Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#3702) james001


james001
veterán

Fake,de mekkora lenne már ha lenne egy ilyen igazából :Y :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3703) .LnB válasza james001 (#3702) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem lenne kérdés, hogy a kisfiam mit kap karácsonyra. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3704) james001 válasza .LnB (#3703) üzenetére


james001
veterán

Biztos nem lenne két forint,de ha egy ilyet meglátnék a Régió játékboltban hirtelen a polcon tuti venném egyből megfele :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3705) .LnB válasza james001 (#3704) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tavaly karácsonyra is LEGO 60051 és 60052 -t kapott. (6 éves, nagy vonat mánia van nála). De egyébként is vannak otthon szettek: [link]. Nem durva mennyiségű azért.

Így tudnám mire "fogni", hogy miért veszem meg azt a MGS-osat. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3706) james001 válasza .LnB (#3705) üzenetére


james001
veterán

Páromnak is van két gyereke,mind a kettő Star Wars mániás,így Legóból is mindig azt akarnak,szóval ismerős :DDD
De egy MGS Legót magamnak is vennék :P :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3707) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#3708) KaitouP válasza oriic (#3707) üzenetére


KaitouP
veterán

3:53 fantasztikus libabőr. Hát karikába hugyozok a gyönyörtől. Ez valami fantasztikus. :)) :C
A menüzene a végén... my god, annak idején sokszor dirent nem indítottam el a mentésemet, csak hogy hallgathassam a menüzenét. A gyerekkorom... :B

Milyen szomorú, hogy ez egy létező remake intrója is lehetne, de a rohadék Konami mindent tönkretett. :(((

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3709) james001 válasza oriic (#3707) üzenetére


james001
veterán

Konami úgyis letörli ;]
De amúgy nem rossz. A zenétől én is libabőrös vagyok mindig mikor meghallom. De ettől meg főleg: [link] :) 1:13 Brrrrrrrr :D :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3710) KaitouP válasza james001 (#3709) üzenetére


KaitouP
veterán

Aaaaaaaa IGEN! Isteni. :K :R Az az ending, meg utána a stáblista a The Best Is Yet To Come -al, gyönyörű.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3711) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3712) james001 válasza KaitouP (#3711) üzenetére


james001
veterán

És a neve mi volt? Szolíd Sándor becenevén Kígyó? ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3713) KaitouP válasza james001 (#3712) üzenetére


KaitouP
veterán

Szolid Sándor aka "Nagy Főnök". ;] :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3714) KaitouP


KaitouP
veterán

MGS in real life

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3715) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#3716) james001 válasza oriic (#3715) üzenetére


james001
veterán

Metal Gear Survive-ba bekerül Snake meg Kaz játszható karakterként.
;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3717) .LnB válasza oriic (#3715) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Remélem nem valami hülyeség lesz. Bár én a filmre tippelek csak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3718) oriic válasza .LnB (#3717) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pacsinkó 2. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3719) james001 válasza oriic (#3718) üzenetére


james001
veterán

Vagy Survive 2. :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3720) nagyz1987


nagyz1987
csendes tag

Sziasztok!
Régen volt konzolom ps1 ps2 xbox 360. Elég nagy mgs fan vagyok szinte mar mindegyikkel toltam nagy reszet vegig de vannak amiket csak futolag sikerult megismerni. Karacsony fele konzolon gondolkodom. Vagy ps4 vagy ps3. Viszont engem kb csak ez a jatek erdekel mas semmi. Max bohockodaskeppen egy gta meg ilyenek. Ahogy elnezem ps3on lehet az osszes mgs resszel jatszani (kiveve az 1 , de azt meg joyal eltolom mobilon), ps4en viszont csak az 5 illetve a survive (bar ez engem teljesen hidegen hagy...) ps4re varhato valami a regebbi reszekkel kapcsolatban vagy inkabb ps3at vegyek mert azon minden van? Ps now al itthon mi a helyzet? Elore is koszi!

[ Szerkesztve ]

(#3721) james001 válasza nagyz1987 (#3720) üzenetére


james001
veterán

Én a PS3at ajánlom ha tényleg csak az MGS-ek érdekelnek,a PS Now még nem érhető el itthon,csak USA vagy Angol profillal lehet elérni,ott is elég macerásan elvileg,mert nem mindegy milyen bankkártyát aktiválsz oda. Meg amúgy ps3ra is van a Ground Zeroes meg a Phantom Pain,csak persze gyengusabb grafikával.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3722) nagyz1987 válasza james001 (#3721) üzenetére


nagyz1987
csendes tag

Köszi! Grafikára azt mondom hogy egy mgs játéknál a ps3 ps4 kozotti kulonbseg nem sokat von le az elmenyből. Ps3 se egy pixelhalmaz. Legalább is az mgs4 egesz jol fest rajta.

(#3723) nagyz1987


nagyz1987
csendes tag

Még egy kérdés. Illetve kettő! Youtubeon látom hogy vannak feliratos videók. De felirat nincsen rajta...
Peace walkerhez tudtok fordítást valahol?

(#3724) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez vajon mi lesz:

Konami trademarks "Metal Gear" and " Metal Gear Solid" in Europe.

Live-Die-Respawn

(#3725) .LnB válasza oriic (#3724) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3726) ΞΔGLΞ válasza oriic (#3707) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Sziasztok!

Csak most tévedtem be a topikba! És bár 4 hónapja kiraktad, de csak most és itt értesültem erről.
OMG!

Vártam még a dokkba a beúszós részt a csajszi hangjával, de az már nem volt pedig mennyire néztem volna tovább. Amikor az európai verzió még nem jelent meg, nekem megvolt japánul, naná csippelt PS és írt lemezen, hogy másképp :D és már odáig fajult a helyzet, mikor nagyon sokadszorra is elakadtam, hogy elmentem japán szótárt keresni, csak hogy végre tovább jussak. Persze nem volt sehol és jó 1 hónapra rá kijött végre angolul is és "csak" annyit kellett volna csinálnom, hogy végig hallgatom a rádióbeszélgetést, hogy kinyíljon az ajtó és kijussak a hóba, biztos tudjátok...

Szóval, nem is tudom, hányszor kezdtem újra, hogy valahol nem vettem észre valamit, ezért aztán nekem minden másodperc ebből egy katarzis volt újra látni így.
Olyan dolgokat csináltam meg, amire szerintem Kojima is bután nézett volna. Azt hittem az egyik őrt élve kell elráncigálni a level 2 ajtóhoz (hogy végre tovább jussak), ezért amikor mindig magához tért, akkor húztam, vontam egy darabig majd újra elájult és amikor magához tért, akkor úgy elkapni, hogy ne vegyen észre és ezt lentről, ahol a tankok álltak a lépcsőn fel a felső szintre kamerát kikerülve, és annak végéig, ez kb majd 8-10 elkapás és huzigálás volt, de mire megtudtam azt csinálni, hogy addig elvigyem oda, hogy az ájulásból magához térve úgy elkapni, hogy ne vegyen észre, na az szép volt.
De sikerült és nem történt semmi! :DDD
-------------

Most újra látni ezt 4K-ban ilyen grafikával, fantasztikus volt! :R

[ Szerkesztve ]

(#3727) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Érdekelne, hogy az MGSV: The Definitive Experience-t megéri megvenni a dlc-k miatt 2.490 Ft-ért? Az alapjáték megvan (ps+-ból), a Ground Zeros pedig csak 890 Ft külön, szóval 1600 Ft többletbe kerülne a 36 dlc amik között elvileg van 2 extra küldetés is, de nem tudom, hogy mennyire kapcsolódnak a sztorihoz és ha jól látom, minden más csak kozmetika.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#3728) james001 válasza NyMRooD (#3727) üzenetére


james001
veterán

A Phantom Pain-hez csak online meg ruha-fegyver-kozmetikai dlc-k vannak tudtommal,sztori dlc nincs,a Ground Zeroes-hoz van két extra küldetés a Deja Vu meg a Jamais Vu.
Szóval kérdésedre a válasz hogy ha már megvan az alap TPP akkor nem éri meg a Definitive. Ground Zeroes-ért az a 890 meg simán megéri.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3729) Gebriel válasza NyMRooD (#3727) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha játszol onlien is akkor szerintem igen, tartalmaz + 3 mapot.

(#3730) james001


james001
veterán

:)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3731) Kvelstadt válasza james001 (#3730) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jó erről beszéljüknk mert nekem nem elég látni a képet.
Szóval a felső kép mi, mi az a polar?
És most tényleg a netflix megcsinálja az mgs filmet?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3732) james001 válasza Kvelstadt (#3731) üzenetére


james001
veterán

Semmi köze nem lesz az MGS-hez,csak ugye Mikkelsen karaktere eléggé Big Boss-osan néz ki,meg a poszterek kissé MGS stílusúak,ezért sokan kicsit elszálltak a fantáziájukkal :)
Maga a film így leírás meg trailer alapján ilyen John Wick szerű akciófilm lesz. Kíváncsi leszek mert bírom Mikkelsen papát :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3733) ΞΔGLΞ válasza james001 (#3732) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Megnéztem az előbb Netflix-en a trailer-t, hiába vágták össze úgy, hogy profinak tűnjön, ez még így is látszott, hogy valami zs kategóriás gagyi lesz. Kb mindent el is lőttek benne nagyjából...

---------

(#3731) Kvelstadt

Semmi köze hozzá.

Közben látom, hogy Youtube-on is kint van már...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3734) Kvelstadt válasza ΞΔGLΞ (#3733) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na pont ezért kérdeztem rá. Köszi a linket. Felejtős q cucc.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3735) Gebriel


Gebriel
veterán

Honnan tudtátok megállapítani trailer alapján, hogy zs kategóriás :F
Oké, hogy semmi köze a MGS-hez

(#3736) Rony949 válasza Gebriel (#3735) üzenetére


Rony949
őstag

Vannak a tipikus filmhuszárok, akik látták a világ összes filmjét és így már egy előzetes alapján is meg tudják mondani, hogy milyen az egész film.

(#3737) james001 válasza Gebriel (#3735) üzenetére


james001
veterán

Szerintem egy tök normál akcióval teli agyatlan lövöldözős filmnek néz ki,csak úgy mint a John Wick is pl,én se látok benne semmi zs kategóriát.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3738) ΞΔGLΞ válasza james001 (#3737) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Lehet, hogy jó film lesz (de erre nem mernék fogadni), mert elkezdtem nézni, de már az első 3 percben kapunk, ahogy írtad is, egy agyatlanságot. :)

Konkrétan azért azzal mindenki tisztában van és tudja, hogy egy ilyen kaliberű fegyver, kb mire képes. Becsapódva a faszi hátába, kb akkora seb lett belőle, mint egy méhcsípés, miközben a csaj szopta, aztán előkerült még a 3 bérgyilkos, akik még beleeresztettek közelről legalább 5 golyót, mire minden fájdalom nélküli arccal megkérdezi a faszi, hogy MIÉRT?
A válasz után fejlövés, komolyan vártam, hogy esetleg még utána is kérdez még valamit, de meghalt. :D

[ Szerkesztve ]

(#3739) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#3738) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Megnéztem és ez ZS kategória, ezen nincs mit szépíteni. Mikkelsen, és most haragszom is rá, mert Ő A+-os színész és nem értem miért kellett egy ilyet elvállalnia. Nyilván a pénz, amit főleg neki fizettek, mert ebbe Netflix nem sokat nyomott. Kb egy szinten van Segal 2010 után készült extra gagyi hülyeségeivel. Egyszerűen látszik mindenen, hogy alig volt pénz. Idióta párbeszédekkel húzták ki a majdnem 2 órát!
Viszont az akció jelenetek, sajnos az a nagyon kevés, jól megvoltak koreografálva.

"Duncan", 4 naposra tervezett kínzása, akár egy best gore oldalra is simán felférne, sőt a kezdeti méhcsípést előidéző kurva nagy puska után szinte vérben tocsogó lett minden kinyírás. Lényegében, ebben a filmben, szopnak, b@sznak és ölnek. Kb 20 percben! A többi egy bullshit. John Wick-hez még belépőszinten sem ér fel, ráadásul itt ő nyírja ki a saját kutyáját (véletlenül), mert annyira ideggyenge. Amikor meg azt várod, hogy a sok kínzás után egy kegyetlen és szintén sokáig tartó bosszú legyen, nos az le van zavarva lényegében 2 percben SE!
Azért annyira senkinek nem kell filmhuszárnak lennie, hogy egy trailer alaján ne tudja eldönteni, kb milyen lesz a film. És ahogy írtam, ott lényegében el/le is lőttek mindent. Lehetett volna ebből egy kicseszett jó film is, de ahhoz jóval mélyebben a zsebébe kellett volna nyúlni a Netflix-nek, és elmehetnek a csába, mert már annyi van nekik, hogy nem tudják hova tenni.

3/10, soha többet meg nem nézném.

(#3740) .LnB válasza ΞΔGLΞ (#3739) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te nagyon félreérted ezt a filmet. Olyan mint ha a Shoot 'Em Up c filmtől egy Oscar esélyes filmet várnál. :D
Ez egy képregényfilm, direkt ilyen laza, és túlzó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3741) ΞΔGLΞ válasza .LnB (#3740) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Te meg félreérted, amit írtam, de k...ra. :DDD Sőt belemagyarázol Oscar-t is. A Shoot 'Em Up közelébe nem érhet.
De nekem tökmindegy, akinek tetszik, tetszik, nekem nem jött be egyáltalán. Nem vagyunk egyformák...

[ Szerkesztve ]

(#3742) .LnB válasza ΞΔGLΞ (#3741) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az Oscart csak képletesen írtam. Ez egy laza assassin film ennyi. Szerintem frankó volt, hangulatos, badass. De persze nem egy maradandó alkotás.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3743) ΞΔGLΞ válasza .LnB (#3742) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nos, lehet, hogy én vártam tőle jóval-jóval többet, Mikkelsen miatt, de én oltárit csalódtam benne. És erre eléggé rátett a zs kategóriát idéző kamerabeállítások, fényképezés is. Mittomén, de k...ra nem jött be. :)

[ Szerkesztve ]

(#3744) Gebriel


Gebriel
veterán

Jordan Vogt-Roberts, aki egyben Metal Gear Solid mozifilm rendezője elég sejtelmesen fogalmazott a twitteren. :D [link]

(#3745) Silεncε válasza Gebriel (#3744) üzenetére


Silεncε
őstag

Hát vagy ez lesz az évtized játéka vagy az évtized buktája. Minden esetre sokáig fogjuk emlegetni szerintem.

(#3746) Gebriel válasza Silεncε (#3745) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem elfogultságból, de került ki Koijam kezéből rossz játék?

(#3747) Gebriel


Gebriel
veterán

[link] "TPP+DS" :F :C

[ Szerkesztve ]

(#3748) james001 válasza Gebriel (#3747) üzenetére


james001
veterán

The Phantom Pain+Dark Souls? :F ;]
Ha már Kojima-nak tetszett akkor biztos jó lehet tényleg! Még be kell pótolnom ezt a filmet. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3749) Gebriel


Gebriel
veterán

Resident Evil 2 (Remake) sikeréből kiindulva, igazán jó lenne ha az MGS szériához is hozzányúlnának. :B

(#3750) Silεncε válasza Gebriel (#3749) üzenetére


Silεncε
őstag

Az MGSurvive-ból kiindulva meg szerintem inkább hagyják... :U

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.