Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Termi16 válasza BioNiCMaN (#799) üzenetére


Termi16
őstag

Achill3us-nak nem 620w-os példánya van? Múltkor még az volt a gépében, erre meg mernék esküdni :DD

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#802) Fáraó válasza BioNiCMaN (#799) üzenetére


Fáraó
őstag

Köszi a választ! :R

Ipon: Már hallottam róluk jót is -most tőled is-, de rosszat is. Nem :( , a mustár az vmi egészen más rossz.

[Szerkesztve]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#803) BioNiCMaN válasza Termi16 (#801) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Ahogy cserélgeti a cuccait, ki bírja követni? :F Most felhívom, mert már engem is érdekel.
Felhívtam, igazad van, neki a 620-as van.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#804) Achill3uS válasza BioNiCMaN (#803) üzenetére


Achill3uS
veterán

;) kész vagy mester :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#805) BioNiCMaN válasza Fáraó (#802) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

A mustár maga az Ősgonosz. :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#806) Fáraó válasza BioNiCMaN (#805) üzenetére


Fáraó
őstag

Az Ősgonosz kihalt! ;]

Már csak 1 üzletük van, ha jól tudom.

[Szerkesztve]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#807) Ariadne válasza BioNiCMaN (#805) üzenetére


Ariadne
őstag

Nincs is már csak egy üzletük, a többi bezárt, tudtommal felszámolás alatt áll a cég. Ideje volt...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#808) lusta1


lusta1
tag

megjőtt a tápom ..
rádugtam 4 ventit +2 uv csőt és nem idul el ? de rádugtam a alaplapra a 24 tuset és a lapom világit (asus striker extreme ) :F :F miért nem indulnak el ventik kevés a terhelés tápon? ''hátul átkapcsoltam a kis kapcsolot''
HELP :R :R

(#809) Kriza válasza Ariadne (#807) üzenetére


Kriza
őstag

Pedig utóbbi időben iszonyat jó árban voltak náluk Zalman meg Seasonic tápok. Ezek szerint aki akkor vett, az most süthati a garanciát (mondjuk Mistrálnál soxor amúgy is... ;] )

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#810) Kriza válasza lusta1 (#808) üzenetére


Kriza
őstag

Milyen táp, és milyen kapcsolót kapcsoltál át??? Remélem nem a 110/230V-osat, mert akkor a tápnak RIP.

mod: bár a tesztben a képeken nem látok ilyen kapcsolót.

[Szerkesztve]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#811) Ribi válasza lusta1 (#808) üzenetére


Ribi
nagyúr

A 110/230 atalakitot ? Nem jott fust a tapbol ? :U

(#812) BioNiCMaN válasza Fáraó (#802) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Hideg-Meleg Ipon Totyik: [link]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#813) lusta1 válasza Kriza (#810) üzenetére


lusta1
tag

corsair 520W os és nem indul el szerintem kicsit a fogyasztás és ezért :R most kiprobálom az old konfigomon tálán ez fogyaszt anyit :R

(#814) BioNiCMaN válasza Ariadne (#807) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Melyik az az egy? Kellene néhány ilyen: [link] Ezeket nem kell gariztatni. :D

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#815) Fáraó válasza lusta1 (#813) üzenetére


Fáraó
őstag

Ilyesmiről beszélt az eladó is. :Y Remélem rendbe jön neked!

Hol vetted? Nincs hátul rajta 110/230-as kapcsoló, ugye?

VIGYORRRGAZMUS.....

(#816) BioNiCMaN válasza lusta1 (#813) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Most akkor egészen pontosan mi nem indult el? A konfigod eléggé homályos terület, úgy értem nem egyértelmű, amit oda írtál. :D

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#817) Kriza válasza BioNiCMaN (#814) üzenetére


Kriza
őstag

Pár hete még az észak-pesti üzletük ment teljes gőzzel (Váci úton a Lehel tér meg a Dózsa Gy. út között). 2-szer vittem nekik vissza egy sz@ros P-ATA+S-ATA kártyát, harmadikra inkább DVD lemezeket vettem, azok marha olcsóak ott. Szóval akkor éppen nem volt probléma a garanciális ügyintézéssel.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#818) BioNiCMaN válasza Kriza (#817) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Én csak ilyen szir-sz@rokat veszek náluk, mást nem, így nyugodtabb vagyok, kék az ég, zöld a fű, csiripelnek a madarak, süt a nap... :D [nagyonOFF]Még írhattam volna, hogy katyatolnak a maxtorok... :DDD [/nagyonOFF]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#819) Ariadne válasza BioNiCMaN (#814) üzenetére


Ariadne
őstag

:DDD Nemrég ébredtem rá, hogy még anno a történelem előtti időkben vettünk náluk egy modemet betárcsázós nethez - úgy tűnik, nem csak a betárcsázós net eltűnését érte meg, de a cégét is. :D Na ez a szerencsés eset, de félek most sokan fognak szívni, akiknek még van garis cuccuk ettől a bandától...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#820) lusta1


lusta1
tag

most vettem 1 tápot az uj gépehez ami igy fog kinézni
asus striker extreme lap megvan
a-data EE 800+ 2giga megvan
200 gb samsung vinyo SATA 2 megvan
corsair 520W megvan
q6600 még nincs meg
8800 gtx még nincs meg

szoval az házba van 2*12cm venti (ledes) 2*9 cm sima
+2 db Uv cső
ezt szeretem volna eliditani az uj tápal re dugtam mindent és nem idulnak el a ventik a házba meg a táp ventije se indul el :F :(((
rá dugtam a 24 pines csatit a asus striker extreme lapomra és az meg kivilágitott mint 1 karcsonyfa (kék ledek világitanak rajta )
most a régi gépembe van agp-s alaplap agp radeon 9200/amd 2600+ vinyo ... rádugtam minden és be se indult visza dugtam rá a 300W os codegent azal most megy ..mint régen

azt szeretném megnézni hogy megy a táp .. de még nem sikerült valami help PLZ :R :R

mod: a hátso kapcsolon ez van O/I (ki/be ) kapcsolo :))

[Szerkesztve]

(#821) Kriza válasza lusta1 (#820) üzenetére


Kriza
őstag

Hogy akartad elindítani az új gépedet, ha nincs benne procc meg VGA? :F

A codegen után nagy minőségi váltást csináltál, grat. Ha valami miatt tényleg a táp lenne a rossz, az se keserítsen el, ami elromolhat az el is romlik. De a régi géped lehet tényleg kevés neki. Munkatársam gépében a Codegen csinálja ugyanazt, amit írtál (alaplapi LED világít, de nem indul) :DDD

[Szerkesztve]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#822) lusta1 válasza Kriza (#821) üzenetére


lusta1
tag

a mostani gépemet akkartam velle elinditani ami már 3 éves ''talán ennek van anyi áram felvétele ) lesztem minden kábelt ami a codengenről jőtt és helyette dugtam rá corsair molex /24 tüst de ez a szar gép se indul be velle
a 24tüs csatin minden helyen kell lenni kábel ? mert nekem az 1 be nincs kábel csak 23 jukba van ez normális ? :U :O

(#823) Eagle16 válasza lusta1 (#822) üzenetére


Eagle16
addikt

Jah, 1-be nincs, csak 23-ba, nálam is olyan.Úgy még elkellene indulni az alaplapnak, hogy benne van a proci, meg rá van dugva a táp, én egyszer így indítottam el, és ment.(nem volt se vga, se ram, se semmi, csak lap+proci)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#824) lusta1 válasza Eagle16 (#823) üzenetére


lusta1
tag

és pőrőgőtt a venti? :R

(#825) Eagle16 válasza lusta1 (#824) üzenetére


Eagle16
addikt

Ja, pörgött a prociventi is(még jó :D ), és ment a táp ventije is.
Igen, 24-ből egyben nincs semmi, olyannak kell lennie.

[Szerkesztve]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#826) lusta1 válasza lusta1 (#824) üzenetére


lusta1
tag

(#827) lusta1 válasza Eagle16 (#825) üzenetére


lusta1
tag

de én most '' leszetem a gépről a 300W codengent és rá dugtam a corsair 520W at és be se indult ebbe van amd athlon xp 2600+/256+512 DDr1/radeon 9200 vga/ 80 gb hdd +1 venti és semmi nem volt szar lenne a táp ?rádugtam vagy 6 molex csatit
most bontotam ki előbb a tápot :O ;)

(#828) Termi16 válasza lusta1 (#827) üzenetére


Termi16
őstag

Nem lesz azzal semmi baj, kivárod a többi alkatrészedet és összerakod azokkal.

Több év garit kaptál a tápra, nem 1-2 napot, ugyebár...

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#829) Fáraó válasza lusta1 (#827) üzenetére


Fáraó
őstag

#815-re választ, please...

VIGYORRRGAZMUS.....

(#830) Eagle16 válasza lusta1 (#827) üzenetére


Eagle16
addikt

Azt nem hiszem hogy egyből rossz tápot vettél volna, a Corsair tápok nagyon jók.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#831) lusta1 válasza Fáraó (#829) üzenetére


lusta1
tag

ipon.hu-rol hozatam házhoz :B :B
neked is ilyen van?
tul kicsi lenne a áram felvétel és nem idul be ?

[Szerkesztve]
dobok fel pár képet .. :U

[Szerkesztve]

(#832) Ariadne válasza Eagle16 (#830) üzenetére


Ariadne
őstag

Hát, feljebb is írta Fáraó, hogy a hivatalos disztribútornál (Alien) háromból kettő rossz volt, nem indult el, ezért nem tartanak ebből a típusból. :U Félek valami kellemetlen szériahiba van itt valahol...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#833) Kriza válasza lusta1 (#827) üzenetére


Kriza
őstag

Nincs valami ismerős akinél kipróbálhatod???
Vagy hozd át hozzám, kiváncsi vagyok egy ilyen tápra. :DDD

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#834) lusta1 válasza Ariadne (#832) üzenetére


lusta1
tag

valami áram jőn át a tápm mert világit az alaplapom és már kezdené a boot olást csak ugye nincs benne a cpu még meg vga se ez a kővi honapba lesz meg q6600/8800gtx :))

(#835) Fáraó válasza lusta1 (#831) üzenetére


Fáraó
őstag

Még vásárlás előtt állok, csak ezt a típust néztem ki és az említett boltotból (Ipon) akartam volna venni. Most kb. így vagyok: :(( :F :O

VIGYORRRGAZMUS.....

(#836) lusta1


lusta1
tag

valahogy igy álok épp
[link]
[link]
[link]
help plz lehet hivjam fől az ipont hogy szar a táp (jo mert ennél a boltnál kijőnek a szar cucért és ujra kihozák az ujat ) :U

(#837) Ariadne válasza Fáraó (#835) üzenetére


Ariadne
őstag

Legfeljebb személyes átvétellel veszed, és kipróbáltatod helyben, csak meg tudják már oldani... Feltételezem van legalább egy számítógépük az üzletben. :DDD

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#838) Termi16 válasza lusta1 (#836) üzenetére


Termi16
őstag

Kiegészítő 4pin-t is rádugtad?

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#839) Kriza válasza lusta1 (#834) üzenetére


Kriza
őstag

Mi az, hogy kezdené a bootolást? :F Akkor mi a baj, most mégis mennek a dolgok? Vagy csak az 5V SB van meg? Lehet, hogy csak a procc hiányzik az alaplapnak? Mondjuk attól a ventiknek még menni kéne.

Ha még van egy hónapod a proccig meg a VGA-ig (jó türelmes vagy), akkor szerintem nem kell kapkodnod, nézd meg valami haverodnál, akinek elég izmos gépe van hozzá. Szerintem.

[Szerkesztve]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#840) BioNiCMaN válasza Termi16 (#838) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Pontosabban a 8-ast. ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#841) lusta1 válasza Kriza (#839) üzenetére


lusta1
tag

ott van a képen cpu .. ezt irja ki a kis lcd poster de ezt irta ki amikr a szar codegent dugtam rá :U
de a táp venti se forog nincs ezeken a tápokon valami min. áramfelvétel hogy azalatt nem idul be ..? :R :R

(#842) Termi16 válasza BioNiCMaN (#840) üzenetére


Termi16
őstag

höhh, sorry, azt hittem ezen is ''csak'' 4-es van. :B

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#843) lusta1


lusta1
tag

az is érdekes hogy nem világitanak a fény csővek se mi tévő legyek várjap pár napot és beszélgesek it ph.-n vagy hivjam fől a boltot hogy ez a probélmám és jőjőn ki érte a fuár és vigy el gariztatni és hozza ki ujra mert van ujen a iponál .. :R
- Az iPon Computer Kft. saját szolgáltatása, melynek keretében házhozszállítás esetén
ingyenesen a futáraink hozzák és viszik a garanciális rossz termékeket.
:))

[Szerkesztve]

(#844) Termi16 válasza lusta1 (#843) üzenetére


Termi16
őstag

Próbáld ki egy másik konfiggal, aztán no para. Vagy várj...
Semmiképp nem kéne visszavitetni, amíg nem is tudod, hogy hibás-e.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#845) Fáraó válasza lusta1 (#836) üzenetére


Fáraó
őstag

Háát elég tarka színű géped van (kék, citrom, narancs, neonzöld). :) Vhol volt itt egy olyan topik, hogy csak megfelelő színű cuccok jók és indulnak el együtt :D

Mindenképpen próbáld ki máshol -havernál, barátnőnél, nagyinál! Végső esetben vmi számtekes boltban/szervízben egy ötszázasért.

[Szerkesztve]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#846) BioNiCMaN válasza lusta1 (#843) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Szvsz próbáld meg egy olyan gépben ami terhelni tudja normálisan.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#847) BioNiCMaN válasza Fáraó (#845) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Nem hinném, hogy az a probléma. :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#848) lusta1 válasza BioNiCMaN (#847) üzenetére


lusta1
tag

hát rá dugtam a rági gépemre amin 300W os codegen van most is az üzemel EZ SE TUDNÁ MEgterhelni rá dugtam és semmi be nyomom a powert és semmi ? :O
nincs olyan ember akinek ilyen tápja van ? :R

[Szerkesztve]

(#849) lusta1 válasza Fáraó (#845) üzenetére


lusta1
tag

tudod milyen szépen pompázik uv fényben :DDD :DDD
VÁROK 1 HETET talán valaki tud segiteni ha nem akkor talán visza vitetem elviszem a pc-s boltba itt eléggé levagyunk maradva szoval ott is olyan gép lehet mint itt nekem a régi szolval ha itt nem indul el akkor ot se fogna

[Szerkesztve]

(#850) Kriza


Kriza
őstag

Munkatársam most vett egy FSP ATX-400PFN tápot. Elég meggyőző az adatlapja alapján, de a primer oldalon a 200V-os 85°C-os OST kondi (2db) milyen minőségű lehet? Kiszáradós-felrobbanós, vagy megbízható-hosszúéletű? :)

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.