Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#105816) Mitírjakide?


Mitírjakide?
csendes újonc

Sziasztok! :)
Végre összegyűlt a pénzem , hogy vegyek egy új gépet, és már össze is dobtam a korábbi hozzászólások alapján egy gépet. Mivel nem igazán értek a dologhoz bocsi, ha valamit rosszul csináltam.

Alaplap: Asrock H81M-HDS R2.0

Processzor: Intel Core i5-4440

Memória: Kingston 2x4GB DDR3 1600MHz HyperX Fury Black

Videokártya: Gigabyte GTX950 2GB DDR5 GV-N950WF2OC-2GD vagy Asus GTX950 2GB DDR5 STRIX-GTX950-DC2OC-2GD5-GAMING (itt nem tudom melyik legyen... megéri azt az 5-6K pluszt az Asus?)

Merevlemez: Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX

Tápegység: FSP 500W HEXA+

Ház: Zalman Z3

Processzor hűtő: Deepcool GAMMAXX 200T (nem tudom hogy mennyire szükséges, de ha lehet én szeretnék bele)

Ez így összesen 175K. Változtassak rajta valamit? Jó lesz így? Videokártya melyik legyen?
Igazából teljesen alap felhasználásra lenne használva, internet, alapszintű Photoshop, egy kis Sony Vegas, valamint ETS2 szintű játékok.
Később szeretnék rakni majd bele egy 120Gb-os SSD-t.

Köszi előre is!! :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.