Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#97705) membrandj válasza yorka (#97696) üzenetére


membrandj
nagyúr

CX ok.
Elég a h81m-hds
G3258 se lesz gyorsabb alapvető feladatokra, az ssd gyorsít ezen.
A +4GB ram ,nagyobb proci árán már belefér az ssd,de ahogy érzed.

ThePoweR
"lap ~16k
i3/i5 ~33k/~50k
8GB ram ~14k
vga 750ti/960 ~35k/~56k
1TB vinyó ~14k
ház ~8k
táp ~13k"
Az ilyen minőségű ajánlások nem ide valók. Legalább konkrét típusokat írj, mert ez így 0 infó.

jim bcs
WD black viszont hangos sokak szerint. Személyes tapasztalatom nincs,de ssd tempót biztos,hogy nem éri el.

Ribi
" Egyszerűen a 2x erősebb VGA vs SSD szempontjából a VGA előbbre való."
Nálad.

Én nem fogok vitatkozni veled. Vannak nézőpontok.. Nekem pl nincs szükségem 200 fps-re, amikor a 60 is elég pl.Nekem többet ér a gyorsabb, fürgébb rendszer, mint a láthatatlan + 140 fps.
Ettől függetlenül értem a mondandódat. Nem fogok szólni 1 szót se, ha jössz naponta 10-20 embernek segíteni, 2 fajta verzióval. SSD-vel vagy erősebb vga-val. Sőt, meg is fogom köszönni,hogy segítesz.

Innentől kezdve viszont ne folytassuk ezt az ssd-s témát, mert kezd sok off lenni.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.