Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#88171) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Sziaaztok! Egy konfigot szeretnek osszerakni es segitsegeteket szeretnem kerni ebben.
A keretem 250k.
Amd es inteles konfigot is megneznek. Amda lapnak asus a88x gamer, gigabyte r9 280x rev.2.0 vgtat neztem, ha ettol nincs jobb akkor ezekhez ragaszkodnek. Ssdre menne tobb jatek is, 240gbra gobdoltam(corsair airforce LS).Hddbol 1T-ra szukseges lenne es WD caviar greent neztem.
Tapbol egy evga ami 500w az kitudna hajtani, mert a kartyara 600maxat irnak, 8gb ramot neztem ha az beleferne jo lenne, kingston fury hyper-x-re gobdoltam. C10es kiosztasu de ha jol emlekszem cl9 kell. Ezt majd ti megvalaszoljatok nekem. Elore is kosoznom a segitseget!

szerk: jatekra kellene elsosorban es a koveljovoben java/android fejleszteshez.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.