Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47551) Kanczy válasza marked one94 (#47550) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Probuilds-en néztem, és mindkettővel kezdenek. Ilyet is ritkán látni :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47552) Beni97


Beni97
őstag

(#47553) kenwood


kenwood
veterán

idealis esetben az elso campet leveri helyetted a smite es a botlane,igy kezdhetsz akarmivel.
Foleg amiota csak a last hit szamit xp szempontjabol.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47554) glacious válasza TBT (#47541) üzenetére


glacious
addikt

Nálam a Warriors az etalon, a többi sehol sincs ahhoz képest.

(#47555) Kanczy válasza glacious (#47554) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Én nem tudom eldönteni, hogy Warriors vagy Worlds Collide, de az biztos, hogy nem az Ignite ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47556) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Hello

Az lenne a kérdésem érdemes e a világbajnok skineket megvenni ?

(#47557) Sordoran válasza Aldo Novares (#47556) üzenetére


Sordoran
addikt

Ezt neked kell tudni, hogy tetszenek-e. November 6-ig megvehetőek, és ha most nem is, jövőre megint lesz lehetőséged megvenni őket.
Amennyiben tetszenek és használnád is őket, vedd meg, ha telik rá. De ha csak azért vennéd, hogy meglegyen, úgy nem érdemes.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#47558) Plata


Plata
félisten

Szerintetek Ivern mikor jön ki?

(#47559) Sordoran válasza Plata (#47558) üzenetére


Sordoran
addikt

Jövőhét csütörtök legkésőbb minden bizonnyal.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#47560) micafighter


micafighter
nagyúr

Akinek nincs meg egyik skin se, tudom ajánlani a challenger skineket (ahri és nidalee), nagyon jók szvsz és együtt most akcióban vannak. Nidaleere megvan az összes skin a legacyk is, de a challengert használom már szinte mindig, nagyon eltalálták szerintem :)

(#47561) csoki46


csoki46
aktív tag

Srácok, ranked után kiírta, hogy megszakadt a kapcsolat a PVP kliensel.... és eltűnt a meccsem. Nem kaptam LP-t, se és a meccsek között se látom. Ilyenkor mivan? Van esély, hogy látni fogom később azt a meccset, vagy búcsúzzak az LP-től? :D Innen hiányzik egy Ryze win

(#47562) Sordoran válasza csoki46 (#47561) üzenetére


Sordoran
addikt

Kikapcsolták most rankedet, mert valami gebasz van a szerverrel. Gondolom törölték az eredményt, szóval az az lp elveszett most. (ti nem kaptatok, ellenfél se vesztett)
Amúgy meg fog jelenni meccs előzményeknél, de mint törölt győzelem, azt hiszem.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#47563) Beni97 válasza Sordoran (#47562) üzenetére


Beni97
őstag

Én most végeztem de már beengedni alig akart. Kifagy a kliens hősválasztóban, majd feladatkezelőbe ki, újra loginolok ezerszer kattintok az újracsatlakozásra és semmi nem történik és kb 3-szer loginoltam még újra mire vissza tudtam menni. Majd egy szánalmas és hosszú meccs után 10lp-t kaptam :(

[ Szerkesztve ]

(#47564) FoLey-v válasza micafighter (#47560) üzenetére


FoLey-v
addikt

Az a 1917 rp-s? :F

Végre megszerezve a TPA Shen kinézet. :C

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47565) Sordoran válasza FoLey-v (#47564) üzenetére


Sordoran
addikt

975-be kerülnek a Challenger skinek. Az valami csomag lesz amit te néztél, de megvehetőek külön is. Challenger Ahri-n én is gondolkoztam, de már van Ahri-ra Foxfire és Arcade skin, minek egy harmadik. De tény, hogy akinek bejön, és nincs meg, érdemes lehet lecsapni rá.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#47566) micafighter válasza FoLey-v (#47564) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha megvannak a hősök akkor a két skin 1365 RP, annyit simán megérnek (neked valoszinüleg valamelyik hős hiányzik, ezért ir más árat). Én teljes áron vettem mindkettő skint, azt is megérték, bár a nidalee jobban tetszik a kettő közül.

[ Szerkesztve ]

(#47567) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Igen 975 rp-be kerülnek azt én is látom amúgy nidale hős nincs meg.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47568) marked one94


marked one94
őstag

Holnap este kik jönnének esti customre? :)

You'll Never Walk Alone

(#47569) Beni97 válasza marked one94 (#47568) üzenetére


Beni97
őstag

Én nemet mondok mert nem tudom délután/este hogy érek rá :(

[ Szerkesztve ]

(#47570) FoLey-v válasza marked one94 (#47568) üzenetére


FoLey-v
addikt

Ha nem URF-es és normal game lesz akkor lehetséges,hogy bevállalom. :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47571) Plata válasza FoLey-v (#47570) üzenetére


Plata
félisten

URF-nak sajna vége,pedig nagyon jó volt.

(#47572) kenwood


kenwood
veterán

Mar csak 2 nap es worlds.
Arra tippelek, hogy a nem koreai csapatok kozul a Tsm lesz a legerosebb,mig a vegso gyozelmet a Rox Tigers viszi.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47573) marked one94 válasza FoLey-v (#47570) üzenetére


marked one94
őstag

Én aramra szavaznék de ahhoz még kellünk de a többség eldönti :)

You'll Never Walk Alone

(#47574) FoLey-v válasza marked one94 (#47573) üzenetére


FoLey-v
addikt

Rendben :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47575) hugi0 válasza kenwood (#47572) üzenetére


hugi0
őstag

En mar tavaj is a Tigers-t szerettem volna nyerteskent latni. - remelem igazad van.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#47576) csoki46


csoki46
aktív tag

Na, sikerült egy egész jó nyerő szériát zárnom. Ennek hála följutottam Bronz 1-be :DD Ja erre jött még egy win.

[ Szerkesztve ]

(#47577) HoaryFox válasza TBT (#47541) üzenetére


HoaryFox
őstag

Hát, most így eszembe jutott, megnéztem, a videó maga nem lenne rossz, de eléggé össze-vissza ez a zene :F

Eddig a Warriors az etalon :K

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#47578) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Newb kérdés, de mi történik, ha worlds/lcs közepén jön új champ vagy rework? :D

(#47579) kenwood válasza Chuzzlee803 (#47578) üzenetére


kenwood
veterán

Szezon kozben Lcs-ben van 1-2 het lemaradas a patch utan,amig meg maradnak a regi verzion.
A worldsre keszul egesz evben a riot,vicces lenne,ha veletlenul kiadnanak egy patchet,amirol nem is tudnak :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47580) yabba válasza marked one94 (#47573) üzenetére


yabba
aktív tag

Ha beférek én is, akkor jönnék. Fél 8 előtt nem érek haza..

(#47581) csoki46 válasza yabba (#47580) üzenetére


csoki46
aktív tag

Amennyiben nem csak platosok mehetnek jönnék én is :)

(#47582) Plata válasza csoki46 (#47581) üzenetére


Plata
félisten

Én még bronze sem vagyok,mivel öszvissz egyszer voltam véletlen rankeden. :B

(#47583) marked one94


marked one94
őstag

Mindenki jöhet nincs megkötés unranked még aki lv 30 sincs az is. Ez csak szórakozás lenne. Gondoltam ha már ennyien vagyunk itt a fórumon össze hozhatnánk egy custom gamet. Sajnos én ma későn értem haza de holnap megpróbálok lenni és ide is írok meg a játékba a ph klubba. :)

You'll Never Walk Alone

(#47584) csipszikutya válasza jkrisztian (#47537) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Dianával lvl3-tól könnyü a gank, főleg ha be van pusholva az enemy. oda sétálsz és nyomsz egy E-t és repülnek is a flashek.
Ha nem retardált a team és kibirják az lvl6-ot akkor meg easygg. mid gameja szerintem nagyon erős, lateba meg az enemy carry sima qr max w kombóbol megvan, és ami szerintem fontos neki a lich bane 2 itemnek. Az objektiveket úgy takarítod ahogy nem szégyenled.
AD-nak szerintem felesleges építeni, AP assasin és def. itemnek is max a zhonya. 25% cd-vel ha egy qr-el megölöd a tf közepén valamelyik carryt akkor zhonya után simán ki lehet szedni a másikat és ha nem xXxHoTBoY99 PL xXx-el játszol utána szetszedi a többit a csapatod. B3-bol G2-ig mentem vele.

De ha jó jungelesre vágysz akkor próbáld ki a volimedvét és a siont. voli az low elo carry, sion meg csak simán op. A volit nem tudják megölni a siont meg ha igen akkor a passzival ölöd meg öket, nem tök mind1? :D
Volin meg az early nerf egyáltalán nem érződik a jungelban, csak lanen valamennyit.

(#47585) jUUh válasza csipszikutya (#47584) üzenetére


jUUh
addikt

Ha veszel neki AS-t, a Lich Bane-nel nagyon nagyot tud ütni :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#47586) kenwood válasza jUUh (#47585) üzenetére


kenwood
veterán

Egy jo Phantom Dancer :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47587) Hamuuuu válasza marked one94 (#47583) üzenetére


Hamuuuu
tag

Eune vagy Euw?

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#47588) csipszikutya válasza jUUh (#47585) üzenetére


csipszikutya
senior tag

AS nélkül is üt akkorát mint az ipari áram ~800-1000 ap-val. Habár runába és masteriesbe AS-t hozok neki jungelbe az early camp clear miatt.
Lvl18-on passzivos lich banees AA-val towerra ütök akkorát mint egy 1000 stackes nasus, az is igaz :D

De a lich banes voli is op... 1 rankeden topon voltam vele, nagyon szétvertük az enemyt és már csak trollkodtunk 3 inhi után 50 percnél. Volt tp-m, full build meg vagy 4000 forintom is volt, haza mentem full ap, 2 tüzes sárkány + elder drake meg baron és kék buff majd tp az enemyhez. Hát néztek amikor az 1000+ ap volival E R AA-val quadra kill hirtelen. ( 1 quadrám van vele, akkor is full ap voltam a közel 90 game közül :( )

(#47589) -=Vacsek=- válasza csipszikutya (#47588) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

roa, nashor, lb, penes cipő v mr-es, void staf v zhonya, ryl. ezzel a buildel szerintem nincs sok ellenfele :) én nagyon szeretem ezekkel az itemekkel midre v topra vinni.

(#47590) Bowser


Bowser
aktív tag

Bocsi ha mótvá de szerintem ez epic :D

"Elfeedelt champek"

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47591) csipszikutya válasza -=Vacsek=- (#47589) üzenetére


csipszikutya
senior tag

ROA vagy Rayl. max csak topra ha esetleg nem nyerném vele a lane-t de raktam már neki suppként Athenet, azzal is op.
Nashort én személy szerint nem szeretem neki, nem AA-zok vele tul sokat, amire pedig megtudnám venni addigra meg már ugyis QWR-R-böl tolom a burst dmg-t szóval édes mind1 szerintem az a plusz AS és a plusz dmg AA-ra. Bár ez az én véleményem.
Jungelba meg ahová viszem 99%-ban oda meg nem szeretem neki a tankosságot. Itt is csak azt tudom mondani, hogyha nem tudok 1-2 carryt instant burstolni akkor kb édes mind1, hogy +500 hp vagy sem.
A zhoyna meg core item szerintem minden helyzetben, amint fentebb is irtam. Megfelelő cd-vel és ha QWR-el elviszem valamelyiket akkor zhonya után ujra QRR és gg easy.

Bár én vagy assasint ami tényleg assasin vagy full tankot (aminek a sunfire a dmg iteme) játszok. A köztes állapot nekem nem jön be, tényleg csak ha nagyon nagyon muszáj.

Most gondolkodok, hogy mikor vettem utoljára Rayl-t... Amikor tank kata topot játszottam és kellett a slow az enemyre :D Az is gusztustalan ha nem retard teamem van, mert amig engem megakarnak ölni mert egy katarina vagyok 0 ap-val addig a többi megöl mindenkit, az az igazi fun

(#47592) -=Vacsek=- válasza csipszikutya (#47591) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

ritkán játszok jungelt, nem rossz oda diana de mostani metából kilóg szegényke. miden topon a 2. itemre azért jó a roa mert tankosságot ad és manát amivel tudsz farmolni meg pokolni az enemy-t. ha van lvl 10en 2500hp-d q-val betalálsz és rányomsz egy full kombol de teszem azt nem hal meg befog szarni utána. ha kint marad low hp és még1 ilyen kombo ha visszajön szintén rá lehet ugrálni lehet zone-oltatni. ha jön a genk is simán túléled akár tover alatt is. ha meg szembe jön egy ad v ap tank bátra rálehet menni aa-al főleg lb-en nagyon hamar ledarálod 1v1be.

(#47593) csipszikutya válasza -=Vacsek=- (#47592) üzenetére


csipszikutya
senior tag

ez igaz. bár én szinte only junglebe használom

(#47594) marked one94 válasza Hamuuuu (#47587) üzenetére


marked one94
őstag

Eune

You'll Never Walk Alone

(#47595) Imilenni válasza Bowser (#47590) üzenetére


Imilenni
addikt

A Vayne-es nincs meg véletlenül? :D
Amikor oda van írva hogy csokit érez :D

Press "F" to pay respects.

(#47596) wanted5


wanted5
őstag

sziasztok,

nincs egy olyan club, vagy chat szoba ami ARAM-ra van? EUNE szerveren
mostanában csak azt játszom, de party-ban csak jobb lenne

(#47597) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Valaki fent marad vb-t nézni? :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47598) Bowser válasza Kanczy (#47597) üzenetére


Bowser
aktív tag

Mivel nekem aztán a hétköznap is olyan mint a hétvége egyszóval semmi dolgom jah.

Nézni fogom.

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47599) hugi0 válasza Bowser (#47598) üzenetére


hugi0
őstag

En is csatlakozom, amennyire a masnapi munka engedi. - ma biztos, hogy megnezem a nyito ceremoniat.
Reggel meg 5:20 ebreszto. :(

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#47600) Sordoran válasza Kanczy (#47597) üzenetére


Sordoran
addikt

A nyáron még néztem minden meccset szinte, max. NA utolsó 1-2 meccset hagytam ki, ha elhúzódott és fáradt voltam. De most a VB-t szerintem nem fogom élőben követni, hiába tehetném meg én is, hogy nem kell korán kelni, de ennyire nem vagyok lelkesülve most. :U Talán visszanézem másnap, ha úgy lesz kedvem. De a döntőt azért csak meg kéne nézni majd élőben.

ui.: Lesz nyitó ceremónia? Na akkor elejét megnézem talán ma. :DDD

Klikk a tippeléshez aki még nem tette meg, 5 órája van rá kb., lehet nyerni idézői ikont, és aki mindent eltalál, a 3 ultimate skint kapja meg.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.