Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47301) marked one94 válasza Bowser (#47298) üzenetére


marked one94
őstag

Ja igen a report 99x kimaradt az is alap.

You'll Never Walk Alone

(#47302) Bowser válasza marked one94 (#47301) üzenetére


Bowser
aktív tag

Csak ennyit írnak: "9x Irelia"

A jó büdös életbe, volt valaha valaki aki azért reportolt valakit az enemyben mert az enemy csapatból valakinek nem tetszett a saját csapatában lévő illetőnek a pofája? :D Abszurd :D

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47303) RangerFox válasza Dextery9 (#47272) üzenetére


RangerFox
veterán

Kalista, Draven, Azir, Vayne, Lee, Yasuo

(#47304) Imilenni válasza Bowser (#47302) üzenetére


Imilenni
addikt

:DD

Press "F" to pay respects.

(#47305) #53932800 válasza SkiDev (#47300) üzenetére


#53932800
törölt tag

Vannak ilyen meccsek ezeket el kell engedni, felfogni ,hogy ez biztos loose volt és nem ragelni rajta.
A builded nem a legjobb:Jégkesztyű,Naptűzköpeny(:D), és az Őrangyal helyére ezeket vedd:Iron Solarik Medálja(hú de hülyén hangzik :D), Fagyos szív, Zeke hirnöke

(#47306) Beni97 válasza RangerFox (#47303) üzenetére


Beni97
őstag

Teemo. Nem skilles de fun. ;]

(#47307) FoLey-v válasza Ryder1 (#47289) üzenetére


FoLey-v
addikt

TPA Shen is elérhető lesz? :))

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47308) #81999360


#81999360
törölt tag

Sziasztok,

Töltöttem fel 20€-t pár perce (most először) és nem adódott hozzá az accountomhoz. Kaptam üzenetet, hogy "Congratulations", de nincs ott az RP pont.

Valamit rosszul csináltam, vagy ez a normális tempó? :)

(#47309) micafighter válasza Dextery9 (#47299) üzenetére


micafighter
nagyúr

Használható hősök nagyobb szinten is. Az OP hösök kb patchről patchre változnak, itt lehet statisztikákat nézni:

http://www.op.gg/statistics/champion/

http://champion.gg/

http://www.leagueofgraphs.com/

(#47308) Sspot milyen módon töltöttél fel? Nekem paypallal azonnal meg szokott jelenni.

(#47307) FoLey-v nagy valoszinüséggel igen, tavaly az volt.

(#47303) szabo111 Azt hozzátenném hogy Kalistához kell egy jó csapattárs is, Draven meg szerintem nem tul izgalmas, csak autoattackol végig, ettől függetlenül elég nehéz a mechanikája de szerintem nem túl nagy élmény vele játszani.

[ Szerkesztve ]

(#47310) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Mocsok Teemo-t mivel lehet leszerelni TOPon?

Ha Malphite-tal vagyok, ha Renektonnal, ha Voli-val mindig övé az első kill. Q-jával bemérgez még kétszer meglő és távol tud tartani a farmolástól, mert nem merek odamenni. Második eset, ha véletlen jól csinálok valamit és leviszem a HP-ját, majd üldözöm, ő gyorsabb és simán visszaköpköd, ergo üldözni SE tudom. Elfutni előle? Megintcsak gyorsabb, mint én. Ördögi kis manó.

Köszi a tippeket. (sajnos sokszor nem tudom, hogy Teemo jön-e TOPra ellenem és ADC-re vagy AP-ra fejleszti magát, szóval az első vásárlás elég lutri)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#47311) Dextery9


Dextery9
újonc

Na sikerült elérnem a 20 as szintet. A rúnákról kell valami fontosat tudni? Tudom hogy maradandó bónuszokat adnak. Viszont érdemes a drágább rúnákat megvenni? Most ugye a sebzés hatalmas jele meg a sebzés hatalmas esszenciája is le van árazva.Ha van ip-m akkor gondolom a drágább jobb? Már csak azért kérdezem mert ilyen buildes oldalakon álltalábban az olcsóbbak vannak linkelve. Elnézést ha nagyon hülye a kérdésem de még csak az ismerkedés fázisában vagyok a játékkal. Aztán nem szeretnék feleslegesen ip-t költeni.

Juj nem szóltam semmit... Most látom hogy az esszenciának külön hely van a rúnák mellett :P

[ Szerkesztve ]

(#47312) #81999360 válasza micafighter (#47309) üzenetére


#81999360
törölt tag

Hmm sima MasterCard, várok pár percet, hátha jó lesz. :)

(#47313) micafighter válasza Darko_addict (#47310) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,sajnos sokszor nem tudom, hogy Teemo jön-e TOPra ellenem és ADC-re vagy AP-ra fejleszti magát, szóval az első vásárlás elég lutri"

Ezért kell HP-t venni, aztán arra fejleszted tovább a HP cuccot ami jó az ellen, amit a teemo épit.

Lane swap kivédésére is megoldás ez, sokszor jártam már úgy hogy szétszedtem az enemy AD-t toppon egy tankkal, ful armort huzva, erre lane swappolt az AP midessel és mivel full armort huztam igy az AP ellen papir voltam.

(#47312) Sspot simán el tudom képzelni hogy a kártyás fizetésnek egyszerüen több az átfutási ideje.

[ Szerkesztve ]

(#47314) Zolly444 válasza Darko_addict (#47310) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Vladi? Gnar? Ekko? Én vladit vinnék ellene, aztán had pokeoljon, visszaszívom a hp-t. A blindja pedig nem ér semmit mert úgyse aa ból van a sebzésed.

(#47315) Darko_addict válasza Zolly444 (#47314) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nem szoktam rankedezni, vak mód, szóval előre nem látom ki jön, csak ha már ott áll előttem.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#47316) Beni97 válasza Zolly444 (#47314) üzenetére


Beni97
őstag

Szerintem ha ekkozik akkor ugyan úgy messze fogja tartani a teemo a farmtól. Bár ekko-val nem nehéz Q-val farmolni, akkor is sokat veszíthet. Vlad-nál meg kicsit nehéz beosztani a hp a játék elején, viszont vehet akkor szellemarcot és akkor elég jól jön már vissza hp.
Gnar az elég jó ellene.

(#47317) hugi0 válasza Darko_addict (#47310) üzenetére


hugi0
őstag

Lisandra, Lulu ?

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#47318) Bowser válasza Darko_addict (#47310) üzenetére


Bowser
aktív tag

Ha champion érdekel ellene akkor én Pantheont ajánlanám.
Simán kivéded vele a támadásait, 3-as szinten ráugrassz és kb meg is ölted.
Esetleg még Rumble jó lehet.

Ha mechanika érdekel ellene: Ha már bepickeltél valami über tankot és elhozzák, akkor farmolsz turret alatt, próbálsz nem meghalni, inkáb bukj el 10 farmot minthogy neki adj egy killt. Ha összegyűlik elég gold menj haza és vegyél AP ellenállást. Nem megölnöd kell amúgy, neked az első szempont a tankosodás, és, hogy védd a turretet.

+

Ritkán látok olyan esetet, hogy egy Teemo dönti el a meccs kimenetelét. Kb 100 Teemo meccsből 1x.
A LOL-os közösség nyomatja, hogy sátán meg Graves "No cigar". Ok-ok de ha a csapatod nagy része vesz red trinketet a gombák miatt, Teemo tud valamivel érvényesülni egy komolyabb teamfightban? Ja elnézést folyamatosan tök máshol vannak farmolnak vagy állnak a bokorban.

Ok elismerem, vannak ügyes Teemo-k. Biztosan vannak. De a nagy rész nem ilyen :)

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47319) Beni97 válasza Bowser (#47318) üzenetére


Beni97
őstag

Azért egy rylai-val és egy runan-nal már tud valamit kezdeni tf-ben is. De amúgy full igaz amit írtál
+1 :R

(#47320) kenwood válasza Darko_addict (#47310) üzenetére


kenwood
veterán

Egy dorans shield mellett elobb fogy ki o a manabol, mint te hpbol.
Par farmot tuti elbuksz, ha jol helyezkedik,de ha mar van 1-2 itemed,es meg nincs 3-0-ban, akkor onnantol elfogy. Ha koveted a minionjaidat,akkor biztosan nem lephetsz gombara sem,mert kitakaritjak elotted.

Alacsony szinten inkabb abbol van a baj,hogy 20-30% hp-n beszaladnak a bokorba teemo utan,vagy olyan szinten sotetetek, hogy kovetik ugyan a wavet,de olyan kozel allva,hogy megkapjak a gomba aoe sebzeset.

En utalom a teemo topot,de akkor ha nalunk van.

Teamfightban egy malphite fele annyi farmmal is tobbet er nala.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47321) Dextery9


Dextery9
újonc

Az új akciók pl hős leárazások mikortól lépnek érvényben? Mert a mostaniaknál irja hogy hétfőig vehetőek meg akkor elvileg vmikor a mai nap folyamán frissül a lista?

(#47322) micafighter válasza Bowser (#47318) üzenetére


micafighter
nagyúr

,, Teemo tud valamivel érvényesülni egy komolyabb teamfightban?" Teemo nem teamfight hős hanem splitpush hős, nem kell teamfightban érvényesülnie.

(#47323) Darko_addict válasza Dextery9 (#47321) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nekem kedd reggelre szokott frissulni.

Temooval kapcsolatos tippeket koszi!

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#47324) Zivos


Zivos
tag

Teemo engem a dzsungelben szívatott meg, tele rakta gombával a sárkány bejáratát, meg a folyó kijáratait :) . Megyek sunyi sárkányra, fél HP -m oda és még tudták is hogy oda tartottam.

Baron párnát nem tudja valaki lehet e venni boltban? Ebayen 20€, de nincs kedvem csomaggal vacakolni, elég nehezen tudnám átvenni.

(#47325) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Örömhír Boldog 10. évfordulót! :C :R
[link]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47326) Kanczy válasza FoLey-v (#47325) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Na, ez kedves tőlük. Volt egy Riot Kayle skin shardom, úgyhogy meg is vettem gyorsan, hogy inkább egy Mystery Giftet kapjak. Orange essence-ből úgyis van elég :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47327) Dinasti válasza FoLey-v (#47325) üzenetére


Dinasti
senior tag

Az ip s hétvégére ha bekapcsolom az ip növelést akkor annak is beleszámít a bónusza?

(#47328) Darko_addict válasza Kanczy (#47326) üzenetére


Darko_addict
őstag

"Akinek Kayle még nincs meg, a hőst is megkapja. Akinek mindkét tartalom megvan, egy zsákbamacskát kap."

Ha nekem nincs Riot skinem hozzá, de a hős megvan (most megvenném), vajon kapok zsákbamacskát?

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#47329) stefyY


stefyY
őstag


:)) :)) :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#47330) hugi0 válasza Dinasti (#47327) üzenetére


hugi0
őstag

Igen.

"The maximum/minium amount of IP from a match is:
Win: (first win of the day bonus, 55+ mins ranked match, IP boost (timed and per win)) 150 + 168 + 168 + 168 = 654 IP (822 on a double-IP weekend)(1962 with a 5-man party in party reward weekend)
Loss (55+ mins match): 95 IP"

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#47331) Kanczy válasza Darko_addict (#47328) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Remélem most viccelsz ;)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47332) Darko_addict válasza Kanczy (#47331) üzenetére


Darko_addict
őstag

Félre olvastam a tied... :B

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#47333) Imilenni


Imilenni
addikt

Isten nem bottal ver, hanem csapatársakkal ^^

OFF vége.

Skacok, más is észrevette már hogy Zac kibacottul erős jungeles most?:D
Valami vb-n kezdték játszani hogy mindenki ezzel játszik már? :D

Press "F" to pay respects.

(#47334) Beni97 válasza Imilenni (#47333) üzenetére


Beni97
őstag

Ha jól emlékszem nem hozták sokszor a tavalyi vb-n. Igaz erős volt akkor.

(#47335) micafighter válasza Beni97 (#47334) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tavalyi vb-n kb egyszer sem hozták konkrétan.

(#47336) Beni97 válasza micafighter (#47335) üzenetére


Beni97
őstag

Ja kb 2-3-szor.

(#47337) micafighter válasza Beni97 (#47336) üzenetére


micafighter
nagyúr

Attól még nem rossz hős, én is szeretem, de high elon van több jobb pick is.

(#47338) Beni97 válasza micafighter (#47337) üzenetére


Beni97
őstag

Én legfőképp azért szeretem mert van rá pink chroma skinem és tetszik ahogy lufivá alakul valamelyik parancsal. :D

(#47339) metaa


metaa
tag

Sziasztok!

Van esetleg köztetek valaki, aki 120 vagy 144Hz-es monitorral játszik LoL-t? Csak az érdekelne, hogy megéri-e beruházni rá, vagy nincs nagy különbség a 60Hz-hez képest?

FPS esetében nem lenne ilyen kérdésem, de ez mégis más :)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#47340) Pocok9b válasza metaa (#47339) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Szia!

Én 144hz-en tolom, látni változást, de olyan nagyon nagy lényegi különbséget nem tapasztaltam, viszont látszik. Ha komolyan veszed a játékot akkor megérheti a beruházást. Ha érdekel akkor priviben beszéljünk róla. ;)

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#47341) micafighter válasza Pocok9b (#47340) üzenetére


micafighter
nagyúr

Inkább itt beszéljetek róla ha kérhetem, másokat is biztos érdekel, engem biztosan. ;)

[ Szerkesztve ]

(#47342) metaa válasza Pocok9b (#47340) üzenetére


metaa
tag

Köszi!

Annyira komolyan azért nem veszem, rankedezgetek Silverben :-)

Jelenleg egy 22"-es Lenovo monitorom van 1680x1050-es felbontáson 75 Hz-en (TN panel)

Amit kinéztem az egy Benq XL2411 (szintén TN panel), 93 ezer

A másik lehetőség amire gondoltam az az IPS panel 60 Hz-en. Itt a Dell U2417H vagy P2717H-t néztem, 85 ezer körül mozog mindegyik

Azt hiszem pár napig még rágni fogom magam ezen a kérdésen :)

(#47343) Kanczy válasza metaa (#47342) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Szerintem ennyi pénzt ez nem ér meg, de nyilván te tudod, mennyi a kereted és mik a prioritásaid :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47344) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Azért most nem kicsit vagyok feldúlt :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47345) FoLey-v válasza Kanczy (#47344) üzenetére


FoLey-v
addikt

Ezzel a stat-al hozni kellett volna,mi történt,hogy veszítetettek? :Y

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#47346) Kanczy válasza FoLey-v (#47345) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

A Fiora nem volt hajlandó groupolni, és még akkor is folyamatosan elkapódott, amikor nem tudtunk érte elhozni semmilyen objectivet. Magyarul végig maximum négyen voltunk, majd a Fiddle belopta a Baront (és még ki is jött), aztán elkapódtunk, és game over :O :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#47347) Beni97 válasza Kanczy (#47346) üzenetére


Beni97
őstag

Nekem viszont volt egy nagyon izgulmas meccsem ami kb azzal fordult meg ahogy ti elvesztettétek. Bedobott engem egy 4-es premade mellé. Killekben nagyjából vezettünk, de nálunk is voltak olyanok akik csak úgy mászkáltak és meghaltak. Az enemy nagyon jól tudott pusholni. Aztán egyszer elmentek baronozni amit az ezreal belopott és onnantól 10 perc és vége lett a játéknak. De úgy hogy mi a 39. percbe ütöttük be az első tornyot. És szerencsére mi is el tudtunk kapni egy két potya killt és onnantól már nem volt nehéz pusholni a hosszú deadtime miatt. Az volt a jó az egészbe hogy velem is jól kommunikáltak nem volt semmi flame, szivatás és ami a legfontosabb hogy a 39 perc torony ütés nélkül is ott volt hogy simán megnyerhetjük, és egyszer sem jött fel a kisablak hogy feladjuk és még csak szó sem volt róla. Volt aki még azon röhögött hogy nem ütöttünk tornyot annyi idő alatt. Bárcsak többször dobna be ilyen csapat mellé.
[link]

(#47348) kenwood válasza metaa (#47339) üzenetére


kenwood
veterán

sztem mar csak a palcebohatas maitt is megeri :)
Azert kivancsi lennek egy vakteszre.
Vajon hany ember tudna 10 monitor kozul kivalasztani a 144-eseket,ha nem latja a kávát,csak a kijelzot ...

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#47349) Bowser válasza kenwood (#47348) üzenetére


Bowser
aktív tag

Hajjaj az én 60 Hz-es Full HD LG monitoromon feljebb kellett vegyem a grafikai beállításokat (nem túl erős gépem van minden alacsonyra van levéve)mert nem tudta olyan gyorsan frissíteni a képet a monitor. És még úgyis látszott csíkozódás minimális mikor mozogtam.

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#47350) Sordoran válasza Beni97 (#47347) üzenetére


Sordoran
addikt

Ezért jó (gondolom) többen együtt menni, mert még az ilyen meccseknél is akik ismerik egymást, tudják, hogy a másik nem béna, és end game-ben még nyerhetnek. Illetve a közös játék öröme miatt kevésbé rage-elnek a vereségen is. Míg totál solo-ban ugye ismeretlen mindenki, és ha rossz valaki kda-ja már megy is a noob report stb., mert biztos béna, nem az, hogy 3-an gankelik le. Onnantól meg már flamelés, és győzni nem akarás.

Amúgy nekem ma eddigi legdühítőbb meccsem volt meg. Belépünk, 2 ember kapásból afk, egy harmadik meg lvl1-en hal, majd ő se jön ki bázisról, másik ott lévő csapattárs már flameli chat-et. Pár perc után nekem kezd el szakadozni a net (latency alacsony, de nem csinálja amit mondok a hős, és visszacsatlakozás ablak ugrál fel). Router resizek, ami 2-3 perc telekomos csodának, addigra többiek is visszajönnek, de már ütik bázisunk, és nekem továbbra is szarakodik a net. De az aki végig ott volt engem kezd el oltani, hogy afk, meg report, holott 3 másik volt végig afk volt elején. Mind1, csúnyán kikaptunk, de ez eléggé felidegesített így első meccsen ma. :(

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.