Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#149230) szkuvi


szkuvi
tag

Sziasztok,

újra én :D egyik barátomat is elkapta a "gépépítési láz" miután elmeséltem neki az én sztorimat, így hát az ő nevében szeretném a segítségeteket kérni ismét :D nem is húznám az időt:

1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?
főként multiplayer játékokra, azon belül e-sport game-ek (CSGO, LOL, PUBG stb...), alkalmanként pár single player játék is előfordulna
2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
semmilyen alkatrész nincs, egy komplett gépre lenne szüksége
3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
komplett gép... alaplap-proci-ram-VGA-SSD-HDD-ház-táp

4. Mennyi a kereted rá?
180-220 ezer Ft (nagyon maximum 220k, hiszen monitor is szükséges és 250 ezernél többet nem szánna rá jelenleg)
5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat?
monitor sincs, a javaslataitok alapján ezt a monitort ajánlottam neki:
LG 24MP59G-P (FHD, 24", IPS, 75 Hz, ~40k)

Köszönjük a segítséget!! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.