Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47601) hugi0 válasza Sordoran (#47600) üzenetére


hugi0
őstag

Errol mit gondolsz ?
Az a D csoport . . .

Megneztem volna egy Imortals vs H2K-t. ;))
hihetetlen, hogy 17/1 és 16/2-es stattal nem voltak kepesek bejutni a vb-re.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#47602) FoLey-v válasza hugi0 (#47601) üzenetére


FoLey-v
addikt

Én pont így állítottam be.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47603) Bowser


Bowser
aktív tag

Én a Galaxy-t harmadiknak raktam be. Splyce a negyedik.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47604) yabba válasza Sordoran (#47600) üzenetére


yabba
aktív tag

Már épp akartam kérdezni, hogy idén van-e tippelős játék. :)

Köszi.

(#47605) Kanczy válasza hugi0 (#47601) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Én nagyon nem követtem idén a bajnokságokat, úgyhogy ötletem sincs a dolgokról :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47606) Sordoran válasza hugi0 (#47601) üzenetére


Sordoran
addikt

Én totál hülye vagyok ehhez, vagyis nem követtem eddig a lol e-sportot, idén kezdtem el még csak játszani, így csak próbáltam az alapján ki honnan való ügyeskedni valamit (meg a ti tippjeitekből is merítettem :U ). Ez most az enyém, nagy reményeket nem fűzök hozzá hogy bejön, de ha megvan 34 pont, az még egy ikon (ha tippelsz, alapból kapsz egyet). Ultimate skinek jók lennének, de mondjuk DJ Sona egyetlen amit használnék is.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#47607) yabba válasza hugi0 (#47601) üzenetére


yabba
aktív tag

Nekem ugyanez lett, csak szerintem a TSM megveri Samsung Galaxy-t.

(#47608) hugi0 válasza FoLey-v (#47602) üzenetére


hugi0
őstag

Mivel en a Tigers-t varom (remelem) elso helyre, ezert ketlem, hogy nem csoport elsokent jutnak tovabb.
Igaz a CLG megmutatta mar tobszor is, hogy kiszamithatattlan.

Visszaterve az Immortals-ra Huni-t es Reingover-t most biztos eszi a penesz, mert a H2K kint van, ok meg nem.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#47609) yabba válasza Sordoran (#47606) üzenetére


yabba
aktív tag

Az esport1-en van néhány csapatról leírás, meg egy komolyabb esély latolgatás is. Aztán majd eldöntöd mit hiszel el belőle. :)

(#47610) Beni97 válasza Sordoran (#47600) üzenetére


Beni97
őstag

Én na-n és eu-n kívül nem néztem mást így sajnos nem tudom mekkora esélye van kinek. Nagyjából betippelem, hogy hogy lesz és remélem bejön :D
És hajrá tsm :) :)

(#47611) yabba


yabba
aktív tag

Mikor lesz ma a közös chat-es játék?

(#47612) kenwood


kenwood
veterán

[link]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47613) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

A világbajnok láda miért világbajnok láda, van benne valami extra vagy van esélyed különlegesebbet nyitni?

Köszi!

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#47614) Beni97 válasza Darko_addict (#47613) üzenetére


Beni97
őstag

Szerintem van benne valami világbajnok ikon vagy ward és lehet nagyobb eséllyel nyitsz világbajnok skint.

Amúgy nem tudom

(#47615) Kanczy válasza Darko_addict (#47613) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Van bennük ingyen Championship Jewel, amivel a 250RP-s vb-s ikonod tudod fejleszteni. Itt van a teljes event-leírás ;)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47616) Mukucs


Mukucs
senior tag

Sziasztok, van köztetek plat I-II , dia IV-V szintű adc EUNE szerveren???

Support mainként keresnék valakit magam mellé. Plat I ben vagyok, kétszer voltam dia promoban, de mindkétszer az első három meccs bukta... most 8 LP re visszaestem. Valaki?? Esetleg más pozíció is szóba jöhet. :)

(#47617) hugi0 válasza Kanczy (#47615) üzenetére


hugi0
őstag

TSM nek mitol ekkora a tabora ?
- mar nincs egy eredeti jatekos sem benne.

Vagyis Reginald coach lett. ;)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#47618) Beni97 válasza hugi0 (#47617) üzenetére


Beni97
őstag

Én most azért szeretném őket első helyezettnek mert akkor nem korai-kína lesz ott a döntőben. És hát szerintem a tsm-nek van a legnagyobb esélye ott lenni.

(#47619) Kanczy válasza hugi0 (#47617) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Mert a legrégebbi amerikai League csapat szuper PR-ral, tele népszerű sztárjátékosokkal, és sokak (én is) a legerősebb nyugati csapatnak tartják őket. Én is season 2 óta TSM fan vagyok :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47620) Bowser


Bowser
aktív tag

Na most jön a

ROX Tigers

VS

NOX

szóval addig tolok egy rankedet ;]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47621) hugi0 válasza Bowser (#47620) üzenetére


hugi0
őstag

Lemaradtal rola vagy lattad ?

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#47622) Bowser válasza hugi0 (#47621) üzenetére


Bowser
aktív tag

Nem maradtam le. Még előtte írtam. Csak tudtam mi lesz az eredmény...

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47623) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Helló megin'.

Néhány hősömnél a láda ikon színes, de nem lettem velük bármilyen S se.
Ilyenkor S szerzése esetén már nem kaphatok ládát ebben a szezonban?
[kép]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#47624) Hamuuuu


Hamuuuu
tag

Westen egy kis htévégi funoláshoz van kedve valakinek? (party,normal draft)

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#47625) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Hát nem mondom, volt jó pár meglepetés a nyitónapon :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47626) micafighter válasza Kanczy (#47625) üzenetére


micafighter
nagyúr

Aki lemaradt volna, itt spoilermentesen visszanézhetöek a meccsek: https://m.reddit.com/r/LoLeventVoDs/comments/553wyv/season_6_world_championship_2016/

(#47627) Beni97 válasza Darko_addict (#47623) üzenetére


Beni97
őstag

Azokkal a hősökkel már nem kaphatsz ládát idén.
Ahhoz hogy ládát kapj egy hőssel ahhoz nem pont neked kell S-t elérni, hanem elég ha valamelyik csapattársad.

(#47628) Beni97


Beni97
őstag

Az orosz csapaton nagyon meglepődtem a rox ellen. Az elején még azt hittem nyerni is tudtak. Milyen naiv vagyok :D :D

(#47629) Plata válasza Beni97 (#47627) üzenetére


Plata
félisten

Én eddig sosem kaptam ládát ha a hőssel nem értem el S-t,mindig csak akkor jött ha én voltam S.
Most is volt a csapatban 3 S és semmi láda,nekem meg csak A+ jött,próbálok supportot játszani,de nem túl jól megy.

[ Szerkesztve ]

(#47630) winfos válasza Plata (#47629) üzenetére


winfos
tag

Csak akkor kapsz ládát ha premade csapatban játszol és onnan ér el valaki S osztályzatot.
Nem elég csak simám csapattársnak lennie.

(#47631) Beni97 válasza winfos (#47630) üzenetére


Beni97
őstag

Nekem azt szokta olyankor kiírni hogy én vagy valamelyik csapattársam.... De akkor félre értettem bocsi.

(#47632) marked one94 válasza Mukucs (#47616) üzenetére


marked one94
őstag

Írj egy privátot és beszélünk :)

You'll Never Walk Alone

(#47633) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Hogy mostanában én vagyok a balfék vagy én egyszerűen nem értem... Ma hajnalban toltam egy meccset, Heca alig cuccal felgyorsult fényévekre és nem tudtam egyszerűen levakarni magamról. Most az előbb meg Kennen, bazd, hogy ez mennyire egy idegesítő hörcsög... Bejön villámgömbbe a tömegben, ulti azt helló, 3/4 HP-m oda (Diana-val voltam)...

Valamit kezdhetne már a RITO ezekkel, mert egyszerűen frusztráló :(((

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#47634) harry3


harry3
őstag

Megjött a heti nem indul el a meccs hiba.

(#47635) Kanczy válasza HoaryFox (#47633) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nem kell velük semmit kezdeni, nincs egyikkel sem baj :N

Valamit rosszul csináltatok csapatszinten (is), ha ezt meg tudták csinálni az ellenfelek. Jobban kell játszani :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47636) HoaryFox válasza Kanczy (#47635) üzenetére


HoaryFox
őstag

Igen, lehet bennem van a baj, de mégiscsak idegőrlő, hogy abszolút nem tudtam csinálni semmit sem, tf elkezdődik, rámront a Heca, és a többiek kb. le se kakkantanak...

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#47637) Bowser válasza HoaryFox (#47636) üzenetére


Bowser
aktív tag

1, Mélységi Jogar (alapitem szerintem Dianára, ha AP ellenfeled volt és egyáltalán miden voltál)
2, Zhonya Homokórája (Heca ellen, meg akár Kennen ellen is)
3, Ilyen Team ellen csak együtt mozgunk

+1, A Support biztatása, hogy Locket of The Iron Solari-t vegyen és teamfightba nyomja el.

Persze mindenki "carry" akar lenni és vegyük csak a DMG-et aztán 0 védelemmel persze, hogy meghalunk.

Igen, lehet bennem van a baj, de mégiscsak idegőrlő, hogy abszolút nem tudtam csinálni semmit sem, tf elkezdődik, rámront a Heca, és a többiek kb. le se kakkantanak...

Ebbe nincs igazad ez a team hibája és nem a tiéd.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47638) Kanczy válasza HoaryFox (#47636) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

"és a többiek kb. le se kakkantanak..."

Na és itt a baj. Sajnos ezt nem nagyon lehet kiküszöbölni random emberekkel, mégiscsak csapatjátékról beszélünk :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47639) marked one94 válasza Bowser (#47637) üzenetére


marked one94
őstag

"Persze mindenki "carry" akar lenni és vegyük csak a DMG-et aztán 0 védelemmel persze, hogy meghalunk."

Mondja ezt egy full ap zyra supp main :D :P

You'll Never Walk Alone

(#47640) Bowser válasza marked one94 (#47639) üzenetére


Bowser
aktív tag

Éreztem, miközben írom, hogy ez pont nem én vagyok :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47642) HoaryFox válasza Beni97 (#47641) üzenetére


HoaryFox
őstag

Hát... nem rá gondoltam, de legalább lesz rá 1 skinem :DDD

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#47643) Sordoran válasza Beni97 (#47641) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem ez a skin fog motiválni arra, hogy goldot elérjem első szezonomban. :DDD De azért várjuk ki, milyen is lesz majd, maga a hős amúgy nem rossz, mikor kipróbáltam elvoltam vele.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#47644) stefyY


stefyY
őstag


A legelső meccsem tegnap vele szó szerint is a legelső volt, de úgy érzem, ez egy hosszú barátság kezdete lehet...

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#47645) FoLey-v válasza stefyY (#47644) üzenetére


FoLey-v
addikt

Az ultija az nagyon undorító a semmiből tölti vissza a hp-ját. :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47646) Beni97 válasza FoLey-v (#47645) üzenetére


Beni97
őstag

Meg a folyamatos kés dobálása nem elég, hogy idegesítő, de még távolról is jól tud vele farmolni. Nekem még jó is lenne a champ, mert én tankokkal tudok igazán jól játszani, de valahogy unalmas nekem.

(#47647) stefyY válasza Beni97 (#47646) üzenetére


stefyY
őstag

Igen, azt farmolásra is lehet használni, meg kell tanulni vele még...creepelés nehéz.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#47648) Imilenni


Imilenni
addikt

Most komolyan még most sem sikerült megoldani a chat problémát? ._.

Press "F" to pay respects.

(#47649) hugi0 válasza Imilenni (#47648) üzenetére


hugi0
őstag

Sajnos nem.
Remeltem, hogy a CLG vs NOX-nak ez lesz a vege.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#47650) Bowser


Bowser
aktív tag

Sőt még most fél 3-kor se :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.