Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#159180) SyMbioTe válasza Tozo (#159152) üzenetére


SyMbioTe
Ármester


#159152 Tozo
Szia!

Az ilyen kicsi PC-ket kevésbé ismerem, de speci alapján rendben lesz erre a felhasználásra. Ramok is jók amiket néztél, bár akad olcsóbban is, lentebb írom.

Másik lehetőség esetleg, és ezen van VGA kimenet is, akkor nem kell átalakítóval vacakolni (írtad hogy nem akarsz olyat, de ez 10. gen-re épül): Asrock DeskMini H470 ~65k + Pentium Gold G6400 / i3-10100 ~23-40k + Crucial Ballistix / G.Skill Ripjaws SO-DIMM ram ~20-22k ~108-127k + még egy megfelelő SSD, nem tudom mekkora kell neked.

Linux Mint-hez elég a kisebbik is a te linkjeid közül, amit én írtam abból meg a Pentium is simán elég ilyen felhasználásra.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.