Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#46448) kristof123


kristof123
őstag

Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem. Új asztali gépet szeretnék összerakni. Semmi nincs! 300k a plafon szállítással mindennel együtt.

Iponnál gépösszerakósban gyorsan összedobtam egyet:

alaplap: asus z-87 pro ~54k
cpu: i5-4670k ~58k
memó: corsair vengance 8gb 1600mhz cl9 kit ~20k (inkább preferálnám a lp-ost, de túl sok féle volt nem igazán tudom melyik lenne a "jó")
vidikari (ez kérdéses de hirtelen ezt véltem jó vételnek): asus gtx670 dc2 ~80k
hdd: wd 1T sata3 ~22k
CD/DVD: samsung sh-224db ~5k
Ház (na itt vagyok a legnagyobb gondban gondban): ??
Táp: FSP Aurum S Gold ~22k

Sum: 261k és még kell ház + SSD sem ártana (nem létszükség, később is beszerezhető), vagy egy fokkal jobb vidikari.

Mindenképpen a legjobb teljesítményt akarom kihozni ebből a pénzből FHD-ra (játék, film, és minden mi belefér). Proci tunning lesz, de egyenlőre felesleges, kihajt mindent (tudtommal). Így hűtőt rá később vennék.
Min tudnék spórolni, mi kevés, mi nem passzol, mi kéne még?

Segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.