Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47201) kenwood


kenwood
veterán

[link]
Az Eu #1 csak a masodik kalapba kerul be

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47202) Dinter válasza kenwood (#47201) üzenetére


Dinter
addikt

Hála G2-nak.

(#47203) kenwood válasza Dinter (#47202) üzenetére


kenwood
veterán

hala europa magasan legerosebb csapatanak ? :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47204) Dinter válasza kenwood (#47203) üzenetére


Dinter
addikt

Hála hogy magasan lesz.rták az egészet? :D

(#47205) kenwood válasza Dinter (#47204) üzenetére


kenwood
veterán

Ne viccelj mar,az MSI rangosabb a worldsnel,mert oda nem lehet a negyedik-otodik helyrol kijutni.
Mar egy Flash wolves,Imay ellen is meglepetes lenne a g2 gyozelme.
Klasszisokkal el vannak maradva a tavalyi FNC-OG szinttol.
Ha Forgiven osszeszedi magat lelkileg,meg az H2k is kette tepi oket.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47206) Dinter válasza kenwood (#47205) üzenetére


Dinter
addikt

Nincs meg? :D

http://www.riftherald.com/2016/5/5/11597154/g2-esports-vacation-eulcs-msi-official-statement-league-of-legends-lol

(#47207) kenwood válasza Dinter (#47206) üzenetére


kenwood
veterán

Meglatjuk,sok jora nem szamitok.Minden regio erosodott,az eu pedig gyengult.
Ennek a Splycenak tavaly kb. az otodik hely lett volna a realis,most pedig majdnem pariban voltak a g2-val.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47208) Bowser


Bowser
aktív tag

Húha. Bár, csak rework volt, mégis olyan mintha új champion lenne Yorick.
Hát mindennek nevezném csak "OP"-nak nem.
Hál' istennek elhozták rankeden az enemy csapatba(2x).

Az egyikben 3/8-cal a másikban 4/8-cal végzett. És teamfightban egyik se tudott érvényesülni.
Ó köszönöm, hogy nem az én csapatom hozta el.
El is felejtettem ezt a dolgot, hogy mennyire gáz, szóval most Ranked OFF 3 napig amíg megtanulják használni. Mivel érzem ha most még mennék akkor az én toposom hozná el. :)

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47209) Kanczy válasza kenwood (#47207) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Én az H2K-től és a G2-tól várok azért eredményeket :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47210) stefyY


stefyY
őstag

Hátha elindult valami most már, 1 win és S1 megint... :U Jó kis szériát kaptunk el a triotársaimmal. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#47211) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Ezt ajánlom mindenkinek, aki mások miatt ragadt be alacsony szintre ;)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47212) Beni97 válasza Kanczy (#47211) üzenetére


Beni97
őstag

Nem igazán értem mit mond, mert low az angol tudásom, de gondolom olyan mint AK, hogyan rankedezz videója.

(#47213) Dinter


Dinter
addikt

Move marad.

[link]

(#47214) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok!
Kezdő játékosként eljutottam oda hogy ismerkednék picit a jungle-résszel. MElyik hős ajánlott oda? Értem ezalatt hogy van olyan akit érdemes megszoknom? MAster Yí-vel kezdtem a gyakorlást ő bejön,de nem tudom van e még valaki akit érdemes lenne kipróbálnom.

(#47215) Beni97 válasza Dinasti (#47214) üzenetére


Beni97
őstag

warwick, xin zhao, amumu, rammus,udyr és talán jax és evelynn akik olcsók, nagyon egyszerűek és velük meg tudod tanulni a jungle-t. Bár ne szokd meg mert azért vannak nagyobb potenciállal rendelkező champek oda, de azok már nehezebbek.Bár hogy milyen nehéz egy champ az mindenkinél más.

[ Szerkesztve ]

(#47216) Dinasti válasza Beni97 (#47215) üzenetére


Dinasti
senior tag

Értem! Köszi! És esetleg vmi több skillt igénylő hős? Nem zavar ha vért izzadok vele az elején vagy több csata alatt csak a végeredmény számit.

Más: Elvileg az email címem visszaigazolásáért kaptam vmi xp növelőt. At automatikusan működésbe lép vagy keressem meg vhol és aktiváljam?

(#47217) Kanczy válasza Dinasti (#47216) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Elise és Rek'sai közepesen nehéz, Nidalee nehezebb, Lee pedig még inkább. Mármint jól játszani velük :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47218) Beni97 válasza Dinasti (#47216) üzenetére


Beni97
őstag

Nehezebb a mint már említett elise, szerintem rek'sai se annyira könnyű, kha'zix/rengar. Számomra akik nagyon nehezek az nidalee és gragas. A legnehezebb pedig szerintem lee sin.

[ Szerkesztve ]

(#47219) Beni97


Beni97
őstag

Másnak is csinál ilyet a lol?
Gtx 650 legfrissebb driver. És a skarneres még patch előtt történt.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#47220) stefyY válasza Beni97 (#47219) üzenetére


stefyY
őstag

Soha nem tapasztaltam még.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#47221) Dinasti válasza Beni97 (#47219) üzenetére


Dinasti
senior tag

Nekem a múlt héten csinálta 1 nap hogy brutál fps drop volt. Amugy max beállitások mellett 140-170 fps szokott lenni stabilan. Én sem értettem mi volt.

(#47222) kenwood válasza Kanczy (#47217) üzenetére


kenwood
veterán

Elise szerintem a kozepesnel azert picitvel nehezebb.
Kezdoknek inkabb a jo camp cleares championok szoktak fekudni,mint a Xin Zhao.
Az altalad felsorolt 4 junglerbol 3-nak van 5-nel tobb aktiv kepessege,es szinte soha nem pickelik oket gold szint alatt.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47223) Beni97 válasza kenwood (#47222) üzenetére


Beni97
őstag

Viszont még ott van zac. Ő szerintem a közepesnél azért könnyebb. Lehet nincs jó clear-je viszont könnyű vele gankelni.

(#47224) Kanczy válasza kenwood (#47222) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ezzel mind egyetértek, de a kolléga nehezebb champeket kért, hát nehezebbeket írtam :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47225) Dinasti válasza Kanczy (#47224) üzenetére


Dinasti
senior tag

Így van és köszönöm is szépen. Én ugy vagyok ezekkel a dolgokkal hogy inkább több idő alatt ismerjem ki és tudjam jól használni jobb eredményekkel mint szokjak meg vmi papirmasét amivel meg nagyobb szinten majd semmit nem érek el. Lehet pont ez nem fexik majd a lolban de szeretem a kihivásokat :P

(#47226) jkrisztian válasza Dinasti (#47225) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Én is kezdő lolos vagyok(lvl. 26) és én is a jungle felé vettem az irányt. :)
Az összes olcsó jungle herot megvettem már és nekem xin, amumu és udyr jön be a legjobban. Evelynn-t kifejezetten unalmasnak találtam, nem sikerült igazán kihasználnom a képességeit. Amumu nagyon tetszik, rommá lehet vele gankelni a meccseket. Amilyen nyomingernek néz ki, legalább annyira odabaszós. Xin és Amumu pörög most nálam, attól függ, hogy tankra, disablere vagy sebzésre van nagyobb szükség.

(#47227) Sordoran válasza Dinasti (#47225) üzenetére


Sordoran
addikt

Én is relatív friss vagyok, fél éve se játszom, rankedet most fogok kezdeni majd. Ideje már minden ingyenes hőst kipróbálok, és ami jg-re való, azt ott. Ez alapján ezeket a hősöket kedveltem meg:
Kha'zix, Rek'sai, Shyvana, Olaf, Vi, Skarner, Elise, Xin Zhao.
Ezen kívül még vannak sokan amik jók, de azok egy része gyakorlást igényelnek viszont nem tetszenek, de van ami amúgy bejönne azért (Nidalee-t pl. majd megveszem idővel).
Kha'zix amúgy erős, és nem egyszerű bemenni, megölni adc-t, majd élve kijutni team fightban. Szóval nevezhető skillesnek, persze ha az ellenfél "buta", nem védi adc-t, és/vagy nem fókuszol mikor beugrassz, akkor unskill op vagy. :U
Ez mondjuk összes assasinra érvényes, régebben volt meccs, ahol Shyvana jg voltam, kicsit szenvedtünk, majd az adc sírt chaten, hogy Katarina-t fókuszoljuk már, kövi fighton ahogy megjelent kata, én is, többiek is ráugrottak, pillanat alatt halt, majd nyertünk a team fightot és egész meccset is.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#47228) kenwood válasza Sordoran (#47227) üzenetére


kenwood
veterán

kha zixnak az is nagy elonye,hogy 1v1-ben a brutalis passziv miatt barkit 1hitelsz.
Kis szinten meg se fordul az enemy jungler fejeben,hogy te esetleg megjelenhetsz ott,orul ha leveri a mobokat.
elejen beraksz hozza 1-2 wardot,megolod.
ha megvan a zold jungler item,folyamatosan latod hol jar,es 2-3 kill utan mar 5v4 -ben vagytok.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47229) Imilenni válasza Bowser (#47208) üzenetére


Imilenni
addikt

Szerintem erősebb lett :D
viszont kevésbé Rambo mint volt.. inkább kicsit passzívabb ameddig nincs meg a 4 kis minionja..mert csak utánna indul be..
Egyedüli tank-ként usless a csapatban..ez biztos!

Press "F" to pay respects.

(#47230) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Shyvana jungle életképes még srácok? Mostanában kezdem unni a supp role-t, elkezdtem topozni, de nem érzem magam ott hasznosnak, ezért megpróbálnék a hölgyeménnyel jungle-zni. :B

(#47231) kenwood válasza Evil Snowman (#47230) üzenetére


kenwood
veterán

nincs disable,es gapcloser is csak dragon formban.
Rossznak nem rossz,de rengeteg jobb valasztas van nala.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47232) Evil Snowman válasza kenwood (#47231) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Igen, sajnos nekem is ez fordult meg a fejemben. Esetleg Nautilus? Próbálnék szakítani az ún. szokásos junglerekkel. :B

(#47233) kenwood válasza Evil Snowman (#47232) üzenetére


kenwood
veterán

Nautilusnak jok a kepessegei.Azt nemtom,mennyire halados az elejen
Akik meg eletkepesek,bar nem tier 1 junglerek :
Malphite,Jax,Trynda, Fizz,Twitch, Wukong, Olaf, Aatrox, Fiddle, Jarvan, Nocturne, Sejuani.

Illetve, aki Gnar utan a kovetkezo vasarlasom lesz : Zac

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47234) Beni97 válasza kenwood (#47233) üzenetére


Beni97
őstag

Akkor még ide sorolható szerintem Kayle,poppy, teemo, kog'maw.

(#47235) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Új funkciót láttátok? Ha autofill-t választotok, akkor a következő választásnál az egy role-t biztosan megkapod. Nyomtam egy autofill-es meccset, utána mid és autofill és bedobot mid-re. Végre egy hasznos funkció :D

(#47236) kenwood válasza Evil Snowman (#47235) üzenetére


kenwood
veterán

Az jo,mar csak az exclude kene a fillhez.
"barmi,csak ne support"

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47237) Beni97 válasza Evil Snowman (#47235) üzenetére


Beni97
őstag

Az autofill az nem az, hogy kiválasztasz 2 role-t és nem odadob be mert sokáig tartana a várakozás? Szóval azt nem lehet választani.

(#47238) FoLey-v válasza Sordoran (#47227) üzenetére


FoLey-v
addikt

Mostanában amivel elkezdtem jngl-ni vele az a Shen hôs,szépen lehet vele gankelni meg az ultija tf megfordító is. :)

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47239) Evil Snowman válasza Beni97 (#47237) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nem. Felső, Jungle, Mid, ADC, Support és Autofill. Ha ezt választod bármilyen felállásban (Top és Auto, Mid és Auto stb, vagy csak full auto), akkor a következő meccsed előtt ezt látod:

Belépés gombtól jobbra megjelenik egy kis ikon, amire ha rámutatsz, akkor a képen látható üzenetet kapod.

[ Szerkesztve ]

(#47240) FoLey-v válasza Evil Snowman (#47239) üzenetére


FoLey-v
addikt

Lel ottvan a csaj haverom a listádon. :D

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47241) Beni97 válasza Evil Snowman (#47239) üzenetére


Beni97
őstag

De az csak csak sima fill, nem? Én csak azért mondom hogy az mert mikor néztem, hogy AK streamelt és mid-top-jungle közül választott kettőt és supportnak dobta akkor azt mondogatta, hogy autofill. Lehet ott van a képen írva, de én nem igen hiszek a magyar fordításban.

[ Szerkesztve ]

(#47242) Beni97 válasza Beni97 (#47241) üzenetére


Beni97
őstag

Átraktam angolra, ott csak simán fill.

[link]

(#47243) Evil Snowman válasza Beni97 (#47242) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Akkor én fogalmaztam meg rosszul.

A lényeg:
- első meccs előtt beválasztottam azt, hogy fill (tudtam, hogy support leszek, de nem volt kedvem más role-ra várni). Bedobott supportnak, majd a champ selectnél írt a gyerek, hogy cseréljünk support-><-jungle, mert premade bot-os ahaverjával, így cseréltünk
- lement a meccs, elkezdtem a másodikat és akkor már ott volt az az ominózus ikon. Gondoltam próba cseresznye Mid és Fill, 25!!!! másodperc után bevágott MID-esnek.
- lement a második meccs indítottam a harmadikat és mivel a másodikon is úgy jelöletem, hogy az egyik role a fill volt ezért megint ott volt ez a "kedvezmény" jelző ikon

Itt felmerül a kérdés, hogy akkor elég egyszer áldozatot hozni oly módon, hogy az első meccsen csak fill, majd utána a másodikra megkapod a kedvezményt így is úgy is, de ott is megjelölöd secondarynak a fill-t, így a harmadik meccsednél is megkapod a kedvezményt, ahol secondary-nak megint fill és így tovább. Mert akkor ez kb egy egyszeri "áldozat vállalás" után infinite main role-t jelent. :DDD

@FoLey-v: melyik pontosan, mert az ottani emberkékből 4 tuti az előző meccsemből való ajánlás a rendszer által. :)

(#47244) FoLey-v válasza Evil Snowman (#47243) üzenetére


FoLey-v
addikt

Lililala :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47245) Evil Snowman válasza FoLey-v (#47244) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ő csak velem volt egy meccsben. Jól el is qrtam a játékukat sajnos. :( Kata-ra nem biztos, hogy Brand-et kellett volna pickelnem. :DDD Ja bocs, ott Shyvana Jungle voltam és nyertünk. Akkor semmi. :D

[ Szerkesztve ]

(#47246) RangerFox válasza Beni97 (#47234) üzenetére


RangerFox
veterán

Timó? Tényleg? Funnak jó, de semmi több.

(#47247) Beni97 válasza RangerFox (#47246) üzenetére


Beni97
őstag

Én már vittem oda elég nehéz, de nagyon erős.

(#47248) Evil Snowman válasza RangerFox (#47246) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

A régi szép idők. :D

[link]

(#47249) Chuzzlee803 válasza Dinasti (#47214) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Xin Zhao, Warwick, Yi.
Ezeket tudom ajánlani legfőképp, Xin inkább early-midgame gankekben jeleskedik, WW és Yi pedig inkább objective controlban jók.

A három közül talán Xin a legjobb, mert alacsony szinteken az objective controlt kevesebbre tartják mint pár jó ganket (ne kérdezd miért, csak fogadd el), tele van CC-vel (fellökés, slow, stun és ellökés), nincs skillshotja (tehát sokkal egyszerűbb, és biztosabb gankelni, mint mondjuk Amumuval vagy Evelynnel), van egy biztos critje, és healje (remek párbajozási lehetőség, és a campeket is gyorsabban tudod kitakarítani, arról nem is beszélve, hogy emiatt lehetsz 0/6 is, akkor is képes leszel megölni egy 5/1 Yit), olcsó (1350 IP, ennyit megér simán), gyorsan megtanulható és játszható, jobban lehet igazodni a builddel a csapathoz (építheted tanknak, fighternek és assassinnak is, szvsz a fighter a legjobb).

Nagyjából ennyi. Remélem segíthettem.

Üdv: Chuzzlee.

U.i.: Ha kell segítség a builddel, szólj :K

(#47250) kenwood


kenwood
veterán

6.18 :
A legtobb olyan karaktert,ami fix pick competitiveben,picit nerfeltek.
Nagyon helyes,senki nem akarja ugyanazt a 15 championt nezni,akit az elmult fel evben folyamatosan :D
Kivancsi vok,melyek lesznek az uj championok,akik a nerf miatt jobb valasztas lesz,mint shen,gnar,rek sai es a tobbiek.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.