Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#105833) fefe18 válasza DR|FTK|NG (#105831) üzenetére


fefe18
csendes tag

A tápot értem és levezetve igen nincs 300w sem :) de 400w alatt már nem vennék sosem tudni...(meg egy jó táp évekig szolgál azt egyszer kell venni :) ) van egy chieftech 450s tápom (a régi gépben amit el szeretnék adni) érdemes ezt meghagyni esetleg? (több éves táp már de semmi baja nagyon halk.
Háznál sosem volt még drága gépházam, és ami volt azon meg az oldala nem volt rajta soha, biztos ér 10ezer különbséget egy olyan ház?
A leírtak alapján egyértelműen i3 javasolsz ami miatt most már abban gondolkozom, de a leírt alaplapokból egyet sem láttam ipon -on :/
A vinyo SATA -s 99% -osnak írta egy program.
A proci hűtöm: https://ipon.hu/webshop/product/arctic_cooling_freezer_7_pro_rev._2/128507
ez az égvilágon mindenre jó :D vagy 2 éve vettem akkor vagy 8000ft volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.