Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#106830) sutyerák007


sutyerák007
senior tag

Sziasztok.
Új gép összerakásában szeretnék segítséget kérni tőletek.

1. Mire fogod használni a gépet?
Elsősorban játékra lenne használva a gép.

2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel most?
Új gépről lenne szó így még nincs semmim.

3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
Gépház+ ami benne található kivéve VGA, mert az később csak egy kicsit később kerül bele valamilyen jobb addig egy GTX 750ti lesz benne. Nem tudom számít-e valaminél hogy még nincs eldöntve a VGA .

4. Mennyi a kereted rá?
Kb 200 ezer (VGA nélkül)

5. Mekkora a monitorod natív felbontása? Milyen felbontáson játszol?
FullHD-ban szoktam játszani (Samsung T22A300)

Követem egy ideje a fórumot és láttam, hogy jó pár hasonló configot ajánlottatok már, így nagyjából már megvan mit szeretnék csak még pontosítani kellene.

Alaplap:: ATX és microATX között lényegi különbség van, vagy mindegy milyet veszek az ajánlottak közül.
CPU: i5-6600
RAM: 2*4GB DDR4 Kingston HyperX
VGA: kicsit még GTX 750ti utána csere(GTX970 vagy valami erősebb kerül majd bele)
HDD:WD 1Tb Blue (WD10EZEX)
SSD: 120Gb Kingston HyperX Fury
HÁZ: Valami értelmes jól szellőző ház kellene amiben jól elférnek a dolgok. Ha már ennyi pénzt kiadok egy új gépre nem szeretném valami koporsóba tenni :D
TÁP:valami minőségi 600 Wattos szerintetek kell bele hogy jobb kártyának is elég legyen? (mondjuk GTX980)
CPU Hűtő: Erről fogalmam sincs, hogy kell-e rá vagy nem.

A már kinézettek jók vagy más kellene helyettük? Bármilyet egyéb ötletet szívesen fogadok. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.