Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20100) rakloo válasza Clickbait (#20097) üzenetére


rakloo
aktív tag

Bosszantó... :D Ismerős

Két hetet csesztem el az OS X -re, az hagyjám,hogy usb-ről indult, mert akárhogy telepítettem, boot0 hibával startolt,de az,ahogy most lehalt, mindennek a teteje.

Fellöktem a 10.8.3 mellé egy windows 7-et, leszedtem az easy BCD-t, hogy milyen jó lesz majd, és tudom választani indításnál,hogy mi kell, nem pedig a boot0 hiba fogad, erre most ott járok,hogy nem tudja a gép sem a(z) UniBeast-es USB kulcsot , sem az iAtkos ML2-t bootolni.

0xdeadbeef hibával kidob, bármelyiket is akarom indítani, ezelőtt ilyen gond nem volt, most pedig... telejesen tanácstalan vagyok, nem maga a telepítő, hanem amikor csak szimplán bootolni akarom a kulcsod/dvd-t, még a fekete képernyőnél, ahol elkezdenek forogni a balfelső sarokban a karakterek.

Pedig annyira közel voltam... Egyedül egy wifi kártya kellett volna a gépbe, és a boot problémát megoldani, de most még ott sem járok,hogy a telepítő elindulna :(

[ Szerkesztve ]

555-SHOE

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.