Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47251) Dinasti válasza Chuzzlee803 (#47249) üzenetére


Dinasti
senior tag

:R

(#47252) Kanczy válasza kenwood (#47250) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Szerintem visszatér Graves és Jinx, még nagyobb szerepet kap Elise, Ekko-t beviszik fixen midre :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47253) Beni97 válasza kenwood (#47250) üzenetére


Beni97
őstag

Hát ashe-n szerintem annyit nem nerfeltek. Egy kis W cd növelés nem öli meg profi ligában se szerintem. Gnar is ugyan olyan marad. főleg low elo-n. Shen-re nem tudom mennyire hatásos. Viszont nagyobb ligába rek'sai lehet már nem igen lesz látható. Viszont most mf a 50% helyett 100% torony sebzési passzív eléggé jó pusholó lehet, nocturne-nek csak az E-t buffolták, de remélem hozzák a profik. És lee sin lifesteal-je is buffolva lett, szóval elég jó clear lesz. Remélem látható lesz ő is megint.

(#47254) kenwood válasza Kanczy (#47211) üzenetére


kenwood
veterán

Ha mar motivacio,ezt is erdemes megnezni.
Coachingot is vallal a srac, nagyon jol magyaraz.
[link]

Graveset en nem igazan szeretem nem tankos,es a smoke baromi keves ccnek.
Ha mar carry jungle,legalabb disable legyen (pl elise).

Jinxet szeretem,Ashet ujra nerfeltek,bar adc teren van a legjobb balance.
Alig van olyan adc akit 2-nel kevesebbszer pickeltek iden.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47255) FoLey-v válasza Evil Snowman (#47245) üzenetére


FoLey-v
addikt

Akkor említette,hogy full magyar team-el ment és nyertek,igazából ő még miden gyakorolgat lb-vel,mert idáig csak adc volt,de már mid,top lanet gyakorol. :C

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47256) Dinasti


Dinasti
senior tag

A kissebb action bárnál lehet vhogy mozgatni a spelleket? Pl van olyan hős akinek megveszek 1 tárgyat és az ad aktiv képességet is de mondjuk a 7es gombra kerül. Viszont én azt szeretném ha az 1 es gombon legyen. Lehetséges ez?

(#47257) Kanczy válasza Dinasti (#47256) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Persze, simán egérrel áthúzod másik slotba a tárgyat :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47258) Imilenni


Imilenni
addikt

EUNE szerveren nincs "Pick'em" ?? :U

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#47259) Beni97


Beni97
őstag

(#47260) Dinasti válasza Kanczy (#47257) üzenetére


Dinasti
senior tag

Haha tényleg :) Én túlbonyolítottam shift+egér Ctrl+egér-el próbáltam a sima eszembe sem jutott :P Köszi!

Más: Most találtam meg a shopban a Tp és Ip növelőket. Gondolom amihez oda van irva a győzelem az csak a győztes meccseknél dupláz ugye?

[ Szerkesztve ]

(#47261) Beni97 válasza Dinasti (#47260) üzenetére


Beni97
őstag

Igen. De tp növelőt nem éri meg venni. Kivétel ha kis accot kezdesz.

[ Szerkesztve ]

(#47262) Sordoran


Sordoran
addikt

Akik jungeleznek, általában hol kezdenek? Mármint, a hőstől függően kezdenek gólemeknél, vagy békánál, vagy mindig bot, oldaltól függetlenül?
Tegnap bementem normálra Shyvana jg, és a Pantheon kiakadt, hogy piros oldalon én fenn kezdek, küldött volna le botra. Már csak a piszkálódása miatt se akartam írni, hogy egyedül kitakarítom (meg nehogy másik jungeles meglepjen, meghaljak, és engem hibáztassanak). Hiába írtam neki, hogy nincs manám, nekem a piros buff kell főleg. Végén happy end lett mondjuk, mert ellenfél Renekton elkezdett közbe 1v1-ezni Pantheonnal még minionok érkezése előtt lvl1-en, és megleptem azzal, hogy ott voltam exhausttal, és kaptam egy first bloodot 2. percben. :DDD Utána pedig mondjuk már egyedül toltam végig jungelt, de nem bántam, Shyvana-val pont nem gáz segítség nélkül megindulni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#47263) Beni97 válasza Sordoran (#47262) üzenetére


Beni97
őstag

Én szinte mindig pirosnál kezdek. Kivétel ha a bot segítene nekem a szikláknál de ők inkább maguknak akarják elvinni és ilyenkor a topos segítségével szedem le békát. Bár ez ritka. Meg ha nida, elise jungle-t vinnék akkor se ott kezdenék.

(#47264) Lokids válasza Sordoran (#47262) üzenetére


Lokids
addikt

Én mindig bot oldalon. champtól függetlenül. Bot sokkal gyorsabban öli a junglet, mint az 1 toppos.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#47265) Chuzzlee803 válasza Sordoran (#47262) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Hőstől függ, a mana- és CRD-éhesebbek kéket kapnak (Yi, WW, Amumu, stb.), a többiek/korai gankerek pedig pirosat a bónusz sebzés miatt.

(#47266) Beni97 válasza Chuzzlee803 (#47265) üzenetére


Beni97
őstag

Bár én hiába megyek manás champel nekem soha nincs akkor bajom a manával. Kivétel ha nidával mennék. Elise-t azért írtam mert kb ugyan olyan lehet, de ő nincs meg nekem. Ha jól szoktam látni kha'zix is elég manaigényes champ, szóval vele is ott kezdenék. De egy gragas, skarner, amumu stb champel mindig rednél kezdek. Megveszem nekik a Hunter's Talisman-t amibe van +150% Base Mana Regen while in Jungle. Így nincs baj velük.

(#47267) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy mikor is lesz a Season-váltás? Illetve mitől függ, hogy hova oszt be/milyen keretet kapsz? Aktuális rangodtól vagy a Season-ben legnagyobb elérttől? Haver Ezüst V. és nem szeretne jönni rankedet, mert fél, hogy visszaesik bronzba és ugrik a keret. :P

cyberwarfare: ? :DDD

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#47268) #65537792 válasza SkiDev (#47267) üzenetére


#65537792
törölt tag

Úristen! :O

Nov 11.

(#47269) Beni97 válasza SkiDev (#47267) üzenetére


Beni97
őstag

Aktuális rangtól.

(#47270) #65537792 válasza SkiDev (#47267) üzenetére


#65537792
törölt tag

Arra értettem, hogy micsoda tragédia. ;]

És nov. 11. a season vége.

[ Szerkesztve ]

(#47271) SkiDev válasza #65537792 (#47270) üzenetére


SkiDev
senior tag

Köszönöm a válaszokat! :)

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#47272) Dextery9


Dextery9
újonc

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy kik azok a hősök akikkel ha lehet igy mondani "élmény" játszani. Nem gond ha nem a leg op-bb hősök csak tényleg jó skillekkel rendelkezzenek és nagy legyen a játékélmény! Előre is thx!

(#47273) #53932800 válasza Dextery9 (#47272) üzenetére


#53932800
törölt tag

Lee Sin, vele mindig fogsz újat tanulni. :R

(#47274) Chuzzlee803 válasza Dextery9 (#47272) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Elég nehéz így belőni, hogy ki lenne jó neked, mivel sem szerepet, sem általad kedvelt hősöket sem említettél :D

Supportnak Braumot, Thresht és Jannát és Bardot vinném, a skilljeik sokféleképpen kihasználhatóak, ezért sosem lesz nagyon egyhangú.

ADC-nek a "mechanikásabbak": Vayne, Draven, Ezreal, Lucian stb.

Ha szeretsz az össze-vissza ugrándozós p*cs lenni, aki vékonyabb mint a papír, de lehetetlen elkapni, illetve hihetetlen nagy damage van, akkor Zed, Yasuo és LeBlanc (vagy bárki más midlane assassin).

Ha inkább teamfighter vagy, akkor a magek (Morgana, Orianna, Azir, stb. természetesen mid) és a tankok (jungle: Sejuani, Gragas, Zac; toplane: Garen, Malphite, Shen stb.) állnak rendelkezésedre.

Ha pedig az előző kettő között szeretnél elhelyezkedni, tudom ajánlani a bruisereket/fightereket (mint például Maokai, Riven, Xin Zhao, Jax, Tryndamere, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#47275) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Valaki ranked? Silver I vagyok.. Igazából mindenhová megyek..support csak akkor ha legalább 3-an játszunk!

Press "F" to pay respects.

(#47276) hugi0


hugi0
őstag

A vilagbajnoksag csoportjai

Group A.

ROX
G2
CLG
NOX (donto meccsek)

Group B.

FW
SKT T1
IM
C9

Group C.

RDG
AHQ
H2K
INTZ (donto meccsek)

Group D.

TSM
RNG
SSG
SPY

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#47277) Dextery9 válasza Chuzzlee803 (#47274) üzenetére


Dextery9
újonc

Köszönöm a választ! Mindenkinek... :R

(#47278) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Adja ez a Shen jngl második S rangom vele 3 mecsből. :C

Shen SKT skin ebben az évben még elérhető lesz?

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47279) Bowser


Bowser
aktív tag

Na végre :D

Összesen 21 Nap alatt Silver 3-ból meglett. A 22 napból 7 nap volt Eljutni S3-ból Plat 2-ig és onnan sajnos 9 napig Plat 2 és Plat 1 között "vergődtem". Plat 1 már könnyebb volt, csak 4 nap kellett neki és a mai nap befejeztem és hál' istennek elsőre sikerült a Dia promó. Kicsit meg is vagyok lepve mert soha nem voltam feljebb mint Plat 3(a rendes accomon).

Szerintem szezon végéig én offolom magam rankedet illetően(csak a havi kötelezőket fogom lemenni), ennyi nekem erre az évre elég is. Jövőre majd még meglátjuk, szeretnék azért ennél is feljebb jutni.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47280) Kanczy válasza Bowser (#47279) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Te jó ég, 3 hét alatt silverből diamondba? Nekem 3.5 év alatt nem sikerült ;]

(Bár az is igaz, hogy soha nem ültem le komolyan játszani.)

Hatalmas grat, óriási teljesítmény!

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47281) Ryder1 válasza Kanczy (#47280) üzenetére


Ryder1
senior tag

Én meg itt szenvedek plat2-ben úgy, hogy az elmúlt évben végig diás voltam. :DDD

(#47282) stefyY


stefyY
őstag

Utóbbi 1 héten 14 ranked meccs, abból 11 win...#comebackisreal

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#47283) Beni97 válasza Kanczy (#47280) üzenetére


Beni97
őstag

Én meg silver 3 és 2 között ugrálok :(. Nem tudom hol hibázok ennyit.

(#47284) hugi0 válasza Bowser (#47279) üzenetére


hugi0
őstag

... es amikor azt mondjak a sup nem hozza le a jatekot, jon HotShotPoison es megmondja nekik. ;)

Gratula !

Gondolom nem egyszer tobb sebzest kiosztasz mint a jungler.
- neha-neha a legtobbet. :D

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#47285) Bowser válasza hugi0 (#47284) üzenetére


Bowser
aktív tag

"es amikor azt mondjak a sup nem hozza le a jatekot"

-Szerintem a Supp egy igen fontos role. Sokan legyintenek rá, de ha megtanulsz jó Supportnak lenni, igazán élvezetes :)

Gondolom nem egyszer tobb sebzest kiosztasz mint a jungler.
- neha-neha a legtobbet.

-Fontos a sebzés de a megfelelően időzített spellek (pl. az utolsó teamfightban Ulti /mondjuk Zyrával/el is döntheti a meccset)
Nekem egy bajom van csak. Zyrával sokszor nem a csapat érdekeit figyelem hanem a saját DMG-et építem ki. Ezzel nagyot tépek az enemyn viszont nehezen védem meg a csapattársaimat. 80%-ban működik, hogy rejtett midesként viselkedek boton. Gyakorlatilag lategame-re 2 APCarry van a csapatban.
Viszont én úgygondolom ha jár csapat is hozzá természetesen akkor egy Jannával vagy Thresh-el sokkal jobban tudok carryzni.

Tessék itt egy példa: Tegnapi Dia promó második meccsében Zyrát pickeltem volna, de elvitték előlem/amit nem is bánok/. Összeségében életem egyik legnehezebb meccse volt:

Igen Zhonyát utoljára építettem ki, ezért mikor ultiztam rengeteg volt a halálom előtte. :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47286) FoLey-v válasza FoLey-v (#47278) üzenetére


FoLey-v
addikt

Elírtam TPA Shen mikorra várható?

GoodOldTimes Gratula a Diamondhoz! :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47287) stefyY válasza Beni97 (#47283) üzenetére


stefyY
őstag

Elkaptuk a fonalat mi most...s2 aljából cirka 1 hét alatt újra goldközelben. :DD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#47288) Bowser


Bowser
aktív tag

Valaki tudja, hogy pontosan mikor kezd a LOL VB?
Illetve minden VB alkalmával megvásárolhatóak a csapatskinek? PL SKT T1 Zed?

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47289) Ryder1 válasza Bowser (#47288) üzenetére


Ryder1
senior tag

Group Stage: September 29-October 2 + October 6-9
Quarterfinals: October 13-16
Semifinals: October 21-22
Finals: October 29

És ha jól emlékszem, akkor minden csapatskin elérhető ilyenkor.

(#47290) FoLey-v válasza Bowser (#47288) üzenetére


FoLey-v
addikt

Engem is érdekel,főleg a TPA Shen skin miatt a többi nem jön be.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47291) hugi0 válasza Bowser (#47285) üzenetére


hugi0
őstag

Annyira hihetetlen szamoma, hogy nincs mentalitas beli kulonbseg bronz es dia kozt.
Mindket divizioban percenkent van elhalalozas. ;)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#47292) Zivos válasza hugi0 (#47291) üzenetére


Zivos
tag

Nevelés és mentalitás kérdése. 1 hónapig kellett ordibálnom Skypen, hogy nem az a lényeg hogy öljenek, hanem hogy ne haljanak, de most már a meccsek elejét elég szépen lehozzuk 1-2 halállal :) . Szerintem sokkal fontosabb hogy ne haljunk, mint az hogy öljünk.

(#47293) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Elkezdtem nézni Bunny-t streamen, és megjött a kedvem a Thresh-hez. Lehet visszaállok rá, Ali-val úgyis pont 69% a winratem, maradjon is így ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47294) kenwood válasza Evil Snowman (#47235) üzenetére


kenwood
veterán

Ha keves a support,akkor hiaba valasztottal a masik kettot,annak fog bedobni.
Ez a kis szar csak annyit jelent,hogy teged mar dobott be 3. rolera,ezert most a ketto kozul az egyiket biztosan megkapod.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47295) Bowser válasza hugi0 (#47291) üzenetére


Bowser
aktív tag

"nincs mentalitas beli kulonbseg bronz es dia kozt."

Ezt erősen vitatnám :D Undorító volt ez a meccs, csak a végére tudtuk összeszedni magunkat.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47296) Sordoran


Sordoran
addikt

Megint találkoztam két ks mániással, miközben Diana-t próbálgattam. Bot-ra kerültem vele, mellettem Singed, ellenfél Lux és Jhin (igen, bot meccs, élesbe nem megyek új hőssel :U ). Első kill-t sajna oda adtam nekik, Jhin 4. lövése nagyot csapott, Singed meg annyi segítség amennyi távolsági hősök ellen. Rögtön jött az "omg, noob", de utána beindultam, első pár kill-t tűrte Singed, utána már pingelt néha h ne üldözzem le ellenfelet, hagyjam neki, hagytam. Majd ezután már haverjával (jg Xin Zhao smite nélkül) ks-t írtak minden killemhez, szóval hagytam botot a francba, addigra már 3-4 bot is védte botot, ők meg ketten szenvedtek tovább, én pedig pusholtam midet Sion-al. :DDD
A slusszpoén, hogy természetesen a nagy pofához skill nem sok volt, 4-4 killel zárták, én meg 31-el. Ráadásul nevük alapján magyarok voltak. Valamiért mindig ezeknek a legnagyobb a szája, akik amúgy nem jók, jg Xin Zhao smite nélkül, Singed ap build és last hitelni akarja hősöket? (amikor én Singed-et próbáltam tankra építettem, és igaz killekbe nem voltam sehol, de dmg-ben igen előkelő. Itt meg nekem 52k, neki 13k se)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#47297) marked one94 válasza Sordoran (#47296) üzenetére


marked one94
őstag

Ebbe a kommentbe benne volt minden aminek kell. Lényegtelen bot mérkőzés, tipikus béna flamelő magyarok, KS, Én vagyok a jó mert több dmg lett és killem és ezért én mindent tudok.

You'll Never Walk Alone

(#47298) Bowser válasza marked one94 (#47297) üzenetére


Bowser
aktív tag

nem magyarokkal történt az eset de nálam is ohh istenem én öltem meg véletlen egy botot jajj most mi lesz. Kaptam chatbe: "Report" :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47299) Dextery9


Dextery9
újonc

Sziasztok!
Volibear meg Ahri meg Lux és Darius volt ma az ellenséges csapatban ellenem. Én még nagyon kezdő vagyok 3 pvp meccsem volt meg ugye a botos gyakorlások és nem 2. meg 3. accountról van szó tehát rengeteg az ujdonság a játékban. Érdekelne hogy érdemes ezeket a hősöket kifarmolni? Használhatóak "nagyobb" szinten? Vagy tank mágus kategóriában vannak jellenleg használhatóbb hősök is? Mert amit a meccs alatt láttam ezekből a hősökből az nagyon bejött.
Meg van valami oldal ahol meglehetne nézni az aktuális patch kedvelt hőseit? Vagy inkább op hőseit? :P

[ Szerkesztve ]

(#47300) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok! Újabb keserű bejegyzés.....

Ezek után már tényleg fel lehet adni... Nem érdemes tovább rankedezni sem... Megyünk egyet, mondjuk hátha.... Topon Mundo, köszönjük (villámfejedelemmel). 20. perc 0/4, Nasus meg már kibaszott 300(!!) stack.... Próbáld megölni... De pofázik az elején dont fed Draven... 0/4-ben volt az is, simán hoztuk.... Nocturne végigpofázik a csapatharcról, de gankelni 1x(!!) jött le.... Csak mondja és mondja, de a csapatot otthagyta a szarban bármikor, hogy túlélje, only ultikat nyomogatott, hogy a nullosokat elvigye... aAhri más kérdés.... Semmit nem kezdtünk vele... Mundo elviszi a pirosat MF-nek....

Úgyhogy ezek után várom a boostolást, normális, életképes játékosokat! :)
Ennél többet már nem tudunk beletenni, bot 90%-ban megvan. Több lanere várunk még hasonló felfogású emberkéket! :)

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.