagyok :) Nagyon messzire elkerültem...

(#10166) Sk8erPeter válasza vlevi (#10165) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Tényleg nagyon ormótlan az egere, szóval simán lehet, hogy hosszabb használat során nekem is meggyűlne vele a bajom. :) Én is kicsit háklis vagyok ilyenekre, de végül is nem nekem kell, hogy jó legyen, hanem fateromnak, ha már neki vettük, neki úgy tűnik, nincs baja vele egyelőre. Mondjuk persze ha nagyon beválna az egész kombó, akkor magamnak is vennék. A csuklótámasz kérdését sem tudom egyelőre eldönteni, nem volt még ilyen jellegű csuklótámaszos billentyűzetem, legalábbis a laptopot más kategóriába sorolom, ott is van min megtámasztani a csuklómat, de az kicsit más, mint ez a döntött forma. Én a laptopot is meg tudtam szokni.
Na majd tényleg próbálgatom még a billentyűzetet, hogy kiderüljön, mennyire jön be.

Amúgy remek, hogy fateromnak már vettem billentyűzetet, de magamnak még mindig nem sikerült már ezer éve találni... :D

Sk8erPeter

(#10167) Jim74 válasza Sk8erPeter (#10164) üzenetére


Jim74
nagyúr

Annyit vettem észre a napokban, hogyha a bal hüvelykujjammal ütöm le a spacet, akkor csattan, ha jobbal, akkor nem :(

(#10168) Werkly


Werkly
őstag

A4 Tech X7 G800 jó billentyűzet? Kösz!

(#10169) Laybee válasza Jim74 (#10167) üzenetére


Laybee
őstag

Ma megnyomogattam a 3000et, de szerintem nem halk, nem sokkal halkabb mint egy alap Logitech, az egér az förtelmes. A 800as a 3000 szinjén van és mintha kényelmesebb lenne, hogy nincs belaposítva. Ki volt még állítva egy K800, de azt se halottam halknak, plusz volt egy műanyag hanghatása is. Nincs egy normális billentyűzet ez a nagy helyzet.

(#10170) Jim74 válasza Laybee (#10169) üzenetére


Jim74
nagyúr

A mm-ban kiállított darab nekem is hangosnak tűnt és az egér sem fogott meg ott, de a vadonatúj darab teljesen más. A kiáltott példányt ki tudja hányan csapkodták már meg...
A logitech mk250-nél biztosan halkabb. Egyébként a billentyűzet kérdés mindig is szubjektív volt. Ami Neked bejön, lehet hogy nekem nem és fordítva.

[ Szerkesztve ]

(#10171) Laybee válasza Jim74 (#10170) üzenetére


Laybee
őstag

Ez így van :)

(#10172) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Sziasztok!

Nos, mint azt már korábban leírtam, a Gigabyte K8100 v.2 típusú billentyűzetem pár hetes használat után elkezdte szépen lenémítgatni a rendszert. Kihúz, bedug, pár óráig megint jó, de újra előjött ...

Visszavittem a boltba, de kérték, hogy teszt erejéig hagyjam náluk, míg náluk is jelentkezik a hiba.

Leizzadtam, mert gőzöm nem volt, hogy ez a drágaság náluk mikor produkálja a nálam eljátszott hibát, nehogy visszapasszolják azzal, hogy ennek semmi baja.

Lelkiismeretes csapat volt, és majd 2 hétig volt náluk a bill. amikor szóltak, hogy megvan, náluk is jelentkezett a bibi. Innentől kezdve csak az volt a kérdés, hogy egy vadi új ugyanilyet, vagy valami mást szeretnék ?!

Pár hét alatt nagyon megszerettem, így maradtam ennél a típusnál. A csere példány ma érkezett meg, egyelőre nem produkálja a hibát, és remélem ez így is marad.

Ami első látásra feltűnt, hogy a billentyűzet jobb felső sarka (a led világítások feletti rész ezen a példányon fém színű. Nem tudom, hogy ez egy újabb típust jelent e a v.2. -n belül, de remélem ezzel nem lesz gondom.

Pár nap múlva azért még jelentkezem a tapasztalatokkal.

Sziasztok!

(#10173) Dr. Gonzο


Dr. Gonzο
senior tag

Van valakinek tapasztalata Speedlink DarkSky billentyűzetről?

(#10174) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Bocs, hogy ide írom, de ezt a topikat olvassák a legtöbben:

Van egy Logitech K360 billentyűzetem, amihez ha felteszem a Set Point és Unifying szoftvereket, akkor a billentyűzet ő betű helyett Q betűt ír, ű betű helyett q-t. A windows is telepít magának valamilyen alap billentyűzet kezelő szoftvert és ezek akadhatnak össze vagy nem tudom mi lehet a probléma.
Ha letörlöm a Logitech szoftvereket, akkor működik rendesen a Win 7 driverével. De úgy is próbáltam, hogy a Logitech szoftvereket hagyom rajta és a Win7 drivereket próbálom töröln i az eszközkezelőben, de utána azok visszatelepítődnek. Ezzel csak az a probléma, hogy Logitech szoftver nélkül nem tudom beállítani a funkció gombokat.

Mit csináljak?

[ Szerkesztve ]

(#10175) Sk8erPeter válasza rayoliviero (#10174) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Már jó régen, de én is tapasztaltam ilyesmit, csak egyáltalán nem emlékszem, mi volt a megoldás, arra viszont igen, hogy érdekes módon amikor böngészőben írogattam (például csetelni akartam), akkor jött ez a jelenség, hogy ű helyett q, ő helyett Q, DE ha nyitottam egy Notepadet (Win+R > notepad), akkor ott gond nélkül működött minden betű. Próbáld már ki plíz, nálad is ez van-e!

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#10176) rayoliviero válasza Sk8erPeter (#10175) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nálam is dettó így volt. Wordben rendesen működött. Google-ben kerestem, ott már nem.

(#10177) vlevi válasza rayoliviero (#10176) üzenetére


vlevi
nagyúr

Multkor vettem eszre hogy a logitech belepakol valami setpoint kiegeszitot a bongeszobe. Ha van ilyen, erdemes megprobalni letiltani.

(#10178) rayoliviero válasza vlevi (#10177) üzenetére


rayoliviero
veterán

Azt én engedélyeztem, akkor letiltom, köszi.

(#10179) Sk8erPeter válasza rayoliviero (#10178) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Majd írd már meg, bevált-e plíz!

Sk8erPeter

(#10180) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Nos, sajnálattal közlöm, hogy a kicserélt Gigabyte K8100 v2. cserepéldánya is ugyanabban a betegségben szenvedett, mint az előd, úgyhogy egy esti és egy reggeli használat után vittem is vissza a kereskedésbe.

Lehet, hogy csak én fogtam ki, de a saját tapasztalataimra alapozva üzenem mindenkinek; EMBEREK, NE VEGYETEK GIGABYTE K8100 BILLENTYŰZETET ! ! !

[ Szerkesztve ]

(#10181) Sk8erPeter válasza zo-lee (#10180) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Még jó, hogy itt korábban én voltam a vészmadár:
http://logout.hu/tema/milyen_billentyuzetet_vegyek/hsz_9967-9970.html
:DD
Na mindegy, hát sajnálom, nem örülök neki, hogy így alakult, kár érte. Mindenesetre köszi, hogy megosztottad a tapasztalataidat, biztos jól jön majd valakinek, aki esetleg ennek a megvételén gondolkozna!

Sk8erPeter

(#10182) rayoliviero válasza Sk8erPeter (#10179) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hát megírni már nem tudom, mert közben elszállt a drága, gyönyörűséges Msi lapomon a BIOS és visszaállítani nem tudja magát. Úgyhogy most laptopról írok.

(#10183) Sk8erPeter válasza rayoliviero (#10182) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hogy szállt el? Szárnyakat kapott? :D Na, de tényleg, mi történt, BIOS-frissítés, vagy mi?
Amúgy a laptopba is be tudod dugni a Unifying-dugót, nemde? :)

Sk8erPeter

(#10184) ratcache


ratcache
aktív tag

Logitech egérnél a Flow / Smooth scroll kiegészítő okozza a böngészőkben a karakterhibákat gépelésnél (kis guglizás után viszonylag gyorsan meg lehet találni a jelenséget, mert a legtöbb angoltól eltérő regionális kiosztást használó winnél bekavar a spec. karakterek használatánál).

(#10185) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Erre senki semmit? :(((

Alias: Júzer error

(#10186) d3kk válasza -HajTömeg- (#10185) üzenetére


d3kk
senior tag

Ha nem okoz gondot az ergonomikus kialakítás megszokása akkor én ajánlom a curve 3000-et mert fater is azt használja (ritkán én is ) és meg vagyok vele elégedev. Viszonylag halk is! :R

(#10187) rayoliviero válasza Sk8erPeter (#10183) üzenetére


rayoliviero
veterán

Egy OC után szállt el Click Biosos állítgatás után. De pendrive-ról valahogy helyrehoztam. Úgyhogy nyomom a próbát.

Szerk:

Kész is, működik rendesen, pedig fent van mindkét Logitech szoftver, csak a bömgészőben nem engedélyeztem a Set Pointot és fasza.

Köszönöm vlevinek. :R

[ Szerkesztve ]

(#10188) IzI válasza zo-lee (#10180) üzenetére


IzI
senior tag

Nekem egyelőre kisebb hibával üzemel,néha fogja magát és elkezd rendszertelenül villogni a hangerőt szabályzó led.Bill. kihúz és elmúlik.Kézhez vételemkor(6napja) hangerőt némítót,de ott is ki-be húz és jó,azóta semmi.

(#10189) vlevi válasza rayoliviero (#10187) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Bírom" az ilyen csoda kiegészítőket, amikről igazából senki sem tudja, hogy mitől lesz jobb a böngészés, látszólag semmivel, mert nehogy már egy böngésző ne tudjon enélkül scrollozni. Inkább csak a baj van velük. Másik dolog, hogy nemegyszer előfordul, hogy valakik tudnak normális hardvert gyártani, de hozzávaló drivert, szoftvert már nem annyira. Ilyen pl. az ATI is a maga Catalyst nevű rettenetével. Én inkább ha egy mód van rá, ezeket a csoda kiegészítőket nem telepítem fel, de van, amikor nem lehet kikerülni, és olyankor jön a szopás. Másik nagy "kedvenc. a Logitech Profiler a kormányhoz. Elvileg lehetne profilokat beállítani alkalmazásokhoz, de néha-néha nem kapcsol át a megfelelő játékhoz való profilra. Marha vicces pl. ha úgymarad 900°-os kormányszögön, én meg F1-ezni szeretnék, ahova a 360° is sok...

(#10190) Sk8erPeter válasza vlevi (#10189) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ez az a csodálatos program? >> Logitech Flow Scroll (Scroll App) for Chrome, http://logitech-en-amr.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/26962
már az ezzel foglalkozó fórumok címei is biztatók:
SetPoint messes up scrolling in chrome
Beware of Logitech Chrome extension
Win8, Logitech Touchpad T650 and SetPoint, oh and Chrome
itt írja, hogy több böngészőre is elkészítették: http://logitech-en-amr.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/25855/~/logitech-flow-scroll-(scroll-app)-faqs
http://www.logitech.com/en-us/support/8553?crid=492&section=downloads&softwareid=8541&osid
Mármint ezt a szart.
Eleve vicces, hogy smooth scrollingot akarnak erőltetni egy extensionön keresztül, miközben ezt szerintem a böngészőnek kell tudnia, hogy ehhez natív támogatás legyen. Ha JavaScripttel minden honlap böngészésébe belekontárkodik ilyen céllal az extension, az már eleve nem túl jó ómen.

Tehát Gazsi00, ez kúrja el az ékezetes betűket is? Mert ha ez elvileg csak a scrollozásért felelős, akkor nem tudom, a gépelést hogyan cseszheti el, szívesen belenéznék az extension kódjába.

Sk8erPeter

(#10191) rayoliviero válasza Sk8erPeter (#10190) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nekem ez kúrta el az ő és ű betűt, ez a set point engedélyezés a böngészőben.
Az unifying szoftver sem úgy működik nálam, ahogy kellene. Azt már nem is fogom feltenni.

[ Szerkesztve ]

(#10192) vlevi válasza Sk8erPeter (#10190) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Eleve vicces, hogy smooth scrollingot akarnak erőltetni egy extensionön keresztül"
Amit én rühellek. Azonnal kapcsolom ki, ahogy meglátom. Azért nem szeretem, mert pl. az egérgörgővel, vagy a kurzornyilakkal úgy scrolloz, hogy lassan, nagyduzzogva elindul a "finom" görgetés, aztán meggyorsul, és scrolloz egy sort, majd lassulva leáll. Aztán kezdi elölről. Számomra marha idegesítő. Akkor már inkább ugorjon 1-1 sort. Ha többet scrollozok úgysem látszik, finom scroll-e vagy sem.

(#10193) Sk8erPeter válasza vlevi (#10192) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ja, hát ez a másik, hogy miért mászik bele a böngészőbe, és módosítja annak viselkedését kérés nélkül: a böngészőben is letilthatod a smooth scrollingot, de az gáz, ha külön nyomozni utána, hogy ha neked épp nem tetszik a smooth scrolling, és le akarod tiltani, de a böngészőben nincs is engedélyezve (vagy épp nem támogatja), akkor mi okozhatja ezt. A telepítés során kellene, hogy rákérdezzen a SetPoint szara, hogy szeretnéd-e ezt egyáltalán, vagy sem. Az ilyen erőszakoskodások mindig visszaütnek, az ember csak felhúzza magát rajta, aztán megutálja a gyártót, hogy miért raktak a pofájába egy szar szoftvert a termékhez, a szoftver miért nem csak azt csinálja, amit kell neki (például a plusz funkciógombok beállíthatóságát), vagy előtte miért nem kérdez inkább.

(#10191) Gazsi00 :
na, de akkor már legalább tudjuk, hogy ha valaki azt tapasztalja, hogy a böngészőben gépeléskor ő betű helyett Q betű jelenik meg, ű betű helyett pedig q, akkor le kell tiltani a Logitech Flow Scroll extensiont. :) Ez másnak is hasznos lehet.

"Az unifying szoftver sem úgy működik nálam, ahogy kellene."
Itt mire gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#10194) rayoliviero válasza Sk8erPeter (#10193) üzenetére


rayoliviero
veterán

Amikor felteszem az unifying szoftvert, kiirja, hogy kapcsoljam ki es utana be a billentyuzetet es akkor kellene csatlakoznia talan a billentyuzetnek a nano egyseghez, de nem tud...

(#10195) Integrator


Integrator
aktív tag

Sziasztok.

Hosszú idő után szeretnék végre egy normális billentyűzetet venni, valami strapabíróbbat, ha véletlenül leönteném, valami tartósabbat, amit nem 1-2 évre vennék, hanem addig míg kirohad alólam.
Elsősorban irodai munkák, gépelés, ilyesmi, ritkább esetben játékok.
Ha lehet, olyan legyen, ahol nem probléma az, hogy egyszerre nyomnék le 4-5 billentyűzetet, és beveszi azt (Régen voltak olyan billentyűzeteim, ahol SHIFT+nyilak+stb egyszerre, már nem érzékelte). Sok olyan programot használok, ahol rengeteg beprogramozott hotkey miatt kellene használnom a bonyolult 3-4-5 karakterből álló billentyűkombinációkat.
Másik olyan dolog van, amihez már hozzászoktam (hogy ezt jól tettem-e vagy sem) az idő során, hogy ne teljesen lapos/vízszintes legyen a billentyűzet, hanem legyen enyhe/nagy állítható dőlésszöge.
Amit eddig kinéztem a nagy hozzá nem értésem közepette, az ez volt: Logitech Washable Keyboard K310, de ahogy láttam ez nem dönthető semennyire.

Előre is köszönöm,
Dani

(#10196) Sk8erPeter válasza rayoliviero (#10194) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

De ha nem tud csatlakozni, akkor hogyan használod a billt?

====================

(#10195) Integrator :
szerintem eleve rossz megközelítés az alapján választani billentyűzetet, hogy mi van, ha leöntöd, bírja már ki azt is. Mi lenne, ha nem öntenéd le? :DDD Nekem évekig nem sikerült, nem azért, mert annyira ügyes vagyok, hanem azért, mert vigyázok a gépemre, meg nem rakok a billentyűzet közelébe semmi löttyöt.
Ha kibírja a billentyűzet azt is, hogy leöntöd mindenféle szarral, akkor ne számíts arra, hogy mindenféle kényelmi dologgal is el lesz látva, dönthető, meg apámf@sza, valahol akkor kompromisszumot kell kötni.
Plusz még antighosting/NKRO-képesség, médiagombok, satöbbi? Na ne má', azért mindent ne akarj egyszerre. Még az lett volna a jó, ha hozzáteszed, hogy "és lehetőleg ötezer alatt legyen má'". :D

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#10197) rayoliviero válasza Sk8erPeter (#10196) üzenetére


rayoliviero
veterán

Már a Win által feltelepített cuccokkal működik.

(#10198) Integrator válasza Integrator (#10195) üzenetére


Integrator
aktív tag

Akárki más? Az ilyen Sk8erPeter (PH! nagyúr) típusú válaszokra kurvául nem vagyok kíváncsi.

Köszöntem,

(#10199) Sk8erPeter válasza Integrator (#10198) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hát bocs :DD
Ettől még igaz, hogy egyszerre túl sokat akarsz, dehát remélem, majd ezek mindegyikére talál majd neked megoldást valaki. De legalább a leönthetőségről mondhatnál le, de nekem mindegy. Csak én már keresgélek billentyűzetet egy ideje, és úgy sejtem, hogy minden kritériumodnak megfelelő billentyűzet egyszerűen nem létezik, hacsak nem horror áron.
Szóval mit is akarsz:
- lehessen leönteni kávéval, teával, kólával
- NKRO-képesség
- mindenféle funkciógombok
- állítható dőlésszög

Nekem ez egyszerre túl soknak tűnik.

Sk8erPeter

(#10200) Sk8erPeter válasza rayoliviero (#10197) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Na, szóval a Unifying-szoftver egyszerűen nem is ismeri fel a bedugott eszközt?
Okoz valami parát, vagy csak nem végzi a dolgát?

Sk8erPeter

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.