Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47051) Zolly444 válasza stefyY (#47049) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Van ingyenes magyar LCS ts. Ingyen csinálhatsz szobát ami csak 12óra múlva tűnik el, és le is jelszavazhatod. Végleges szobát is lehet csinálni, de ahhoz admin segítségét kell kérnetek. IP: pierce.hu

(#47052) jkrisztian válasza Bowser (#47046) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Egész jól megy már, 90 győzelmem és 52 vereségem van eddig, egész jó winrate. Persze ez sokat nem jelent, egyelőre csak 24-es szintű az accom, általában eléggé retardaltak az ellenfelek. :D

(#47053) jkrisztian válasza kenwood (#47048) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Csak azért írtam ezt be ide, mert engem nagyon jó irányba indított el, hogy beléptem és sokkal jobban élvezem a játékot ha ötös magyar premade csapattal megyünk. Reklámnak is fel lehet fogni, de nekünk semmi hasznunk abból beintézünk valakit, tényleg csak egy opció, egy jó szándékú tanács, hogy mit tegyetek ha már rohadtul unjátok a lengyel kurwák fiait. :)

(#47054) stefyY válasza Zolly444 (#47051) üzenetére


stefyY
őstag

Van nekem TS-em, nem az volt a baj, csak a többiek használni nem akartak. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#47055) Bowser válasza jkrisztian (#47052) üzenetére


Bowser
aktív tag

Normálon ez epic eredmény. Nekem 45 Win 21 Loose de a végére mire meglettem 30 már Challanger meg Master tiereket dobált na mondom elég lesz.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47056) Sordoran


Sordoran
addikt

Talán kicsit off topik, illetve ha már volt linkelve, vagy nem idevaló elnézést. De akik szeretik a LoL-t, és az anime műfajt, azoknak ez igazi gyöngyszem lehet: [link]
Nem tudok betelni vele, milyen jól lett megcsinálva ez a rövid kis szösszenet. Ilyen stílusban elbírnék képzelni egy egész sorozatot a játékról. A kommentek meg külön díjazandóak, ahogy elemzik az összecsapást. (Leona smurfing, report Olaf no TP stb.) :C

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#47057) Horytnica válasza Darko_addict (#47001) üzenetére


Horytnica
csendes tag

pfffi "2265 hours on League of Legends which means 94 day" rabolt ez az életemből :D ez a balansz példakép :D

(#47058) Beni97 válasza Sordoran (#47056) üzenetére


Beni97
őstag

(#47060) #53932800


#53932800
törölt tag

Amugy újra jó irányba megy ez a topik, 1-2 hónapja valami reménytelen volt az egész de valahogy, most megint lett benne élet, nagyobb rankúak segítik a kisebb rankú társaikat stb... :R :R

[ Szerkesztve ]

(#47061) csoki46


csoki46
senior tag

Este mentem egy gyors meccset, még szerencse, hogy nem ranked :)

Azért amikor Gragassal több sebzést osztok ki mint egy Jinx elgondolkodom..

(#47062) Beni97


Beni97
őstag

Hány rp szokott lenni egy Championship skin? A mostani Championship Zed nagyon tetszik.

(#47063) Bowser válasza Beni97 (#47062) üzenetére


Bowser
aktív tag

975 szokott lenni :)

Viszont a visszatérő Championship Riven nemtudom. Akár még 3250 is lehet.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47064) Beni97 válasza Bowser (#47063) üzenetére


Beni97
őstag

975 nem is olyan sok. Remélem annyi lesz.

(#47065) kenwood válasza csoki46 (#47061) üzenetére


kenwood
veterán

Ilyen supporttal nem is konnyu adczni.
Mondjuk az Ezreal meg a smiteos vladi is sulyos :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47066) micafighter válasza Bowser (#47063) üzenetére


micafighter
nagyúr

Állítólag az is 975 lesz.

(#47067) Sordoran válasza Beni97 (#47062) üzenetére


Sordoran
addikt

Változó, függ attól, hogy adott skin mennyi extrát ad. Lehet átszínezés, pár extra textúra, vagy egyedi effektek, emote-ok és hasonló. A Championship Zed az 975 RP lesz, ami korrekt ár. De például a most bejött Arcade Ahri, Ezreal és Corki mind 1350 RP darabjuk, bár ezeknek több az extra effekt.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#47068) Beni97


Beni97
őstag

(#47069) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

(#47070) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Hétközben mikor szoktak lenni új akciós (RP) hősök? Annyit tudok, hogy keddre virradóan mindig újak jönnek, de van még egy csere valamelyik nap.

Köszi!

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#47071) FoLey-v válasza Darko_addict (#47070) üzenetére


FoLey-v
addikt

Péntek-Hétfő,Kedd-Péntek és ugyan így folytatódik.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47072) Zolly444 válasza Beni97 (#47068) üzenetére


Zolly444
aktív tag

PBE-re kerültek be a hangok, és szinte minden a jungle campekről szól. Szerintem új champ lesz, jungeles és valami hasonló képessége lehet mint morde ultija csak jungle campekkel, mert olyanokat mond mint: "Ki tudna megölni olyan ennivaló lényeket mint a krugsok?"(How can anyone kill someone as cuddly as Krugs?) vagy "De kár, egy hegy is lehetett volna belőle"(What a shame, he could've been a mountain.) ez is a sziklákat sajnálja, hogy megölik őket. Vagy épp: "Szegény gromp. Ő volt a herceg a varangyok közt." (Poor Gromp. He was a prince amongst toads.). Nem fordítom le most mindet, de mind ilyesmi, hogy meghalnak a campek, ő pedig sajnálja. Ezért gondolom hogy ő pl megszelídítené őket vagy hasonló. Kled teasere Juli 7.en volt, 2hónapja. 5nap múlva lesz nagyobb PBE frissítés, ha akkor bejelentik akkor VB-n még pont nem lesz bent, de nekünk már igen a VB utáni első patchben, és most amúgy is csak balance lesz, nem leszek nagy változások, szóval ráérnek új champet csinálni, és balanceolni előszezonba.

(#47073) stefyY


stefyY
őstag

Silver 1 0 LP, folyt. köv. holnap! Jóéjt uraim! :(((

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#47074) Bowser válasza stefyY (#47073) üzenetére


Bowser
aktív tag

Elég kaki a helyzet én ezt tudom.

Megpróbálok pár momentummal segíteni a kövi hozzászólásban csak most rankeden vagyok :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47075) stefyY válasza Bowser (#47074) üzenetére


stefyY
őstag

Nem lehet segíteni, nehéz 2 idiótával carryzni már...

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#47076) Beni97 válasza Zolly444 (#47072) üzenetére


Beni97
őstag

Mi csak onnan gondoltuk, hogy maokai skin mert a jungle-ról szól és igazából neki sok köze van hozzá mert egy fa(jó tudom igazából egy ent vagy mi) meg nem kicsit régen jött ki rá skin. Mi is először champ-re gondoltunk de az szinte most jött ki. Tudom, hogy jóval egy új champ előtt szokták berakni ilyesmit de nem ilyen hamar az előző champ után.

(#47077) Bowser válasza stefyY (#47075) üzenetére


Bowser
aktív tag

Ez egy fontos momentum. Nincs mindig idióta. Nincs minden meccsen. Nekem 5 meccsen keresztül voltak idióták(például negyedik percben Lucian meghalt boton én öltem kettőt szóval egy gyilkosság a kettőért és ezért a Lucain kapott 2 assistot de neki inkább a kill kellett volna és erre azt írta nekem: "Remélem elveszted ezt a meccset". Ezután kilépett. Plat 2-es ADC-ről beszélek. A másik egy Tristana volt akit hiába kértem, hogy defenzíven nem tudta felfogni és low HP-val beugrott egy Thresh meg egy Lucian közé. Ezt háromszor eljátszotta és AFK lett. Kérdezem magamban bennem lenne a hiba? Másképp csináltam bármi mást mint minden meccsen? Nem.
Szóval 5 meccsen keresztül egyhuzamban ilyen játékosokat kaptam. Utána 7 meccsen keresztül normálisakat. Itt most ne arra gondolj , hogy ők hozzák le a meccset. Nem, szósincs róla. Öten hozzuk le mert a random emberek tudnak csapatban működni. Kevesebb amúgyis a Boosted platban mint az igazi platosok.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47078) Beni97


Beni97
őstag

(#47079) Yodamest válasza Bowser (#47077) üzenetére


Yodamest
veterán

Haló mester,

Egy érdekes jelenséggel kapcsolatban kérdeznélek, biztos sokakkal van ez így nem tudom, de velem gyakran megesik.

Az a lényeg, hogy amikor nekem nagyon jól megy a gém, pl. hamar sikerül 5-6 killt szerznem, 0 halállal baromi jól állok, bárkit megtudok ölni stb. na ilyenkor biztos, hogy valaki tőlünk kilép, kezdőn afk, atom noob (20. perc 10 farm, 0-12-0 stat stb. tudjátok..) és így kikapunk, mert képtelen vagyok a sok feedelt ellenséget legyőzni, hiába vagyok feedben én is, hozzájuk képest még ilyen 10-0-4 stattal is downgradeltnek érzem magam. Sokszor, meg érdekes módon pl. új hőst próbálok és nem megy olyan jól csak úgy sodródom a csapattal és ilyenkor bezzeg megnyerjük, mert van nálunk egy smurf vgay valami pro premade. És ez a jelenség elég markánsan ott van a meccseimben, igazából olyan szinten, hogy abszolút nem érzem azt, hogy rajtam múlnának a meccseim. Mostanában hanyagolom is a lolt emiatt, mert tényleg azt érzem, hoyg tök mind1 mit csinálok, ha jó a csapat egy laza teljesítménnyel úgyis nyerünk, ha rossz a csapat akkor meg hiába vagyok 20-2-10-ben, meg szakadhatok, akkor sem tudok mit csinálni.
Így nekem már súlytalan lett az egész...... olyan mintha valami szerencsejátékot játszanék.

Ettől égett már ki valaki más is, vagy ez ilyen privát problem nálam?

(#47080) #65537792 válasza Yodamest (#47079) üzenetére


#65537792
törölt tag

Azt hittem ilyen átok csak engem üldöz. Welcome! :D

(#47081) Zolly444 válasza Beni97 (#47076) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Meglehet, de ha esetleg champ, az csak a vb kezdésekor vagy az után jön majd ki, mert írták hogy addig csak kis változások. Szóval ha az kijön akkor szeptember vége lesz. Kled három hete van bent, plusz szeptember az két hónap legalább. De kitudja, lehet egy jó kis maokai skin lesz :DDD

(#47082) Dolby válasza Yodamest (#47079) üzenetére


Dolby
senior tag

Nem lehet, hogy a csapatodban te vagy az erős és pont olyan lane-re mész ahol a másik csapat gyenge tagja van,amásik lane-en meg pont fordítva van, ezért kap ki az ottani csapattársad?

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#47083) HoaryFox válasza Yodamest (#47079) üzenetére


HoaryFox
őstag

Itt a gond szerintem, hogy ha el van feedelve, akkor nem saját magadat kell tovább feedelni úgymond, hanem segíteni a csapattársaknak kill-t szerezni, objektíveket ütni (torony, inhib), stb.
Persze, ha a csapattárs full kretén (sose nyomjátok fullba a kretént :DDD ) vagy az enemy már szénné van feedelve, ott már sajnos nem lehet mit tenni :(

Gondolom azért tisztában vagy vele, hogy ez egy CSAPATjáték, egy fecske nem csinál nyarat :N

[ Szerkesztve ]

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#47084) stefyY


stefyY
őstag

Silver 2! Ez az! :C

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#47085) FoLey-v válasza stefyY (#47084) üzenetére


FoLey-v
addikt

Egyre jobb fejlemény,hol a sok win sorozatod és mitörtént,hogy S2-ben vagy?. :Y

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47086) Imilenni válasza FoLey-v (#47085) üzenetére


Imilenni
addikt

Sok sok csapattárs :)
Gold 5-be promóztam, az első win után lose streak..de hatalmas de Neki is :/
Amikor 3-an voltunk Premade-ben a maradék kettő b@szta el...

Press "F" to pay respects.

(#47087) stefyY válasza FoLey-v (#47085) üzenetére


stefyY
őstag

Előző meccs bot lane 5/18 és 8/15, jungler is feedelt...egyedül én nem feedeltem earlyben kb...hányingerem van.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#47088) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Szeptember 1. van már a kicsirigók visszamentek és lassan én is elkezdek rankedezni. :C

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47089) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Köszönjük Riot, a report rendszer zseniális! :W

Kezdjük azzal, hogy tegnap normálon próbálgattam Bardot, és rögtön az első gameben egy román (no racism, tényleg azok voltak) premade páros flamelt, hogy nem találtam egyszer se a Q-mmal (hiába írtam, hogy firstplay), és valahol elszakadt a cérna. Kiborultam, a hátralévő 15 percben flameltem, trinkettől kezdve a farmon át az itembuilddel bezárólag mindenbe belekötöttem. Jó, rendben, eddig egyszer volt ilyen, és azért már kaptam is a chat restrictiont régen, stb. Na most, ezen a meccsen is megkaptam a kötelező reportokat, és itt jön a kedvencem: nem telt el 10 másodperc, kaptam is a 25 játékra szóló chat korlátozást. Se előtte, sem azóta nem fordult elő hasonló, mégis úgy látszik 4-5 report elég erre (érdekes, hogy akiket én reportolok, a jelek szerint sosem kapnak büntetést, sosem kaptam még ilyesmi üzenetet, hogy "kösz a reportot, megkapta a büntetést a mocsok").

És ma borult ki teljesen a bili: normáloztunk az egyik barátommal, és boton amikor megöltek minket, a mellettünk játszó hármas rögtön elkezdte spammelni, hogy "wp" "gj" és hasonlók. Egyetlen ganket sem kaptunk, ellenben a srác pentáját kétszer is ellopták. Ő sem szokott flamelni, most is inkább csak a helyzet konstatálásába fogott bele, miután a csapattársak, az enemy botlane és jungle egyszerre basztatta, és elmondta, hogy 0 kommunikáció, és amúgy is mindenki trollkodik. Végül gondolom mindenki reportolta, és véglegesen kitiltották az accját, nem egészen egy perc elteltével. Ismerem, tudom hogy nem szokott flamelni, és ha igen, akkor is inkább csak leírja a helyzetet, mintsem kurvaanyázásba vagy valamibe fogna.

Gondolom, nem lehet semmit tenni.

Köszönjük Riot.

(#47090) Bowser válasza Imilenni (#47086) üzenetére


Bowser
aktív tag

Most nézem a meccsed elég f*sza :D

Yasuo AFK, de nem lehet remakelni. Visszajön mikor az LB 8-as és meg is hal.
Aztán nálatok GP van topon az enemy Vel'koz simán megöli :D
Diana próbál nálatok gankelni de Udyr mindig ottvan.
Botot elég jól hoztátok az elején aztán megjelent Udyr az enemyből.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47091) Ryder1 válasza Chuzzlee803 (#47089) üzenetére


Ryder1
senior tag

No offense, de esélyes, hogy mindketten megérdemeltétek, amit kaptatok.

Chat ban, ha jól veszem le, akkor azért szerinted is jogosnak mondható. Társad meg nem egy meccsnyi flame-ért kapott perma bant. Ilyenkor meg szokták küldeni emailben a chatlogokat. Azt másold be ide, és megnézzük, mennyire jogos. :U

(#47092) Chuzzlee803 válasza Ryder1 (#47091) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Másolhatnám, de akkor se mennénk többre.

Annyi van benne, amit leírtam, esetleg megspékelve azzal, hogy "god, you are low", és ehhez hasonló és mértékű sértésekkel, ami szerintem még igen lájtos ahhoz képest, mint ami arcon csap egy-egy rankeden.

(#47093) Ryder1 válasza Chuzzlee803 (#47092) üzenetére


Ryder1
senior tag

Tényleg kíváncsi vagyok, hogy miért osztogatnak permát. Másold be nyugodtan. :DDD

(#47094) Bowser válasza Chuzzlee803 (#47092) üzenetére


Bowser
aktív tag

Igen ilyen nincsen, hogy egy meccsen még ha négyen reportolják is perma bann-t kapna.
Az a meccs valószínűleg már csak pont volt az i-re ha nem azon a meccsen reportolják akkor hárommal később. A Riot küld egy e-mailt amiben részletesen le van írva, hogy mi vezetett a Permához.

Gondolom te se tartottad a haverod mögött mindig a gyertyát, hogy játékban lásd mit csinál.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47095) micafighter válasza Chuzzlee803 (#47089) üzenetére


micafighter
nagyúr

Egyrészt sose bannolnak egyből, mindig megy előtte figyelmeztetés, esetleg chat ban. Ha továbbra se javul a magatartás menni fog egy 2 hetes acc bann. Ha ez után se javul a hozzáállás akkor jár a permaban. Másrészt pontosan le kell lennie írva hogy miért ment a bann, konkrét chat loggal.

A premade barátom nagyon tud flamelni. Kapott már chat bannt, 2 hetes acc bannt is. Továbbra is flamel. Állandóan szolok neki hogy a permabannt keresi. Már azóta is irt több olyat ami szerintem perma bannt érne, de ebből is látszik hogy a RIOT türelmes, még nem rakták ki végleg.

Másik érdekesség: amikor szolok a barátomnak hogy már megint flamel, azt szokta mondani ő csak az igazat írja le. Ez tényleg így szokott lenni, az igazat írja le. De attól még flame, és bannolnám én is mert bomlasztó magatartást tanúsít.

(#47096) sajtreszelőő


sajtreszelőő
újonc

Sziasztok!

Gépvásárlás előtt állok és jól jönne egy kis tanács. Leginkább LoL-lal játszok, így ahhoz igazítanám az igényeimet, szeretnék 100-120 fps-sel játszani, és elrugaszkodnék végre a low beállításoktól a high felé (ha nem is minden maxon, de medium és high közt). Mindez mennyiből oldható meg? Egyelőre 100-150ezret tudnék rááldozni, kérdés, hogy ebből lehet-e valamit összedobni vagy ha nem, akkor mennyit kell hozzá gyűjtenem? Egyelőre csak egy monitorom van és egy egerem (acer AL2216W), minden más szükséges.

Köszi a választ előre is! :)

(#47097) Ryder1 válasza sajtreszelőő (#47096) üzenetére


Ryder1
senior tag

Nézz be ide, értenek hozzá. :)

(#47098) micafighter válasza sajtreszelőő (#47096) üzenetére


micafighter
nagyúr

Plusz ha LoL fontos szempont, érdemes észben tartani hogy a képernyő arányától függően változik a LoLban a látómező. Azt hiszem 16:9 vagy 16:10ben a maximális. Nekem pl 5:4 monitorom van jelenleg, és ezzel kevesebbet látom a pályából mint az említett kettö képarány.

Kissé hiányos de a képeken látszik mire gondolok : http://www.wsgf.org/dr/league-legends

(#47099) Imilenni válasza Bowser (#47090) üzenetére


Imilenni
addikt

Ranked life :D
Már érzem hogy silverben végzek :D

Press "F" to pay respects.

(#47100) csoki46


csoki46
senior tag

Amikor játszok Aniviaval egy midet és a JG Lee azért akar reportolni mert elviszem a blue-t a 15 percben :D Fantasztikus játékosok vannak. Érzem, hogy kell a farm, de talán 1-2 gank is bele férhetne a játékba. Esetleg a 30 percben kiléphetne a sarira. Szerencsére nem ranked

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.