Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47951) Darko_addict válasza Kanczy (#47949) üzenetére


Darko_addict
őstag

Amikor csak lehet AP Carry szerepben játszok vele BOT lane-en.
És most kérdeztem a srácot, hogy ő APC-ként maga mellé kit szeret jobban: supportot vagy ADC-t.
Azért szoktam APC/SUP-ot írni a chatbe (draft mód), mert jól együtt tudok működni supportokkal és adc-kel is, szóval szinte mindegy, hogy ki jön, de egyiket sem akarom elijeszteni. :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#47952) micafighter válasza Kanczy (#47949) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én ugy értelmeztem boton tolja, aztán hoznak mellé vagy egy supportot vagy egy adct.

(#47953) Enigma1945


Enigma1945
őstag

sziasztok! tudnátok segíteni? szeretném garennel a 6. hősismereti funkciót feloldani, már megvolt a 2 db s- osztályzat, de mégsem tudom megcsinálni. mi kell még?
köszi!

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#47954) Kanczy válasza Enigma1945 (#47953) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Kék esszencia kell még (azt hiszem összesen 500). Azt pedig champion shardok betöréséből tudsz szerezni ;)

mica és Darko: Áh, értem. Csak fura volt a felállás valahogy, de gondolom akkor még nálad (Darko) nincsenek kötelező szerepek. Azok a jó idők :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47955) Enigma1945 válasza Kanczy (#47954) üzenetére


Enigma1945
őstag

champion shardok? ez mi?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#47956) Darko_addict válasza Enigma1945 (#47955) üzenetére


Darko_addict
őstag

*Hőstöredék

A nyelvet/beszédhangot a játék újratelepítése nélkül lehet változtatni?

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#47957) Beni97 válasza Enigma1945 (#47955) üzenetére


Beni97
őstag

Amit ott látsz alul. Ott van a láda, a kulcs és utána jön a kék esszencia majd után a sárga esszencia. Champek véglegesítéséhez vagy hősismeret szint növeléséhez kell a kék esszencia, a skinek-hez meg a sárga. Úgy tudsz szerezni kéket, hogy ha ládából nyitsz hős és betöröd vagy boltba veszel 1700ip-ért champ shardod és kinyitod majd betöröd. Lvl6-hoz 2 token és 500 kék esszencia kell lvl7-hez meg 3 token és 600 esszencia.

(#47958) Plata válasza Enigma1945 (#47955) üzenetére


Plata
félisten

A teszt kliensben már ki is írja hogy 500 vacak kell meg 2 token.
Vagy 1 hőstöredék,vagy 1 hős végleges tartalom.

[ Szerkesztve ]

(#47959) Sordoran válasza kenwood (#47939) üzenetére


Sordoran
addikt

Akkor megpróbálok kicsit máshogy betámadni. Lolsumo appal szoktam nézni, hogy mit ajánl adott meccsre, de persze nem hiszem el teljesen amit ír (volt hogy Katarina-val runaan hurrikánját ajánlott első tárgynak), és gyakran javasol olyan tárgyakat, ami inkább sebzés irányba visz Shyvana-val, de maradok a tankosnál szerintem. Titánhidra elsőnek pl. ad elég sebzést, de utána inkább tankosodásra összpontosítok, mert később teamfightokban mégis csak elől vagyok, és hiába van sebzésem, ha nem tudom kiosztani. Low elo-n meg hamar átmegy a játék (legalábbis én meccseimen) sok szereplős fightokba, frontline-nak meg nekem kell lennem. (hiába volt legutóbb egy malphite-unk, nem láttam gyakran berongyolni)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#47960) kenwood válasza Bowser (#47947) üzenetére


kenwood
veterán

Lanen nem eleg a minionok mogott allni. Ha jokor eltol egy W-t a blitz,siman ott van melee rangeben1.5 sec alatt,aztan vagy beleallsz a knockupba,vagy futsz,es kapod a grabet
Nyilvan ezt nem lehet 0-24 csinalni. Ugy kell helyezkedni az adcdnek,meg az enemynek is,plusz a wave is szamit.
Mid gametol menekulesnel sem egy eletbiztositas,ha blitz fut utanad
Gondolom, mindenki talalkozott mar azzal a blitzel,akinek baromi mazlista napja van,mert akarmerre mozdulsz,mindig megerzi elore.
Onnan tudod,hogy szerencse, hogy ilyen tudassal nem a te ligadban lenne :DDD
Meg ugye ott a masik,nyilvan csapattars,aki 2-3 percenkent failel egy grabet,amugy meg csak nezi a farmolast,meg azt,hogy mar harmadszor oltek meg teged :D
Relic shieldet mindig akkor nullazza,amikor full hpn vagy,es sose uti le a canont.

Mostanaban melee supporton az ancient coint preferalom.
Relic shieldet nerfeltek,ennel nem kell figyelni a cooldownra,es a hp regen miatt mehet az agresszivabb jatek,zonazas.

Ha valaki surun supportol ,es lusta/feledekeny,mint en, akkor erdemes megnznie,hogy 15-20 perc alatt mennyi goldot hoz a relic shield,aztan ancient coin.
En A botrk ,meg a zold jungler item aktivjat is mindig elfelejtem,ezert az elobbi helyett BT pref van tankok ellen is :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47961) RangerFox válasza micafighter (#47952) üzenetére


RangerFox
veterán

Ezt nem vágom.

(#47962) kenwood válasza Kanczy (#47954) üzenetére


kenwood
veterán

De vannak ott is.
Valszeg azert ment a balhe,mert a pick-ban resznel nem ertettek mit mond.
A legtobb jatekos csak angol szavakat ismer,es irkalja egymas melle, de egy present simple mondatot is keptelen helyesen/erthetoen leirni.

Valszeg amikor meglatta caitlyn,hogy a supp nem hagyja farmolni,elszabadult a pokol.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47963) micafighter válasza RangerFox (#47961) üzenetére


micafighter
nagyúr

Velkozt visz botra, carrynek húzza, és attól függően hogy a (gondolom random) csapattársai mit akarnak, adc-t vagy supportot visznek mellé botra, ezt irta hogy mindkettő müködik.

(#47964) Darko_addict válasza kenwood (#47962) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nem tudom, hogy ez a hozzászólás ellenem, vagy mellettem szólt. :B
- Nem akarok frenkizni, hogy hol voltam és hol nem voltam, de angolul tudok.
- Caitlyn nem szólt semmit, de szó szót követve beismerte, hogy használt auto last-hit csalást, "de ő úgyis ADC", szóval neki jár minden farm - azt hiszik. Mindezt azután firtattam, hogy 0/3-ban volt még így is.

Aki szeretné, annak el tudom küldeni a trainer bemutatóját, de ide etikai okokból nem akarom posztolni.

Sima, gyorsan kezdődő Vak módot szoktam játszani, ergo az viszi a role-t, aki hamarabb beírta.

Én úgy érzem, Vel'Kozzal megtaláltam a helyem boton.
Annyiban mókás, hogy jellemzően akkor volt sok halálom, míg nagyon jó dzsungelesük volt, aki sokszor meglepett hátulról.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#47965) kenwood válasza Darko_addict (#47964) üzenetére


kenwood
veterán

Itt meg lehet,hogy belefer,de kesobb mar az lesz,hogy lemesz botra valami adc melle.farmoltok ketten.
Ha nem kezd el balhezni az adc-d,akkor az lesz,hogy
Enemynel van egy rendes support,aki nem farmol meg mondjuk egy vayne.
Te adcdnek lesz a 20. percben 50-60 farmja,vaynenek meg 120.
Elnyomod a combodat,vayne egy Q-val kikeruli,majd 5 lovesbol megol mindkettoket.
Nekik meg a support 100% hp,vayne 70-80.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47966) RangerFox válasza micafighter (#47963) üzenetére


RangerFox
veterán

De most akkor supportként is farmol vagy mi? :D Elnézést, mezei játékos vagyok, nem értem az efféle low level tactikokat... Most látom a printjét, már mindent értek..

[ Szerkesztve ]

(#47967) Darko_addict válasza kenwood (#47965) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nem lesz később, Kenwood. Marad a sima, egyszerű usereknek szóló PvP.
Szerintem régen játszottál unranked PvP-t, mert feláldozni a saját haladásod egy random (megbízhatatlan) ADC miatt, NAGYON kockázatos! :D
Én csak magamban bízok, meg, ha vannak még ismerőseim, akkor azokban. Ráadásul Vel'Kozzal is könnyen ki lehet építeni egy hosszú meccsen Baronnal 990+ Flat AP-t, szóval lehet vele ölni is.

Na de mindegy, ez a téma tovább ment, mint gondoltam. Én nem hagyom farmolni az "ADC"-t csak azért, mert ő az ADC (közben lehet annyit nem tesz meccshez, mint a minionok). A legeslegelső kérdésem is arra irányult, hogy Vel'Koz, mint AP Carry kivel boldogul jobban - egy hasonló sebzésosztó ADC-vel, vagy SUP-pal.

Tudom, egy szint felett nehéz ilyen egyszerűen gondolkodni, de ez a felállás.
Mikor a csapatban van kettő dzsungeles, vagy épp topon vannak ketten, te meg lent harcolsz egy SUP+ADC ellen, akkor érzed, hogy mindegy, csak magadra számíthatsz és próbálod kihozni a legjobbat a dologból.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#47968) kenwood válasza Darko_addict (#47967) üzenetére


kenwood
veterán

terjunk vissza erre 1-2 honap mulva :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47969) kentucky


kentucky
őstag

Na nekem is elfogadták az alfa kliens jelit :D Már hirtelen azt hittem PBE-re jutottam be.

(#47970) Beni97 válasza kentucky (#47969) üzenetére


Beni97
őstag

Nekem is megjött és délután már töltöm is le.

(#47971) Beni97


Beni97
őstag

[link]

Úgy néz ki, hogy dec 6-án kezdődik a seasen 7. Nem értem miért ilyen hamar. Idén január végén kezdődött ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#47972) kentucky válasza Beni97 (#47971) üzenetére


kentucky
őstag

Jaja elég korán jött. Egyébként Alfa tesztnek is mindjárt vége, jön a béta.

(#47973) Beni97 válasza kentucky (#47972) üzenetére


Beni97
őstag

És közben láthatjuk az Assassin Update-t

(#47974) Beni97 válasza Beni97 (#47973) üzenetére


Beni97
őstag

Az a talon w és r effekt nagyon tetszik. Ahogy elrepül pörög aztán vissza. Főleg a hang.
Az e szaltó meg elég furcsán néz ki így a lolba, nem tudom miért. És ahogy nézem nincs rajta cd csak 1 falszakaszt nem lehet 2-szer átugrani. Remélem sok manába fog kerülni mert rohadt op meneküléshez. Vagy nem tudom ne lehessen flash vinni neki :D .

A többit nem is sorolom mind egy basz* gép és rohadt op lesz így elnézve. Vigyázni kell az ad carryk-nek de nagyon. Talál még a tankok sincsenek biztonságban. Bár nem igazán örülök neki.

[ Szerkesztve ]

(#47975) HoaryFox válasza Beni97 (#47974) üzenetére


HoaryFox
őstag

Az a Katarina gecc :Y

Mint Fizz maines, kíváncsi leszek, rajta mit alakítanak.

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#47976) Bowser


Bowser
aktív tag

Mekkora beszívott arcok ülhetnek a Riotnál? :D
Szerintem néhány mázlis s*ggfej, akinek bejött az élet mert véletlen eltaláltak egy játékot :D

Az a profilkép, az a gif meg az a beszólás mellé. Mekkora trollok már xD

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47977) micafighter válasza kentucky (#47969) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nemsokára jön az open beta is :))

(#47978) Imilenni válasza Beni97 (#47973) üzenetére


Imilenni
addikt

Szerintem rengártól többet vettek el, mint amennyit adtak neki :(

Press "F" to pay respects.

(#47979) Plata válasza Imilenni (#47978) üzenetére


Plata
félisten

Hát így első látásra nekem is az jött le.

(#47980) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Minden egyben PBE-ről. Skinek, assassin update, jungle változtatások :K

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47981) Plata válasza Kanczy (#47980) üzenetére


Plata
félisten

Victorius maokai röhejes,de sejuani aranyos.

(#47982) Kanczy válasza Plata (#47981) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nekem mind nagyon tetszik. A Jayce, Nautilus és Trundle skineket abszolút elképzelhető, hogy megveszem. Alistar rework-jétől eléggé félek, de biztos megszokható lesz majd :O

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47983) Plata válasza Kanczy (#47982) üzenetére


Plata
félisten

Nautilus nem rossz,de ami nagyon poén az a Bard Bard. :D
Karthusnak kéne nekem valami jó skin,de ez sem tetszik igazán.
Többi hős meg nincs meg,csak Karthus,Sejuani és Nautilus.
Jayce megvételén gondolkodtam már,de én szeretem az olyan hősöket akik egy kicsit távolabbról tudják osztani az észt.Jayce nem tudom mennyire jönne be.

(#47984) Kanczy válasza Plata (#47983) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Távolabbról osztás és Jayce tökéletes páros. A kit-je fele ranged, és mid-late game egészen undorítóakat poke-ol a champ egy E+Q-val.

Nekem is tetszik a Bard skin, de már van egy (Elderwood), a Snow Day pedig jobban bevjön, szóval ha már vennék egy másikat, az lenne. Trundle-re még nincs semmim, és néha-néha játszom vele, Nautilus-ra pedig Warden van, de nem szeretem annyira. Bár mostanában magát a champet sem ;]

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47985) Plata válasza Kanczy (#47984) üzenetére


Plata
félisten

Elindítottam a klienst kiírta hogy frsissíteni kell és el is kezdte magát frissíteni,1.1 giga frissítést szedett le,majd amikor fel engedett a kezdőképernyő helyett az jött fel hogy kaptam 1 kulcs töredéket.

De mire fel kaptam?

[ Szerkesztve ]

(#47986) Kanczy válasza Plata (#47985) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Régen volt egy olyan mondásunk a haverokkal, hogy "never question free ELO". Ez az "Ajándék lónak ne nézd a fogát." lolos változata. Szerintem használd fel most is, és szimplán örülj :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47987) Yodamest válasza Beni97 (#47974) üzenetére


Yodamest
veterán

Talonnak nagyon jól néz ki az ugrálása! Nem volt meglepő am hogy kap egy ilyet, mert őt ugye az assassin creed Eizo-ról mintázták, és így már teljes a kép, 1-1-be ugyan az lett a karakter. Nekem tetszik, nagyon szép az animációja :)

[ Szerkesztve ]

(#47988) Beni97 válasza Plata (#47985) üzenetére


Beni97
őstag

Már nekem is töltődik le, remélem én is kapok.

A maokai skin nekem nagyon bejön. A többi skinje szerintem ronda , ez pedig tetszik. Főleg hogy ingyen kapom. :D

[ Szerkesztve ]

(#47989) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Swain most éppen akciós, tervezem, hogy megveszem, szimpatikus champ. Mit gondoltok egy kezdő midesnek mennyire merész vállalkozás? :F

(#47990) Plata válasza Beni97 (#47988) üzenetére


Plata
félisten

Bakker haza érek elindítom az alfa klienst erre kiírja hogy visszaállítottuk a LoL egy korábbi állapotát,vagy mi a rosseb és hogy újra frissítenie kell,megint le akar szedni 1105Mb frissítést. :F

(#47991) Sordoran válasza jkrisztian (#47989) üzenetére


Sordoran
addikt

Merésznek merész, de életképes lehet. Nem annyira ismert/játszott champ (nem meta), szóval low elo-n simán lehet, hogy az ellenfél nem tudja teljes egészében "mivel van dolga". Valamint low elo-n a skill többet ér még gyakran, szóval ha ügyes vagy vele, akkor easy. Nekem egyik ismerősöm Swain-t ajánlotta mikor elkezdtem játszani tavasszal, hogy vegyem meg és ggwp, nem tettem, mert nem volt szimpatikus a hős. Múlt héten ingyenes volt, kipróbáltam, és jah, egész fun, de nem rohanok váltani rá. :DDD Ha telik rá, miért ne, de én kipróbálás nélkül nem vennék egy hőst se, és akkor is csak 6300 IP-set vennék akciósan RP-ért (az IP/RP arány miatt).

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#47992) kenwood válasza jkrisztian (#47989) üzenetére


kenwood
veterán

Meresz.
Az ultija melee rangeben sebez folyamatosan,ezert gyakran be kell menni a surujebe,amit egy magussal csak nagyon okosan tudsz instant halal nelkul megtenni.
Mindenkepp a nehezebb karkaterek koze sorolnam.
Szerintem kirpobalas nelkul nem erdemes megvenni.
Mar csak azert sem,mert az nagyon fontos,hogy tudsz-e az adott karakterrel agressziv laner ellen is jatszani,farmolni.
Ez pedig 1-2 videobol nem fog kiderulni.
Vasarlas elott ki kell varni ,mig ingyenes az adott hos,es 8-10 meccset letolni vele.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47993) Yodamest válasza jkrisztian (#47989) üzenetére


Yodamest
veterán

Malzát vegyél midre, elképesztő erős champ mind 1v1-ben verhetetlen mind teamfightban lehozza.

[ Szerkesztve ]

(#47994) Yodamest válasza jkrisztian (#47989) üzenetére


Yodamest
veterán

Nagyon erős a Swain, nem olyan könnyű mint Annie, Malza, de sztem nem egy nehéz champ ő sem. Annyi a lényeg, ultival berongyolsz a teamfightba (csak okosan :) ) aztán osztod az áldást. Mindenképp tankos mage itemeket kell rá venni, tehát roa, rylai, liandry, amik hp-t is adnak és akkor nem halsz meg. Sőt én nem riadok vissza attól sem, hogy vegyek rá egy sunfire capet + spirit visaget ezek mellé és akkor végképp atom tank lehetsz, fleg, hogy az ulti heal miatt gyakorlatilag halhatatlan is leszel (+25% heal a spirit miatt ugyebár)

(#47995) Kanczy válasza jkrisztian (#47989) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Van azért jó pár erősebb champion jelenleg a játékban, de egyáltalán nem rossz. Ráadásul nem szokták ismerni igazán, ez pedig taktikai előnyt ad neki :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47996) Beni97 válasza Kanczy (#47995) üzenetére


Beni97
őstag

Ha jól tudom swain ultija másodpercenként eszi a manát és ha elnyomja a zhonyát ulti közbe akkor nem megy a manája viszont tölti a hp-t. Ezzel plusz egy rylai-val nagyon op ha a tf közepében vagy.

(#47997) kenwood válasza Kanczy (#47995) üzenetére


kenwood
veterán

Mint a nerf elotti Kled.
Elkezdett futkarozni jobbra-balra.
Azt nem ertetted,hogy mi tortenik,csak azt,hogy kozel 10 secig nem tudsz elmenekulni,es 20-25% hpt buksz el masodpercenkent :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47998) hugi0


hugi0
őstag

Amikor ranyomtok a "jogi nyilatkozat"- elfogadasara azert belenez valaki ?
- ott is eleg sok modositas volt. ;)

Kaptam egy mailt, hogy letolthetem az alfat. (Nem jelentkeztem.)
Letoltom inditom beirom user pw kombot, erre kiirja, hogy nincs jogosultsagom. ;))

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#47999) glacious válasza hugi0 (#47998) üzenetére


glacious
addikt

Nekem a PBE accountomat zárták le és nem tudom miért.

(#48000) CraBByzzz


CraBByzzz
aktív tag

Srácok, rankeden miért van az, hogy a silver 2-mmel full gold csapatot kapok magam mellé, ellenfél meg plat5-gold keverék???

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.