Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#148383) SyMbioTe válasza Mercutio_ (#148370) üzenetére


SyMbioTe
Ármester


(#148370) Mercutio_
Billentyűs topikban azért jobban értenek hozzá mint én, nekem csak a hallkságon és a mechanikuson akadt meg a szemem.
"Hagyományosabbak" közül a Cougar 200K-t tudom mondani. Ez ollós mechanikás, jóval halkabb, mint egy mechanikus, de van rajt anti ghosting (nem az egész bill-en, nyilak, WASD, meg a körülötte lévő gombok)
De ha a hang az kisebb prioriátsú, akkor szerintem jobban jársz a mechaniokus billentyűzettel. Ha a hang nem zavar, akkor maradnék a mehcanikusnál. Ha fontos szempont a zaj is, akkor a 200K lehet jobb választás. Esetleg billzetes topiklakókat kérdezd ki erről az opcióról, ők jobban ismerik ezeket jóval, mint én.

Wifi: 1000-res netet wifin nehezen fog átlőni, az maximum kábelen fog tudni átmenni a gépbe. Nálam egy N18U router van, egy Asus N13 wifi adapterrel, 100/10-es netet teljes mértékben hozza wifin is, játékokban így ~20-40 közötti pingek vannak. Ennél lejjebb sokkal szerintem nem mész PCI-s vevővel se. Legjobb megoldás az madzag lenne akkor lenne 10 körüli vagy azalatti ping, de gondolom nálatok sem megoldható, azért is Wifit nézegetitek.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.