Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#15157) StLui válasza #98593280 (#15152) üzenetére


StLui
veterán

Azt nem írtam, hogy noti, nem fér bele másik hdd, most fiókban is van ami volt benne. Memória bővítés bár nem néztem árakat, de notiba, és ddrII szintén nem lenne annyira olcsó, de utánna nézek azért, most 2x1Gb van
Köszi a tippeket!
Jim-Y pendrive-ot megpróbálom, köszi!

Vond Barátom is ezt mondta, hogy jó pár évet el leszek vele így is, annyit meg már a noti sem fog talán kibírni, szóval akkor nem izgulok annyira :) köszi neked is!

Viszont ez volt a próba, lehet kicserélem az atom procis asrock ion-ban is a hdd-t ssd-re, de ott szerencsére maradhat a hdd is másodiknak, van hely neki!
Véletlenül vettem :B vertex3-at agilty3 helyett, összekevertem a boltban a nevüket, de kiderült agility3 épp nem is volt. Most viszont van nekik. Melyiket vegyem agility3 24450 vagy vertex3 beépítőkerettel 26500?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.