Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47851) winfos válasza HoaryFox (#47850) üzenetére


winfos
tag

(#47852) Beni97 válasza winfos (#47848) üzenetére


Beni97
őstag

PBE csak amerikai szerveren van.

(#47853) winfos válasza Beni97 (#47852) üzenetére


winfos
tag

Ez komoly?

Ez nekem akkor új info. Azt hittem EU szerverhez is ugyanúgy van PBE.

ui.: ezt találtam

"TESZTELŐVÉ VÁLÁS
MIK A JELENTKEZÉS FELTÉTELEI?
Bármely aktívan játszó League of Legends-játékos jelentkezhet PBE-tesztelőnek az NA, EUW vagy EUNE régióból. Kérjük, ne feledd, hogy olyan játékosokat keresünk, akik bizonyítottan jó hatással vannak a közösségre."

(#47855) Beni97 válasza winfos (#47853) üzenetére


Beni97
őstag

Ha lejjebb görgetsz akkor meg is találhatod ezt a szöveget

"A PBE-kiszolgálók fizikailag a kaliforniai Los Angelesben találhatók, és kisebb kapacitásúak, mint azok, amelyek az élő környezetet futtatják. Ez nagyban megkönnyíti számunkra, hogy napi szinten frissítsük új tartalmakkal a PBE környezetet. Ha egyébként nem az NA szerveren játszol, akkor a szokásosnál magasabb pinget tapasztalhatsz."

(#47856) kenwood


kenwood
veterán

Es annak mi ertelme? Lesz egy kamu gold plecsnid. Kb olyan mintha megkernel vkit,hogy dugja meg a csajod, mert neked csak felig megy. Vagy az ocsed megnyerne egy futoversenyt,es te hordanad az ermet.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47857) jkrisztian válasza Zolly444 (#47817) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Lassan LOL Hungary facebook csoport magasságokba emelkedik a sok síró picsogó miatt ez a topic. Légyszi tartsátok meg magatoknak ezt, én tanulni járok ide közétek, de ezeknek a hozzászólásoknak az elolvasása csak az időmet rabolja.

(#47858) Imilenni válasza pellesmartin (#47854) üzenetére


Imilenni
addikt

Szia!
Boostot nem tudok vállalni :D
De szívesen duozok veled!
Ugyanezt élem át mint Te :D
Csak én most estem le Silver III-ba :/

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#47859) pellesmartin válasza kenwood (#47856) üzenetére


pellesmartin
tag

Hm.. Goldos MMR-em van,mikor silver 1 tetején voltam mindig goldos enemyt kaptam,sose volt olyan hogy feedeltem volna vagy valami..

kenwood:
Felvettelek,igazolj vissza :)

(#47860) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Itt nem kérünk boostot :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47861) pellesmartin válasza Kanczy (#47860) üzenetére


pellesmartin
tag

Bocsi,szerkesztenék akkor silveres csapattársat keresek :)

(#47862) Imilenni


Imilenni
addikt

Érdekes hogy én és pellesmartin valamifélre beszopódási faktorban vagyunk.
Többször is előfordult hogy a MI csapatunkban volt unranked, úgy is játszott..!!!!
Aztán nem egyszer előfordult hogy erősebb emberekből volt az enemy összerakva by matchmaking..
De az utolsó azért elég undorítóra sikeredett..

Csak azt nem vágom, mi miért nem kaptunk soha bronzos enemyt?
Aki ennyire alattunk lett volna divízióban..
Meg se említem amikor full silveresek voltunk, az enemy pedig goldosakat kapott. m1 is.
Ezt csak az érti aki átélte ezt.....és nem tud mit tenni mert a csapata elfeedeli ezeket a szerencsés embereket akik ezek ellen játszanak...

Press "F" to pay respects.

(#47863) Bowser válasza Imilenni (#47862) üzenetére


Bowser
aktív tag

Én ilyen Lolskill képernyő láttán a monitort csókolgatnám a helyetekben :D

Remélem nem a Gold 1 Pantheonon vagytok megsértődve mert az kb még mindig egyenlő a nullával.
"Csak azt nem vágom, mi miért nem kaptunk soha bronzos enemyt?"

Nem OK ez a gondolkodás.
Lolskill képet meccs előtt megcsináltad mert kiakadtál azon amit látsz.

Idéznék a korábbi hozzászólásaimból egy kicsit:

"Ha elhiszed, hogy jobbak nálad (itt te most elhitted) akkor már el is vesztetted a meccset"
Legalábbis 20%-kal rontod az esélyeiteket, ha magaddal rántasz egy két embert akkor már 60%-kal romlottak az esélyek.

Amúgy Lolskill gyakorlatilag semmit nem ér. Akkor kell kicsit jobban figyelni (nem elhinni, hogy jobbak nálunk!) mikor meglátsz egy olyan statot: 30 normál win, 50 ranked és abból 40-et megnyert. Az a Smurf. De én ezen a Lolskill képen nem látok egy ilyet se. Persze attól még lehet de az ritkább eset.

De még mindig ott lett volna az esély vesztes helyzetből visszahozni a "Wombo-Comboval".
15 másodperc alatt meg lehetett volna beszélni ki mit csináljon. Főleg, hogy négyen premade-ben vagytok.

Nem akarok bántani senkit de ugyan oda lyukadunk ki mint korábban.
Arról nem is beszélve, hogy ha ezekután mész rankedet ahhoz hogyan fogsz hozzáállni.
Változtassatok kérlek.

Most Silver 2-ben vagyok SoloQ-ban. 6 Meccsből 5 Win és 1 Loose. Egy meccsen se flameltem, arra a 25-30 percre mindig keményen odafigyeltem és segítettem a csapattársaimat. Az 1 loosenál igen én hibáztam. De nem flameltem vagy ilyesmi. Hanem elment a netem a meccs utolsó 12-15 percében.

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47864) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Halló!

Az üresség botjánál a 35%-os varázstörés mire vonatkozik? Az ellenfél MR-jének 35%-át töri, vagy az én varázstörésemre tesz még +35%-ot, esetleg más?

:R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#47865) Darko_addict


Darko_addict
őstag

U.i.: Nem sok ranked meccset játszottam, összesen hármat. :)
Milyen gyakoriak az auto-last hit csalók? Boton voltam, Caitlyn 74-et farmolt, én 11-et. Ugyanaz volt, mint a bemutatóvideókon, csak szaladgált körbe-körbe és az uccsót belelőtte a minionba és szinte mindig akkor halt meg. Mégis 1/5-ben zárt, mielőtt feladtuk. Elrontotta az én játékomat is, mert nem volt pénzem és lehetőségem fejlődni, szintekben is le voltam maradva. Így se ő, se én nem haladtam.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#47866) Kanczy válasza Darko_addict (#47864) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Az ellenfél MR-jének 35% olyan, mint ha nem lenne ott. A második kérdésedre pedig: nem is tudom, létezik-e olyan script, ami csak last hitben segít, és akkor a Cait nem 1/5 lett volna. Szóval nem csalt :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47867) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Hát ez nagyon durva volt. Minden egyes pozícióban messze felülszárnyalta a Samsung a C9-t. Kegyetlenül erős ez a k*rva régió még mindig... :( :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47868) Beni97


Beni97
őstag

C9 vs SSG.

Az első 2 meccset csak hallgattam mert nem volt nagy cucc ahogy elverték a c9-et, szóval nem tudom pontosan mik történtek, de a harmadik meccset már néztem és hát eléggé elszomorodott vagyok.
A c9-nél talán a mid és a jungle volt ott fejbe, a top az a 3. meccsen talán csinált valamit. De a bot :O
Az utolsó meccsen sneaky komolyan 200-at se ütött crittel egy minionba a 30+. percben. Talán az a tahm többet sebzett mint az a cait. A poppy meg hogy hányszor szakította meg azt a jayce tp-t hihetetlen.
Na mindegy azért grat az ssg-nek mert szépen kijátszották a c9-et. :R

Még egy h2k-nek szurkolok és nagyon remélem azért a 3. helyért küzdenek ha már döntőig nem fognak tudni.

(#47869) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Nyitottam ma ládából egy Spirit Guard Udyr szettet, gondolom ez kezdők szerencséje(2900 esszencia volt véglegesíteni :o), ráadásul az egyik legszimpatikusabb jungle hero, gyakran játszom. Mennyire ritka ez a szett? Gyakran lehet azért ilyet nyitni vagy nagyon nagy mák volt?

(#47870) Imilenni válasza Bowser (#47863) üzenetére


Imilenni
addikt

Csak meccs vége felé szoktam megnézni, amikor valaki nagyon elhúz :D
Egyébként nagyjából mi rontottul el a játékot ez igaz, csak annyira rossz hogy sokszor mi kapunk ilyet..habár lehet mert aznap már 5 winnél tartottuk 2 lose mellett :D

Press "F" to pay respects.

(#47871) Darko_addict válasza Kanczy (#47866) üzenetére


Darko_addict
őstag

Csalt. Pont. Nem akarom promotálni a tutorial videót, de én magam is ki akartam próbálni, csak pár nappal később patchelték és most jött ki a beta verziója, de ami a lényeg, ELISMERTE, beismerte.

A másik választ köszi.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#47872) HoaryFox válasza jkrisztian (#47869) üzenetére


HoaryFox
őstag

Mivel legendary skin és baromi sokba kerül, ezért nem minden nap mászkálnak ilyen skinnel.

Amúgy én is nyitottam ládából és össze is kuporgattam rá az esszenciát, hogy legyen már egy ilyen értékes skinem is :D (azóta sem változott a játékszámom Udyr-ral :DDD )

Más: na, szóval, van ez az alpha release kliens, ma megnéztem, hogy hogyan is működik a dolog. Úgy összességében szerintem jól néz ki, a draft picknél ahogy bannolod a chamepeket meg pickelsz, az tök jól néz ki, ilyen egész ablakosak a champek splash art-jai szépen fade out-olva, szóval grafikailag szerintem jó irány.
Ami nekem furcsa: skint csak a legvégén tudsz választani, valamint egy jó 15 mp-el lassabban indul a kliens, de ezt ráfogom az alpha státuszra.

Ja, és végre egyszer megcsinálnák azt az animált betöltőképernyőt... :C

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#47873) Kanczy válasza Darko_addict (#47871) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Akkor viszont egészen borzalmas, hogy 1/5-tel fejezte be a meccset, mert ehhez teljesen fogalmatlannak kellett lennie. Legalább most már én is tudom, hogy van ilyen :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47874) Plata


Plata
félisten

Srácok van valami honlap ahol le van írva hogy melyik hőssel merre kell menni?
Vagy legalább is hogy mi ajánlott vele.Én nagyon szeretem Ziggs-et,de folyton le ugatnak hogy rossz helyre megyek vele,vagy az a baj hogy nem top-ra megyek vagy az hogy nem bot-ra.Tegnap már az agyamra ment a csapat hol topra lettem küldve hol bot-ra.Nem szoktam rankedet játszani,csak random csatákat.Rankedhez már túl öreg és lassú vagyok.

(#47875) micafighter válasza Plata (#47874) üzenetére


micafighter
nagyúr

Erre majd egy jopár lejátszott meccs után ráérzel, általában botra megy egy support meg egy ADC, a többi szerep meg kb vegyes saláta, erdőbe szokott menni mégegy ember mondhatni mindig így a top meg a mid solo lane. Komolyabb meccseken előfordul lane swap, de diamond alatt nagyon ritka.

[ Szerkesztve ]

(#47876) yabba válasza Plata (#47874) üzenetére


yabba
aktív tag

Ziggs-et általában mid-re szokták vinni, de lehet inkább az volt a baj, hogy az adott lane-ne már volt valaki. Általában 1 top (2 ha nincs jungle), 1 jungle, 1 mid és 2 bot (adc, support) a szokásos felállás. Normal draft pick módot játszál, és ott mindenki kiválaszthatja, hogy hova akar menni.

(#47877) Plata válasza yabba (#47876) üzenetére


Plata
félisten

Én is miden szoktam használni,de tegnap olyan csapatot fogtam ki aki minden szarba belekötött.
Inkább rájuk hagytam a dolgot a békesség kedvéért,de azon is összevesztek hogy hova menjek,egyik botra zavart másik top-ra. :D

(#47878) pellesmartin


pellesmartin
tag

Hello.
Az MMR-től függ,hogy mennyi LP-t kapok,illetve veszítek?
Régen mindig 20Lp-t kaptam egy winért,losért pedig -12 körül,most ha loseolok akkor is -20lp-t von le.

(#47879) Kanczy válasza pellesmartin (#47878) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Igen, attól :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47880) Plata


Plata
félisten

Új trükkös virágokat raknak Summoner rift-be.
[link]

(#47881) csipszikutya válasza Darko_addict (#47865) üzenetére


csipszikutya
senior tag

meg lehet tanulni last hitelni, nem olyan bonyolult. ha meg olyan az enemy supp, hogy jobban ki tud zonázni téged mint a tiéd a másikat akkor meg gg easy.
sokáig tartott mire én is relative megtanultam, 2 wave-böl max 1-2t bukok, topon. adc-vel enemy függö. de inkább jungelezek, ott meg tök mind1.

(#47882) #53932800


#53932800
törölt tag

Na nekem már ebben a szezonban nem lesz meg a gold-főleg időhiány miatt:D(heti 3-4 meccs max 6 meccs nem elég rá) Most már szarok a rankba, inkább hősöket akarok tanulni. :K

(#47883) Beni97


Beni97
őstag

Jön a gyakorló mod.

Remélem majd azért berakják hogy lehessen többen is tolni mert pl egy lvl1-es full buildes 1v1-re vicces lenne.

[ Szerkesztve ]

(#47884) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Holy jó ég... hát ez elég sokkoló volt :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47885) kentucky válasza Kanczy (#47884) üzenetére


kentucky
őstag

rekt :D

[ Szerkesztve ]

(#47886) .LnB


.LnB
titán

Azt szeretném kérdezni, hogy véget ért már a gyűjtés a WC-ra? Mennyi lett a végleges nyeremény alap? Ha nem, akkor meddig tart a gyűjtés?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#47887) Kanczy válasza .LnB (#47886) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

A döntőig szerintem :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47888) Sordoran


Sordoran
addikt

Első elődöntőnél is csak első meccset néztem meg élőben, de akkor már azon láttam, mi lesz a vége. Másnap reggel sajna a lol twitter csatornája úgy ahogy van le is lőtte az eredményt, mert tesznek azokra akik nem élőben nézték. Biztos szóvá tették nekik, mert most is csak első meccset néztem meg, de szerencsére semmi utalás se volt az eredményről a közösségi médián tőlük. :DDD Így bár a stream hosszából "láttam", mi lesz az eredményt, de a 3. meccsig nem tudhattam, ki javára.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#47889) Plata


Plata
félisten

Hát ma nekem nincs szerencsém,két csatára futotta,az első tök jó volt,de túl gyorsan feladta az ellenség,a másik is egész jó lett volna csak asszem a csapat kicsit dinyne volt.És vesztettünk,de én azért jól szórakoztam.

(#47890) micafighter válasza Plata (#47889) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez az alfa kliens?

(#47891) Plata válasza micafighter (#47890) üzenetére


Plata
félisten

Igen.Mostanában már csak ezzel játszom,bár ma észrevettem egy bugot,bár most jut eszembe hogy elfelejtettem jelenteni. :W

(#47892) micafighter válasza Plata (#47891) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nincs különvéve már a játékosbázis ugye? Úgy értem a rendes (nem pbe) accoddal tudsz belépni, mint a rendes kliensbe, és nem tart szó szerint órákig míg behív egy meccsbe? Mennyire stabil amúgy? A shop működik?

[ Szerkesztve ]

(#47893) HoaryFox válasza micafighter (#47892) üzenetére


HoaryFox
őstag

Én is ezt használom, ha megengeded, válaszolok én is :)

Nincs különvéve, ugyanazzal az accal tudod használni. Nem, nem tart örökké, hogy behívjon, ugyanolyan várakozási idők vannak, mint a stabilban. Shop működik, mínusz 1-2 dolog, pl. RP vásárlás.

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#47894) Plata válasza HoaryFox (#47893) üzenetére


Plata
félisten

Nekem a boltban ha skin-t akarok venni csak fekete ablakok voltak.

(#47895) pellesmartin


pellesmartin
tag

Mennyi az esélye,hogy bekerülök én is az Alpha kliensbe? Már elküldtem a "jelentkezési lapot" még nem kaptam semmilyen visszajelzést :((

(#47896) Plata válasza pellesmartin (#47895) üzenetére


Plata
félisten

Én már arra sem emlékszem mikor jelentkeztem-

(#47897) Beni97 válasza pellesmartin (#47895) üzenetére


Beni97
őstag

Szerintem több hónapba telik mire kapsz.

(#47898) hugi0


hugi0
őstag

Az EDG mit csinalt ? - neztetek ?

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#47899) Kanczy válasza hugi0 (#47898) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Semmit, mérföldekkel jobban játszott a ROX :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47900) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Hali!

Megéri megvenni Gragast? Az LCS óta szemezgetek vele, csak ugye 6.18-ban lenerfelték, illetve nem vagyok benne biztos, hogy mennyire jó solo Q-ban. Próbálgattam a héten, szerintem jó abból a szempontból, hogy ha tanknak építem, a toposnak/supportnak nem muszáj annak lennie. Szóval, vegyem meg, vagy gyűjtsem még kicsit az IP-t és vegyek valami "metásabb" junglert?

Előre is köszi.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.